» »

Spletna trgovina Comshop (izkušnje...)

Spletna trgovina Comshop (izkušnje...)

«
1
2 3

Kristjan15 ::

V Comshopu sem naročil procesor, ampak sem komaj sedaj opazil, da je pri dobavljivost križec.. :S
In me zanima, če že ima kdo izkušnje z trogivno Comshop. ( kako hitro dostavijo predmete z križcem, garancija, odgovarjanje na sporočila... )

LP

JayKay ::

izdelki, označeni s križcem niso na zalogi. Vprašanj, če ga bodo extra naročili. Če je stari model, pol ne, če pa je kaj novega pa bo trajalo okrog 10 dni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: JayKay ()

Kristjan15 ::

uff.. to je pa dosti časa.
V bistvu sem naročil procesor AMD Athlon 5600+x2. To ni tak star model :D
LP

JayKay ::

Avtera ga ma na zalogi, tak da ga boš verjetno dobil. vprašanje kdaj ;)

Kristjan15 ::

upam da do srede dobim!

zee ::

Pred leti sem v spletni trgovini Comshop narocil maticno plosco. Ker po treh (!!) tednih, ceprav naj bi bila na zalogi, maticne plosce se vedno nisem dobil, sem narocilo storniral in maticno plosco kupil v trgovini (ironicno, v Comshopu) :-/
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zee ()

ne_kdo ::

pred dobre pol leta sem pri njih naročil mp4. nato so mi ga odposlali, sem odšel na pošto plačat in prevzet paket. pridem domov in opazim da je paket prazen>:D ko sem klical comshop mi prvo niso hotli verjet pol sem reko da bomo šli na pošto pa naj dajo težo paketa pa bomo pol dalje urejala in pol so me klicali nazaj da so ga pozabli na eni pisalni mizi in da pol ko so paket odposlali sploh niso ugotovili da ga ni notri. :)

odgovornost pa taka

Kristjan15 ::

ja.. zelo zanimiv dogodek.
Jaz sem pri njih naročil procesor in škatla hvala bogu ni bla prazna:D

bobsaap ::

Izdelki s rdečim križcem so ponavdi tisti, ki niso na zalogi,...če je dobavitelj slovenski in ima artikel na zalogi, je dobavljivost nekje 2-3 dni, če se pa naročijo zadeve iz daljnjega vzhoda, pa je vsekakor treba pričakovati, da se bo z dobavljivostjo malce zavleklo.

Spletna trgovina je nastavljena tako, da svoje kupce redno obveščajo, tudi če česa ni na zalogi,... imate pa za takšne primere zraven en pisemsko ovojnico s katero lahko pošljete poizvedovanje in v roku enega dneva (ali še majn) boste dobili odgovor, v kolikšnem času bo izdelek dobavljiv.

Ne smete pa pozabit, da nikjer ne delajo roboti, ki bi bili brez napak, tako da živim se vse zgodi, tako tudi zaposlenim v Comshopu, ko kdaj pa kdaj naredijo kakšno napako.
http://www.slo-fishing.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bobsaap ()

Swiwer ::

Comshop a.k.a. Comtron a.k.a. www.akcija.si se meni zdi, pardon izrazu, "jebiveter" Mariborska firma. Slisal sem ze veliko pritozb ljudi, ki so imeli z njimi tezave pri uveljavljanju garancije. Nic boljsi niso pa niti pri ustrezljivosti do strank.

Jaz osebno sem prejsnji teden pri njih preko spleta narocil 1TB WD disk in ga v cetrtek dobil, v okvari (click of death, tipicni WD). Se isti dan sem ga pac poslal nazaj in v petek so mi rekli, da dobim novega ta teden v sredo. Ker niti diska niti obvestila od njih ni od nikoder sem jim moral sam pisati in prosit za objasnilo. Dobil odgovor da bo do konca tedna, ker ga kao oni dobijo jutri (v cetrtek). Na spletni strani pa pise da je na zalogi. Pa ce bi ze nekatere podrobnosti iz te zgodbe clovek toleriral, se mi pa zdi da bi morali biti za take primere bolj ekspeditivni. Ce vidijo da je clovek na novo registriran 10 minut pred prvim nakupom in ce je dobil robo v okvari, potem bi se morali bolj podvizati, dobiti novi disk hitreje in dokazati stranki, da so vredni zaupanja in stranki tako dati dober prvi vtis in jo obdrzati. Tako so pa kot balkanci, jebe se njim. Disk ki je bil 'kao' na zalogi sem narocil 21-tega, dobil ga bom pa 30-tega, ce bo sreca. Ce mene vprasas je Comshop/Comtron sinonim za neprofesionalnost. V glavnem jaz sem pri njih kupoval prvic in zadnjic.

