» »

Trgovina Agt.si

Trgovina Agt.si

1 2
3
4

turkx90 ::

Plačilo po povzetju ni možno za zneske višje od 700EUR.

To pise pod njihovimi pogoji..

bluefish ::

Kar še vedno pomeni, da lahko plačaš na sedežu podjetja - osebni prevzem.

Tilen ::

bluefish je izjavil:

Kar še vedno pomeni, da lahko plačaš na sedežu podjetja - osebni prevzem.


Kar pa seveda ni več tako ugodno. Sicer pa če kupuješ po komponentah pač kupiš en paket komponent za 600EUR in drugi paket za 600EUR.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

solatko ::

Pri kišti za 1200EUR ni bilo problema, potem sem moral pa še procesor vzeti drugje, ker pri njih ni bil dobavljiv, vendar se da po telefonu vse zmenit. Vse do sedaj je bilo po povzetju, je pa res, da robo dvigujem osebno, saj dostavnim službam, zaradi nekaj problemov ne zaupam več. Sploh pošti, ki večino pošiljk ne dostavi na naslov (v Ljubljani) in sem tako ali tako moral skoraj vedno na pošto, kljub večkratnim urgencam, tudi na dispečerskem središču.

particle ::

Na njihovi strani sem zasledil, da prodajajo tudi 3rd party hlajenje za mojo 4870x2. Ko sem tisti dan se oglasil v njihovi poslovalnici v Podutiku, je pač niso imeli na zalogi. Prodajalec mi je rekel, da bo naročil, jaz naj pa ga pokličem vsake toliko časa, da mi pove, kdaj bo stvar na zalogi. Poklical sem ga v roku 3 tednov, približno 10x. Vsakič mi je zatrjeval da je roba na poti, in da naj pokličem jutri. Tako me je nategoval, dokler nisem obupal. Sedaj sem opazil, da izdelek ponovno reklamirajo na agt.si, ampak mi ne diši ponovno klicarjenje in pregovarjanje. :P

turkx90 ::

Mah mene je ta trgovina zelo razočarala. Kot prvo sem naročil pc za 900 e. Na njihovi strani piše, da vsako komponento ko dobijo, te opozorijo z emailom, nisem pa dobil niti enega, ne klica, ne nič. Ko sem naročil računalnik sem vprašal koliko časa bo potrebno čakat in so rekli da verjetno ze v 3 dneh bo vse tam..

Zdej so 3 tedni mimo in še vedno nimajo grafike in ramov. Sej ko kličeš so zelo prijazni, ampak se mi zdi da imajo nikakvi odnos do strank. Niti te ne obvestijo ne nič. Nebi me motilo, če bi me klicali in rekli, grafiučne žal nemorem še dobit, bomo poskusili čim prej al podobno. Ne pa da te ne kličejo ne nič. In ko jih kličem, mi rečejo da dobijo jutri naslednjo posiljko...in spet 5 dni noben nič ne javi...in spet sem sam klical...in spet čakajo pošiljko..

PARTyZAN ::

Jaz čakam hladilnik, ohišje in par ventilatorjev že več kot en mesec. Če jih pokličeš, ti rečejo naslednji teden in se istočasno opravičujejo, ker so te "pozabili" obvestit. Skrajno neresen odnos do strank in mislim, da je tudi čas, da prekličem naročilo.

Gregc69 ::

Zdravo, jaz sem pred tremi leti v agtju kupil računalnik, čakal sem okoli dva tedna ker niso dobili ramov ki sem jih jaz hotel, potem so mi dali nadomestne, nekaj časa sem spet čakal, na koncu sem nadomestne rame dobil nazaj in so mi dali brez doplačila dražje rame, trgovinca je uredu, nimam slabih izkušenj z njimi tko da ti priporočam nakup pri njih

lp

turkx90 ::

Jaz sem lepo povedal, da če pcja ne dobim naslednji teden, bom preklical narocilo....malo mi je žal ker ti poberejo 10 %....ampak useeno, rekli so mi da bo trajalo en teden...po 3 tednih niti klic ne nič..in še vedno kao nimajo graficne. Če pa bi pa zivel kje blizje lj, bi verjetno ze bil tam osebno.

