» »

Izkušnje s trgovino computer universe

Izkušnje s trgovino computer universe

««
15 / 17
»»

Mato989 ::

__Devil__ je izjavil:

@T0m1naToR:

Sam sem imel enak problem o refundu letos, ko sem naročil dele za PC v vrednosti 512€ konec januarja, po veliko klicih, čakanju, 30€ samo za klice v nemčijo sem tako potem 8. aprila dobil refund, vidi se tako, da če plačaš z visa mastercard kot odliv oz. -512€ v zelenem v aplikaciji od banke. Do te cifre ti potem ne bremenijo računa za spletne nakupe.

Sploh nevem zakaj še vedno toliko ljudi vstraja in čaka pri tej trgovini in kot vidite tudi ostali pišejo, da imajo težave. Veliko je odvisno od tega kakšno srečo imaš. Mi je žal, da nisem obdržal napačnega paketa, ki so mi ga poslali namesto pc-ja (Siemens indukcijska vredna 700€), pa sem jim pošteno poslal nazaj. Verjetno sploh nebi vedli nič o tem in bi se reklo, da se je paket izgubil na pošti kot se bi lahko ta pečica, jaz pa v profitu :) Žal je tako. Imajo dobre cene vendar še najbrž obstaja druga trgovina z PC izdelki z konkurenčnimi cenami? :) Bom se moral naučiti uporabljati mailboxe.de ali najbolje naročiti v Slo trgovini in daš par 10€ več pa si bolj siguren, da v primeru garancije lahko dejansko kaj urediš brez doktorata iz situacije.


No in kje je podobna trgovina kot computeruniverse ki posilja v slo in ima angleski vmesnik in ima podobne cene? Me res zanima

__Devil__ je izjavil:

@T0m1naToR:

Sam sem imel enak problem o refundu letos, ko sem naročil dele za PC v vrednosti 512€ konec januarja, po veliko klicih, čakanju, 30€ samo za klice v nemčijo sem tako potem 8. aprila dobil refund, vidi se tako, da če plačaš z visa mastercard kot odliv oz. -512€ v zelenem v aplikaciji od banke. Do te cifre ti potem ne bremenijo računa za spletne nakupe.

Sploh nevem zakaj še vedno toliko ljudi vstraja in čaka pri tej trgovini in kot vidite tudi ostali pišejo, da imajo težave. Veliko je odvisno od tega kakšno srečo imaš. Mi je žal, da nisem obdržal napačnega paketa, ki so mi ga poslali namesto pc-ja (Siemens indukcijska vredna 700€), pa sem jim pošteno poslal nazaj. Verjetno sploh nebi vedli nič o tem in bi se reklo, da se je paket izgubil na pošti kot se bi lahko ta pečica, jaz pa v profitu :) Žal je tako. Imajo dobre cene vendar še najbrž obstaja druga trgovina z PC izdelki z konkurenčnimi cenami? :) Bom se moral naučiti uporabljati mailboxe.de ali najbolje naročiti v Slo trgovini in daš par 10€ več pa si bolj siguren, da v primeru garancije lahko dejansko kaj urediš brez doktorata iz situacije.


No in kje je podobna trgovina kot computeruniverse ki posilja v slo in ima angleski vmesnik in ima podobne cene? Me res zanima

Pa znotraj eu mora bit da ne bo carinjenja
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

Machete ::

Nisem imel še težav že leta. Vse, kar je na zalogi je prejeto v roku par dni. 2 tedna nazaj, sem jim poslal artikel, katerega sem sam zafrknil in samo napisal na roke list, da sem zafrknil in da je odprt s 'pinceto' in da lahko reselajo, da naj dopišejo eno specifiko v opis in da se opravičujem. Denar je bil vrnjen še isti dan, ko so dobili, brez vprašanj. Tudi poštnina, katere niti nisem pričakoval, saj ni šlo za reklamacijsko vračilo in še na firmo je bilo. Sem pa samo en glas, ampak, če je treba, so bp moja izbira.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

__Devil__ ::

@Mato989: Nevem, zato sem dodal vprašaj na koncu, če kdo ve :) . Mogoče jacob.de , ampak imajo redko kakšno ugodno ceno, recimo grafična 3080 po 1200€+, kar je dražje kot v slo.