V mimovrste.com sem se najvec robe nakupil in z njimi se nikoli nisem imel tezav tako da se bom drzal kar njih. Pa se v Ljubljani imajo prevzemno mesto zdaj tako da ... best of the best. :-)

Toliko o mojem mnenju.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Swiwer ()

AngelOfDeath ::

Comshop ni enako Comtronu (www.akcija.si)

Sta 2 različni trgovini...
edit: Slovnica

sniffo ::

ti še šimfat ne znaš oz. ne veš koga moraš :)

daj razjasni nam prvo, kje si sploh kupil

Swiwer ::

Kupil sem pri www.akcija.si kar je Comtron = Comshop = bog ve kaj se. Saj sem dobil paket prelepljen z njihovimi nalepkami. Vsi kontakti in telefoni so od Comtrona v Mariboru, malo razisci. Ja, 500 razlicnih imen uporabljajo zato da je lazje zmesti take kot si ti in jih je tezje simfat. :-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Swiwer ()

;-) ::

Pri njih sem naročil ekran prišel je v roku 2-3 dni in ni bilo težav. Garancije (na srečo-koliko čujem druge)nisem rabil uveljavljati.

kmetek ::

Še enkrat COMSHOP ni več del COMTRON-a....že lep čas. Telefoni niso od Maribora ampak so internetne telefonske!!!!

bobsaap ::

@Perplexer

Da ti bo razumevanje sveta okoli tebe lažje, ti bom malce pojasnil:

COMTRON - www.akcija.si

COMSHOP - www.comshop.si

Ti dve spletni trgovini, sta trgovini od dveh POPOLNOMA različnih podjetij, ... dveh popolnoma ločenih pravnih subjektov, ki eni z drugimi nimajo od avgusta dalje več popolnoma NIČ.

Ne pljuvaj po Comshopu, če na koncu koncev vidiš, da še sam ne veš kje si sploh kaj kupil,...

Naj prej se moreš obrnit na pravilne naslove, če sploh hočeš urediti svojo garancijo, ker če jaz nekaj kupim v Mercatorju in se grem potem jokat v Tuša, sigurno ne bodo v Tušu prijazni do mene, ker sem nekaj kupil pri Mercatorju.

PRIPOROČAM ti, da nasledni nakup opraviš pri COMSHOPu, da ti bo lažje, ti bom dal še spletni naslov, da se ne boš spet izgubil na spletu, ... www.comshop.si ... in sem skoraj siguren, da boš z naročilom popolnoma zadovoljen.

Si upaš naročit? :)
http://www.slo-fishing.si

šernk ::

sam bi rekel tako: računalniških trgovin je kot gob po dežju danes, in če me pri enih ena stvar zmoti me tam osebno ne vidijo več. v kakšni drugi trgovini pa raje dam nekaj € več če imajo prijazen in resen odnos.

zakaj pa ne bi avtor te teme vprašal direktno na comshop po mailu kaj je z naročilom?
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

bobsaap ::

zakaj pa ne bi avtor te teme vprašal direktno na comshop po mailu kaj je z naročilom?


Se strinjam,...

Naj napiše mail na b2c@comshop.si in mu bodo odgovorili, če mu že niso.

RAZEN, če je tudi on eden tistih, ki ne loči comshopa in akcije in ima zato probleme (šala). :)
http://www.slo-fishing.si

JayKay ::

@bobsaap in kmetek: Comshop against the world? :D

Ziga Dolhar ::

Perplexer: opozorilo.
https://dolhar.si/

kmetek ::

@bobsaap in kmetek: Comshop against the world? :D


Zakaj? :D

JayKay ::

Pomisli....:D
PS:Komu gre boljše? Vam gori ali njemu v MB?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: JayKay ()

kmetek ::

pojasni mi na ZS. ;)

JayKay ::

Itak je vseeno. Pomebna je diferenciacija med Comtron in Comshop.

