» »

Pritožbe in pohvale računalniških trgovin

Pritožbe in pohvale računalniških trgovin

Temo vidijo: vsi
««
60 / 78
»»

Janac ::

Odsvetujem vam kupovanje preko spletne strani KUP.SI je totalno neresna trgovina, se registrirati se neda, kaj šele kakšen kontakt objavljen.

bluefish ::

Nič novega. To smo ugotovili že ob prvem pojavu trgovine na forumu.

Prste stran od trgovin, ki imajo napol preveden vmesnik, odsotnost konkretnih informacij o lastniku,...

Janac ::

Sem mislil naročiti napajalnik, cena zelo ugodna... itak bi plačal šele ko bi imel škatlo v rokah, skoraj nič nebi moglo it narobe, pa nebo nič iz tega.

In pa Dinokomp ni več med najcenejšimi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Janac ()

FlyingBee ::

Na dinokomp poslal povpraševanje včeraj glede ASUS DCII 660 serije, odgovora nobenega, na spletni strani nobene informacije rok dobave, skratka zaostajajo za konkurenco v tem delu, so pa cene predvsem grafičnih kartic pred konkurenco v Sloveniji.

Gigahertz ::

Poklič jih.
"670#2500#8"

Dr_M ::

Dobre cene komponent imajo tudi pri btracunalniki. Nisem pa se kupoval tam, tko da ne morem rect, ce so ok. Imajo pa lepo narejeno stran, tko da verjetno so malo bolj resna trgovina.

bluefish ::

Opa, še Wacome prodajajo.

FlyingBee ::

grafične imajo med najcenejšimi v Sloveniji

Janac ::

Ja pa poglej kake dolge dobavne roke majo.

novinec09 ::

Doooolgi roki dobave, CELI 3 izdelki na zalogi, visoki stroški dostave,...

Leta 2011 so imeli 30.690 prometa = 2.557,50 EUR na mesec - ali mučkajo, ali pa neka X firma glede na njihove cene.
http://www.bizi.si/BT-RACUNALNIKI-BOSTJ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: novinec09 ()

Dr_M ::

Se pravi, kot Dinokomp potem?

zmaugy ::

Funtech - zelo pozitivno. Dobil naročeno točno tako kot je bilo dogovorjeno - čez prednovoletni vikend, odlična telefonska komunikacija (poklical sem jih večkrat, vedno so bili zelo prijazni, točno so vedeli kaj prodajajo). Pošiljka spakirana odlično in zelo trdno, hkrati pa nevtralno in diskretno tako da nikomur v verigi ni padlo na pamet, da bi si postregel.
Priporočam.

novinec09 ::

Dr_M je izjavil:

Se pravi, kot Dinokomp potem?


Kot DINOKOMP nebi rekel - v prešnjem njegovem podjetju (ko je imel še s.p.) pa je bilo nekako tako, kot v BT - to že vemo vsi. ;((


Stojansto - kam pa si jim pisal? Jaz ponavadi dobim odg. v roku par minut do max. par ur, če jim pišem med delovnim časom, drugače pa naslednjo jutro.

cordoba ::

Toliko o mimovrste. Sem kupoval in bil šokiran nad razliko v ceni!

http://www.ideo.si/a/SELEKTOR_AVDIO_VID...

http://www.mimovrste.com/artikel/175002...

FlyingBee ::

pisal sem jim na DINOKOMP d.o.o. dinokomp@gmail.com

BT pa pri grafičnih imajo 5-10 dni .. ostaja pa vprašanja ali se potem tega držijo, kolikor vemo pri AGT imajo tudi dobre cene nekaterih popularnih izdelkov, ampak kaj pa dobavni roki?

novinec09 ::

Sem si kar mislil, da imaš še star mail.

Že skoraj 1 leto ne uporabljajo več tega maila - na njihovi strani ti piše - info@dinokomp.si .

