» »

Kje pa vi kupujete DVDR/DVDRW medije?

Kje pa vi kupujete DVDR/DVDRW medije?

««
4 / 34
»»

Lime ::

Smartbuy so 370 SIT DVD-R 4x

Pa meni z LG-jem zelo dobro delajo.

SoundX 10 pack, ki jih ima Comtron za 2.790 so pa MCI4XG01 (MITSUI MAM-E).
Ti pa meni žal delajo samo na 2x. Bo treba na nov firmware počakat.

Dr_M ::

ah...pol si smartbuyi 160sit drazji pr 10 komadih... :D
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dr_M ()

x_roby ::

Pečem z Pioneer 107D firmware 1.13 RPC1 patched, izdan par dni nazaj, vse Traxdata 4x DVD-R in Traxdata 4x,8x DVD+R z 8x brez problemov,brez napak. moram se probat smartbuy in ta soundx, sam pravijo da niso bog-ve-kaj, treba probat...
...::: Powered by P4 HTT :::...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: x_roby ()

largie ::

aha, MCI4XG01, torej soundX=joker hasan, in res je, tudi na mojem LG 4040b delujejo samo 2x

Caligula ::

SoundX je zgleda blagovna znamka od Comtrona pa pol tlacjo vse zive produkte pod njo.
To je v tujini ze talna praksa trgovcev. Zato tolk ljudi po forumu sprasuje po kakih X firmah laptopov,... ce kdo pozna pa itak da ful ne, ker je pac od kaksnega nemskega trgovca,..

Naj proba te medije se kdo, ki ma na Liteonu scrackan firmware za vse hitrosti ali pa na NECu firmware od Herrija, ki prav tako scracka vse hitrosti.
Pa tudi kake Intensote in podobne zadeve bi blo fajn, ce je ze kdo probaval s tem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Caligula ()

borutz ::

kaj se da kako prej pogledat kater proizvajalec ploskov ima traxdata ali pa verbatim
se preden kupis.ali gre samo z programom?

Caligula ::

Sam z programom al pa ce je prodajalc faca-dvomim, da je kaka pametna koda na mediju pa se to bi moral odpirat skatlo..

x_roby ::

SoundX ni blagovna znamka od Comtrona, pac je to proizvajalec ki dela dvd-je, pa se pc zvocnike, pa se kaksno drugo šaro za pc... jutri jih dobim enih par da malo probam, porocam o kvaliteti. samo mislim da so smartbuyi boljsi, ceprav ze ti niso nevemkaj. dolocene serije medijov od smartb.-ja so dobre, druge pa popolnoma za en drek.
...::: Powered by P4 HTT :::...

Caligula ::

RobyX, jz o tem mocno dvomim-o SoundX, da je proizvajalec. Nii na netu nobenih podatkov, izdelki so tisti, ki jih je Comtron ze prej prodajal pod original tajvanskimi pa kitajskimi imeni-recmo MP3 CD playerji,..

Po cem sklepas?

Kako NEC 2500 zapisuje Smartbuy DVD-R?

net26 ::

probano na NEC nd2500a:
sony, single, jewel cased DVD-R (SONY04D1) 3/4 (75%) ok, na enem napaka, ki je pomoje nastala zaradi bufferunderrun (peceno v nerotu, ostali 3je peceni v recordnow max, rezultati odlicni), bere mi jih tudi LG/hitachi combo cdrwdvd v prenosniku, ki ima drugace precej tezav sam s sabo (pomeni da se film da gledat - tudi konec), dvdspeed graf zgleda ZELO grdo tudi z originalnimi dvdji, 100% kriva enota; rezultati branja v NECu vredu -> BOF, 590 sit/kom

mmore, single, jewel cased DVD-R (OPTODISCK001) 1/1 (100%) rezultat presenetljiv (pozitivno!!), tudi tega enota na prenosniku bere -> BigBang 499 sit/kom

mmore, 10pc spindle, DVD-R (MBI 01RG20) 1/1 (100%) za te sem bil preprican da bodo poden (mel sem to nesreco da sem po zadovoljivem poskusu z mmore dvd-r medijem v skatlici sel kupit se 10kom v tortici in doma ugotovil da je meda code krnekaj drugega), pa kljub temu delajo v prenosniku, speed graf + read error test brezhibna. -> BigBang 3690 sit/10kom

mmore movie case DVD+RW (SENTINELW01) 2x posnet (100%) nisem mel nekih hudih pricakovanj od +rw medijev, mi je v bistvu vseeno, ker mi omenjena LG/hitachi enota v prenosniku ne podpira + standarda, ampak sta tako graf kot read error test obakrat bila brezhibna

evo to je vse kar sem sprobal, zal pa nimam DVD enote, da bi jih stestiral se tam, prav tako ne LiteOn enote za KProbe.

