» »

Trgovina Agt.si

Trgovina Agt.si

1
2
3 4

aiko ::

Kupil sem tam že več stvari. Vsega skupaj 5 nakupov.
2x je bilo ok, 3. in 4. se je malo zavleklo; ni bilo plate, čeprav je bila klasika Asus p5q, seveda me ni nihče obvestil, tako, da je bilo potrebno malo telefonarjenja, vendar so mi na koncu dali malo boljšo za isto ceno.
5. nakup - polomija: vzel sem napajalnik LC ne navaden, muschin rame, CPU ter plato Gigabyte ga-ma s2h. Roba je prišla po cca 9 dneh, čeprav je bilo vse na zalogi (sem prej lical).
Pridem domov, sestavim kose, čez slabe 4 use začne pc metati blue screene. Ker je vse delovalo ok, sem sumil driverje ali slab install. Po 2-h dneh zajebavanja, sem vse odmontiral, obrnem plato in pod chipsetom je bila plata temnejša (pregrevanje).
Jih pokličem, pošljem plato nazaj in...: 5 dan, testirajo, vse dela ok, rečem da meče blue screene, ko obremeniš grafiko, odgovor, bojo stestirali...10 dan - testirajo, vse ok, pošljejo dobavitelju...20 dan tam tudi testirajo, vse ok (kao), 30 dan...še vedno testirajo...
...vmes zgubim potrpljenje, kličem na sestavi.si, če imajo isto plato, odgovor je bil ja, da jo lahko dobim že čez 2 dni; - naročim, drugi dan pride, sestavim, inštaliram iz istega medija po istem postopku z istimi gonilniki in vse dela ok...
40 dan - zdaj je spet pri agt, spet testirajo, spet vse ok (medtem mi ista plata iz sestavi.si še vedno dela ok - to jim tudi povem, vendar vztrajajo, da plata dela bp)... 46 dan - poličem in zahtevam novo, pa mi odgovorijo da ne, da bojo vrnili denar... 60 dan, kličem da kje je denar.. (nekaj so zamučkali, da bojo nakazali še danes).... 70 dan, spet kličem da je je denar, pa mi rečejo, da manjka zadnja ploščica (glej ga zlomka, pozabil sem jo vrniti, vendar v 75 dneh ni nihče niti omenil, da je ni (30 dni po klicu, da bojo vrnili denar)...ok, jo pošljem in voila...čez kakih 14 dni sem res dobil nazaj denar... (medtem ista plata iz sestavi.si še vedno dela...)...

Tako, da sem zaključil z nakupi pri njih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: aiko ()

jack0311 ::

kako se zmeni za DDV?bi kupu na firmo na agt.si

tsatthoggua ::

Manjsa zamera gre dostavni sluzbi (TNT Express). Glede na to da racunajo 4,5€ za dostavo pol kile tezke stvari sem res pricakoval da bom dostavo dozivel v soboto. Vendar carji ne delajo cez vikend.

Posta Slovenije bi mi za to zaracunala 3€ pa se v soboto bi prejel posilko.

opeter ::

Baje Pošta Slovenije po novem ne raznaša pakete ob sobotah.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

TOP ::

Pošta Slovenije raznaša pakete samo po ožjem okolišu,kar pomeni kraj kjer je pošta.Pismene pošiljke pa res ne,samo priporočena pisma.

geek93 ::

Da nebom odpiral nove teme bom tu vprašal..

Na agt si bom sam sestavil računalnik in ga kupil na obroke. Zdaj me pa zanima kako to narediš da kupiš na obroke? ker v splošnih pogojih imajo napisano da je možno kupovati na obroke, ko pa prideš do načina plačila pa nimaš te opcije. Plačilo po povzetju, plačilo s kartico... na obroke pa v glavnem ni.. :(


LP

Pepc619 ::

Zato ker moreš it do njih v Ljubljano in tam unovčit po obrokih. Če hočeš kar po pošti preko obrokov tega ne moreš. Prvo moreš torej do njih in jim povedat da hočeš kupit po obrokih.

geek93 ::

Zato ker moreš it do njih v Ljubljano in tam unovčit po obrokih. Če hočeš kar po pošti preko obrokov tega ne moreš. Prvo moreš torej do njih in jim povedat da hočeš kupit po obrokih.


Hvala za odgovor

LP

Mentalist ::

Mene pa nekaj zanima. Če jaz jutri naročim nek izdelek, pri AGT, ga bom dobil v sredo? Ker piše da, če naročim traja 3 dni, da dobim. Bom dobil?
Lool.