FlyingBee ::

res je, na pravega odgovorijo zelo hitro ... torej ASUS DCII 660 kartice imajo rok odbave 2-5 delovne dni kar je hitreje od BT, cena je 2 eur višja na Dinokomp, stroški pošiljanja isti 6 EUR

Gapi182 ::

FlyingBee je izjavil:

pisal sem jim na DINOKOMP d.o.o. dinokomp@gmail.com

BT pa pri grafičnih imajo 5-10 dni .. ostaja pa vprašanja ali se potem tega držijo, kolikor vemo pri AGT imajo tudi dobre cene nekaterih popularnih izdelkov, ampak kaj pa dobavni roki?

agt je res obupno ja. Niti ne sporočijo ti nič kdaj dobiš. Nekaj naročiš, čakaš 3 tedne jim pišeš kje je in ti rečejo da ni na zalogi. res neumnost.

Andrej_ID ::

Pred kratkim kupil pri funtechu graficno kartico. Cena dokaj ugodna za slovenske razmere, takojsnje obvestilompo mailu, naslednji dan sem ze dvignil na sedezu podjetja. Vedno bolj so mi usec.

solatko ::

Pri Funtechu je tisto, kar se da naročit, naslednji dan za odpeljat. Če pa naročite do 9h, pa še isti dan okoli 14h. Res so carji.
Delo krepa človeka

Okapi ::

Jaz sem pred kratkim tudi en 3 TB disk pri njih nabavil - hitro in še kar poceni.

O.

tikitoki ::

Sem pr AGT oddal narocilo za ohisje, sedaj je minil ze 1 mesec in pol pa se nic. Izogibajte se te firme, k sm tud od drugih slisal pritozbe, k niso resni, pa ce bi bili vsaj res ugodni ali prijazni.
Kakorkoli, jst pr njih ne mislim kupovati vec.

dwinxp ::

Skoda, par let nazaj je bil AGT med top trgovinami v Sloveniji, dokler so bili še na stari lokaciji. Kar si naročil si dobil dokaj hitro in prijaznost je bila tudi na višku. Pri uveljavljanju garancije ali vrnitvi nakupa tudi ni bilo nobenega problema.

Sedaj pa se sprašujem kako lahko sploh poslujejo na tak način... vedno več kritik in slabega glasu se po forumih vije o njih...

Trenutno v Sloveniji, prvo pogledam vedno na Funtech ter na Sestavi, to sta po mojem mnenju trenutno najboljše dve trgovini za računalniško robo.

McClane ::

Meni ni jasno, kako po vseh negativnih kritikah še vedno folk naroča pri AGT? Dokler se ne zresnijo ali pa spremenijo odnos enostavno ni za računati na njih. Na emaile praktično ne odgovarjajo, zaloge pa itak nimajo. No, saj je še dosti drugih, ampak vseeno...
\"You want us to build WHAT??\" - Ancient Chinese Wall Engineer

SG_101 ::

ima kdo izkušnje s trgovino kupipoceni.si ?

axee ::

Kaj se zadnje čase dogaja z Mlacomom? V zadnjem letu so postali moja najljubša trgovina, zelo prijazni, hitri in ustrežjivi, pa še ugodni. Res same dobre stvari lahko povem o njih, do zadnjega nakupa.

Gre se za nakup večih komponent za nek workstation, ki smo ga naročili 4. februarja. Od takrat se ni še nič premaknilo, poslal sem že 2 emala in danes 2x klical, pa se nihče ne javi. Pa sem jim takoj napisal, da če je problem z dobavljivostjo kakšne komponente naj to takoj povejo pa pridem iskat ostalo.

Res so me razočarali..