out

Caligula ::

Net 26, s tem firmwerom lahko spremeis bitsetting kar pomen, da lahko DVD+R in DVD+RW medijem dolocis, da se v napravah "predstavijo" kot, da so DVD-ROM ali -R ali -RW in ti jih pol normalno berejo tudi vse naprave, ki podpirajo samo -R in-RW.
Sam tisto program dvdinfo pro mors met odprt uzadi in bitsetting nastiman tam.

Kako se kaj obnesejo z NECom Intensoti? - in + R?
Ce je ze kdo probaval.

Realman ::

Jaz sem probal Intensota DVD+R.Nero 6.3.1.6 mi je ponudil 8x hitrost pecenje.Samo sem jaz rajsi kar na 4x prestavil, za toliko je tudi medij deklariran.dam neki na kvaliteto zapisa.Potem sem ga se pa v DVD-romu na prenosniku preizusil in na veliko veselje ugotovil, da mi sedaj tudi + predvaja.ZAkon.DVD-r pa se nisem probal, bom pa kmalu.Nimam trenutno kaj pametnega za pect.ZAto ker imam sedaj kar disk 160GB za medij.Samo kje bi pa lahko bitseting v nerotu nastavil, pa nimam pojma.Mislim,da je tu samo firmware pekaca vazen.V glavnem ta novi firmware je precej boljsi.Priporocam za vse lastnike Nec-2500A.

borutz ::

ok par vprasanj,ker od vceraj mam tu jaz nec2500 :)
kateri program je dobr za snemanje dvd-jov?
je to se vedno nero ali kaj drugega?
prenosnik ima dvd rom samo se bojim da bere samo-
eden je zgoraj napisal z tem firmwarem se da to odpravit?kaj moram zdej ugrejdat dvd-rom?
in kje je ta popravek?oz se nek program mora zadaj laufat?

in tretje:
traxdata , verbatim,... kaj je boljse da kupim? + ali -.katero tehnologijo?
pri katerih je mozno manj napak pa da se bodo brali
v vecih dvd romih?

hvala za odgovore

net26 ::

Caligula s katerim firmwareom? z FW od herrie al pa TDB... jaz mam zaenkrat gor 1.06 orginalen, ne morem pa flashat v dosu, ker me racunalnik nekaj zafrkava in mi disketne enote ne zazene. obstaja kak varen in CIST nacin flashanja za WinXP?

al lahko brez drugega FW v dvdinfopro spreminjam booktype?
edit: ne nemorem ;) :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: net26 ()

Realman ::

Jaz sem flashal z tem:
http://herrie.rpc1.org/downloads/2k5107...

direktno v winsih, pa ugasnes, pa przges pa je.
Ceprav se mi zdi da sem imel beta 7, zdaj pa ze je beta 9.Sam neke razlike mislim da ni.

net26 ::

Raan hja samo jaz bi prvo dumpno orginalni FW, tak da ce se kaj zgodi, da ga lahko nazaj flasham.
v bistvu pa sploh mislim da ne bom flashal preden bodo zunaj DL mediji pa seveda tudi primeren FW za to, ker je NEC nd2510 hardversko identicen 2500, samo da podpira se DL (kar bi naj dovoljeval samo drugacen FW)

out

Realman ::

ZA dump pa res ne vem.Mogoce je bolj enostavno da poisces identicen firmware na netu, kot ga imas zdaj.S tem novim pridobis, da ti dvd+r berejo dvd-romi in seveda vecjo hitrost zapisovanja na razlicne medije.
NA DL, pa mislim da se bos dolgo cakal, ce bos sploh docakal.To so zaenkrat samo namigovanja, ce bo pa res kdaj v prihodnost podprt DL, se pa jaz tudi ne bom branil.Samo jaz bi tu zraven dal en velik ????????

jabe ::

a je kdo od vas že probal SKC dvd-r. kako se obnesejo?

