» »

problem (najverjetneje) z Leadtek GF4Ti4400

problem (najverjetneje) z Leadtek GF4Ti4400

1
2
»

Pizzicato ::

Pikola ej, ni OPEN GL isto kot Direct 3D!!!

V DIRECT 3D IZKLOPI Vsync!!!!!!!!

Bogo

Blizz ::

Ja ne najdem bogami. Lej pošiljam ti screenshot od mojih nastavitev, pa poglej od direct3D-ja, pa boš videl, da ni vsynca

Pizzicato ::

Nimaš pravih driverjev za grafično gor.... sicer pa sem ti poslal e-mail....:)
Bogo

Blizz ::

Tut pri tanovih driverjih (29.40-refresh_rate_fixed) ne pomaga kaj dosti (3dmark 8460 točk), pa še vedno nimam možnosti izklopa vsynca pri direct3D nastavitvah.

Senitel ::

V driverjih, ki nimajo možnosti za vklop/izklop vsynca je default na off in se izbira prepusti aplikaciji. 3D Mark pa izbere off razen če posebej nastaviš na on...

Asgard ::

Z WINFAST GRAFIKAMI KI TEMELJIJO NA G4 TETHNOLOGIJI JE PROBLEM BIOS !!!!!

PROBAJTE DOBIT BIOS ZA REFERENCNO KARTICO OD NVIDIE.

sam sem imel problem de si mi je ugasal monitor, pa nisem imel nic od varcevanje (ne v winsih in ne v biosu ). Pol sem pa potegnu dol referenci bios (ne me vprasat od kje ker ne vem vec ) pa dela ko šus, pa se problemov v špilih ni več.

Pizzicato ::

Asgard: Kakšne probleme pa si imel v špilih z originalnim BIOSom.

Jaz zaenkrat ne vidim nobenega problema z originalnim BIOSom.

Btw: A je že kdo probal dat gor BIOS od 4600-ke?:D
Bogo

Blizz ::

No končno, pri JAE so mi popravili računalnik. Pri montaži sta bili 2 napaki: gigabyte plošča pri AGP slotu nima luknjice za fiksiranje in je zato un fiksirni štift od ohišja pritiskal na plato - v feel V ohišja se ta plata fiksira drugače, na posebne nosilce. Hvalabogu, da se mi ni nič skurilo. Hja, potem je bil pa še vulcano 7+ montiran narobe in sicer za 180 stopinj. Zaradi tega je hladilnik pritiskal pod kotom na proc, s tem ga je bilo samo pol hlajenega, poleg tega bi ga a lahko še odkrušil, hvalabogu ga spet nisem. Za grafično so mi dal gor tudi ene druge gonilnike (jih moram jutr še povprašat, kje so jih dobili), zdaj imam možnih ful več nastavitev.
Temperatura procesorja je zdej 48C, vulcanota mam pa na 0 (juhej), pa termalno pasto so mi zamenjal z eno na srebrni osnovi. 3DMark2001 score je zdej pribl. 9800, pa kartica ni še nič overclockana.

Tako da bi priporočil vsem, ki imate isto ali podobno konfiguracijo kot jest (glej začetek posta) in imajo iste zgoraj opisane probleme, da pregledajo te stvari.

drugač pa hvala vsem za pomoč
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

3DMark tocke (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
544629 (3712) 1161815611
»

ABIT KD7 problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
151050 (867) White666
»

Gigabyte 7vrx POMOČ, jaz nimam več idej

Oddelek: Pomoč in nasveti
151319 (996) Klampfer
»

3DMark 2001 in OCjanje

Oddelek: Navijanje
111205 (907) Pizzicato
»

Abit KT7-Raid in AGP???

Oddelek: Pomoč in nasveti
91494 (1324) ijatebi

Več podobnih tem