Seljak ::

Pri Funtechu mi je všeč kalkulator strojne opreme,kajti vedno sem v dilemi kaj paše zraven in kaj ne,tukaj pa na hiter in enostaven način izbereš in sproti računa cene.Zares super zadeva.Malenkost me moti,da nimajo možnosti plačila z Diners kartico,ampak glede tega se da preživeti ;)

Seljak ::

Rad pa bi pograjal Trgovino Chiptrade,ki se nahaja v MB in sicer na Prvomajski ul. ob glavni Ptujski cesti.

1.Pridem povprašat,če imajo kompresor za izpihovanje praha iz računalniške kište.Dobim negativen odgovor,ampak lahko mi pa oni očistijo PC,kar pa stane nekaj čez 40€.Vprašam zakaj pa tako drago in mi odgovori prodajalec,da je v ceno vštet pregled računalnika,varnosti in ne vem kaj še vse.

2.Povprašam kakšne tipkovnice mi lahko ponudijo.Trgovec me pogleda in začne tikati kot,da sva krave skupaj pastla.Nato mi predstavi tri tipkovnice od katerih je bila ena pakirana v škatlo,ki ni vsebovala slike izdelka in tudi opisa ni bilo.Zato sem ga prosil,da bi škatlo odprla in odgovor je bil nikalen,češ,da si jo lahko pogledam na njihovi pisalni mizi,kar se mi zdi,da je bila kaplja čez rob.

Povzetek:
Prodajalci nekulturni,nestrokovno podkovani,premalo izdelkov na policah in še bi lahko našteval. Odsvetujem nakupovanje v omenjeni trgovini.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Seljak ()

D3m ::

Se malo norca delaš? A to je graja?
|HP EliteBook|R5 6650U|

bluefish ::

1. Kompresorja pač niso imeli in so ti ponudili njihovo storitev. Vsilili ti je, upam, niso.

2. Verjetno se je šlo za OEM pakungo in posledično odsotnost slikovno bogatejšega kartona.
Če škatla ni bila zalepljena, bi ti jo res lahko odprl. V nasprotnem primeru pa bi se morda naslednja stranka bunila, ker so ji želeli podtakniti odprt in rabljen izdelek.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

FlyingBee ::

vsaj prvi kontakt, da ni tikanje potem pa že lahko

Seljak ::

D3m je izjavil:

Se malo norca delaš? A to je graja?


Ja,to je graja.Prodajalec,ki je od mene mlajši najmanj 15 let pričakujem,da me naslavlja z gospodom,če zahtevam,da se embalaža odpre,ker me zanima kakšen je izdelek se to tudi stori,kajti na embalaži ni slike in tehničnih lastnosti izdelka.Da pa je v ceno 40€,kolikor zaračunajo za izpihovanje kište všteto tudi pregledovanje sistema je pa tudi malce za lase privlečeno.Sicer pa sem jih prijavil zvezi potrošnikov,TIRSU(Tržni inšpektorat RS).
Če se tebi zdi,da se delam norca,potem so tvoja merila zares na psu.

Loocas ::

Ta tvoja prijava bo šla direktno v koš. Tako ali drugače.. tako folk samo obremenjuje cel sistem zaradi neumnih malenkosti.

fosil ::

Zakaj točno si jih prijavil tirsu? Ker so te tikal?
Tako je!

FlyingBee ::

vse razen tikanja, je bilo OK v tej zgodbi ... meni gre tudi na živce, saj ne pridem košarko igrat, ampak kupiti nekaj ... ne pozabit, da je po nakupu z računom sklenjena pogodba in prodajalci morajo pokazat vsaj malo resnosti in gospoda najprej vikat

fosil ::

Tudi mene moti tikanje, ampak ni pa to stvar za inšpekcijo.
Tako je!

D3m ::

Jaz ne bom komentiral dalje, ker nisem bil tam. Vsak na svojo stran vleče.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Exile3 ::

Pohvala gre comtronu blizu btc letališka ločena stavba.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Exile3 ()

Seljak ::

Loocas je izjavil:

Ta tvoja prijava bo šla direktno v koš. Tako ali drugače.. tako folk samo obremenjuje cel sistem zaradi neumnih malenkosti.