Gregc69 ::

sem prebral temo še nekrat, jaz sem tri leta nazaj kupil sedaj nevem kakši so, vsekakor bi v tvojem primeru isto ravnal, da te tako nategujejo ni opravičila!

solatko ::

Drugače pa prvo pravilo je brez predplačil, morda za kakšno res specialno zadevo kakšen procent kupnine, ostalo ob prevzemu. Konkurenca v SLO je tako velika, da greš lahko k drugemu ali pa kupiš v več trgovinah, tam kjer so sposobni zrihtat hitreje. Res pa so problemi z najbolj iskanimi zadevami, da jih nima nihče in so vsi odvisni od trgovca zunaj naših mej, tu pa zopet velja, kdo ima boljšega, je pa po verjetnosti, ta tudi najdražji, saj lahko te majhne slovenske nakupe, praktično ignorira.

snela ::

Ne vem kako lahko pricakujete kak dober customer relationship management od garaznih firm.

Pac nizke cene pomenije, da kvaliteta nekje v procesu prodaje mora trpet.

Ce peles BMW, Mercedes, Audi, Toyota na original servis, ti dajo vmes ko cakas kofe, pa revijo Manager, pa se kej ti asistentke nardijo - in to je vse vsteto v racun ;)
LP

Wox ::

Kaj ti pa asistentke naredijo? Vem, da te oni nategnejo na suho.

snela ::

Asistentke nategnejo kej druzga ;)
LP

Dragi ::

Mal znajo nategovat pri agt.si ja.
Sem čakal tam za ohišje, matično in sedaj za hladilnik. Pač, čakat je treba pa bo.

R4DK0 ::

Imam pozitivni in seveda tudi negativni odnos do AGT.si Računalniki

Pozitivno:
-Zelo prijazni in dobro izučeni prodajalci (napram ComShop kjer še prodajalec ni vedel koliko časa je garancija)
-Sem čakal 3 ure pri njih in je bilo prijetno se pogovarjat, lahko sem bil notri v trgovini in pil z njihovega avtomata za kavo
-Zamenjali grafično brez nobenih problemov takoj naslednji dan, pa čeprav sem jo že odprl.
-Povejo odkrito kaj se splača in kaj se ne in ne prodajajo kar je najdražje
-Večkrat so dali termalno pasto, ki pride zraven hladilnikov, ker tistih ki jih prodajajo niso imel
-Na servisu so mi marsikaj svetovali glede ene grafične in ponudili poceni popravilo za 20diagnostika+40eur popravilo=60eur vse skupaj in še garancija 3 mesece na to popravilo, medtem ko mi je nekdo ponudil popravilo za 70eur, pa še to naj bi bilo zelo ugodno. Na servisu so mi povedali da je to čista bedarija in jim verjamem.
-Imajo zelo poceni, čene najcenejše komponente v Slovenijo za fizično trgovino, celo konkurirajo spletnim

Negativno:
-Čakal nekaj dni, zaradi napajalnika, ampak ni bila njihova krivda da je vulkan izbruhnil ter ohromil letala, tako da oni niso dobili robe iz Nemčije, šele nato se je, kot mi je povedal prodajalec, dogovoril da dajo stvari na kamijon in pripeljejo do Slovenije
-Čakal nekaj mesecov na disk za prenosnika, na koncu dobil in to z dodatnim popustom

Skratka če bi kdo od vas čakal tam 3 ure, bi videl, da to ni Mlacom, ki še osnovne domene ne znajo postavit. iz mlacom.si na www.mlacom.si, posledično mlacom.si ne najde. Da v AGTju nonstop zvonijo telefoni, ter stranke hodijo ven in not. Sem pa dostikrat takrat slišal "Tega trenutno še nimamo", ampak to je bilo med tem izbruhom.

Še eno zelo slabo stvar moram povedati in če kdo od zaposlenih v AGTju bere to, da naj ve, da če mu telefon zvoni, naj se javi in naj ne kadi pred trgovino in srka kavo. Zelo me moti, da ko kličem se ne javijo. Videl sem da mu telefon zvoni v žepu oni se pa zunaj pogovarjajo. Čeprav sem tudi slišal kako je enmu imbacilu razlagal da če ima najboljši hladilnik na svetu nebo overclocku na več kot 4GHz na nekem starem čipovju, tako da me ne čudi, zakaj se ne javljajo, ni pa lepo.

