» »

Autofagija - Dieta - Nobelova nagrada...izkusnje

Autofagija - Dieta - Nobelova nagrada...izkusnje

1
2
»

IL_DIAVOLO ::



Da te vidimo, kako ti to naredis.

Cruz ::

Saj lahko ljudje dvignejo to kilazo, ce trenirajo za to, ampak vecina ljudi ne trenira samo za stevilke, ker je itak nesmiselno.

Drugace pa, jaz raje vidim 100 kilski paused ass to the grass squat, kot pa 200 kilsko powerliftersko polovicko z momentumom. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

TineTone ::

IL_DIAVOLO je izjavil:


Da te vidimo, kako ti to naredis.


Nikoli ne bi nosil hkrati dolgih hlač s kolenskimi povoji in pasom.
A sploh veš kaj se zgodi s hlačami ko so blokirana na dveh koncih in ko se pričneš spuščat se poveča razdalja med tema dvema koncema :))

Cruz je izjavil:


Drugace pa, jaz raje vidim 100 kilski paused ass to the grass squat, kot pa 200 kilsko powerliftersko polovicko z momentumom. :)


Nikoli ne bi delal kaj tako butastega kot so rit do tal počepi. Verjetno ravno od tu prihajajo vsi kolensko poškodovani od počepa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: TineTone ()

Cruz ::

Kolenske poskodbe ponavadi prihajajo zaradi neaktivacije riti na zacetku. Kolena morajo iti ven. Ce ne aktiviras riti takoj na zacetku, silis ven z nogami, ko gres dol, stojis na desni strani desne noge ter levi strani leve noge, lahko po nepotrebnem obremenis koleno.

Se pa lahko zgodi kaksna poskodba pri atg pocepu, ce nisi dovolj fleksibilen.

old_N"_happy ::

Dejte se kaksen predlog za obrok, kaj pojest med postom. Ali je se kdo prvic sprobal dieto?

gruntfürmich ::

hr_natakar je izjavil:

To o evoluciji mozganov je zgolj teorija. Ko zacnejo talat nove novice o nezemljanih bodo prihajale tudi deli sestavljanke in darwinova teorija bo sla po gobe.

kako pa so se nezemljani razvili? so jih razvili drugi nezemljani? kdo pa njih?...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

c3p0 ::

old_N"_happy je izjavil:

Dejte se kaksen predlog za obrok, kaj pojest med postom. Ali je se kdo prvic sprobal dieto?


Enostavno: med postom se ne je nič.

hr_natakar ::

c3p0 je izjavil:

old_N"_happy je izjavil:

Dejte se kaksen predlog za obrok, kaj pojest med postom. Ali je se kdo prvic sprobal dieto?


Enostavno: med postom se ne je nič.

Kaj pa jeste ko lahko tistih 8 ur na dan? Ali tudi najprej kozarec vode? Ali limonado in potem zrelo banano, sele nato obrok? Kaj jeste za tist obrok? Verjetno ne kaksnih tezjih obrokov? Bolj vegeterijansko ali tudi meso?

Ali so vam barve zivil tudi pomembne? Najprej hrana rdece barve, oranzne, rumene, nato kasneje zelene in modre?

Zgodovina sprememb…

          ::

TineTone je izjavil:

Praktično vse religije so že od vedno promovirale post oziroma odpovedovanje, sedaj pa posamezniku potlalajo nobelovo.


Nobelovo so podelili zato, ker so ta proces tudi razložili na celičnem nivoju. Religije promovirajo marsikaj ...

737 je izjavil:

Nekaj podobnega sem izvedel pred par leti. 21 dni sem jedel in pil le med 18. in 24. uro, pa še to ne vsega po vrsti, prvih 24 ur pa ničesar. Postopek je star tisočletja in se imenuje post. Človek je na post (stradanje) zelo dobro prilagojen. Ko telo preklopi v režim posta, se zaženejo procesi, zelo koristni ne le za telo (razstrupljanje), ampak tudi za psiho. Razstrupljanje je celo tako učinkovito, da strokovnjaki za povprečnega zahodnjaka ne priporočajo posta, daljšega od treh dni. Daljše postenje bi lahko jetra in ledvice namreč preobremenilo. Sam sem šel v post po daljši duhovni (psihični) pripravi in sem ga opravil brez težav, pozitivnih učinkov je bilo pa toliko, da še sedaj nisem povsem prepričan, ali so bile vse posledice posta. Po tem daljšem postu sem jih naredil še par čez vikend. Bom še kakega, ko si me ravno spomnil. Občutek lakote je le prvi dan, ostale dni so pa občutki fenomenalni. Zavest se razširi, um je oster, si v nekakšnem posebnem stanju, ko se zdi, da hodiš nekaj cm nad tlemi, vsekakor priporočam.


Ali si se tega lotil "po občutku" ali si sledil kakšni literaturi?

Zgodovina sprememb…

anketar ::

old_N"_happy je izjavil:

Dejte se kaksen predlog za obrok, kaj pojest med postom. Ali je se kdo prvic sprobal dieto?


po 16H
če je po fitnesu=proteini (skuta low fat) + sadje; kasneje večji obrok (meso+zelenjava)
če ni fitnesa=skuta low fat; kasneje večji obrok (meso+zelenjava)
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zajtrk (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
48270601 (22102) xyz248
»

Kako izgubiti maščobne obloge na trebuhu? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Šport
16619924 (15180) WizzardOfOZ
»

Raziskava: zmanjšan energijski vnos koristi zdravju (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
7012856 (9306) Semafor
»

Jesti po 18h (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
748387 (6064) NikolormousB
»

Zajtrk-najpomembnejši obrok dneva (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11822174 (19841) Bananovec

Več podobnih tem