Forum » Loža » Robotska Kosilnica
Robotska Kosilnica

Musashi ::
;) if you say so. Se je skor tako zabavno igrati s tabo kot s krepelcem, skor zato, ker je krepelce le precej bolj inteligenten od tebe...uživaj.
BlaY0 ::
Po moje si ti zgrešu forum... tehnika ti zgleda ne leži najbolje. Ne znaš, ne veš kako... pač plačaš nekoga, pozabiš ter to ponavljaš.

Musashi ::
;) še enkrat, if you say so. Krepelce vsaj ve s kom se pogovarja, tebi se pa še to ne sanja ;))
feryz ::
Na tem forumu je največji dosežek odklop od tehnologije in skrivanje pred... nekom pač, kaj čmo?
Mokre sanje vsakega forumaša. Da je to praktično nemogoče, ni važno. Važno je, da vsak izbere svoje področje, na katerem se bo skril pred vohunskimi organizacijami in je hepi. Vse ostalo, kjer ga sledijo, ni pomembno in nekako zbledi.
Mokre sanje vsakega forumaša. Da je to praktično nemogoče, ni važno. Važno je, da vsak izbere svoje področje, na katerem se bo skril pred vohunskimi organizacijami in je hepi. Vse ostalo, kjer ga sledijo, ni pomembno in nekako zbledi.
BlaY0 ::
Saj tehnologija sama po sebi je kul. Razen orožja je v večini primerov moralna in etična. Problem je ker se potem aplicira čisto v drugačni obliki kot je bilo prvotno mišljeno. Zbiranje podatkov samo po sebi ni problem, problem je za kaj se ti zbrani podatki danes recimo uporabljajo. Povprečnega človeka to pač ne moti, ker (drevo|gozd).
feryz ::
Povprečen človek ve, da temu ne more uiti.
Lahko sicer udomačiš kosilnico in zamenjaš Gmail za proton, ampak si s tem naredil malo ali nič.
Edino dobro od tega je, da se ti bolje počutiš. Placebo in te fore.
Lahko sicer udomačiš kosilnico in zamenjaš Gmail za proton, ampak si s tem naredil malo ali nič.
Edino dobro od tega je, da se ti bolje počutiš. Placebo in te fore.
Vredno ogleda ...
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
|---|---|---|---|
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
| » | Katero robotsko kosilnico (strani: 1 2 )Oddelek: Loža | 27286 (6587) | billy |
| » | Vrtni traktorji - za in protiOddelek: Loža | 3978 (2794) | enemon |
| » | Kaj naj z 2800m2 velikim travnikom?Oddelek: Loža | 4896 (3279) | Machete |
| » | Robotska kosilnica - kickstarterOddelek: Loža | 5613 (4889) | sbawe64 |
| » | Nakup robotske kosilniceOddelek: Pomoč in nasveti | 7886 (7698) | miha98 |