M-XXXX ::

Kot prvo: ob sobotah se mi zdi da ne delajo, kot drugo: če nimajo na zalogi ne boš... Moraš pač preveriti: pokličeš in vprašaš...

Meizu ::

Mene pa nekaj zanima. Če jaz jutri naročim nek izdelek, pri AGT, ga bom dobil v sredo? Ker piše da, če naročim traja 3 dni, da dobim. Bom dobil?


A je tak problem pocakat tistih nekaj dni?

Mentalist ::

Nee, saj ni to, vprašam zato, ker sem se registriral, pa še nisem dobil aktivacijskega računa, pa me zanima, kdaj ga bom dobil, da potem lahko naročim.
Lool.

MrX ::

da nebo vse samo negativno in slabo...

par dni nazaj sem privlekel nov comp iz AGT-ja (i5 750, gigabyte p55-ud3...) in morm rect da sm vec kot zadovoljen z nakupom... celo menjali so mi hladilnik z boljsim (mugen 2), ker v casu mojega narocila ga se niso imeli za 1156 podnožje. uglavnem komp dela odlično... tud navije se na 3.8ghz z max temp pod prime95 na 60 stopinj.. kaj naj rečm? :)

pri agt sm kupil tudi prejšni računalnik, kakšnih 6 let nazaj in do danes ni bilo z njim nikakršnih problemov... takrat so mi celo zdilali radeona 9500 hard modanega na 9700pro.. uglavnem zelo zadovoljen!

eni pa zgleda nimate sreče al pa sami od sebe iščete in najdete probleme :)

LP

TOP ::

Se strinjam s tabo MrX.

dwinxp ::

Jaz recimo pri AGT nisem mel vecjih problemov. Kupil sem Redline Rame 2x2gb pa delajo se vedno kot urca. Kupil sem tudi ene druge Muskhin rame katere 1 modul ni deloval, sem nesel tja in so mi takoj zamenjali za druge, ki se vedno delujejo BP. Kupil sem tudi eno maticno ki ni delovala pa so mi takoj vrnili kupnino brez nobenega problema. Am kaj sem se kupil aja disk za prenosnik Black WD 320gb vec kot zadovoljen z nakupom... pa se par manjsih reci ki tudi delujejo BP... v glavnem zame dobra trgovina z dokaj ok cenami.
Osebno imam vecje probleme z mimovrste, pac vec slabih izkusenj... vendar se vedno kdaj pa kdaj kaj narocim od njih kar drugi nimajo na zalogi. Ceprav kaksnih maticnih plosc pa ramov in tako ne bom narocal vec pri njih, pac kot sem rekel slabe izkusnje.
Kjer pa se kupujem je Dinocomp za 1x vse pozitivno.

Tolk od mene, LP

timotejs ::

Jaz mam z agt-jem same pozitivne izkušnje

FMinus ::

No pred 2 do 3mi leti so bili res fenomenalna trgovina. Zdaj pa imam same probleme s cakanjem.

Pred 18 dnevi sem narocil graficno Sapphire HD5850, in se danes ni ne duha ne sluha o tej kartici, noben me ni klical, noben mi ni poslal kaksnega emaila, zakaj bi zadeva trajala tako dolgo. Ker sem idiot, sem 10 dni za oddanim narocilom kartice, narocil se vse druge komponente, plato, cpu, rame, disk in kisto. Od tega je zdaj 8 dni in se vedno nobenega duha ne sluha, kaj je s tole robo.

Prihodnji ponedeljek jih bom poklical in verjetno vse storniral, ker se zadeva ne premakne nikamor. Pred manj kot letom, sem pri njih tudi narocil Gigabyte 295GTX graficno, in se po 30 dneh ni premaknilo prav nic, takrat sem se vztrajal in telefoniral a so mi trdili, da izdelka trenutno ni mogoce nabavit. Sem jih spraseval, ce je mozno dobavit kaksno drugo firmo iste graficne in je bil odogovor spet "ne". Po 30 dneh, navelicanja pri AGTju, sem pobrskal malo po internetu in na sestavi.si zasledil eVGA 295GTX, ki ni bila na zalogi, poklicem, nakar mi je stric zagotovil da bo v roku tedna po oddaji narocila tole pri meni. Recem "OK" in narocim, po 3eh dneh je bila karta v mojih rokah.

