» »

najem serverja za MOH..

najem serverja za MOH..

BlacK_EagLE ::

Zanima me kje bi se najbolj splačalo najet oz. nabavit server za medal of honor:allied assult??
  • spremenil: Predator ()

root987 ::

Če neboš to mel 16+ igralcev stalno na serverju in misliš to imeti samo za peščico prijateljev ter razne manjše klanske boje, je najbolje da ali sami postavite server (nekdo z adsl in kar se da močno mašino) ali pa da vam kdo hosta (mislim da siol ne hosta več mohaa - a je sploh kdaj pa tud nisem prepričan). lahko pa vam siol gosti Call of Duty...
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

BlacK_EagLE ::

ja vem da lahko postavi sam potem njemu lagera!!igra nas pa ponavad okol 8....no ubistvu se klan šele ustanavlja..Sam bi si usen kupili en server tm za okol 5k na mesec..

monster-x ::

Če ima kdo od vas ADSL z 768 kbit uploada, lahko on hosta. In ne vem, če obstaja kje za tok dnarja hostanje. Saj tistemu, ki ima server ne bi nč lagal, ker itak ma sam do sebe ping 0. ;)
There comes a point when a dream becomes reality and reality becomes a dream.

tsatthoggua ::

ravno te dni se odlocamo da bi postavili server za mohaa. sicer ni se vse 100% ampak ce ste zainteresirani pa bi prispevali par jurckov mislim da bi se dalo kaj zmenit. poslji mi mail ce te zanima.

BlacK_EagLE ::

ne ker mi rabmo svoj server za klan ker mormo pol statistiko vodt pa te shite!!no usen hvala za ponudbo!

koyotee ::

Če počakaš do konca počitnc, ti sporočim k za 5k na mesec dobiš 100Mbit linijo, sam nism 100% sure:\
LP
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

SmoKey ::

Koyotee še men pliz:D
Heh pa ne tega tle govort te bojo vsi napadl >:D
Živalsk vrt iz silicijeve doline

BlacK_EagLE ::

no bomo počakal!!
hvala

kr neki ::

Zakaj pa ne naredis server na GameSpy-ju??

BlacK_EagLE ::

zato ker mora to pol edn od nas nardit server DD!!mi pa rabmo server ki bo 24/7 laufal!!

kr neki ::

Ja kva pa dedicated server?!

kr neki ::

S kolegi si raj kupte eno rableno kisto za mal dnara pa naredte dedicated server. Fora je endin kaksno povezavo mas ker ce mas 1MBit bojo tvoji kolegi(tud ti) mel okol 50pinga ce pa bo prsu ksn tujc gor bo pa full velk lag.

BlacK_EagLE ::

sam če bo slaba kišta bo še usen slabo delal! pa še počasnej povezavo bo mel edn k bo mel adsl priklopln na dva kompa!!pomoje

WildTHink ::

Hm.. a ni tko da, če laufaš samo server, da ne rabš met neke hude mašine(za igro brez kakšnih botov) samo dobr UL.
Itak ti server samo "servira podatke ostalih userjev" in ne rabi nobenga hudega (grafičnega) procesorja!

Lahko da se motm:D
So... are you red or blue?

kr neki ::

Ni fore od kiste ampak od povezave. Sm to osebno probu pa je kr deloval(sam ni biv dedicated server).Dokler so se join-nal slovenici je blo ql k pa se je ksn tujc uletu gor je pa takoj zabasal server. Pa za 1MBit je blo lohk prblizn 6-7 folka da ni blo laga.(kaksno povezavo pa mas). Ce hoces zvedt pol probi! pejd v spil dej start game poglej ce se vids v GameSpy-ju in spilej.


Probat ni greh! :))

SmoKey ::

Bom pa še jaz nekaj vprašanj postavil. Kolega ima 4Mbit ADSL. Kolk dobr računalnik za en server za ET? Kolk folka bi lahko igral čez ta server da ne bi bilo laga(password in so gor sami slovenci npr.)? Konc koncev bi mi moral povedat pol use če bi se spravl to delat, kako server sploh postavt pa kakšen OS, pa vse to hehe:)) . Ker res nimam pojma:\
Živalsk vrt iz silicijeve doline

Matri[X] ::

Strežniki za igre so požrešni glede CPUja in ne servirajo samo podatkov od enega do drugega igralca. Strežnik mora vse preračunati in nekje je tudi meja. Drugače pa če kdo rabi game server lahko reče meni in se zmenimo. Imam strežnik na istem omrežju kot slo-tech, kar pomeni da je povezava v slovenijo še kar dobra, tujina pa iz neznanega razloga zanič (lag). Na IRCnetu mam nick Matri[X], na qnetu owce|Matrix, email in msm naslova pa sta matrix@alpha-force.net .

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matri[X] ()

BlacK_EagLE ::

ej koyotee a je že kej novga glede serverja??

Deathlike M Tito ::

kista more bit kar zmozna se posebej pa procesor in rami!!! sploh pa pr ETju k je dost eksplozij in tega sranja.
na nasem serverju proteus mamo procesor neki cez atlona 2000 (se ne spomnem kolk) in 1giga rama. ET zasede gelede uporabnosti masinerije 30% cpuja.
do what i say not what ive done!

Soni ::

Vsak igral potrebuje 8 k UL,tako da potrebuješ za dober server 10Mb povezavo in najman 1000 Mhz procesor ,če bo dedicated seveda.:P

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Soni ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Plačljivi serverji za Counter-Strike Source

Oddelek: Igre
101304 (1015) keitai
»

pomagajte postaviti server Enemy Territory

Oddelek: Igre
101227 (1065) overlord_tm
»

Call of duty server bo nocoj od 18.00 naprej (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
14110995 (6585) Groovy
»

Server za BF1942; kakšen UL?

Oddelek: Igre
5864 (799) the_unborn
»

Zahteve za CS server.

Oddelek: Igre
151417 (1227) B-Stard

Več podobnih tem