» »

Trgovina Agt.si

Trgovina Agt.si

1 2 3
4
»

mikic007 ::

A je mozno, da na agt nimajo vec napisane zaloge in rokov dobav? Ne vidim nikjer vec, pa se mi zdi, da je bilo.

Sem pa kupoval in imel dobre izkusnje. Veckrat sem kupil vse komponente, ampak ker sem sestavljal za druge, nisem nikoli cakal, raje storniral ali vzel kaj druga. Seveda sem imel sreco, da sem sel vedno osebno dvignit, za kar pa seveda nima vsak moznosti.

V takem primeru bi vedno iz tujine narocal, saj kak teden se pa ze lahko pocaka, kakor je od tam navada. Pa se vec izbire in ceneje v vecini primerov.

sennheiser ::

Am pač za v bodoče... če se da avans, pa rečejo da bo roba tle v roku recimo da max 2 tednov... in če po takem času ni. Prekineš naročilo in ti prodajalc MORA vrnt zaradi tega ker on ni upošteval dobavnega roka. Vsi ki naročate jim po mejlu pošljite, da imate dokazilo. Če zahtevajo nek avans pa rečejo 2 tedna pa ni, to zahtevajte nazaj. Nimajo kaj pobirat če je njihova krivda. Drugače pa sramota če je polovico tega res kar pravite. Sicer izkušenj še nimam... sam mislim da je na podlagi tega tudi ne bom imel.

M-XXXX ::

mikic007 je izjavil:

A je mozno, da na agt nimajo vec napisane zaloge in rokov dobav? Ne vidim nikjer vec, pa se mi zdi, da je bilo.

Sem pa kupoval in imel dobre izkusnje. Veckrat sem kupil vse komponente, ampak ker sem sestavljal za druge, nisem nikoli cakal, raje storniral ali vzel kaj druga. Seveda sem imel sreco, da sem sel vedno osebno dvignit, za kar pa seveda nima vsak moznosti.

V takem primeru bi vedno iz tujine narocal, saj kak teden se pa ze lahko pocaka, kakor je od tam navada. Pa se vec izbire in ceneje v vecini primerov.

Ne nikoli niso imeli tega podatka.

mikic007 ::

V bistvu se spomnim, da so me enkrat za ene rame klicali, da jih ni na zalogi, ostalo pa je, tako da sem rame vzel potem drugje. Ampak to je bilo edinkrat, da niso imeli, je pa res, da sem nazadnje se core 2 kupoval, tako da se je lahko marsikaj spremenilo.

Skoda, trgovina bi lahko bila dobra osvezitev za nas trg, pa se ocitno tako ne da delat.

radecan ::

Evo...pred točno enim mesecem sem naročil računalnik pri agt, 5 dni kasneje nakazal, vmes so mi javili da ni ramov, ter ohišija in naj si vzamem drugega al pa mi vrnejo keš, pa si rečem ok...nej jim bo. Vprašam še kdaj naj bi dobil zadevo in mi reče, da v nekaj dneh...od teh nekaj dni bosta minila že 2 tedna, tako da jutri preklicujem naročilo in bom naročil pri sestavi.si, pri agt pa dvomim da še kdaj kaj naročim.


moja slaba izkušnja z njimi
Lp

Adrijan0 ::

Sam sem tudi imel težave z AGTjem. Obljubljali so da bodo dobili izdelek, pa ga po več tednov niso dobili. Na zalogi pa nimajo nič. To mi ni jasno najbol.. kako lahko prodajaš komponente in nimaš niti ene na zalogi? Od sedaj naprej samo še sestavi.si

Shark-357 ::

Ne vem kaj se potem mučite z AGT, če je tu še Funtech kjer je roba na zalogi v kolikor pa ni pa je v roku parih dni in vedno vse kot dogovorjeno, da o odličnem odnosu ne govorim.

kuglvinkl ::

AGT je bil pomemben igralec v štartu. No, zdej mamo pa FUNTECH :)

radecan ::

No, včer je šel stari na agt pogledat kako in kaj, če nebi mel zadeve tam bi prekino naročilo, a so zagotovil da danes pride zadnji del in je blo res...pred kakšno uro sem dobil mail odpremi, tako da pride jutri pošiljka ;)

kuglvinkl ::

včer, danes, jutri. A si slep?