Še vedno ni vredno hustle.

Preberite kak review na trustpilot od computeruniverse :)

mtosev ::

Caseking tudi pošilja v Slovenijo in imajo tudi angleško stran. Kupoval pri njih pa še nisem.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

GR2 ::

Odkar sem novembra dobil nove kartice, ker so potekle, mi dela samo še Paypal. Piše:
Die Autorisierung der Zahlung wurde leider von Computop abgelehnt!

Ostalim dela normalno?

mailer ::

Meni pp dela samo preko ebay, drugje še nisem probal. Če ne bo šlo bomo pa uporabili upn direkno na banki.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

hrcosh ::

če se imate radi.. sebe in svoj čas ter svoj denar se boste izognili te trgovine v največjem možnem loku. cene so ponavadi v košarici različne od tistih na strani. bok ne daj, da je potrebno uveljavlat garancijo.. 5 mescov sem se bockal z njimi. Sploh se ne javljajo in odgovatjajo na maile. Grafična rtx 2060 je odpovedala septembra 2020. Sem jim jo poslal takoj nazaj. Zdaj konec januarja 2021 so mi dali dobropis. 5 mescov so rabli.. Škoda živcov..

lopovi da ni večjih..

matobeli ::

A si slučajno gledal cene z nemškim ddvjem, plačal pa slovenskega?

Meni so sicer par let nazaj RMA dobro rešili, bom pa imel spet en primer in bojda so res težave v komunikaciji.

Da so pa lopovi... :))

yayo ::

yep, verjetno je cene gledal, ko ni bil logiran in mu je kazaklo nemški DDV, ko pa se je spravil kupovat je fasal slovenskega.

hrcosh ::

malo si preberi mnenja po spletu.. katastrofa so.. zaradi njihove NEodzivnosti sem bil primoran kupit novo grafo drugje. Sedaj ko ni zaloge in so grafam poskočle cene v nebo mi pa po petih mescih dajejo dobropis.. v upanju da bom vzel novo pa še doplačal kakih 300? vglavnem nikdar vec. Pri nas te vsaj 45dnevni rok ščiti..

mtosev ::

Da ljudje leta 2021 niso slišali za razliko med slo in nemškim ddvjem mi je zanimivo. Pri cu.net kupujem od 2010 in nisem imel nobenih problemov. Bom tudi v prihodnje kupoval pri njih.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Machete ::

Ravno naročil že 'n'ti workstation po kosih. Vse smooth kot vedno. Kadarkoli znova vzamem pri njih. Če pa ne znate poklicat, ko so težave in čakate na mail, kot tipični Y-genzi.. pa pač čakajte na mail.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

Kvinta ::

malo si preberi mnenja po spletu...


Polovica vseh teh mnenj je fake.

Jaz nisme mel nikoli problemov z njimi.
A.C.A.B

darkolord ::

Njihov klasični nateg:



So mi naredili posebej ponudbo in posebej potrdili - še v naziv izdelka napisali - da je izdelek dobavljiv v 3-5 delovnih dneh. Valda takoj po izvedenem plačilu pa "jebise".

opeter ::

Ja to je res. Ne vem, zakaj, ampak vse bolj spominjajo na slovenske trgovce ...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

mtosev ::

No ja. Jaz predvidevam, da so prenosniki trenutno hot roba. Rabim povedati, da sem iz slovenskih trgovin cakal bolj dolgo, da sem dobil stuff kot iz cu. V povprecju od njih dobim v 4-5 dni.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

nightshop ::

Tudi sam imam slabo izkušnjo z njimi. Naročil sem laptop Yoga Slim 7, katerega dolgo časa ni bilo nikjer na zalogi. Ko vidim, da ga imajo na zalogi v skladišču(rok dobave 1-2 dni), ga naročim z plačilom prek UPN nakazila. Ker je UPN nakazilo steklo šele par dni kasneje, so medtem vse razprodali, oz je bilo stanje "na zalogi pri dobavitelju, dobava 4-5 dni". To povsem razumem, da niso čakali mojega nakazila. Vendar so v naslednjem tednu, ko so že imeli moj denar, stanje zaloge pa je bilo vse od "na zalogi v njihovem skladišču", "pri dobavitelju","brez zaloge" itd., mi ga vseeno niso poslali. Pač nateguni, ali ga sploh niso imel, ali pa mojega naročila niso obravnaval. Šele čez kakšen teden dobim obvestilo, da nimajo več tega modela. Ko prekinem naročilo, je trajal dva tedna, da so me vprašal za podatke od moje banke, in šele čez dva tedna sem dobil denar nazaj.