Ted ::

Kako pa je s servisom? Preden je prišlo do ločitve je bil glavni servis za Comtron in Comshop na Tržaški v Mariboru. Torej ima Comtron sedaj servis drugje in zaposlene druge ljudi, Comshop pa ima servis še naprej na Tržaški v Mariboru?
Glede na to, da imamo mnogi slabe izkušnje s servisom pri Comtronu/Comshopu bi kdo lahko pojasnil kako je s tem.
Mah...

bajsibajsi ::

Crapshop ali Shitron, isto sranje. Pri njih ne kupim nicesar in preprican sem, da tak isto mnogi od vas.

kmetek ::

lol.

solatko ::

Najprej naj se v Com.... naučijo sestavljati računalnike, da ne bodo kabli speljani tko grdo (če hočeš dodat RAM), greš skozi grmovje kablov. Prejšni mesec sem imel dva njihova kompa (iz koprske poslovalnice) na obdelavi in sem pri vsakemu porabil pol ure, da sem kable lepo speljal, tako da se jih sploh ne opazi. Na srečo se je kupec dogovoril za garancijo na komponente, tako da ni bilo nalepke (vsaj to). Škoda da nisem naredu slikc in jih kot anti reklamo nalimal na net. Dogaja se jim tudi, da kar pozabijo kakšno zadevo priklopit, poleg tega pa so cenovno med manj ugodnimi v SLO. Se bo potrebno poboljšat.

sniffo ::

samo ugibam ... mogoče nimajo časa frizirat kabla, glede na to da si sam porabil pol ure za vsak računalnik. pri masovni serijski proizvodnji zna bit to problem

solatko ::

Jaz sestavim ali ponastavim dva do tri računalnike mesečno, oni to delajo vsak dan - za sestavo v golo ohišje, porabiš za optimizacijo lege kablov cca 5 minut več in izdelek je tak, da te ni sram dat iz roke.

GenesisX ::

Najprej naj se v Com.... naučijo sestavljati računalnike, da ne bodo kabli speljani tko grdo (če hočeš dodat RAM), greš skozi grmovje kablov. Prejšni mesec sem imel dva njihova kompa (iz koprske poslovalnice) na obdelavi in sem pri vsakemu porabil pol ure, da sem kable lepo speljal, tako da se jih sploh ne opazi. Na srečo se je kupec dogovoril za garancijo na komponente, tako da ni bilo nalepke (vsaj to). Škoda da nisem naredu slikc in jih kot anti reklamo nalimal na net. Dogaja se jim tudi, da kar pozabijo kakšno zadevo priklopit, poleg tega pa so cenovno med manj ugodnimi v SLO. Se bo potrebno poboljšat.


Omenjaš da je bil računalnik iz KP poslovalnice in da je bil sestavljen z garancijo po komponentah. Pomeni da ni bil sestavljen v proizvodnji MB, ampak ga je sestavil nekdo iz poslovalnice ki morda ni preveč vešč s tem. Ne šimfam nobenga tu, da ne bo pomot!!! Je vsaj delal kot je treba?
Priklop kablov pa je drugačna zadeva. Rač. sestavljen v proizvodnji gre po pošti do poslovalnic. Naša hitra, učinkovita in "zelo pazljiva" pošta Slovenije je pa razred zase. Se zgodi da se zaradi sile premetavanja paketov (računalnikov) iztakne kakšen kabel. Tu ni kaj dosti za naredit.

Je pa tak da ima vsak neko slabo izkušnjo z kakšno računalniško trgovino, tu gor vidim cca. 10 pritožb, kaj pa vse ostale zadovoljne stranke pri ComShopu?

CCMbrother ::

Če že štejemo...tukaj še ena nezadovoljna stranka...ob besedi ComShop me kar zmrazi...verjetno se spomnim prijetnih pogovorov z vodjo servisa :D :D :D ...glede na obnašanje predpostavljam, da je že zamenjal službo...ali pač...