Ampak sem idiot, da sem spet narocil zadeve pri njih. Mislim, da je to moje zadnje narocilo pri njih, in kot receno, verjetno bo tudi stornirano.

M-XXXX ::

Pred 18 dnevi sem narocil graficno Sapphire HD5850, in se danes ni ne duha ne sluha o tej kartici,

Tako kot v ostalih 250 slovenskih trgovinah :) Če ni zaloge, ne moreš nič naredit...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: M-XXXX ()

BlaY0 ::

aiko je izjavil:

5. nakup - polomija: vzel sem napajalnik LC ne navaden, muschin rame, CPU ter plato Gigabyte ga-ma s2h. Roba je prišla po cca 9 dneh, čeprav je bilo vse na zalogi (sem prej klical).
Heh, v tem času že iz Hong-Konga pride po navadni AirMail pošti...

trnvpeti ::

sama slabe stvari o agt
zal....

FMinus ::

M-XXXX je izjavil:

Pred 18 dnevi sem narocil graficno Sapphire HD5850, in se danes ni ne duha ne sluha o tej kartici,

Tako kot v ostalih 250 slovenskih trgovinah :) Če ni zaloge, ne moreš nič naredit...


Lahko bi te nase trgovine zacele malo bolj komunicirat s svojimi strankami. Ce bi me kdo poklical in mi razlozil kako in kaj, takoj po reviziji mojega oddanega narocila in me redno obvescal zadeva ne bi bila tako napeta, ampak tako delujejo re redke trgovine.

Imel sem dobre izkusnje s sestavi.si, ko sem narocal en Matroxov splitter, kjer me je 5 minut po oddanem narocilu, klical prodajalec in mi razlozil, kako dolgo bo trajala dobava. Po dveh dnevih, me je spet poklical in mi povedal, da je prislo do spremembe cene (spliter je bil cenejsi, kot je pisalo na njihovi strani). Ko je spliter prisel v njihove roke, so me ponovno obvestili, da je bil paket odposlan. Cakal sem pa kaksnih 6 dni. S taksnim obvescanjem, mi ne bi bilo tezko cakat, tudi do 20 dni.

Dobro pozabimo, 5850 je prisel od AGTja, in zdaj cakam na ostale komponente. Sem bil z njimi na telefonu in preko emaila, kjer sem izvedel, da je potrebno pocakat na ohisje, plato in rame, ter da bo vec novic 10. februarja, kdaj me bodo obvestili kako je z mojim narocilom. Guess what, danes smo 12. februarja in se vedno ne duha ne sluha o kaksnem AGT telefonskem klicu ali emailu - ce nekaj obljubis, obljubo tudi drzi, tako je vsaj v moji glavi.

Ocitno se jim pac jebe za tistega jurja, kaj ga mislim pustit pri njih.

FMinus ::

1. Marec, moje naročilo je še vedno v obdelavi.

ASUS Maximus III Formula
IntelŸ Core™ i7 860
Mushkin PC3-12800 "Essential" KIT 4096MB 1600 MHz DDR III 2x
Western Digital WD5001AALS "CaviarŸ Black™" 500GB 7200RPM 32MB Serial ATA II
Lian Li PC-A71F Črna
Samsung SH-S223C BEBE Črna


Feb 23. 2010
Pozdravljeni!

Plošča predstavlja problem ker nimamo znanega datuma. Ohišje je že pripravljeno da nam pošljejo, ostalo pa mislim da je tu.

Gregor

S spoštovanjem


-----moj odgovor---

Feb 23. 2010
Pozdravljeni!

Pol bi pa jaz, kr vzel te komponente kaj so pri vas vključno z ohišjem (torej CPU, RAM, HDD, DVD-RW, Ohisje), ploščo bi storniral. Je to možno?

lp



-------

Feb 23. 2010
Pozdravljeni!

seveda. Takoj ko torej dobim fizično sem ohišje vam javim.

