» »

Poštnina

Poštnina

SkIDiver ::

Hja ker naši preljubi slovenski trgovci ne premorejo uvoza dobrih termalnih past, pa različnih hladilnikov in tako naprej se treba obrn na online trgovine zuni slovenije. Tko da mene zanima kake so kj poštnine za dostavo predvsem za Nemčijo in Ameriko, pa če ma kdo kak podatek iz drugih držav bo glih tko dobrodošel.

tnx za vaše odgovore

Tomi ::

Cene so par USD, poleg tega pa je odvisno od tega, ali je zadeva še vredna za carinjenje ali ne ( kar malo paste ni, če pa boš veliko naročal, pa je ).
metrodusa.blogspot.com

SkIDiver ::

Hm prbližn za 150$

OZZY ::

Pri tej vsoti pa absoutno pričakuj, da te bojo acrinili. In to v približni vrednsoti 1/3 naročene cene (naš ddv + carina). Jest sem iz Nemčije naročil za 300 dem z ptt pa so me carinil tako, da me je skoraj stvar prišla 400dem. Mislim pa da je meja okoli 15000-16000 sit, saj sem se enkrat pogovarju z eno mamino znanko ki dela na carini pa je rekla , da dajo nekako mejo 70-80 dolarjev. Pač odvisno od tipa, ki carini. Ampak za 150$ te bojo pa absolutno carinili.:(:(
Go with the flow.

element ::

Hja, to sm tud jest slišu, da nekje okol 80$ carinjo :(. Škoda... :(

abcde7 ::

A ni tud tko, da morš plačat ddv na carin? 18%cene?
Ne vem, nek sm to tud slišov!:\

DrSergioDJ ::

aam, kaj pa če bi pol razdelu, pa naroču 2 paleta po $75 :D daš pač 2x za poštnino, ma bo manj kot carina, pa si rešen
...

OZZY ::

Carino plačaš ko ti na dom prinesejo stvar. No vsaj jest sem tako dobil, da mi je poštar prinesel paket in sem obenem plačal carino in pa ddv (pa koji ku*** so mogl uvedt ddv-bi ostal pri tistih 5% pa bi bilo). Dvojna poštnina pa bi te približno enako prišla.
Go with the flow.

SkIDiver ::

Matr jim carinska. Bom jz raj poklicu v Dojče znance naroču naj naročijo termalno pasto pr listanu, pa še kj in ko bom šu naslednič v Dojč bom kr lepo prešvercu čez mejo. Jim bom že dal jz carino.>:D>:D>:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Carina iz USA (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7218788 (5518) St235

CARINA ebay (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Omrežja in internet
27094010 (70875) Tilen
»

paket z hong konga v ameriko in nato v Slo

Oddelek: Loža
271922 (1421) [ecstazy]
»

Nakup iz tujine (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
608245 (4888) Dr_M
»

Nakup v zamejstvu (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
645165 (4316) eiht

Več podobnih tem