Mimogrede...vsi, ki pravite, da Comtron in ComShop in Akcija.si niso več ista firma...meni zgleda vse skupaj isti šmorn....hmmm...dns-ji so kar isti...ne, to mora biti čisto druga firma :D :D :D :D :D !


domain: comshop.si
registrar: COMTRON d.o.o. napredna ra�unalni�ka tehnologija
registrar-url: http://www.comtron.si/
nameserver: dns.comtron.si (193.77.191.20)
nameserver: ns1.comtron.si (193.77.191.75)
tech-c: O156429
registrant: G32307
status: ok
created: 2005-04-04
expire: 2009-04-04
source: ARNES

organization: Comshop d.o.o
nic-hdl: G32307
email: mladen@comshop.si
phone: +386.23003500
fax-no: +386.23003550
address: Trzaska cesta 21
address: 2000 Maribor
address: SI
source: ARNES

email: andrej.arh@comtron.si
nic-hdl: O156429
source: ARNES



domain: akcija.si
registrar: COMTRON d.o.o. napredna ra�unalni�ka tehnologija
registrar-url: http://www.comtron.si/
nameserver: dns.comtron.si (193.77.191.20)
nameserver: ns1.comtron.si (193.77.191.75)
tech-c: O156429
registrant: G32306
status: ok
created: 2005-04-04
expire: 2009-07-28
source: ARNES

organization: Comtron in d.o.o
nic-hdl: G32306
email: comtron@comtron.si
phone: +386.23003500
fax-no: +386.23003550
address: Trzaska cesta 21
address: 2000 Maribor
address: SI
source: ARNES

email: andrej.arh@comtron.si
nic-hdl: O156429
source: ARNES

CCMbrother ::

Še za Comtron.si

domain: comtron.si
registrar: COMTRON d.o.o. napredna ra�unalni�ka tehnologija
registrar-url: http://www.comtron.si/
nameserver: dns.comtron.si (193.77.191.20)
nameserver: ns1.comtron.si (193.77.191.75)
nameserver: ns1.siol.net
tech-c: O156429
registrant: G28228
status: ok
created: 1996-01-15
expire: 2009-06-06
source: ARNES

organization: Comtron d.o.o.
nic-hdl: G28228
email: comtron@comtron.si
phone: +386.23200026
fax-no: +386.23003550
address: Trzaska 21
address: 2000 Maribor
address: SI
source: ARNES

email: andrej.arh@comtron.si
nic-hdl: O156429
source: ARNES


193.77.191.20 - Whois Information

% This is the RIPE Whois query server #3.
% The objects are in RPSL format.
%
% Rights restricted by copyright.
% See http://www.ripe.net/db/copyright.html

% Note: This output has been filtered.
% To receive output for a database update, use the "-B" flag.

% Information related to '193.77.191.0 - 193.77.191.255'

inetnum: 193.77.191.0 - 193.77.191.255
netname: COMTRON
descr: Comtron d.o.o.
descr: Maribor
country: SI
admin-c: MM331-RIPE
tech-c: MM331-RIPE
mnt-by: AS5603-MNT
status: ASSIGNED PA
source: RIPE # Filtered

person: Miha Mahoric
address: Pronet d.o.o.
address: Medvedova 13
address: 2000 Maribor
address: Slovenia
phone: +386 62 221 880
fax-no: +386 62 221 770
e-mail: miha@pronet.si
nic-hdl: MM331-RIPE
source: RIPE # Filtered

% Information related to '193.77.128.0/18AS5603'

route: 193.77.128.0/18
descr: SiOL.SI, Provider Aggregated Block
descr: SiOL d.o.o.
descr: Internet Service Provider in Slovenia
descr: http://www.siol.net
origin: AS5603
remarks: -------------------------------------------------------
remarks: Please send abuse & spam notification to abuse@siol.net
remarks: -------------------------------------------------------
mnt-by: AS5603-MNT
source: RIPE # Filtered


Skratka, ena velika natega....verjamem pa, da je to najenostavnejša zadeva pri toliko nezadovoljnih strankah....


p.s.za slo-tech: pri uporabi starega slo-tech vmesnika nimam več opcije popravi...

