» »

Kje pa vi kupujete DVDR/DVDRW medije?

Kje pa vi kupujete DVDR/DVDRW medije?

««
6 / 34
»»

BaRtMaN ::

Kul, jaz bom tudi kupil tortico.

Tilen ::

Koliko je postnina do MB-ja za taksno tortico ? Sicer pa bi jih mogli tudi pri nas v Koloseju met kjer imamo Jae ne?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Primoz78 ::

Jaz sem jih dobil v ponedeljek...nism pa se nic probal pect. So pa MCC...vsaj tako kaze dvdinfo ;)

Lp Primoz C.

Primoz78 ::

Hmm...ocitno sem se mal prehitel, poglejte www.jae.si majo akcijo zan 25-kosov DVD+R Verbatin po 2.700 SIT !!!! 8-O 8-O 8-O

Lp Primoz C.

Tilen ::

Saj te medije mislim kupit ;)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

miha25 ::

Teli za 2700sit so FAKE. Prosim naj nekdo ki jih je kupil tam objavi Screen Shot iz dvdinfo-ja.

Primoz78 ::

jaz sem jih nabavil a zal pred akcijo po ceni 4.600 SIT...popoldan bom pa posredoval podatke iz dvdinfo...sem pa preveril in so MCC! Oznaka medijev pa je Datalife plus...

Lp Primoz C.

vasquez ::

So MCC. Žal sem jih tudi jaz kupil prezgodaj ;(

Region information N/A not a DVD-VIDEO
Media code/Manufacturer ID MCC 002
Format Capacity Not Formatted
Free Blocks 405405696
Free Capacity 4.38GB(4.70GB)
Book Type DVD+R
Media Type DVD+R
Media Id Code Speed 4.0x 5540KBps
Available Write Descriptor CLV 4.0x 5540KBps
Available Write Descriptor CLV 2.4x 3324KBps
Linear Density Blank Disc
Track Density Unknown
Number of Layers 1

Primoz78 ::

Jaz sem jih narocil 19. julija in placal po predracunu pa sem jih sele v ponedeljek dobil ker so neki zabluzli...in placal po predracunu ;(( ;(( ;(( ;(( !!!V torek pa vidim akcijo za pol nizjo ceno...sem prav pop****.

Lp Primoz C.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Primoz78 ()

emkey ::

Naj mi en pove al je MCC good al bad? :8)

popravek: Aha, našel. It's GOOD :D , kojci za TY, kot berem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: emkey ()

miha25 ::

So rang Princota, jajca

Firebat ::

Novopečena pečka NEC 2510A, ter Verbatim DataLifePlus mediji (akcija 2700 SIT v Jae) delujeta brez problemov. Posnel sem ze 6 DVD.jev pri 8x hitrosti brez problemov. Medije sem tudi preveril pri Pionerju 105s, ter eni NoName firmi (nism pogledu katere), ter delujejo brez problema.

Upam da bo Jae prodajal se kaksne medije v akciji :D.

BaRtMaN ::

miha25: In od kod te tvoje, zaenkrat še neutemeljene, informacije?

Black Adder ::

miha25, oglej si raje tole stran pa potem komentiraj !

Da ne bo pomote, dvd iz jae-ta je drugi po vrsti - z oznako MCC.....002.
BlackAdder stroke again!

Zgodovina sprememb…

emkey ::

Errr... a tole velja samo za Verbatim DVD+R? Ker v jae majo tudi DVD-R za isto ceno.

Tilen ::

v cme je sploh finta + / - ? 8-O
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Dr_M ::

miha25: pejt kam drugam jarke kopat.


edit: uceri sm kupu 1 cake dvd+r in 1 cake dvd-r po 2700sit/kom.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dr_M ()

emkey ::

@Tilen, evo link: DVD+/-R

Tilen ::

tnx! :) no, kaksne so kaj izkusnje s temi Verbatim z Jae-ta ?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Dusan_83 ::

Meni se zanekrat super obnesejo. Ne gre pa za noben FAKE :) kot je nekdo prej omenil.
So MCC, prej je bila cena malo manj kot 5000 SIT, zdaj je pac akcija... Vsekakor vredno nakupa.