Colector ::

Raan bi lahko dal link do zanjega firmwara za Nec 2500a (trenutno mam istega kot ti)
net26 tukaj maš link do original firmwara http://www.herrie.org/modules.php?name=...

Caligula ::

Od Herrie mej beta8 zaenkrat, ker je mel 9 neke napake.

Mas windows installer. Original od neca-se prav je isto kokr ce bi original firmware flashu.
Link je v temi 2500 bitsetting,...

Sej mal na netu original 1.06 firmware tud, ce bi rad flasha nazaj.

||_^_|| ::

če koga zanima prejšnji teden sem dobl robo iz dvdrohlinge.de:

100 x princo DVD-R 4x 85 eur (202 sit/kos)
100 x slim škatlica 14 eur (33,32 sit/kos)
1 x DVD+RW 4,7GB 3,16 eur (752 sit/kos)
poštnina (vse skupi 6,65KG) 11,84 eur (2817 sit)

--------------------------------------------------------------------
skupaj torej (brez RWja:) pridejo stroški 264,6 sit/DVD+škatlca

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ||_^_|| ()

Dr_M ::

dons sm su mal po BTCju, v upanju da bom kje staknu ksn Yuden dvd....ampak najbols kar sm dubu je Ricoh (TDK dvd+r) za usivih 690sit...
drugac sm pa se nabavu 2x mmore dvd+r (optodisk) in printable verbatima (za tega sm meu upanje da je yuden, ampak je samo usiv MCC002)...
ubistvu sm isku smartbuy dvd+r v comtronu, ampak jih sploh nimajo, majo samo neke dvd-rw od smarta...
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

x_roby ::

Caligula... SoundX je proizvajalec, ki prodaja razlicne produkte. Nebi rad zdaj nekaj pametoval, vem le zato, ker delam na tej firmi comtron. Danes jih stestiram...
...::: Powered by P4 HTT :::...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: x_roby ()

Lime ::

x_roby: če pa delaš v Comtronu, pa bi lahko vedel, da je to Comtronova blagovna znamka, kot tudi TroNote, Digicom, Uniprint...

Caligula ::

:D

Sicer pa Raan, lahko bi malo iz pustolovskega duha probal kakega Intensota na 8kratni, da vidis.
Jaz, ce bi jih mel bi, sam mam se 8 DVD-Rjev od Sky pa se nima smisla nabavljat.

Xroby, ti probaj pa porocaj.

Pa TALE link zna marsikomu pomagat, sploh pa lastnikom NECa 2500.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Caligula ()

pelinkovec ::

Pri Pchand imajo DVD+R medije Plextor(YUDEN000) 5 pack po 3120 SIT. Sodec po tejle strani, je to 1st class media.

Caligula ::

No ja, to je drago, baje pa NEC 2500 odlicno! pece Intensote DVD+R (prodisc02) na 8kratni hitrosti samo je odvisno od batcha.
Eni dajo totaln hud flawless rezultat brez napak in ful dobre vrednosti, eni pa bolj crap. Skratka ful niha kvaliteta.

Tud Kprobi so bli fenomenalni.
Bom kupu pa probu.

pingo76 ::

Tej soundx so nižji kakovostni razred. Imam dosti prijateljev pri Comtronu (ter so mi dilerji) pa so me presenetili in rekli:
Imam nekaj zate!
Kaj pa?!
Nekaj novega smo dobili za tvoje veselje!
Wow, kaj pa?
DVD-R soundx!
Eeeeeek, koja jajca pa so to?
Nevem, ti si ekspert probaj pa poročaj :D :D :D
No ja, pa dejmo :D :8) :\.

Spekel ene 4 pa vsi delajo. NEC 2500a jih peče z 2x hitrostjo. HP 1.27 firmware na nec 2500a jih peče 2.4x in kprobe pravi da je tako tako.
Liteon ga lepo bere, pioneer 121 pravtako. Media ID MCI4XG02 ali nekaj takega
Neprimerno boljši medij je smartbuy v beli škatlici (optodiscS03). Nabavil 60 komadov in imam jih še kakih 37. Zaenkrat zelo zadovoljen.