Pomoje je trgovina čist ok, če naročaš izdelke, ki niso iskani oz. imajo dovolj zaloge. Tud tole z garancijam verjamem, da je cel k***c, to bi jih nekdo moral prjavt nekam :)

Aja sam jih nisem klical, ker so imeli v mailih napisan, da so počasni zarad korone in da naj ne težimo. (btw maili so tud napol v nemščin, kot da tega ne morjo zrihtat)

darkolord ::

Tudi če plačaš s paypalom, je isto.

Piše "na zalogi, pripravljeno za takojšnje pošiljanje"; v trenutku ko plačaš, se pa spremeni "na zalogi pri dobavitelju".

__Devil__ ::

Pišem ponovno, kot je že veliko ljudi tukaj napisalo vidite, da je res ta trgovina velika loterija. Čakal na pc/refund 500€ pc delov od konec januarja do 8. Aprila. Samo preberite trustpilot reviewe :) Raje daš 100€ več pa potem dejansko dobiš izdelke. Dobil sem inducijsko namesto pcja :) mi je žal, da sem vrnil, ker itak nebi noben nič vedel (profit 700€ :)) enako kot ni noben vedel kje in kam se je moj paket pc.vrednosti 500€ zgubil. :D

Lonsarg ::

Mja trgovina ima svoje probleme:
- roki so lahko cele tedne daljši kot piše
- neodzivnost, sploh če je kak poseben case ali refund

Kljub vsemu pa:
- so najcenejših izmed "velikih"
- te v primeru zapletov kljub potencialno mescih čakanja na koncu NE nategnejo ampak se vedno nekako reši
- v 98% niti ne naletiš na kakršnekoli zaplete

Moje osebno mnenje je tako, če so vsaj 5-10% cenejši od amazon vseeno vzamem pri njih. Če je razlike manj pa že raje prešiftam na amazon. Ma tudi tam ni vse zlato, se je tudi že zamujalo roke kljub temi, da je bil amazon storehouse itd., je pa res da tam sta odzivnost in refundi res zlata vredna.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

darkolord ::

Ker me to tako nervira, sem šel še 1x pogledat, kako gredo moja naročila ponavadi:

1. Naredim naročilo z vsemi artikli "In stock, ready for immediate shipping" in plačam
2. Dobim potrdilo naročila, artikli še vedno "In stock, ready for immediate shipping (1-2 days)"
3. DVE SEKUNDI kasneje dobim še en mail s potrditvijo naročila, artikli so sedaj "Available shortly (3-5 days)"

Ne vem, ali je to namenoma, ali pa status zaloge osvežijo šele, ko narediš naročilo.

Sem pisal en mail na to temo svojemu "skrbniku", ampak mislim, da me bo po nemško odpikal z enovrstičnico ali pa gladko ignoriral.

Zgodovina sprememb…

Machete ::

Evo še moja aktualna. Ne najboljša izkušnja, še vedno, pa ni razlog, da ne bi še naročeval.
Od prejetega plačila čakam že 5. delovni dan.

V petek kličem, da bo da bo, čakajo še ohišje (naj bi bila dostava v petek). Ok. V soboto, dejansko kaže zalogo tega ohišja.
Kličem v torek, sem rabil 40 min. da so se javili, potem je nek študent bluzil kar nekaj in da samo še ohišje poskenirajo, da gre naprej 100% včeraj v sredo. Nič. Niti status v mailu še ni spremenjen, da je plačilo rpejeto, čeprav mi je to že v petek potrdil, da je plačano.