Gregor

S spoštovanjem


O pošiljki ne duha, ne sluha, a ohišje je bilo pripravljeno 23. da jim pošljejo. Vse skupaj je bilo naročeno 28. Januarja 2010, ne mi srat da v enem mescu ne morjo nabavit teh stvari, medtem pa imajo druge trgovine po 3 in več plat na zalogi. Plato sem dobil v 2eh dneh torej 25. februarja od Sestavi.si, mater sem bil naivn, da mi bo AGT poslal preostalo. Toliko o AGT.si

Danes jim bom napisal en lep mail.

sss ::

Glej, enostavno naroči drugje :)
Jaz osebno počakam tedn dni max za dostavo. Če do takrat ne dostavijo storniram naročilo.
Razumem, da se našim trgovcom ne splača naročat na zalogo ampak to ni problem kupca.
Čakal bi pa na izdelek dlje časa le v primeru da imajo res ceneje.

st0jko ::

Tudi jaz nimam najboljših izkušenj z AGT. Pred časom sem naročil 2x WD640GB black in plačal po predračunu(NAPAKA!!1), potem pa več kot mesec dni čakal na diske... Drugi primer pa je, ko sem naročil ohišje, ki so ga imeli le pri njih, in naslov za dostavo nastavil kar na Sestavi.si, kjer je bil naročen preostanek računalnika. Niso hoteli poslati na njihov naslov, kljub temu da bi jaz v naprej plačal prek spletne banke. Razlog pa je bil da imajo slabe izkušnje z sestavi.si. Vmes sem naročil še en 955BE, ki pa je prišel v dostojnem času. Verjetno zato ker je bila to "vroča" roba in so imeli celo malo zaloge. Je pa plus da odgovarjajo na maile, telefon in celo MSN. Tako nizko smo padli, da je plus za trgovino če se javi na telefon ali odpiše mail. :|
keks?

fireX88 ::

Jst sem dvakrat kupoval tam.
1: Master Cooler V8 sem dobil v roku 2 do 3h dneh(to se mi je super zdelo)
2: Naroču disk, takega kot st0jko in sem čakal in čakal in minejo že kakšni trije tedeni sem poklical kako je z temle pa je reku da se jih enostavno ni za dobit, pa mi je ponudu 1T caviar black. Pa sem uzel, mi je dal zraven še zastoj kabeljček in vse potrebno da namontiraš disk v PC kao da nebom reku da so me hotli nategnit da bi dražjega kupil.

Tako da bom za naprej premislil kje bom kupoval karkoli za računalnik, glede na komentarje zgoraj...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fireX88 ()

Leks ::

Btw sem opazil da je tudi PCPLus postal distributer za Antec ohišja, tako da se lahko AGTja še nekoliko bolj ognemo...
sicer cene še niso najbolj primerljive AGTju, a če so šele začeli to prodajati, se zna v kratkem spremeniti.

Silvo ::

Koliko neučakanih...neverjetno.
Strpnost je božja mast...pravjo.
Pokličeš,vprašaš za zalogo in dobavo.
Če ni greš drugam...verjetno spet čakat.
Osebno same pozitivne izkušnje
glede AGT-ja,posebno pa servisa.
AGT je trenutno še daleč od tega za"ognt" Leks..hehe

lp
Silvo

FMinus ::

Silvo je izjavil:

Koliko neučakanih...neverjetno.
Strpnost je božja mast...pravjo.
Pokličeš,vprašaš za zalogo in dobavo.
Če ni greš drugam...verjetno spet čakat.
Osebno same pozitivne izkušnje
glede AGT-ja,posebno pa servisa.
AGT je trenutno še daleč od tega za"ognt" Leks..hehe

lp


Torej od 28. januarja do 2. marca traja moje naročilo, in še vedno štejem dneve nakar mi rečeš neučakan? Več kakor mesec dni za teh par pičlih komponent in nekaj aluminija. Nekatere naše trgovine, še vedno izvajajo balkanski način, in dokler bodo takšni kakor ti zagovarjal taka početja se to pač ne bo spremenilo.

Če bi prebral zgornje poste bi tudi videl, da sem s prodajalci redno komuniciral, in tega žal ne morem lepo povedat, ampak so me enostavno napizdovali. Ali so njim lagali njihovi dobavniki, tega ne vem, vendar oni so posledicno meni lagali in mi zagotavljali, da nekaj imajo, kar v resnici niso imeli oziroma še zdaj nimajo (spet ni ohišja, pa če prav mi je 23. februarja bilo zagotovljeno, da ga morjo sam dobit od uvoznika in preposlat) - zdaj ga spet naenkrat ni.

Meni se sploh ni mudilo, ampak sklepam, da je 1 do 2 tedna maksimalen dobavni rok, to pa zdaj traje že več kot štiri tedne in ja seveda, počasi mi pokajo živci. Misliš, da ne bi naročil zadeve drugje, če bi vedel, da jo pri AGT ne morejo dobit? Samo so mi pač skoz zagotavljali, da je naročeno in pride, kar sem jim tudi verjel, a očitno so hoteli samo zavlačevat.