fireX88 ::

funtech je draga trgovina...agt se mi je včasih zdela trgovina z dokaj dostopno ceno, pa tudi ta zdj ni več tako.. mislim da bo dinokomp kr pridobil potrošnike... sm nedaj bog da jih kličeš po telefono, ker ti začnejo toti mariborčani po njihovo govorit rabiš dešeifranta zraven :D

kuglvinkl ::

funtech ima najboljši TCO. Če tega tudi v letu 2011 ne razumete, potem ste mau dolgočasni.

fosil ::

Funtech nabavlja robo pri slovenskih uvoznikih, kar pomeni da lahko garancijo uveljavljaš tudi neposredno pri uvozniku, tudi če recimo funtech propade.
Nekatere slovenske trgovine pa kupujejo v tujini in potem same uvažajo robo, kar pomeni da če zaprejo štacuno se lahko obrišeš pod nosom za garancijo.
Na žalost pa so slovenski dobavitelji dražji od tujih.
Sedaj pa kaj imaš raje, varnost in garantirano garancijo ali par evrov prihranka.
Tako je!

solatko ::

fosil - Pri nas zelo malo trgovin propade, nekaj se jih je preimenovalo, tudi Dino, med drugimi in pri večini garancije niso problem. Tudi ne kvari se roba toliko, da bi zaradi tega kupoval 30 in več procentov dražjo robo, je pa tudi to res, da Funtech dela s precej nizko maržo, tako da so stvari kar ugodne (morda nekaj € dražje, kot pri tistih, ki kupujejo v tujini), lahko pa vsak kupi tudi v tujini in vsi problemi odpadejo. Odziv na reklamacije je hitrejši kot pri naših uvoznikih, če je potrebno kaj zamenjat, ne komplicirajo, kadar morajo dati dražjo zadevo (to je pri njih dober običaj, o tem sem pisal že v drugi temi, ko so mi za high end MB na enem podnožju, ponudili drugo vrhunsko ploščo, ker tega podnožja ni bilo več, poleg pa super ugodno ceno za dvojedernik, ki je bil pri nas takrat dražji, kot v Nemčiji plošča in ponujeni CPU), seveda sem pristal in najdražje so me prišli RAM-i, ki jim je takrat ravno poskočila cena, tako kot sedaj diskom. Komplet zamenjava je bila urejena v 14.-ih dneh.
Pri PC Plus, sem na ploščo čakal več kot mesec (neka ASUS-ka 775, vgrajena v njihov računalnik, z njihovo garancijo in listki preko stranice, tako da smo, stranki dali naš računalnik za ta čas (diplomska naloga). So pa uredili tako kot je treba, tako, da tu nimam pripomb.
Delo krepa človeka

radecan ::

@kuglvinkl....je prišla zadeva ;)

cholt45 ::

Imam občutek, da bo šel AGT kmalu v maloro! nična zaloga, slab odnos, večno bluzenje in laganje o dobavnih rokih.........

R.I.P AGT.SI
:)


Res je, res.

Še pristavim svoj piskerček k temu.
Poleti sem čakal na komponente za rač. 4 tedne, čeprav so mi že po 1 tednu zagotavljali da "pride jutri/do petka".
Med enim klicem tam v 3. tednu mi je gospod celo pripomnil, da zakaj pa sploh naročam pri njih če potem nisem pripravljen počakati. Še danes mi ni jasno zakaj nisem storniral naročila in šel drugam, ampak se mi ni glih mudilo so I let it slide.
Vem pač sem pač slab kupec, dober kupec bi s svojo denarnico že poskrbel, da se take stvari nebi dogajale / šel bi drugam.
lp

EDIT:

Sem pozabil napisati, da pa sem v preteklosti vedno imel zelo dobre izkušnje z njimi. Hitra odprema blaga, garancije mi pa nikoli ni bilo potrebno uveljavljati.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: cholt45 ()
1 2 3
4
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

AGT Računalniki, AGT Trgovina (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Kaj kupiti
785300676 (36222) igorpec

AGT računalniki (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Kaj kupiti
562132210 (71750) kuglvinkl
»

www.agt.si (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
9511500 (6301) dxx
»

AGT računalniki d.o.o. (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6815493 (11291) gendale

Več podobnih tem