Kličem danes okoli 8:00, dobim človeka takoj. Zelo v pomoč. Vse pregledal, zaloga ok, plalčano ok. Potem vidim, da sem pozabil v accountu spremenit naslov ulice firme plačnice, vse isto, samo ulica druga. Pravi, da zna bit pa to težava, da so zzadnje čase zelo striktni do podatkov glede plačnika itd.. (predvidevam, da folk nateguje z izmišljenimi davččnimi). Doda opombo in da bo prioritetno predal primer.
Rekel je da so v ful hudi gužvi in da iščejo nove ljudi staln in tudi zaposlujejo. Delajo tudi precej nadur. Dal je vedet, da se zavedajo negativnih izkušenj, ko sem jih omenil.

Čez pol ure dobim express tracking number in vse maile, da je plačano in poslano.

Negativno: Neodgovor na mail, nespremeba statusa plačila, eno zelo dolgo klicanje, nepotreben zaplet-zamuda (delno moja krivda).

Pozitivno: Vse kar je bilo na zalogi, je bilo takoj po naročilo (še pred plačilom) rezervirano zame, manjkajoč artitikel je prišel na predviden datum in bil takoj dodan kot rezerviran zame (v naročilu). Rezervacija artiklov se ni spremenila že od naročila, kar je že več kot 1 teden, čeprav je notri tudi suho zlato (rtx kartica). Zadnji klic konstruktiven in roba odpremljena.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

darkolord ::

Vse kar je bilo na zalogi, je bilo takoj po naročilo (še pred plačilom) rezervirano zame,
Problem je, da je nemogoče vedeti, kaj je na zalogi in kaj ne - tega izgleda tudi sami ne vedo.

Machete ::

Z zalogo nisem imel slabih izkušenj. Kar sem naložil v zeleni fazi je vedno držalo. Kar je bilo 'on short notice', je tudi ponavadi prišlo.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

mailer ::

Koliko je poštnina za našo državo? Nikjer ne najdem cenika.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mailer ()

darkolord ::

Odvisno od teže in velikosti. Daj v košarco in se preklikaj do konca, pa ti pokaže ceno.

mtosev ::

Kolk se jaz spomnim se prične pri 16-17eur in ja, je odvisno od teže.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

mailer ::

Nisem bil prijavljen, mogoče je bil res v tem problem. Včasih je blo cca 10€, zdaj so skoraj podvojili.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

s1m0n ::

A je to normalno, da za artikel, ki je bil na zalogi sedaj piše tole
Wareneingang bei uns voraussichtlich erwartet am 01.12.2021

Pa tudi v iskalniku ga več ne najde...

Machete ::

Ja seveda. Saj nimajo neskončne zaloge. Jaz imam sicer samo pozitivne izkušnje. Ravno 2 tedna nazaj dobavil za 4k eur komponent. So pa ti datumi precej točni. Čakal sem ene tri dni od potrjenega plačila, da so dobili ohišje, pa še neko malenkost, vse ostalo je bilo takoj rezervirano zame, še pred plačilom. Takoj, ko dejansko dobijo, ti piše v statusu na zalogi in rezervirano za vas. Tudi vroča roba ala 3070. Kako napako, kak nateg pri toliko artiklih pač moraš upoštevat. Je pa nice, da je zadeva v 2. dneh od pošiljanja v Sloveniji (ups) npr polsano v sredo, v petek je že pri meni. DHL pa gre isto hitro, ampak potem še pošta Slovenije rabi 2 ali 3 dni.. tako da hitreje je ups direkt.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

s1m0n ::

No saj težav še do sedaj nisem imel z njimi, a še takšnega primera tudi nisem imel, da je ob nakupu artikel bil na zalogi z napisom, da je dostavljen v 2-4 dneh... Sedaj pa pač piše, da ga dobijo na začetku decembra. Pa seveda so ga tudi odstranili iz trgovine tako, da ga več niti ne najde. Ampak dobro, če bo prišel tudi kak dan/dva kasneje tudi prav! Dokler pride bo vse OK :)

Machete ::

Kako si plačal? 2-4 dni primarno velja za Nemčijo. Se zgodi da stvar zleti iz zaloge ravno ko si ti to naročilo sprovedel, saj veš da elektronska roba leti s polic kot nora.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

s1m0n ::

Plačano je bilo takoj s PayPal... Ja vem, da roba leti, a verjetno še je bil en kos na zalogi, ko sem zagrabil! No saj bomo počakali nekaj dni pa, da vidimo.

