» »

Zaščitni predpasnik za košnjo trave z laksarco

Zaščitni predpasnik za košnjo trave z laksarco

bauci ::

Pri košnji trave z laksarco sem vedno ves “umazan” od sveže trave. Zadnjič sem videl nekoga, ki je kosil travo in je imel za zaščito predpasnik. Ni bil videti predpasnik iz blaga.
Ali ima kdo kaj podobnega?
  • predlagal izbris: orescek ()

dreta ::

Imam. Soded krojac ga je naredil iz nekaga umetnega metariala. Priporocam.

Kurzweil ::

Stare ponošene obleke... sicer pa če bi res rad dolgoročno rešitev, pa še za kaj drugega ti bo uporabno... kupi on klasični moder kombinezon... Deloza al kakor koli se že imenuje firma...

showsover ::

Jaz imam delovno haljo gor, da me tisti 'opilki' ne 'opilijo' po celem, včasih, če je zelo hudo, se sperem kar zunaj, je najbolj praktično (je sicer bolj ali manj samo trava, nič nevarnega, morda še kakšne vejice).

Boli sicer ne kaj posebej, zaščitna sredstva (vizir in to) pa primerni čevlji in to so nujni, če robantiš z železno klino po kakšnem kamenju, tam pa res!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: showsover ()

IL_DIAVOLO ::

Boohooo, umazan od dela. Kaj v kravati delas? Ibercug si kupi.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: jest10 ()

krneki ::

Jaz imam zelene gate za košnjo z laksom, če pa dam gor tri kraki nož pa je trave po meni 10 krat manj. V glavenm, ker so zelene barve, se ne opazi, da je komplet zelena od trave :D

VeganCyclist ::

Pred cajtam se mi je kake 2 mm velik kamencek zaril v nart na nogi saj en cm globoko. Sploh nisem vedu, da je notr. Cez ksne pol leta je ven prlezu. Od takat nitkanje samo v polni bojni opremi.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vrtna kosilnica (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
41172913 (331) sbawe64
»

Robotska Kosilnica (strani: 1 2 3 415 16 17 18 )

Oddelek: Loža
854166028 (806) sbawe64
»

Kosilnica na nitko (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11126006 (3062) starfotr
»

Dekriminalizacija, legalizacija in odgovorna uporaba vseh psihoaktivnih snovi (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Problemi človeštva
80659969 (26926) jype
»

Check this out

Oddelek: Loža
161907 (1704) Elemen_T

Več podobnih tem