Zgodovina sprememb…

bajsibajsi ::

GenesisX, glede na to, da si registriran dokaj sveze, v preteklih letih najbrz nisi bral, vec strani dolgih tem, o slovenskih racunalniskih trgovinah. Shitron/Crapshop je bila (verjetno) najveckrat omenjena s strani uporabnikov ST - vecinoma v negativnem smislu. In osebno mislim, da kar upraviceno. V podrobnosti se ne bom spuscal, ker je bilo ze ogromno predebatiranega. Prebrskaj malo ST forum..

Buggy ::

lepo prosim povej kateri kabel bi se lahko kar tako iztaknil zaradi dostave po posti...sem ze par let vozil svoje sisteme sem ter tja, pa se mi ni nikoli zgodilo, da bi se kaj izklopilo zaradi transporta...katrca rules :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

sniffo ::

@CCMbrother: ena velika natega si ti

Ajpes pravi nekaj drugega glede lastništva, komu zdaj verjeti? Tebi z DNSi ali Ajpesu?

hmmm, težka dilema

novinec09 ::

Comtron stavba v MB-glavna je na Tržaški cesti!

Torej naslov te zgradbe je Tržaška cesta 21!

Comtron
Comshop
Akcija

Zdaj pa razsodite kdo je kaj in zakaj.
BTW: Ta zgradba nima dovolj prostora, da bi lahko imele 3 tako velike trgovine Centralo (Še za 2 je premala, glede na to, da je več kot polovica zgradbe trgovina)!

sniffo ::

daj ne bluzit no, a si že slišal za dajanje poslovnih prostorov v najem?

CCMbrother ::

Ločeni pravni subjekti, ki tesno sodelujejo skupaj...znana zadeva...lastnik pa je preko povezanih družb verjetno isti...

Tudi FMC ima podobno zadevo...FMC + D1 + Miška + FMC group + PRO servis...

Zgodovina sprememb…

sniffo ::

na AJPESu piše, da je lastnik Comshopa ZLATA MONETA, ko pogledaš pa za COMTRON, je pa lastnik podjetje COMTRON IN, katerega lastnik je Ivan Selar.

Povezava je pa kje?

Edi999 ::

Pa saj vsi vemo, da se gre za enega in istega!
sniffo nehaj z Ajpesom-vse se da narediti, če se hoče!
Jaz osebno se še spomnim od začetka, ko je Comtron odprl še spletno trgovino! Kar na njihovi strani si lahko preklapljal med Cotron in Comshop.
Očitno je prišlo tako do zapletov in so odprli še eno firmo-no zdaj je že tretja! Sem skoraj 100%, da gre vse skupaj v en žep!

sniffo ::

FMC je holding!! ki ima v lasti vse te firme, ki si jih naštel.

CCMbrother ::

V bistvu je čisto irelevantno kdo je lastnik....

Bolj pomembno je to, ali so se storitve pod "razdeljenimi" podjetji izboljšale ?

Se je vzpostavil bolj učinkovit in prijazen servis?

Imajo bolj konkurenčne cene kot prej?


Meni bi bila že dovolj informacija, da nimajo skupnega servisa...do takrat nobenemu od njih ne dajem druge možnosti...

Zgodovina sprememb…

solatko ::

GenesisX - oba računalnika sta bila po defaultu z nalepko, vendar je kupec zahteval garancijo po komponentah ali pa ne bo vzel in ker trgovci hočejo robo pač prodati, je po tel. razgovoru prodajalca, to tudi dosegel. Poleg tega, da so v kompu precej zastarele komponente (p31), je sama sestava porazna za tako "priznano" firmo, pa če tudi je to sestavila snažilka v prodajalni. Trgovina ima verjetno kakšnega šefa, ki bi lahko pogledal, kako je mašina sestavljena vizualno (ne rabi biti nek strokovnjak, da vidi kable po celi kišti, če prav so se po mojem posegu, čudežno skrili), IDE naprava se težko izklopi med prevozom.
Ne zagovarjaj malomarnosti, če si član kolektiva, poskrbi, da se zadeve izboljšajo, če ni stimulacije za dobro delo, bo potrebno ljudi bolje plačat ali zamenjat.