V mailu po nakupu piše "auf Lager und sofort lieferbar"...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: s1m0n ()

darkolord ::

Se zgodi da stvar zleti iz zaloge ravno ko si ti to naročilo sprovedel, saj veš da elektronska roba leti s polic kot nora.
Kot sem napisal zgoraj, goljufajo na veliko.

Iz zaloge "zleti" v istem trenutku, ko ti oddaš naročilo.

Izdelke oglašujejo kot "In stock, ready for immediate shipping", ko potrdiš naročilo pa preverijo dejanski status zaloge in ti ga pošljejo.

Naključen primer:



Dejansko sta bila maila poslana sekundo narazem.

Sem nabavil že za skoraj 50kEUR robe pri njih in je vedno isto, na uč se mi to zgodi vsaj pri 80% naročil.

Pa isti drek je, ko sem probal naročat po mailu prek svojega "skrbnika". Pravi, da so 3 laptopi na zalogi pri dobavitelju, da rezervira enega takoj, ko izvedem plačilo. Plačam v roku 1 minute, dobim takoj potrditveni mail, dobavni rok 3 mesece.

Da se zgodi tu in tam, OK. Da mi pa 50% robe smuknejo isto sekundo ko kliknem Buy? Ne me jebat. Nateguni so.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

lonewolf_ ::

Sem oddal v petek naročilo in kaj naj rečem, vsaj odkriti so :))



Sem pa dobil samo en mail, kjer za vse komponente piše dobavljivost 1-2 dni.

Urco nazaj odposlano.

(ob 14h)
R7 5700G + NH-U12P SE2 | Ballistix 2x8Gb 3000MHz
Mortar Titanium | P1 500GB | Exos 3TB | SSD MX500 1TB
beQuiet 700W Gold | Fractal Design Define S

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: lonewolf_ ()

s1m0n ::

Vidim sedaj, da je ta zaloga pri njih bolj fake kot kar koli drugega :). Artikel je spet na zalogi, dobavljiv takoj... A pri meni pod naročilo piše, da robo pričakujejo čez nekaj dni. Pa še to je verjetno vprašljivo.

Machete ::

Ne bom trdil, nimam razloga, da ne verjamem. Jaz sem že kakih 8 precej dragih sestavov naročil + vse za en miner in sem dobil robo v zelo dobrem času. To zadnjih 6 let npr. Ne pozabit, da 90% teh kosov ne bi dobili v Sloveniji, sploh ne za tako ceno. Doma bi čakal 1-3 tedne za dobavo iz 'slovenske zaloge', pri CU pa včasih par dni več od 'takoj'. Ni pa to opravičilo, če namenoma zavajajo.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

bastadu ::

Včeraj zjutraj pri njih prvič naročil 4 komponente: matično, cpu, aio vodno hlajenje in nek adapter. Za vse je pisalo, da imajo na zalogi za takojšnje pošiljanje. Po naročilu nisem dobil nobenega potrdila o nakupu na mejl, kot je to pri 99,9% ostalih trgovinah, mejl o potrditvi je prišel šele proti večeru, s tem da so označili matično in cpu na zalogi za takojšne pošiljanje, ostalo naj bi dobili na zalogo kao čez nekaj dni. Račun so v sistemu že kreirali samo za matično in cpu in del poštnine, piše kot da bodo to že vnaprej poslali, čeprav ... Zaenkrat precej čudna izkušnja ... Aja pa če spet pogledam stran od vodnega hlajenja in adapterja imajo še vedno napisano, da imajo na zalogi za takojšnje pošiljanje ... da v letu 2022 trgovina nima poštimane avtomatske realne zaloge na spletni strani oz. da vsaj ročno ne poprasvljajo zaloge, ko ugotovijo, da je nimajo, je eno veliko zavajanje ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bastadu ()

Morenov ::

Kaj computeruniverse.at je isti šalabajzer kot njegova nemška mama? Gre za eno in isto oz je to njihova podružnica?

mtosev ::

Odprl sem tvoj link in me je direktno poslalo na cu.net
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Morenov ::

Ja, vem. Ta link je iz Geizhals pa sem mislil, da je mogoče nekaj drugega.

mtosev ::

Možno, da je posebej zaradi razlike med DDVjem Avstrije in Nemčije in posledično različnih cen.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

Morenov ::

A ni že na .net domeni opcija, da izbereš državo in ti potem avtomatsko preračuna DDV. Če ne prej, ti ga med nakupom, ko izbereš državo za dostavo.

mtosev ::

Ja je tako. Samo imajo očitno zaradi geizhals še en navidezen vnos, da vidi avstric pravo ceno.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

opeter ::

Morenov je izjavil:

A ni že na .net domeni opcija, da izbereš državo in ti potem avtomatsko preračuna DDV. Če ne prej, ti ga med nakupom, ko izbereš državo za dostavo.