LP, David
Whatever the mind can conceive and believe, the mind can achieve.
-Dr. Napoleon Hill

coma2black ::

Jaz imam z Agt zelo slabe izkušnje. Prvič so pri predračunu za komp "pomotoma" izpustili procesor, kasneje so ga, ko je predračun že bil plačan dobavljali ene 2 meseca...brez besed
--=- [ Dex ] -=--

mtosev ::

a ve kdo koliko se tipicno caka da posljejo robo?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Mare3 ::

Zelo dolgo sploh ker imajo na zalogi max. 3 izdelke lol. Nikol več ne naročam prek agt.si

Izi ::

Če ti je važna samo hitrost potem naročaj preko BigBanga, vse boš dobil že naslednji dan ampak po slovenskih cenah.
Če pa ti je važna cena potem pa je AGT vsekakor vreden premisleka. Imajo Evropske cene, zasoljenih poštnin iz Evrope v Slovenijo pa ti ni treba plačati.
In AGT je dejansko fizična trgovina z zaposlenimi, cene pa imajo primerljive s tistimi internet tgovinicami, ki jih fizično ni nikjer in nimajo nobenega zaposlenega.

PARTyZAN ::

Evropske cene in evropski dobavni roki? 2 meseca za hladilnik?

Bilo je prvič. In zadnjič.

toxic_dude ::

se prav da zdaj je 5. dan grafe v moji obdelavi, čez 3 leta bo še zmeraj to pisalo?

Vitamin-B ::

moja izkušnja z agt...

dobava nekega ohišja je sicer trajala kak mesec ali pa mogoče še več, sam so mi ta čas dali nadomestnega. vse ostalo sem dobil v slabem tednu, s tem da sem vzel neko drugo DVD enoto, ker bi na prvo moral čakati
ko so se mi pojavile težave z grafično (random vijolčni piksli na določenih barvnih odtenkih), so mi rekli da je to blo zaradi prahu/pregrevanja, pa da so mi zastonj spucali (kar bi sicer mogli računat)... pol sem sprobal zadevo doma in so še vedno bli tisti piksli, ki so pol v roku dveh tednov popolnoma izginli in mi še zdaj vredu špila, tako da tu nevem kaj naj si mislim

na maile so mi vedno odgovorili < 1 dan (klicaril pa nisem), tu bi dodal še moje mnenje o nakaterih uporabnikih, ki se pritožujejo, da ni komponent in da nič ne javljajo/kličejo: strank tam je mnogo, meni se tui nebi dalo it skozi kupe mailov iskat komu morem odogovorit, da še ni komponent... pač je stranka tista, ki vpraša trgovino kako pa kaj. Meni je boljše, da javijo, ko dobijo, če pa predolgo traja pa sam zagnjavim, kot pa da vsaka dva dni prejmam obvestila, da še ni (kar bi me v bistvu precej motilo), seveda bodo pa mogli nekaj naredit s temi roki dobave! na zalogi pa majo res sam tistih par akutualnih komponent, če sploh

moj nasvet je, da kontaktirate preko mailov (tudi za predračun), jim zagnjavite o točnih dobavnih rokih, pa če ne štima vse (odgovor oblike 21tega pride ena pošiljka, pa bo mogoče tam zraven oz. podobne izpeljanke iz verjetno in mogoče) pol se zmenit za nadomestno komponetno (če kupujete celoten sistem) oz. ne tam jemat, ker to običajo pomeni vse tisto, opisano v zgornjih prispevkih

PARTyZAN ::

Niso sposobni povedat kdaj bo roba pri njih. Potem pa vsak teden slišiš "naslednji teden". Ta "naseldnji teden" se ponavadi vleče mesece. En nakup sem opravil ... bil je tudi zadnji.

fosil ::

Po mojih izkušnjah so pri AGT zelo v redu, edino dobavni roki so katastrofa.
Torej so prijazni, hitro odgovorijo na maile, tud po telefonu dobiš dobre informacije, cene so ugodne in imajo določeno robo, ki je nimajo nikjer drugje.
Ampak zaradi njihovih obupnih dobavnih rokov, pri njih kupim samo stvari, ki jih imajo na zalogi.
Tako je!

PARTyZAN ::

Sori, sam to da ti po telefonu "prijazno" nabijajo kako bo roba pri njih čez en teden, potem se pa izkaže da to niti približno ni res ... zame NISO dobre informacije.

national ::

kam sploh hodijo po robo, ce tako dolgo traja? Dinokomp osebno hodi na Dunaj in je se kar hiter....

klinker ::

Jst bi reku da cakajo na dovolj veliko stevilo narocil, pol pa kupijo dosti robe po bolsi ceni :)

mr1two ::

Pi***, saj niso grosisti. Če izvolijo ubirat take taktike, potem so na napačnem delu trgovskih storitev. Prepočasni so, in to jih bo stalo še ene stranke. Klinc pa ti dobavni roki po 2 mesca;(

klinker ::

Hehe, pa sej nisem reku da je sigurno tako...le predpostavka, glede na cakalne dobe in cene :)

mr1two ::

Ja, saj pravim, da špilajo na nek čuden način. Smešni so.

