» »

upoštevate omejitve?

upoštevate omejitve?

1
2
»

R0K ::

Tipičen slovenec, ki misli, da če imaš Ferrari, da ob enem še divjaš na polno, si pozer.

:|

der_Alte ::

ROK: točno to... s quattrom si šel... naravnost iz ovinka. Lahko si pogledaš, kako deluje Torsen... pa ti bo jasno zakaj zadeva na asfaltu ni ravno optimalna. ;)

Še hujši primer (zlo)rabe Torsna je Hummer. Dvigni eno kolo v zrak... in vsa zadeva občepi na miru. Če ne poznaš majhnega trika, ali pa če ne prebereš "Navodil za uporabo", s hummerjem ne prideš daleč. :D

R0K ::

Hummer je itak jajc med terenci. Težko najdeš teren, kjer ga Niva ne pusti zadaj. Pa ni vredna toliko, kolk bencina spraviš v Hummerja.

BigWhale ::

> Tipičen slovenec, ki misli, da če imaš Ferrari, da
> ob enem še divjaš na polno, si pozer.

Grow up.

Torej, kupis si ferarija za sproscanje adrenalina, ko se vozis po omejitvah?

Preberi kak svoj post, ker sproti pozabljas kaj pises... ;>

Pa ne o tipicnih slovencih, ker sploh ne ves, ce sem Slovenec....

Poldy ::

a ni ta tema samo zato, da pač poveš ali voziš po omejitvah? Pa mogoče svojo odločitev še malo komentiraš? Mogoče kje piše učna ura iz varne vožnje? Preveč hitro se kregate :))

Kot prvo, ogromno je odvisno, kje živiš. Ker če so okoli tebe sami ovinki, se ti zdi 70 na uro ogromno.

Do Kranja imam zelo ravno cesto in če se peljem izven naselja 120, delam kolono. Kadar vozim hitreje - 160 (ravnina), sem prepričan, da s tem ne ogrožam drugih, medtem ko drugi zbijajo pešce pri 30. Na avtocesti je hitreje od 160 nevarno - ker avtomobili menjavajo pasove na slepo.

Aja, ponoči vozim pod omejitvami, če ne zaradi neosvetljenih kolesarjev, pa zaradi divjadi.

Loki ::

BIGWHALE!

jaz nikoli nisem pisal, kako drag je bencin. pisal sem kvecjemu, kako slabe kvalitete je
http://www.google.com/search?q=bencin+l...

tako da ne objavljaj trditev na neobstojecih dejstvih. tudi zate veljajo pravila.

in kaj govoris glede tistih relacij? tega nisem nikoli rekel, da se splaca.
who cares?


p.s. ce najdes kjerkoli v mojem izvirnem besedilu nasprotje tem trditvam, me lahko bananas za pol leta.
:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Loki ()

BigWhale ::

Loki, a si ti kaj pil slucajno? Ali si samo post scriptum v mojem postu spregledal ali kaj? Ali ga slucajno nisi dojel?
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Zakaj ni hitrost novih avtomobilov omejena Na 130km/h (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Na cesti
23834567 (28764) dzinks63
»

Kazen prehitra vožnja (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6132490 (31263) jrtjtejtt
»

Zelo dober spot proti prehitri vožnji ! (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
32519583 (14049) poweroff
»

Kaj sovražite pri drugih voznikih? (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
45725170 (18375) Tilen

Več podobnih tem