» »

Problem pri zagonu PTC CDRS 2000i^2?!

Problem pri zagonu PTC CDRS 2000i^2?!

bastadu ::

Instaliram CDRS in Appmgr, naredim license.dat, hočem zagnati in dobim tole error okno. Potem gerem na mesto, kjer je naredilo to log datoteko ki zgleda takole:

dmgr: Running on machine comp1.
dmgr: Using gc.exe from default path.
dmgr: Using lisp.exe from default path.
license error: -8 - Invalid (inconsistent) license key

A ima kdo kaj pojma, kako bi lahko to zrihtal? A ma kdo kak generator licence, ki dela? THNX
  • spremenilo: bastadu ()

whatson ::

A si ti ziher da tole sodi k strojni opremi?...

Strojna Oprema -> Pomoč in Nasveti (to danes že 3. pišem):D

Maš oddelke za software tudi...
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

bastadu ::

Pa sej je v pomoč in nasveti!

whatson ::

No Bastadu če tale topic spada v Strojno opremo, se jaz globoko opravičujem nad svojim komentarjem... ... >:D
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

bastadu ::

Ne ne ne spada pod "Strojno opremo" in je zato v "Pomoč in nasveti". Če pa ti vidiš, da je v "Strojni opremi" pol je pa s stranjo neki narobe...

morphling1 ::

Kaj mislis s tem, da naredis licence.dat, ta file moras met zraven, katero verzijo pa imas Pro E-ja imas?
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

bastadu ::

To ni Pro/Engineer ampak Pro/Designer verzija 2000i^2. Pro/E mi normalno dela... ampak Pro/Designerja pa nikakor ne porem zrihtat. Vedno mi javi tisti error:'(

dexter ::

Hello!

Pojma nimam kaj te zajeb...
A smem vprasat kaj bos pocel s PRO/Designerjem?

LP
"...And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know my name is the Lord when I lay my vengeance upon you"part of Ezekiel 25:17

bastadu ::

Nevem, mal bi probal delat z njim, ker stvar ful seka.
A ga ti maš mogoče? Če maš, dej mi pošl program za licenco naredit prosim na mail! THX

dexter ::

Sorry nimam.
Itak ce obladas Pro/E ne rabis Pro/designerja ker je stvar samo bl poenostavljena za dizajnerje.
V Slo ni niti ene licence tega programa (sem pa vidu kaka teta je delala na njemu,hudo:D).

LP

bastadu ::

Pro/Designer ni isto kot Pro/E, v Pro/Dju se dajo ful take realistične fotke delat, full noro8-O

dexter ::

Hello!

Saj se dajo v Pro/E tud s photorenderjem,al pa iges exportaj pa kak raytracing software uporab.

Kaj pa modeliras v Pro/e+Pro/D?
Kok obladas?

LP

bastadu ::

Tisti photorender v Pro/Eju je za en ku*ac. V Pro/Eju mal modeliram (se učim), obvladam osnove, če bi hotu cel program u nulo znat, bi se ga pa tak 10let učil, pa še nebi znal... ukazov je miljon8-O

V Pro/Dju pa še nisem bil in zato bi ga rad preizkusil. Jest rad eksperimentiram s programi in jih probam pogruntat. Včasih mi rata, včasih pa ne. V Pro/Eju mi je še kr gratal, glede nato, da se učim sam in nimam nobene knjige al kej takega...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

SolidWorks

Oddelek: Programska oprema
356291 (5238) BlackMaX
»

Maya ali 3DS Max - Začetnik

Oddelek: Programska oprema
122185 (2067) dottor
»

Autocad ali Pro/Engineer, kaj izbrati za začetnika?

Oddelek: Programska oprema
164711 (4395) Loki
»

Pro Engineer in Excel tabela?

Oddelek: Programska oprema
51851 (1769) suntrace1
»

PRO/ENGINEER

Oddelek: Programska oprema
254276 (3491) Loki

Več podobnih tem