Primoz78 ::

Meni se tudi dobro obnesejo MCC...sem jih ze prej kupu, pa majo isto kodo, od 20-ih niti en ni zafusal. Pa vsakega ki preverim z dvdinfo dela bp in ni poskodovanih sektorjev gor.

No da malo zatezim glede JAE firme...16. julija sem zaprosil ce mi lahko posljejo ponudbo za tele DVD+R, ki so takrat stali cca. 4600 SIT/torta. Super cena za dobre medije si receim in potrdim predracun, ter zadevo placam 19.julija preko Bank@anet-a...skupaj z stroski posiljanja. Minejo 4-je dnevi pa nic se ne dobim domov...pa poklicem gor in recejo da ni blema, bodo oni takoj poslali. Cakam se par dni pa spet nic...spet klicem gor pa se opravicujejo, da so neki zabluzli in da bodo se isti dan poslali oz. da me bodo poklicali na GSM. To z klicanjem se ni obneslo, ker so mi parkrat obljubili pa nic ni blo od njihovih klicev zato sem tezil naprej.. Mineta se dva dneva pa se vedno nic, klicem gor in se jezijo en na drugegal, da kam so dali moje narocilo itd...pa se spet opravicujejo in zadevo res sprovedejo, tako da so v cetrtek poslali v ponedeljek (2.8) pa dobim domov posiljko...katero sem moral se enkrat placati!!!!...takoj klicem gor in zatezim, pa so mi rekli da bodo denar vrnili na moj TRR...sedaj, ko sem pac prosil za vracilo denarja pa morem se cakat, ker oni niso dobili se dnarja od kurirske sluzbe...pa dokler ga ne dobijo tudi jaz ne dobim dnarja...Najbolj pa me je razjezilo to, da sem toliko casa cakal na medije in se to placane po predracunu...da so potem ko sem jih dobil bili takoj naslednji dan v akciji za 40% nizjo ceno ;(( . Moram pa rect, da so mi potem ponudili nekaj popusta, ko sem jih prosil za drugi predracun za RAM....a se vedno je bil drazji kot v eni drugi stacuni ;( .

Moderatorji, vem da to ne spada v to temo, sem hotu sam opozorit folk pred placevanjem po predracunih. Po zelji lahko tudi brisete post!

Lp Primoz C.

miha25 ::

Če kdo želi te FAKE "Verbatim" dvdje /msg me , cena je 40sit komad se pravi 1k sit cake. So pa isto kot v JAE. Pač otroci kupujejo kar je poceni :\ n00bs

@ljash ::

miha25: a lahko prosm argumentiraš to svoje prepričanje, da so ti mediji "fake"? Že dvakrat si isto povedu, pa brez nekih argumentov.
mogoče delaš za konkurenco? (pa brez zamere...)
Asus P4C800-E Deluxe, P4 3Ghz, 2*512 Geil Value,
Ati Radeon 9800PRO, Hitachi 160 GB SATA

Dr_M ::

nima zastonj persona non grata.

btw kje so moderatorji??
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

miha25 ::

Delam pri Racmanu kjer tiskamo te medije, tko da so fake, če jih kdo želi so 1000sit 25kom /msg me

Dusan_83 ::

Torej so SoundX mediji, po katerih si enkrat prej ze spraseval in jih potem ocitno tudi kupil, boljsi? :D :D :D

Glej >> http://www.slo-tech.com/script/forum/izpisitemo.php?threadID=109960#neprebrano

Cosmo ::

Na teh Verbatimih piše Made in India, ne Made in Slovenia, tako da ne bluzi.
Poleg tega, če bi ti delal pri Racmanu, ne bi kupoval nekih SoundX medijev, saj bi jih dobil interno bistveno ceneje.
I am Pentium of Borg. Division is futile. You will be approximated.

