» »

Kako izgubiti maščobne obloge na trebuhu?

Kako izgubiti maščobne obloge na trebuhu?

1 2
3
4

jype ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Za napredek je važen overload in konstanta. Je pa res, da je hiit odličen za srce. Ko sem jaz nekaj mesecev treniral samo hiit, sem imel srcni utrip 45. Zdaj ko sem samo na utezeh, imam 60.
V resnici se ti srce zaradi rednih in dolgotrajnih kardio vaj precej poveča. Meni so pri zdravniku sitnarili, da imam preveliko in prepočasno srce, dokler nisem razložil, koliko ur dnevno kolesarim v klanec.

Vazelin ::

jype: kakšen čas maš na AlpdHuez?

jype ::

Nisem še šel preko, edini "mednarodni" klanec, ki sem ga odpeljal, je Stelvio, gor pridem v malo manj kot dveh urah. Kot stokilski kmet itak ne morem bit pretirano konkurenčen.

IL_DIAVOLO ::

jype je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Za napredek je važen overload in konstanta. Je pa res, da je hiit odličen za srce. Ko sem jaz nekaj mesecev treniral samo hiit, sem imel srcni utrip 45. Zdaj ko sem samo na utezeh, imam 60.
V resnici se ti srce zaradi rednih in dolgotrajnih kardio vaj precej poveča. Meni so pri zdravniku sitnarili, da imam preveliko in prepočasno srce, dokler nisem razložil, koliko ur dnevno kolesarim v klanec.


Verjamem. Pro kolesarji imajo utrip tudi pod 30.

blackbfm ::

jype je izjavil:

blackbfm je izjavil:

lih junk food ima enostavno prebavljiva hranila kar sede po treningu, meni paše mcd
Čuden trening. Če resno treniraš, ti ne paše nobena hrana.


Jz mislim da tale tip v linku spodaj bolj trenira kot ti in vsi mi skupaj

https://mobile.twitter.com/SkySportsBox...

Enough said :))

energetik ::

blackbfm je izjavil:



To potem ni H od HIIT kar ti počneš iz enostavnega razloga.. Pri pravem hiitu, ali pa že konkretnejši fitnes seansi bi ležal/se vlekel kot crknjen konj vsaj naslednji dan če ne dva, ne pa poleg hodil v službo, se ukvarjal z otroki in še počel 100 drugih stvari:))

Kje zavraga si prebral, da jaz delam hiit? Napisal sem da trenutno nimam časa ne za eno ne za drugo.

nsa_ag3nt ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

jype je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Za napredek je važen overload in konstanta. Je pa res, da je hiit odličen za srce. Ko sem jaz nekaj mesecev treniral samo hiit, sem imel srcni utrip 45. Zdaj ko sem samo na utezeh, imam 60.
V resnici se ti srce zaradi rednih in dolgotrajnih kardio vaj precej poveča. Meni so pri zdravniku sitnarili, da imam preveliko in prepočasno srce, dokler nisem razložil, koliko ur dnevno kolesarim v klanec.


Verjamem. Pro kolesarji imajo utrip tudi pod 30.

Koliko let dočakajo ?
https://gizmodo.com/c/goodbye-big-five

Vazelin ::

Nsa agent: saj kolesarji se počasi privajajo po karieri. Ne nehajo takoj ampak še furajo bicikl. Je pa šport na taki ravni itak slab za telo

blackbfm ::

Kje zavraga si prebral, da jaz delam hiit? Napisal sem da trenutno nimam časa ne za eno ne za drugo.


Se opravičujem, ocitno sem nekaj spregledal


Fitnes obvezen za moč, pa kr dost mesa, jajc bio treba pojest na dan, recimo tud 500g pišč.file pa ene 5-6-7 celih jajc, pa skuto


Poleg pa se 3 whey shejke:)) Otroci pubertetniki dobijo mnogo vec ciste mase kot katerkoli kvazibuilder s takimi bebavimi dietami.

Ok, obstajajo tudi ljudje z res neucinkovito prebavo in se morajo filat prek mere, ampak povprecen pa ne rabi pretiravat z beljakovinami. Je prej škodljivo kot koristno.

c3p0 ::

Na najnižji točki imam utrip na 39, pa nisem nikoli bil top športnik, le rekreativni tek, fitnes. Pritisk pa malo pod normalo. Zabeležen rekord je tam nekje 26.

jype ::

nsa_ag3nt je izjavil:

Koliko let dočakajo ?
Profesionalci? Ne veliko, ker jih preveč z drogami filajo.

Raw ::

kixs je izjavil:


Od pusta naprej sem na OMAD. Ni strikten, ker za vikende jem obicajno - 2-3 obroke. Saj je to okoli otrok prakticno nemogoce - skupen zajtrk, kosilo, vecerja. Tako sem vikende kmalu opustil. Cez teden pa jem vecerjo okoli 19h. Jem cisto obicajne stvari, kar skuhamo za vecerjo. Pojem seveda vec kot obicajen obrok. Nisem pa racunal kalorij.

Skoda ker nisem delal bolj podrobne statistike. Predvsem deleza mascob od takrat. Zacel sem pri cca 85kg. Po ene dveh/treh mesecih je prislo na 80kg. Danes zjutraj je bilo 79kg in 17.9% mascob (merjeno z rocno napravo). Trebuscek je se vedno malo viden. Pac v tem casu nisem kaj veliko sportal. Cas je omejen, pa ga raje za druge stvari porabim :lol: Pa se dnevno rutino sem nekje od sredine maja prekinil, ko sem na dan prehodil nekje 40min.

Verjetno bom jeseni spet bolj strikten glede prehrane in dodal vec sportanja.