Ni bilo samo to,ampak še nekaj drugega in tega ne bom tukaj omenjal,ker se z tem ubada odvetnik.

Aston_11 ::

Vikanje pa res ni bistveno - jaz sicem ljudi po defaultu vikam, vendar pri nas vsi po defaultu tikajo.

Seljak ::

Eh,pustimo to,če bi imel možnost brisanja članka bi ga zbrisal,kajti nekaterim gre nekaj očitno v nos.

D3m ::

Seljak je izjavil:

Loocas je izjavil:

Ta tvoja prijava bo šla direktno v koš. Tako ali drugače.. tako folk samo obremenjuje cel sistem zaradi neumnih malenkosti.


Ni bilo samo to,ampak še nekaj drugega in tega ne bom tukaj omenjal,ker se z tem ubada odvetnik.


Uffff, celo odvetnik. Verbalno žaljenje ali fizični obračun.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Dr_M ::

če zahtevam,da se embalaža odpre,ker me zanima kakšen je izdelek se to tudi stori


V trgovini, dokler nisi se nicesar placal, nimas kaj "zahtevati". Lahko prosis prodajalca, da to stori, seveda bo dober prodajalec to naredil brez premisleka, je pa tudi odvisno, kaksen pristop ima kupec.
Glede na to, kako tukaj pises, bi moral najverjetnejsi vzrok za nastalo situacijo iskat pri sebi.
Lahko pa se tudi motim. :)

fosil ::

Zato sem ga prosil,da bi škatlo odprla in odgovor je bil nikalen,češ,da si jo lahko pogledam na njihovi pisalni mizi

Če ima enako tipkovnico na pisalni mizi, res ne vem zakaj si je ne moreš ogledat tam?
Odpiranje škatel je problem.
Jaz na primer nočem kupit izdelka z odprto škatlo.
Tako je!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fosil ()

Halfdead987 ::

Ne razumem,kaj je narobe s tem da si tipkovnico ogledaš na pisalni mizi?
Ok,to s tikanjem je zaradi tega,ker neizobražene zaposljujejo. Če je pa zaprta škatla,je pa nima kaj odpirat. Ker dvomim, da bo kdo zalimano kupil.

kokos25 ::

men se zdi, da tale benji misli, da živi v ameriki...poglej, kaj ti bom reku...v trgovini je gazda prodajalc, ti pa si samo en papek, k bo noter pusti 15€ za zanikrno škatlo s tipkovnico....če bi ga pa spraševal o konkretnem nakupu, bi bil pa sigurno prijazen s tabo, z vami....tk si mu dal pa takoj vedt, da si ga pršu drkat...
Ne mi ponujat celeronu 366mhz za 70€....hvala...

PNG ::

Chip trade ZELO dobro poznam in ... heh. Ni ravno najboljše mesto za nakup IT, tako bom rekel.

kr?en ::

Exile3 je izjavil:

Pohvala gre comtronu blizu btc letališka ločena stavba.


Comshop in ne Comtron :)

solatko ::

Exileforce - In kaj te je tam tako fasciniral, tam razen skoraj najvišjih cen v RS, res še nikoli nisem doživel kaj takega, da bi jih lahko pohvalil (enako kot bigbang ali Merkur). Trgovci kot trgovci, s precej slabim spremljanjem novosti.
Delo krepa človeka

kmetek ::

tssss solatko :) v napačnem kraju si ;((
««
60 / 78
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mimovrste (strani: 1 2 3 487 88 89 90 )

Oddelek: Kaj kupiti
4453857468 (3132) KiNgKoNgX

AGT računalniki (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Kaj kupiti
562133377 (72917) kuglvinkl
»

spletna trgovina solo.si (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Kaj kupiti
786116821 (48162) r3dkv1c4
»

Trgovina Agt.si (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
16531797 (20639) cholt45

Več podobnih tem