To je res, zato je najboljše tako na začetku izbrati npr. Slovenijo.


Končno ceno bi ti itak prikazalo na koncu, ko si pri zadnjih korakih oddaje naročila ...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

anej's music ::

Jaz nameravam kupiti en racunalnik tam za vec kot 2500 evrov in mislim da se da iz nemcije v anglescino naredit cel sistem?
cene pa bom neki se ze spomnu

Nwanko ::

Jaz mam podoben problem, narocim monitor 6.9 piše short notice 4-6 dni, vredi cakam. Po tem času napišejo da jih je dobavitelj zajebo po domače nov okvirni datum 30.9. Sem rek oda bom razmislil 2-3 dni počakam, vidim na strani da piše available kr nekaj kosov. Med tem časom na kartici plačilo med neknjiženemi plačili čez kak dan plačila več ni nikjer za videt, kličem banko oni ne vidijo nikjer nič. Kličem njihovo podporo gor pravijo da oni tudi ne vidijo nikjer ampak med tem že dobim ups da je bila nalepka ustvarjena. To je 16.9. Stisnem na return item in ko grem to vse skozi grem na spletno banko in vidim da je zadeva bla knjižena. In pol cela štala kličem gor če lahko prekličejo ta moj return na kar so odgovorili da ne da morjo počakat da ups zadevo nazaj pripelje in pol lahko gremo dalje. Od 16 do danes 20 se zadeva ni nikamor premaknila.
Jaz bi kr rekel da zafeve sploh ni na zalogi kot oni pravijo in da denar naprej jemljejo. Naredijo nalepko za ups češ smo poslali.... Če dobim ups paket v 1 dnevu z Nizozemske pol bi mogo tudi tega že v tem času. Kaj vi mislite?

darkolord ::

Nategujejo s podatki o zalogi, z ostalim (od trenutka ko oddaš naročilo) pa ponavadi ne.

Si pa očitno preveč nervozen za nakup v taki trgovini.

Nwanko ::

Sem že jemal pri njih in ni bilo nikoli nobenga problema. Sedaj pa je. v tistem času ko sn jaz dal return so zadevo poknjižli, sedaj pa nimam ne monitorja ne denarja. Tracking stoji od 16.9 na label created. Ko kličem ali pišem na mail pa dobivam različne odgovore in nič konkretnega. Če bi imeli zalogo bi to moralo v 2 dneh bit pri meni kar se UPSa tiče. Ko gledam na geizhals nima niti ena trgovina v EU zaloge oni pa jo imajo...ne verjamem.

Nwanko ::

Jezi je to ko kličem pa vprašam kaj tako dolgo rabijo, mi pravi da čakajo UPS da pripeljejo zadevo nazaj, koliko pa jaz vem če je status label created še UPS sploh ni dvignil paketa. Že tukaj mi to ful smrdi. Če bi že tak blo bi spakirali drug monitot če jih imajo tolko na zalogi pa bi počakali na tistega ki mora prit nazaj....
««
15 / 17
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

MindFactory mnenje (strani: 1 2 3 452 53 54 55 )

Oddelek: Kaj kupiti
2733470023 (6665) darkolord
»

Caseking.de

Oddelek: Kaj kupiti
365580 (587) GrimReaper3
»

hardwareversand.de (strani: 1 2 3 436 37 38 39 )

Oddelek: Kaj kupiti
1912365699 (152814) integral15
»

Hoh.de (strani: 1 2 3 428 29 30 31 )

Oddelek: Kaj kupiti
1507277010 (111796) darkolord
»

computeruniverse.net - kako dolgo se čaka?

Oddelek: Kaj kupiti
425642 (3686) darkolord

Več podobnih tem