» »

NAD C352 vs. Marantz MP7200

NAD C352 vs. Marantz MP7200

sazash ::

Also, kupujem en srednje klasni HiFi, precekiral sem vse revjuje po netu, pa nic konkretno pametnega, zanima me, ce se je ze kdo srecal z obema ojacevalcema in kateri par zvocnikov mi priporocate priklopit na zadevo, jaz mam ugledane JBL E60, grem zdej enkrat poslusat v velik bang...za vsak koristen info se 100x zahvaljujem...


LP

glinik ::

Ti nam lepo daj linke do enega in drugega ojač., da mi to lepo v miru pokomentiramo. Kolk pa je cena itd... Tolko bi se že lahko potrudil:D . Najenostavneje pa bo, da slišiš enega in drugega, A B test. To bo najbolša ocena, saj bo tvoja!

Najbolše pa ti je, da za enega založiš denar (najbrž ju ne drži enaka prodajalna), ga pelješ k drugemu in tam pol stestiraš. Samo tak boš 100% vedel, kateri je bolši zate :) .

Lp
Če bi faušija gorela, cela Slovenija bi gorela :)))

Je vredno razmisleka ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: glinik ()

Witboy ::

NAD definitivno!
Glede zvočnikov pa kake B&W

Jst ::

NAD & Jamo.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Jst ::

> Ti nam lepo daj linke do enega in drugega ojač., da mi to lepo v miru pokomentiramo.

A ti bi sodil ojačevalec po specifikacijah? hehehe


...

Vsaka resna trgovina z audio opremo ima možnost poslušanja dotične komponente doma.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

sazash ::

NAD dobim za 95 Ksit (2x80W), marantza dobim pa za 109 Ksit (2x95W), doticni JBL E60 so pa 2 x 90W, o zvocnikih sploh ne bi debatiral, ker sem ze odlocen, zanima me samo kater ojacevalec jih bolje poganja, v trgovini z JBLi dobim tudi Marantza, tako da to kombinacijo bom poslusal, NAD je pa iz ene online stacune in ne vem ce bi mi ga dal ravno za probat?:\

LP

Poldi112 ::

Vprasaj. Ce ne ga pa kje drugje vzami za test. Osebno mislim da se ti splaca NAD-a sprobat.

Trancedeejay ::

Za NAD C352 lahko povem da je super ojacevalec, sem ga imel tudi doma in energije ima vec kot dovolj. Pa ne gledat specifikacije kao NAD ima tolk W, Marantz pa tolk,ker je to v praksi drugace. Maloprodajna cena NAD C352 je 100 jurjev, potem pa dobis se popust na gotovino - pa ce te zanima Audioclub(trgovina od Corrado,ki je uvoznik za NAD) je oddaljena 50m od Big Banga v KR, tako da bi lahko takoj sprobal kar te zanima.

www.audioclub-sp.si

Have a nice Day

Matt

Poldi112 ::

Nice, nisem vedel, da ima audio club home page. Me je pa presenetilo, da je najsibkejsi model od NAD 50W. A so spremenili oznacevanje? Ker dvomim da bi kar ukinili nizje modele.

glinik ::

NADa vzami in roka :D

Lp
Če bi faušija gorela, cela Slovenija bi gorela :)))

Je vredno razmisleka ...

Trancedeejay ::

Poldi - niso spremenili oznacevanja - lahko opazis da je samo en model pod 100 jurjev in na sebi ima BEE - Bjorn Erik Edvardsen(clovek,ki je naredil najbolj prodajan ojacevalc vseh casov). Ja audiclub ima zdej web stran od prihoda v EU, pa tudi cene so nizje . Tudi sam mislim v bliznji prihodnosti kupit Densna - samo rabljenega - zvocnike pa ne bom vec menjal.
NAD se je poleg stereo ojacevalcev vrgel tudi mocno na HT receiverje, so tudi nove embalaze,kjer mora biti vse neposkodovano ce skatla pade z 1m.
Have a nice Day

Matt

glinik ::

No, no ta stran od audiokluba je res pohvale vredna. Pregledna in barvita :D .

Lp
Če bi faušija gorela, cela Slovenija bi gorela :)))

Je vredno razmisleka ...

BlazP ::

huuu...dilema dilema!:D

Tale Marantz zna delat v A klasi do 25 vatov;)

glinik ::

Tole A klaso za 100k bi res rad slišal ... :\ Veliko dražji ojačevalci so na trgu in nobeden od njih ne deluje v A klasi.

Lp
Če bi faušija gorela, cela Slovenija bi gorela :)))

Je vredno razmisleka ...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[Hi-Fi] - Oprema / naprave (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Zvok in slika
74375214 (919) dvihtelic
»

[Hi-Fi] - O zvočnikih (strani: 1 2 3 428 29 30 31 )

Oddelek: Zvok in slika
1501189414 (54557) Janac
»

Kako je folk naiven - ne vedo kaj kupujejo (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Zvok in slika
27429293 (14617) CoolBits
»

Racunalnik -> Reciver (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
534818 (4361) filtr
»

nasvet pri nakupu zacetnega hi-fi sistema

Oddelek: Zvok in slika
122143 (1973) Asgard

Več podobnih tem