Nimam se pa cajta vozit is Maribora v Ljubljano preverjat in z njimi klepetat osebno.

Če me to naredi neučakanega, pol sem pač očitno neučakane narave, ampak zame je normalno da zadeve, ki ponujajo na svoji strani, tudi dobavijo v parih dneh ali maksimalno tedno ali dveh. Vse ostalo je zame šlamparija in napizdovanje, pa je zato kriva trgovina ali distributer/uvoznik, to mene kot kupca ne zanima. Če bi vedel, da zadeva ne bo dobavljiva, bi naročil pri caseking.de in bi imel kišto že doma pred tremi tedni in celo ceneje bi me vse skup prišlo inkluzivno s poštnino.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: FMinus ()

amigo_no1 ::

Če si iz MB si sestavi konfiguracijo pri kateri od resnih avstrijskih inet trgovin in izberi da greš sam zadevo gor iskat.

Zgodovina sprememb…

Dynko ::

Lp! Mene pa neki zanima .. Na agt sem naročil Wii lan adapter.. In ker prehitro klikam se po pomoti naročil dva izdelka, enega za osebni prevzem tako sem tudi nameraval in enega plačilo po povzetju.. Zdaj pa me zanima ali je možnost da prekličim drugi izdelek saj ne nameravam kupiti 2 enaka izdelka.

bluefish ::

Pošlji jim mail.

Dynko ::

Sem že . Misliš da bodo preklicali enega od dveh izdelkov?

bluefish ::

Jah, če si jasno napisal, da se odpoveduješ tistemu za plačilo po povzetju, potem najbrž bodo. Če ne oz. so ga že poslali, potem lahko pošiljko zavrneš ali pa v duhu dobrega potrošnika le to sprejmeš in se odpoveš osebnemu prevzemu.

solatko ::

Pokliči jih in ne bo nobenega problema.

fireX88 ::

FMinus je izjavil:

Silvo je izjavil:

Koliko neučakanih...neverjetno.
Strpnost je božja mast...pravjo.
Pokličeš,vprašaš za zalogo in dobavo.
Če ni greš drugam...verjetno spet čakat.
Osebno same pozitivne izkušnje
glede AGT-ja,posebno pa servisa.
AGT je trenutno še daleč od tega za"ognt" Leks..hehe

lp


Torej od 28. januarja do 2. marca traja moje naročilo, in še vedno štejem dneve nakar mi rečeš neučakan? Več kakor mesec dni za teh par pičlih komponent in nekaj aluminija. Nekatere naše trgovine, še vedno izvajajo balkanski način, in dokler bodo takšni kakor ti zagovarjal taka početja se to pač ne bo spremenilo.

Če bi prebral zgornje poste bi tudi videl, da sem s prodajalci redno komuniciral, in tega žal ne morem lepo povedat, ampak so me enostavno napizdovali. Ali so njim lagali njihovi dobavniki, tega ne vem, vendar oni so posledicno meni lagali in mi zagotavljali, da nekaj imajo, kar v resnici niso imeli oziroma še zdaj nimajo (spet ni ohišja, pa če prav mi je 23. februarja bilo zagotovljeno, da ga morjo sam dobit od uvoznika in preposlat) - zdaj ga spet naenkrat ni.

Meni se sploh ni mudilo, ampak sklepam, da je 1 do 2 tedna maksimalen dobavni rok, to pa zdaj traje že več kot štiri tedne in ja seveda, počasi mi pokajo živci. Misliš, da ne bi naročil zadeve drugje, če bi vedel, da jo pri AGT ne morejo dobit? Samo so mi pač skoz zagotavljali, da je naročeno in pride, kar sem jim tudi verjel, a očitno so hoteli samo zavlačevat.

Nimam se pa cajta vozit is Maribora v Ljubljano preverjat in z njimi klepetat osebno.

Če me to naredi neučakanega, pol sem pač očitno neučakane narave, ampak zame je normalno da zadeve, ki ponujajo na svoji strani, tudi dobavijo v parih dneh ali maksimalno tedno ali dveh. Vse ostalo je zame šlamparija in napizdovanje, pa je zato kriva trgovina ali distributer/uvoznik, to mene kot kupca ne zanima. Če bi vedel, da zadeva ne bo dobavljiva, bi naročil pri caseking.de in bi imel kišto že doma pred tremi tedni in celo ceneje bi me vse skup prišlo inkluzivno s poštnino.