Hribi ::

Mene že en mesec nategujejo z dobavo komponent, hotel so pa seveda 100% avans. Tok o tem da so resna in zaupanja verdna trgovina in ne šalabajzerji. Prvič in zadnič!!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Hribi ()

macbookpro4 ::

Da še jaz dodam nekaj.

Po mesecu in pol še kar nisem dobil NIČ od naročenega. Po enem mesecu čakanja sem dobil klic, da so dobili polovico izdelkov v trgovino, da o neprijaznosti in aroganci po telefonu ne govorimo. Gospodična, ki dela v trgovini itak nima pojam, lastnik se vedno zgovarja na druge (dobavitelje), edini ki je imam vsaj malo trgovskega znanja, olike... Tine je še kar vredu.
Samo problem je pa ostal enak, po 45 dneh še vedno nimajo vsega naročenega.


PRIJAVA NA PRISTOJNE INŠTITUCIJE VISI V ZRAKU

KAKŠNE KOLI NAKUPE V TEJ TRGOVINI MOČNO ODSVETUJEM, PA TUDI ČE SO NAJCENEJŠI

Zgodovina sprememb…

Pennywis3 ::

Včasih se splača dati kakšen evro več in kupiti v preverjetni trgovini.
Izdelku, ki ga čakaš več kot mesec dni se lahko umes 3x cena spremeni in boš na koncu plačal več kot je trenutna cena.
Izogibat takšnim, meni je dosti da takole par negativnih komentarjev preberem, tako da v agt sigurno ne bom kupoval.

Steinkauz ::

Res škoda ker drugače so zlo fajn, sam tole z dobavo pa res niso resni no.
Včasih sem skoz predlagal agt.si, tole pa ni za nikamor

logit ::

V Funtechu ne moreš ničear naročiti če nimajo na zalogi. Za vse ostalo je Obvesti me, pa ko dobijo takrat lahko naročiš. In ja, tudi jaz sem prej priporočal AGT.
Zaenkrat še nabavljam pri njih samo vedno pokličem če imajo zalogo (ker je zelo redko!), ampak imam občutek da si bodo s časom začeli izmišljevati.

macbookpro4 ::

Ravnokar malo pregledov cene in ugotovil, da so me v mesecu in pol čakanja obral za 120e (RAZLIKA V CENI)

M-XXXX ::

Hmm, da bi kupovali tisto kar imajo na zalogi, pa ni nobeden pomislil :)?

s51as ::

Mislim da vsi bolj pomislijo na to, da bi raje kupovali tam, kjer imajo tisto, kar si želijo :D
It's just me myself and I

Wox ::

Steinkauz je izjavil:

Res škoda ker drugače so zlo fajn

Zakaj že? Ker sem na en navaden disk moral čakati dva meseca, da so mi ga menjali.
Commodore 64

NejcSSD ::

Problem je ker nimajo nič na zalogi. Avans jim služi da sploh naročilo obdelajo.

solatko ::

Problem vseh naših trgovcev je majhnost trga, saj tudi zunaj nimajo nevem kakšnih zalog. Ko naročijo kakšno aktualno (a sploh kdo kaj drugega naroča), so tudi zunaj najprej na vrsti veliki trgovci, naši pa lepo v vrsti, ko pride nova pošiljka. Zastopnikov firm je pri nas pač malo.
Delo krepa človeka

Steinkauz ::

Wox je izjavil:

Steinkauz je izjavil:

Res škoda ker drugače so zlo fajn

Zakaj že? Ker sem na en navaden disk moral čakati dva meseca, da so mi ga menjali.


Ja jst sm tut mogu na mimovrste čakat enkrat 45 dni da so mi disk menjal.
Servis=!=trgovina

Zakaj so fajn?
Ker vedo kaj prodajajo, so povečini prijazni, ugodne cene, z garancijo tut nisem imal težav.

Seveda vse uniči če čakaš 1 mesec da dobiš robo

J-ronimo ::

Ko sem sestavljal kišto pred parimi tedni, sem seveda najprej šel na najcenejšo varianto, kar je biu AGT. Nato sem povprašal za dobavljivost in so rekli 14-21 dni. Take stvari avtomatsko potem preskočim.