BaRtMaN ::

Hm, sem kupil tortico 25 -Rjev, Made in India, pa nisem najbolj zadovoljen. Proti koncu medija mi DVD Info Pro šteplja samo še rdeče kvadratke, to je omenil tudi nekdo v komentarjih na strani, ki jo je dal Black Adder. Je pa res, da sem doslej posnel samo 1 DVD. :\

miha25 ::

FAKE DREK SO

Black Dragon ::

Ok pri harvey and Norman-u (BTC) manjo Sky DVD-je + standard po 130sit na škatlico oz. etui:D potem pa pogledam poste in akcije v Jae:( :D me je pa kr malo minilo kupovati pri H&N :\ grem pa potem raje kr v Jae pa čeprav so Sky DVD+ solidni mediji nobenih problemov nisem doživel z njimi:)

Brane2 ::

Nabavil ravnokar parsto Jaetovih Verbatimov DVD+R. Zapekel dosedaj ene 30, vse pri uradno priporočeni 4x hitrosti, v NECovi ND-2510 pečki.

Dela brez kakršnihkoli problemov, nisem pa šel gledat kakovosti kopij s kakim specializiranim softverjem.

Je pa tudi res, da nisem ravno vse ploščke zapekel do polnega, ponavadi sem pekel od 1 do 4+ GB na plošček (arhiviranje datotek).

Pečem ročno na Linuxu z growisofs.

Kakorkoli že, s temi DVD ploščki sem zelo zadovoljen.

@ljash ::

jst jih grem dons kupt, pa še razmišlam med + in - :\ . Pečka normalno bere/piše oba formata, DVD playerja (na TVju) pa itak nimam - a majo DVD-R kej daljšo življensko dobo kot DVD+R?
Asus P4C800-E Deluxe, P4 3Ghz, 2*512 Geil Value,
Ati Radeon 9800PRO, Hitachi 160 GB SATA

BaRtMaN ::

Karkoli kupiš, poglej, če piše Made in India. Na mojem cakeu je bla tista elektronska nalepka čez, tako da nisem mogel vedet, da so iz Indije. Enivej, DVD dela do recimo četrtega GB, potem pa noče več pečka brati, player pa javi napako. DVD sem pekel pri 4x hitrosti.

EDIT: Spomnim se, da je že TribesMan ugotovil, da se splača kupovati le Verbatime v škatlcah, ker so ti iz tortic manj kvalitetni.
Zdajle pečem še en DVD na 2x, da vidim, če bo konec berljiv.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BaRtMaN ()

Brane2 ::

Moji so "Made in Taiwan"

BaRtMaN ::

No, na temu, ki sem ga zapekel na 2x, ni DVDInfoPro našel nikakršnih napak. :))
Imam NECa 2510 z uradnim 2.15 firmwareom. Bom probal še s Herrijevim 2.16 zapečt kakšnega na 4x pa poročal.

Dr_M ::

na mojih tut pise made in taiwan. na dvd-r in dvd+r. so pa boljsi od tistih iz indije :)
na mojmu liteonu 411@811 delajo usi bp @4x....na 8x pa zal ne delajo. ampak nima veze. boljsi so kot vecina drugih medijev :)


** INFO : An Empty Writable Disc Is Recommended For Accurate Results
** INFO : LITE-ON DVDRW LDW-811S [FW HS0K]
** INFO : [DVD+R:MCC-002-000]

Drive Type = DVD DUAL
Disc Type = DVD+R (Single Layer)
Disc MID = 4D 43 43 00 00 00 00 00 (MCC.....)
Disc TID = 30 30 32 (002)
Nominal Capacity = 4.38GB
Manufacturer Maybe = Mitsubishi Chemical Corporation
SMART-BURN Speed Limit = 8.0X (Write)



** INFO : An Empty Writable Disc Is Recommended For Accurate Results
** INFO : LITE-ON DVDRW LDW-811S [FW HS0K]
** INFO : [DVD-R:MCC 01RG20 ]

Drive Type = DVD DUAL
Disc Type = DVD-R (Single Layer)
Disc MID = 4D 43 43 20 30 31 (MCC 01)
Disc TID = 52 47 32 30 20 20 (RG20 )
Nominal Capacity = 4.38GB
Manufacturer Maybe = Mitsubishi Chemical Corporation
SMART-BURN Speed Limit = 4.0X (Write)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Tilen ::

jaz sem danes sel po liteon pecko :