Enostavno pokliči, reči da čakaš že 4 teden in če nebo v roku parih dneh neboš uzel.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fireX88 ()

s51as ::

Tudi jas sem imel le dobre izkušnje z AGT. Pri njih sem kupoval kakšnih 5 let nazaj in je bilo vse OK. Po novem letu sem pri njih naročil eno malenkost, za katero so mi rekli da je na zalogi, pa je nisem dobil 14 dni, ko sem poklical pa vprašal, če pridem iskat so reki, da u bistvu nimajo na zaloga in da dobijo "jutri", jutri je ratal "dobimo na CeBitu", ker oni hodjo na CeBit veste in ta čas celo zaprejo štacuno... No po CeBitu je bilo, da tudi dobavitel tega nima... Od takrat, pa niti ne kličem več, oni se pa tudi ne pretrgajo, da bi stopili v stik z mano...
Ni nič življensko pomembnega, je pa ena stvar, ki je drugje niti ne najdem...
It's just me myself and I

jizzer ::

Mislite da mi bodo naročilo preklicali če sem jim na email info@agt.si poslal prošnjo z prekinitvijo naročila ter tudi seveda št. naročila?

turkx90 ::

Na tvojem mestu bi klical in preklical, nebo problemov in to opravijo v minuti. Drugače pa tko ali tako, pred plačilom ne začnejo naročati nič.

MrX ::

jizzer je izjavil:

Mislite da mi bodo naročilo preklicali če sem jim na email info@agt.si poslal prošnjo z prekinitvijo naročila ter tudi seveda št. naročila?

jst sm jim reply poslal na naročilo in sm napisal da preklicujem zaradi nejavljanja skoraj 2 tedna... tud odgovorili mi niso... ko jih jebe :)

jizzer ::

ja samo tam piše da če naročila ne sprejmeš da morš plačat? kaj če mi ga pošljejo pa jaz tega nevem ker sem napisal email da odjavljam in morem plačat...skrbi me malo ker sem že naročil na odnesi.si :(

bluefish ::

Nima veze. Pošlji mail in to je s tvoje strani vse.

jizzer ::

hvala vama....mi je fajn odleglo :)

jizzer ::

Še dobro da sem zdaj naročil pri odnesi.si....lepo vljudno so mi napisali da bosta naročena artikla pri Vas(z veliko :) ) v petek...takega sporočila pri AGTju nebi dobo :P

solatko ::

turkx90 - ko naročiš, naročijo oni, če slučajno ni na zalogi, storniraš pa lahko telefonsko ali z mailom.
majeric10 - veliko naročam pri AGT in do sedaj sem bil še vedno obveščen, ko je roba prišla, celo z sms-om.
Najboljše je pa poklicat in se takoj dogovort za roke (če so problemi z dostavo, zveš iz prve roke), način pošiljanja, plačila...

turkx90 ::

Ni res....dokler ne plačaš ne naročijo nič. Vsaj za računalnike je tako.

Drugače pa čakam na računalnik že 3 tedne...in bom jutri klical, da če nebo kmalu, bom zahteval denar nazaj.

bluefish ::

Ni res....dokler ne plačaš ne naročijo nič. Vsaj za računalnike je tako.
Pri računalnikih je to smiselno, pri posameznih komponentah pač ne in za le te predhodno plačilo ni potrebno.

MrX ::

jst nikol nism predplaču...

solatko ::

Naročil sem pri AGT kar nekaj kompletov po komponentah in do sedaj mi ni bilo potrebno plačati v naprej niti ficka.

st0jko ::

Z kakšno povprečno kišto verjetno ni problema. Če pa neki top/high end naročaš za 1.5k, potem te pa ne jemlejo čist resno dokler ne plačaš v naprej.


...verjetno
keks?

Steinkauz ::

Čeprov še vedno lahko celo kišto vrneš v 30ih dneh, tko da ne vem, če glih kej profitirajo tako.
1
2
3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

AGT Računalniki, AGT Trgovina (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Kaj kupiti
785300676 (36222) igorpec

AGT računalniki (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Kaj kupiti
562132210 (71750) kuglvinkl
»

www.agt.si (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
9511500 (6301) dxx
»

AGT računalniki d.o.o. (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6815493 (11291) gendale

Več podobnih tem