Nato sem se obrnil na 2 drugi spletni trgovini v Ljubljani, imel so vse na zalogi oziroma dobavljivost 1-2 dni od naročila-in res je bilo tako. Prišlo me je nekje 30EUR več. Mislim, da zanemarljivih, glede na to, da bi verjetno lahko še danes čakal na komponente, vmes bi pa cene itak še padle...

Tak da, jst osebno dam rajši malo več in dobim prec tisto kar želim.
Sem se pa navadil pošiljat mejle glede zalog in podobnega, ker cena pač ni vedno vse.

D_LEONIT ::

Žalost od firme, da si lahko to privoščijo v teh cajtih :). Naročil ventilatorja Scythe 29.7.2011, no ventilatorjev še vedno ni pa smo 21.9.2011....žalost. Kasneje sem pri njih naročil še procesor, kateri naj bi prišel v 3 dneh. Zadevo sem raje storniral, ker bi ga verjetno dobil šele konec leta :D

TOP ::

Večinoma vsi veste kaki so problemi z omenjeno trgovino,ker že vsi pišejo in nerazumam vas zakaj,še vedno naročavate in jokate,kaj zato da imate kaj pisat.Jaz naročil enkrat in nikoli več,ker sem mel isti problem,kot vi.

national ::

v izogib taksnim in podobnim problemom, izguba casa,/telefoniranju..itd..
narocujem kar kar pri "Limoni"

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: national ()

Gatsu ::

Mater totemu agtju se je očitno čist skisalo... resno ne vem kako taka firma sploh še lahko preživi. To da hardware preko njihove spletne štacune sem že ugotovil, ko sem sodelavcu naredu naročilo za en pc in je potem čakal mesec in pol na dobavo vseh komponent, pa je bil pc čisto povprečna zadeva. No zdej sm nekako najdu preko googla spletno štacuno www.wotam.com, ki naj bi imela na dan izzida igre Uncharted 3 za PS3 že igro in to celo za ugodnih 51€ in ko tam naročaš zgleda da je roba pač na zalogi, saj ni nobenih gumbov ala prednaroči, podatkov o zalogah, samo kupi in izposodi.

No zadevo ves vesel naročim in plačam z paypal. Denar seveda vzamejo takoj, kot da je zadeva že na zalogi in bo šlo v odpremo in ker dam osebni prevzem seveda upam na klic/mail še isti dan to je 28.10.2011. Seveda ni blo nič, pa pošljem mail in prašam kaj dogaja, pa spet 2 dni nič pa najdem cifro in obenem ugotovim da je zadeva od istih lastnikov kot AGT in mi baba pove, da jih je slo distributer pustil na cedilu in so moral naročit iz UK. Si rečem ok bom pač počakal še kak dan, saj iz tam vse pride v max enem tednu. No danes po 14 dneh igre še kar ni tko da mi bodo lepo vrnili denar nazaj na paypal ampak dejstvo da so nesposobni in zavajajo pa ostaja!

Preko spleta sem kupil že vsaj 40 zadev iz 3 kontinentov in nikjer niso imel tako zavajajoče spletne trgovine kot jo ima ta AGT tako za HW kot igre... Vse zgleda kot da je na zalogi, denar ti vzamejo takoj, da bi ti pa še prej povedal, da zaloge sploh nimajo in da boš čakal še in še na dobavo to pa seveda ne. Skratka OBVEZNO preverite pred nakupom kaj je na zalogi in če nimajo raje najdite robo drugje, sploh pa ne plačujte avansov... dan danes dobiš itk krepko cenejšo robo v par dneh iz cele evrope, medtem ko tile kekci na AGT taisto robo dobavljajo tedne...

PARTyZAN ::

Gatsu: imaš paypal. Zakaj za vraga bi kupoval igre v sloveniji?!

Gatsu ::

Jah lej ceno so mel postavljeno 51 pa zgledal je da je na zalogi, to je komi 2 eur več kot iz uk... Banalno je pa to da je imel mueller 20% popust na igre in bi jo pr njih clo za 48 dobu, če neb naroču kle...
1 2
3
4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

AGT Računalniki, AGT Trgovina (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Kaj kupiti
785300678 (36224) igorpec

AGT računalniki (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Kaj kupiti
562132211 (71751) kuglvinkl
»

www.agt.si (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
9511500 (6301) dxx
»

AGT računalniki d.o.o. (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6815493 (11291) gendale

Več podobnih tem