» »

Štekanje slike !!!

Štekanje slike !!!

minimetro ::

Ko sm igrou Quake III mi je čez kakih 20 min začela zastajat slika. Pol sm nastavitje dal mal manj kot na max. pa je blo isto. Mam Voodooja 3 2000@3000, tanove driverje OS Win2k , Abit KT7A + Durona 650@1002.

Pa še neki, ko sm šel vn s kvake, mi ni prepoznal modema , ikonca je kr zginla. Ko sm kliknu povezavo, mi je pa napisou da ne nejde modema itd...

Kaj je tle lahko narobe, a Voltage mode kej upliva na to al pa temperatura ki je mal čez 50.:O

Mr.-Viko ::

Malo bolj bo treba hladiti sistem (predvsem procesor in grafično) in mogoče še malo zvišati voltažo procesorju.
No comment, really

OZZY ::

Tukaj je fora pomoje v ramu. Ker ko sem mel 128mb sem mel pri deus ex iste probleme, z 256 pa tega ni več toliko hitro. Prej mi je stvar tako začela delat po 30 min zdej pa po kakih 2 urah špilanja.
Samo simptomov, da ni modema ipd ni bilo pri meni.
LAhko je tudi temperatura in navijanje krivo.
Go with the flow.

ABX ::

Tudi jaz z starimi supergami nisem bil komot, ampak zdaj sem si kupil nove Adidas pa sem full lep.

Sicer odgovor nima smisla, ampak tudi zgornja dva nista nič boljša.

Tvoj Pc pa naj kontrolira X-files oddelek.

Ker napake ki si napisal nimajo smisla in brez pogledat fizično Pc bo zelo teško najdet rešitev.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

minimetro ::

Kar se modema tiče, sm našu problem. K je treskal mi je en čip skurl, sam ne čist. Štromar je reku, da je ta čip za prenos podatkov in za conect. Kar se pa grafične tiče, bom mogu pa hladilnik dol vzet, pa vse spucat, namazat, skup dt pa en ventilator od northbridga gor popnt, pol pa mislim da bo stvar delala.:|
Gone whit the wind


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Navijanje Tbred-ov A in B (strani: 1 2 3 431 32 33 34 )

Oddelek: Navijanje
168062923 (25346) GaS
»

7900GT v aciji (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Navijanje
44329080 (14158) Primoz78
»

Kaj ste vse uspeli skurit z OC? (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
885766 (3515) MasterMiG
»

Problem z Volt modom na GF4 TI4200 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
1046638 (5146) _Dejan_
»

Kako do čimboljšega delovanja

Oddelek: Navijanje
331927 (1435) Tugo

Več podobnih tem