» »

Delovni cevlji

Delovni cevlji

Zazzau ::

Zivjo sem najdel prvo zaposlitev v znani trgovini hodi se 20-35km na dan odvisno in sem dobil delovne cevlje niso udobne sploh in ali jaz imam pravico obut svoje ortopedake cevlje in z njimi delati? Nimajo zašcite neke naprej,
Kjer imam problem z stopali in imam posebne cevlje katere nosim po potrebi..

HotBurek ::

Najbolje, da vprašaš v lokalnem ribiškem društvu. Ali pa slo-tech. Ker gre za tech, ane.

Glavno je, da teh stvari ne sprašuješ svojega nadrejenega.


Skratka, svojega nadrejenega povabi na kavo, razloži mu situacijo in skupaj bosta našl rešitev, da boš lahko hodil varno in zdravo.
root@debian:/# iptraf-ng
fatal: This program requires a screen size of at least 80 columns by 24 lines
Please resize your window

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: HotBurek ()

Ben Dover ::

A se poslovodje bojiš? :))
Oni so odgovorni za varnost in tvoje udobje, naredi to kar ti je že burek predlagal. Kako naj mi vemo kaj delaš in kakšne varnostne zahteve ima tvoje delovno mesto???
Nič naj te ne bo strah, stopi do poslovodje, če boš imel probleme zaradi tega pa razmisli o novi službi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ben Dover ()

Konlov ::

Kar nekaj hoje...

Ben Dover ::

Ah dečko je malo razvajen. Ko sem delal v trgovini sem po 3 šihtih mislil, da mi bodo noge odpadle, ves ožuljen, vlekel tiste tonske palete gori doli. Žvau crkne, človk se pa navad.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ben Dover ()

Zazzau ::

Ben Dover je izjavil:

Ah dečko je malo razvajen. Ko sem delal v trgovini sem po 3 šihtih mislil, da mi bodo noge odpadle, ves ožuljen, vlekel tiste tonske palete gori doli. Žvau crkne, človk se pa navad.


Ne delaj se pametnega če ne poznas zgodbe od rojstva imam tezave z stopali.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zazzau ()

Ben Dover ::

Ja povej ti to šefu ne meni. Tudi zdrava stopala bi takšna nenadna sprememba in 30+km na dan bolelo, to ti hočem povedat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ben Dover ()

val46 ::

Mene pa zanima, kakšna trgovina je to, da v njej na dan (v eni izmeni) prehodiš med 20 in 35km :) 35km ne prehodiš v 8h, tudi če je to tvoje edino delo, ne da zraven še police polniš, prodajaš in svetuješ strankam in še vse kar spada zraven v opis nalog v trgovini.
Btw, če je to vseeno res in če imaš od malega zdravstvene težave s stopali, mi ni jasno, kako sploh lahko opraviš zdravniški pregled za tako službo?

Okapi ::

Če so na delovišču predpisani čevlji z zaščito, potem moraš imeti take čevlje. Ne nujno tiste, ki si jih dobil. Podobno, kot če bi rekel, da te čelada žuli. Jo moraš imeti, lahko pa poiščeš boljši model.

Ti čevlji imajo spredaj zaščito, če ti kaj pade na prste, in podplat je tak, da lahko pohodiš žebelj.

Apofis ::

Ma pr taki kilometraži lohk komot zdilaš pr poslovodji kak služben eskiro, pa ti nau treba hodit

Ben Dover ::

Apofis je izjavil:

Ma pr taki kilometraži lohk komot zdilaš pr poslovodji kak služben eskiro, pa ti nau treba hodit


Sej ga ima, obrneš okoli viličarja(na nožni pogon, ne vem kako se mu reče) in imaš skirco, v ovinkih ne preveč zalagat, ker se prekucne, pa na stranke pazi. :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ben Dover ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hofer in premalo pečen kruh (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9712633 (9909) zmaugy
»

Najmehkejši tekaški copati (strani: 1 2 )

Oddelek: Šport
8316012 (13963) m0LN4r
»

INTERSPORT težave z reklamacijo (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
7715719 (13806) maco-maco
»

Delovni čevlji

Oddelek: Loža
123214 (2914) b4d
»

Vožnja avtomobila in (ne)primerna obutev (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7814797 (6723) Spajky

Več podobnih tem