GenesisX ::

Računalnik prodan z garancijo po komponentah ne more bit sestavljen v proizvodnji, kjer delajo sicer študenti, ampak vedo kako se sestavi rač. Če je gor bila garancijska nalepka je to potem napaka prodajalca, ki je ne bi smel dat gor. Garancijska nalepka velja samo za računalnik kot celoto.
V trgovini ne delajo računalniški serviserji ne sestavljalci, ampak prodajalci.
V proizvodnji pa se računalnik se sestavi tako da je zagotovljena funkcionalnost delovanja, ne estetika v ohišju ki je ne vidiš.
Imeli pa smo težave po večini z sata napajalnimi kabli. So se iztikali med transportom med pošto. Problem smo že odpravili.
Morem še pripomnit da se npr. na pošti hudje poškoduje cca 5% vseh poslanih računalnikov tako da je vse možno glede iztika kablov in raznih razširitvenih kartic.
Katrca pa ima mehke fedre tak da tam ni panike :)

Comtron se je od Comshopa ločil lani avgusta, ustvaril lastno internetno prodajalno, Akcija.si in deluje za sebe. Comshop ima v najemu poslovne prostore in tehnično infrastrukturo (IP telefonija, internet...etc.) od Comtrona. Sta pa firmi ločeni. Ločeni lastniki, vodstvo...

Čeprav sem nov na forumu poznam kritike bivšega servisa/proizvodnje Comtrona. Ne bom zagovarjal nič, bom le povedal da se trudijo ljudje v Comshopu izboljšat kakovost ponudbe in storitev. Je pa tudi logično da se kje kaj zalomi, glede na to da je to eno izmed največjih podjetij v Sloveniji in proda ogromne količine računalnikov.... Manjša trgovnia ki proda mesečno 10-20 računalnikov si lahko privošči sestavo račualnika 5-6 dni, tu žal ne.

Comhop ima preko servis lasnih izdelkov, izdelkov ki jih stranke kupijo pri njih. Ima tudi servis izdelkov ki so bili kupljeni še iz časa Comtrona.
Comtron ima ločen lasten servis.

Pa prosim ne mi govorit da je vse isto Comtron/ComShop... Če sta Mercator in Tuš v istem poslovnem centru to tudi ni ista trgovina. :P

Upam da sem komu razjasnil kakšno stvar.
Drugače pa le vprašat. :)

uf....celi spis :p

Ted ::

Torej sta na Tržaški 2 ločena servisa za Comshop in Comtron? In v teh dveh servisih so zaposleni drugi ljudje?
Mah...

GenesisX ::

Točno tako je.
En servis pripada Comtronu, je na Tržaški 21, drugi pa je servis Comshop, ki je na Tržaški 23 (Levo zadaj za Comtron-om).

Ziga Dolhar ::

V proizvodnji pa se računalnik se sestavi tako da je zagotovljena funkcionalnost delovanja, ne estetika v ohišju ki je ne vidiš.


Tegale mi ni blo treba prebrat.

Uf, lahko pa pofotkam notranjost včeraj prejetega Della R200 ... Kljub estetiki, ki je itak ne vidim, je začuda celo funkcionalen.
https://dolhar.si/

GenesisX ::

@ Ziga Dolhar

Comshop sestavlja samo lastno linijo računalnikov TRON.
Dell, HP...etc. niso sestavljeni tu, ampak kupljeni kot celota.

Ziga Dolhar ::

Ja.

In DELL, ki sem ga kupil (ne pri Comtronu, brez skrbi, ampak direkt na dell.co.uk), so ga tut mogl sestavt. V tovarni na irskem. Ampak oni nimajo izgovorov, da je pomembna "funkcionalnost", ne pa tudi "estetika, ki je ne vidiš". Pa čeprav je povprečen računalnik tam sestavljen menda v 3-7 minutah.
https://dolhar.si/
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Jae propada? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7317086 (10764) bobby
»

Comshop izkušnje

Oddelek: Kaj kupiti
184794 (3536) trnvpeti
»

X800 za 20k - se splača? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Kaj kupiti
25913402 (8385) Jan987
»

COMTRON

Oddelek: Kaj kupiti
304331 (3250) fahrenGONE

Več podobnih tem