» »

nfs UNDERGROUND

nfs UNDERGROUND

bogy ::

Zdravo.
Prosim če mi lahko kdo pove, kaj sem naredil narobe ali kaj sploh to je, da ko sem naložil to igro na svoj računalnik mi je delala počasneje(sama vožnja avtomobilov) in npr ni imela starterk, ko pa sem jo naložil na bratov comp pa je delala hitreje in npr z starterkami- prosim za pomoč ker me to res nervira. Hvala

jRk0 ::

pomagalo bi, ce bi povedal kaksen podatek vec o obeh racunalnikih, kot prvo.

drugace pa si malo nastavitve poglej, pa povej kaksne graficne imata, ker rabis dx8 graficno ce hoces vse dobrote.
You fuck up once, you loose two teeth.

bogy ::

ja brat ma fx5600 geforce(256) misl da je pa procesor 2.. pentium 512 512 ram, jest mam pa prenosnik 2.8 pentium 512ram ati mobility radeon 9600 (128)- mislm da bi špil mogu tud men delat normalno, k bratu od punce na dost slabši gajbi dela hitrej k men.

Silver ::

Jah, tle je edina stvar k moreš vedet, da si naštimaš prav v špilu nastavitve za grafično kartico. Pod options pa ne ki še maš >>Graphic card options, neki tazga. boš že našu, sej nisi lesen. Pa se mal pozabavi z nastavitvami, kot so kaki reflections pa tak. To ponavad požre ful grafičnega procesorja pa počasnej dela.
No ja pr men je blo tak, da sm par stvari sklopu pa je delal k metk. :))

bogy ::

ja jest ne vem no- izklopu sm vse pa se vedno ne dela nc hitrej. pr seb mam hondo acuro pa pr 200 gre tok k bratova miata pr 90. pomoje da je grefična dost močna(128). če ma kdo kako idejo prosm napište

Thanatos ::

driverji?

bogy ::

Kaksni driverji??

Thanatos ::

ahahaha matr si me nasmejal :D

driverji znani tudi pod imenom gonilniki. ves kaj so to?

bogy ::

ni treba bit prepotenten. če lahko pomagaš prosm. Zanima me kere driverje

5er--> ::

Driverji za grafično kartico: (win2k/XP)
Omega -> neuradni
Ati ->uradni

bogy ::

Sm naložu nove driverje, pa še vedno isto. Izklopm vse reflection-e pa je še vedno počasn(prepočasen)

Vesoljc ::

kaj pa aa nastavitve?
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

bogy ::

ja sm dal vse nastavitve (v špilu vrjetn mislš) na najman pa je isto.

SavoS ::

V namizju klikni z desno tipko, nato lastnosti (properties) nato najdi zavihek 3D in tam se malo poigraj z nastavitvami - predvsem direct 3d !!!!8-)
Podpis..... Kdo mi je vkradu podpis???

bogy ::

Sm probu dat na ful quality al pa na full performance pa je isto. z vsemi nastavitvami sm se že igral pa nič. Upam da je mel že kdo te probleme in jih je rešu, tko da bom zvedu kaj je narobe :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

GTA 3 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
26518485 (3471) Nyana
!

SLi (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Strojna oprema
445343607 (146328) SureNot
»

Vivo na Radeon 9000

Oddelek: Zvok in slika
231489 (1275) polde66
»

Vse za Radeon 9800SE! (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
924081 (2945) Tilen
»

problem (najverjetneje) z Leadtek GF4Ti4400 (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
573008 (2298) Blizz

Več podobnih tem