» »

Computer universe vs mindfactory

Computer universe vs mindfactory

djngregoric ::

Pozdravljeni Moja prva tema tukaj, gledal sem za nakup 2 racunalnika (komponente) pa me zanima kjera trgovina je bols, vem da za mindfactory rabis mailbox.de to ze imam computer universe pa direkt posiljajo v Slovenijo samo so nasplosno drazji zdej mene zanima kje folk raje kupuje in Kako je s garancijami

mtosev ::

Jaz pri CU kupujem že od 2010. Garancije nisem pa nikoli uveljavljal.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Nikonja ::

Sej razlike v cenah niti niso tolk velike, doskrat eni in drugi imajo akcijo in takarat gledaj. Meni je osebno lažje na CU ker direkt pošiljajo v SLO ker mi se neda zaj.. z mailboxi.

Flexon ::

Jaz tudi gledam malo kje bi kupu par komponent. Pri enih firmah mam možnost, da naročim brez davka, a še vedno pride dražje kot pa na mindfactory z davkom. Mindfactory ma res dobre cene, sploh takrat ko imajo njihove akcije.

vres.ales ::

Letos sem glih naročil za 2k robe iz CU, prišlo zelo hitro in vse brez problema. Prej sem že večkrat kupoval pri njih, nikoli pa še nisem koristil garancije, ker ni bilo treba

Han ::

brbr21 ::

Amazon.de

Danes naročil en PC nekaj višjega razreda (12600k...) summa skoraj 10% ceneje kot na CU. Edino ohišja (be quiet) niso imeli.

Melanholija ::

Pa saj imaš še druge. https://www.ditech.at/ poglej.

svenhassel ::

Computeruniverse odsvetujem, meni že več mesecev dolgujejo denar za pokvarjeno matično, na maile se pa ne odzivajo.

lonck ::

Še informacija z moje strani glede nakupa pri CU.
4. oktobra sem naročil za cca 3,5k€ opreme, ki je bila vsa: "in stock and immediately available". Takoj po oddaji naročila in plačilu predračuna sem dobil obvestilo, da čakajo, da izdelki pridejo v zalogo...

Na klice se niso odzivali, telefonska tajnica....
Poslal sem jim tudi več mailom, mislim, da so mi odgovorili samo na 1 ali 2 in še to splošen odgovor, da čakajo izdelke.

Kakšnih 14 dni nazaj sem v sistemu videl, da je 5 od 6 izdelkov na zalogi in rezerviranih zame, 1 se pa še vedno čaka. Poslal sem jim email, če mi lahko ločeno pošljejo izdelki, ki so rezervirani in da sem pripravljen plačati še eno poštnino...
Dobil sem negativen odgovor.
Pred tednom dni, pa sem v sistem u videl, da je bil odposlan paket izdelkov, ki so bili na zalogi, 1 pa še vedno on hold.
Izdelke sem dobil, ni bilo nobenih problemov, nekaj dni zatem pa so poslali še en paket s preostalim izdelkov.
Včeraj sem dobil tudi tega, tako da je prišlo vse.
Sicer je trajalo skoraj 2 meseca in šlo mi je kar nekaj živcev, ker res ne odgovarjano na maile, po telefonu pa sploh ne.

Moj nasvet je, da če se vam ne mudi, potem naročite pri CU, drugače pa raje poglejte drugje.

lp
lončk

Invictus ::

Sam narocam kar preko amazona, pogledam, da je v programu Prime, cene so tam, tam, zaenkrat B.P.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

darkolord ::

lonck je izjavil:

Še informacija z moje strani glede nakupa pri CU.
4. oktobra sem naročil za cca 3,5k€ opreme, ki je bila vsa: "in stock and immediately available". Takoj po oddaji naročila in plačilu predračuna sem dobil obvestilo, da čakajo, da izdelki pridejo v zalogo...

Na klice se niso odzivali, telefonska tajnica....
Poslal sem jim tudi več mailom, mislim, da so mi odgovorili samo na 1 ali 2 in še to splošen odgovor, da čakajo izdelke.

Kakšnih 14 dni nazaj sem v sistemu videl, da je 5 od 6 izdelkov na zalogi in rezerviranih zame, 1 se pa še vedno čaka. Poslal sem jim email, če mi lahko ločeno pošljejo izdelki, ki so rezervirani in da sem pripravljen plačati še eno poštnino...
Dobil sem negativen odgovor.
Pred tednom dni, pa sem v sistem u videl, da je bil odposlan paket izdelkov, ki so bili na zalogi, 1 pa še vedno on hold.
Izdelke sem dobil, ni bilo nobenih problemov, nekaj dni zatem pa so poslali še en paket s preostalim izdelkov.
Včeraj sem dobil tudi tega, tako da je prišlo vse.
Sicer je trajalo skoraj 2 meseca in šlo mi je kar nekaj živcev, ker res ne odgovarjano na maile, po telefonu pa sploh ne.

Moj nasvet je, da če se vam ne mudi, potem naročite pri CU, drugače pa raje poglejte drugje.

lp
lončk
Ja, sem že večkrat pisal o tem (npr. tukaj).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izkušnje s trgovino computer universe (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Kaj kupiti
833181738 (1281) Machete
»

MindFactory mnenje (strani: 1 2 3 452 53 54 55 )

Oddelek: Kaj kupiti
2733468869 (5511) darkolord
»

hardwareversand.de (strani: 1 2 3 436 37 38 39 )

Oddelek: Kaj kupiti
1912364846 (151961) integral15
»

Hoh.de (strani: 1 2 3 428 29 30 31 )

Oddelek: Kaj kupiti
1507276288 (111074) darkolord
»

Trgovini pc-giga.si in mediamarket.si (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6619640 (8166) oblonger

Več podobnih tem