MEDENA ::

pingo76 prase zarad tebe jih ni več v kranju....

pingo76 ::

Ne teži meni, nisem pravi naslov. Je že res da sem jih pobasal kar nekaj.

MEDENA ::

hecal sem se jado :D

Sergio ::

Zadnjic sem kupil tortico 25 4x DVD-R od Verbatima.

Zanima me, ce kdo ve, kje bi lahko kupil tortico 25 DVD-R, na katere se da snemati s hitrostjo 8x.

Hvala
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Dr_M ::

hja..ce bi kupu dvd+r bi lohk peku z 8x :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

boštjan ::

Sergio,pokukaj v BOFa

SugarFree ::

sem kupil sound X dvd-r medije in delajo ok...pekel z 4× hitrostjo in DVD komponenta jih bere brez problema :))

borutz ::

kaj ve mogoce kdo katera trgovina ima trenutno
dvd+rw od proizvajalca ploskov tayo yuden.

Caligula ::

Zakaj bi pa ravno to rabil?

Verbatimi in Traxdate so pri RWjih odlicni in pac vzames cenejse.
Delajo kot sus.

borutz ::

saj bi te vzel verbatim ali traxdata
samo da je manufactor ID tayo yuden ne pa mmc,mcm,ricoh,.....

Caligula ::

Pa nasploh RWji pod tem blagovnima znamkama niso problematicni neglede na proizvajalca. Ne kompliciraj. Vzami tam kjer cenej dobis.

borutz ::

se eno vprasanje
od verbatima al pa tud traxdata
kaj je bolje dvd-r ali dvd+r?
cena je enaka.

Dr_M ::

priporocam: fuji dvd-r 4x 10 kom cake



odsvetujem: mmore dvd+r 4x




liteon 411@811 HS0K.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Cosmo ::

Še en scan Platinum DVD+R 8x



in pa Ritek DVD+RW 4x

I am Pentium of Borg. Division is futile. You will be approximated.

WildTHink ::

Em.. sej mogoče neumno vprašanje.. sam a mi lahko kdo razloži te slikce(grafe) k jih gledam!:\
So... are you red or blue?

borutz ::

to bi tudi mene zanimalo :)

kje se dobijo platinum dvd-ji oz ritek dvd+rw-ji?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: borutz ()

Dr_M ::

tej dvd+rw niso ritek, ampak so ricoh.... verjetn traxdata. so pa zelo dobri, u bofu po 650sit.:)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Freelancer ::

Fuji DVD+RW so tud Ricoh :)

Cosmo ::

Dr_M: Tole so Ricoh DVD+RWji, narejeni v Ritekovih tovarnah in ne Traxdata ipd. Dobijo se tukaj.
I am Pentium of Borg. Division is futile. You will be approximated.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Cosmo ()

Dr_M ::

traxdata dvd+rw majo tako oznako

** INFO : LITE-ON DVDRW LDW-811S [FW HS0K]
** INFO : [DVD+RW:RICOHJPN-W11-001]
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Dr_M ::

ok...mogoce kdo ve, ce se da kje dubit 8cm dvdje kej cenejs kot so v bofu??
po moznosti dvd+rw.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dr_M ()

Crimson_Shadow ::

Od kje dobite take nizke rezultate??? Sicer sem posnel le kakšnih 10 medijev ampak, povprečni skore za P1 imam "kar" okoli 120 8-O. Tudi na Verbatimovih -R/+R. In to na LiteON811S z firmwareom HS0Q???
««
4 / 34
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Philips 1640P in BenQ 1620 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Strojna oprema
34527079 (12030) e-marko
»

NEC dvd-rw 3500/3520/3540 (strani: 1 2 3 427 28 29 30 )

Oddelek: Strojna oprema
1496100914 (25423) nuclear
»

NEC ND-3540A problem...

Oddelek: Pomoč in nasveti
282298 (1589) dean444
»

dvd taiyo yuden

Oddelek: Kaj kupiti
131646 (1450) Quikee
»

Kateri DVD+/-RW? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1009169 (6793) AtaStrumf

Več podobnih tem