12x 4x / 8x 4x + 48x 24x 48x E-IDE DVD-Dual, SMART-BURN, SMART-X, VAS® mechanism

Ju3 pa se po 50 verbatim medijev v Jae in bo pomoje malo mira :)

Dr_M, kako si zadovoljen z Liteonom? Pa katerega imas?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Dr_M ::

na mojmu liteonu 411@811

hja...liteon.... dela ane :)
drugac pa upam da bo z novim compom prsla tut nova pecica...sam razmislam o tem, da to nebo liteon. mors se vidt, kaj bosta nec in pioneer ustvarila :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Light Bearer ::

Mene pa zanima zakaj Verbatim DVD+R dela samo z 4X speed, medtem ko DVD-R omogoča 8X speed. Tako + kot - so v 25 packu (te iz akcije), oboji pa so deklarirani za 4x speed in oboji so made in taiwan. Imam NEC 2500 in firmware 1.07. Kateri od teh Verbatim medijev iz akcije so bolši, DVD+R (MCC-002-000) ali DVD-R (MCC 01RG20)?
Dr_M, praviš da so made in taiwan bolši kot tisti iz indije. Na podlagi česa to sklepaš? A si medije posnel do konca in do roba al sam kje do 4GB max?
"The world is a dangerous place. Not because of the people who are evil,
but because of the people who don't do anything about it."
- Albert Einstein

Dr_M ::

Dr_M, praviš da so made in taiwan bolši kot tisti iz indije. Na podlagi česa to sklepaš? A si medije posnel do konca in do roba al sam kje do 4GB max?

ta podatek sm zasledil na cdfreaks forumu.bli so tut rezultati k-probe... sam to je ze neki casa nazaj.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Tilen ::

Danes bil v Jae-tu in si privoscil 2x 25 DVD-R + 1x 25 DVD+R Verbatim, ki so trenutno v akciji. Zapekel sem jih sedaj 12 in unicenih medijev zaenkrat se ni. Zapisujem pa seveda so konca, skoraj do konca (4300-4400MB). Sem zelo zadovoljen.

lp,

Tilen
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Dr_M ::

dej mal testiri s k-probe. :) zadnja verzija je 2.2.5
pr men se dvd+r mnogo slabse odrezejo kot pa dvd-r....pojma nimam zakaj.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

BaRtMaN ::

Kprobe deluje samo z LiteOni, ne?

Tilen ::

saj zato sem kupil vec -R. Bom zdaj stestiral :P sam se mi ne da one skatle +R odpirat :) bom zgleda ze mogo :) Samo da mi spece do konca pa probam.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Tilen ::

Katere teste naj sploh nardim? Se dobro da tole ne mucka kr nekaj v 3 p...

Dr_M, kateri test hoces videt?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Dr_M ::

tkole si nastavi...

The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Tilen ::

It's done.



In kako naj zdaj vem ce je to slabo ali dobro? Lahko prilepis se tvoj test?

lp,

Tilen
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Dr_M ::



evo, isti dvd, 4483MB.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Tilen ::

Em daj povej kaj je iz tega grafa razvidno, se ne spoznam prevec, sorry ! :)

vem da je moj "ta plavi" visji vendar... oprosti za nevednost.

A se da temu pekacu tudi FW menjat? Si se ze kaj ubadal s tem? In ce si, kje si nasel iskano?


LP,

Tilen
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Dr_M ::

najboljsi naslov za vse odgovore klik
se o k-probe klik
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.
««
6 / 34
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Philips 1640P in BenQ 1620 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Strojna oprema
34527083 (12034) e-marko
»

NEC dvd-rw 3500/3520/3540 (strani: 1 2 3 427 28 29 30 )

Oddelek: Strojna oprema
1496100918 (25427) nuclear
»

NEC ND-3540A problem...

Oddelek: Pomoč in nasveti
282298 (1589) dean444
»

dvd taiyo yuden

Oddelek: Kaj kupiti
131646 (1450) Quikee
»

Kateri DVD+/-RW? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1009169 (6793) AtaStrumf

Več podobnih tem