Sem se pa na OMAD psihicno pripravljal kar nekaj mesecev. Presekal sem cez noc in ni nic posebnega. Cez dan pijem ali navadno ali mineralno vodo. Po navadni se mi zdi, da me prej prime kaksen obuctek lakote. Ampak to te tudi, ce jes vec obrokov.


Več kot razumljivo glede vikendov. Sem v zelo podobni situaciji.
Prehod na OMAD ni težak, opoldne si privoščim kofe, edini obrok je prav tako ob 19h. Koliko časa bom vztrajal, bomo pa še vidl. Čas športanja bo treba še dvignit.

Praviš da ješ običajne stvari? To potem ni minimalni vnos OH.
I am what I am and I do what I can

kixs ::

Na zacetku sem res bolj pazil kaj jem. Zdaj pa ne vec.

Sicer OMAD ne pomeni, da moras zdaj kaj drasticno kaj spremeniti prehrano. Lahko jo, lahko pa tudi ne. Itak s samo enim obrokom zmanjsas vnos kalorij.

martincek1 ::

Nehejte srat z OMAD, to je samo za hustlerje, ki si ne upajo vzet petih minut časa za hrano.

IL_DIAVOLO ::

Torej, zauzijes 1000 kalorij max. To je za pravega deda vsaj 1500 kalorij premalo. Ne vem sicer, zakaj je to dobro, ampak to res nima nobenega smisla prakticirat. Prvic, nepotrebno kompliciranje, drugič celi dan si tečen, ker čakaš kdaj se bos lahko nazrl tega magicnega obroka. In tretjič, telo rabi hrano čez ves dan, ne pa da hira 3/4 dneva. Podobno, kot intermittent fasting. Postanes odvisnik od hrane in se samo jes, ko ti alarm zazvoni.

Phantomeye ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Torej, zauzijes 1000 kalorij max. To je za pravega deda vsaj 1500 kalorij premalo. Ne vem sicer, zakaj je to dobro, ampak to res nima nobenega smisla prakticirat. Prvic, nepotrebno kompliciranje, drugič celi dan si tečen, ker čakaš kdaj se bos lahko nazrl tega magicnega obroka. In tretjič, telo rabi hrano čez ves dan, ne pa da hira 3/4 dneva. Podobno, kot intermittent fasting. Postanes odvisnik od hrane in se samo jes, ko ti alarm zazvoni.


Kaj pa je "pravi ded"? Razen "izgovor, da se bašeš s hrano".

kixs ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Torej, zauzijes 1000 kalorij max. To je za pravega deda vsaj 1500 kalorij premalo. Ne vem sicer, zakaj je to dobro, ampak to res nima nobenega smisla prakticirat. Prvic, nepotrebno kompliciranje, drugič celi dan si tečen, ker čakaš kdaj se bos lahko nazrl tega magicnega obroka. In tretjič, telo rabi hrano čez ves dan, ne pa da hira 3/4 dneva. Podobno, kot intermittent fasting. Postanes odvisnik od hrane in se samo jes, ko ti alarm zazvoni.


Spet en pameten. Probaj za vsaj en teden, pa potem komentiraj.

Sem ze v eni drugi temi napisal. Da prakticno ni nobene razlike kar se pocutja ali lakote tice. Prav nic. Tudi ko sem jedel tri obroke, sem vmes cutil lakoto. Zdaj ni cisto nic drugace, tudi v podobnem casu in obcutku.

In telo nic ne hira. Po 12 urah jemlje energijo iz mascobnih zalog. Je pa ta en obrok bolj kaloricen. Med 1500 in 2000kcal.

Me prav ima, da bi sel na 48 urni post za en teden. Ker se mi zdi, da se je na teh 23h telo ze cisto navadilo.

Predlagam, da si kaj preberes na to temo.

jype ::

kixs je izjavil:

Me prav ima, da bi sel na 48 urni post za en teden.
Človeku post čisto nič ne škodi, saj se je v svoji zgodovini postil večino časa, so pa lahko problematične reči, ki so shranjene v maščobnih zalogah, če si med njihovim nabiranjem kaj takega užival.

IL_DIAVOLO ::

kixs je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Torej, zauzijes 1000 kalorij max. To je za pravega deda vsaj 1500 kalorij premalo. Ne vem sicer, zakaj je to dobro, ampak to res nima nobenega smisla prakticirat. Prvic, nepotrebno kompliciranje, drugič celi dan si tečen, ker čakaš kdaj se bos lahko nazrl tega magicnega obroka. In tretjič, telo rabi hrano čez ves dan, ne pa da hira 3/4 dneva. Podobno, kot intermittent fasting. Postanes odvisnik od hrane in se samo jes, ko ti alarm zazvoni.


Spet en pameten. Probaj za vsaj en teden, pa potem komentiraj.

Sem ze v eni drugi temi napisal. Da prakticno ni nobene razlike kar se pocutja ali lakote tice. Prav nic. Tudi ko sem jedel tri obroke, sem vmes cutil lakoto. Zdaj ni cisto nic drugace, tudi v podobnem casu in obcutku.

In telo nic ne hira. Po 12 urah jemlje energijo iz mascobnih zalog. Je pa ta en obrok bolj kaloricen. Med 1500 in 2000kcal.

Me prav ima, da bi sel na 48 urni post za en teden. Ker se mi zdi, da se je na teh 23h telo ze cisto navadilo.

Predlagam, da si kaj preberes na to temo.


Me ne zanimajo take oslarije. I eat when i want and what i want.

Me pa zelo zanima, kako izgleda 2k obrok. Verjetno junk food iz mcnoldsa.

Zgodovina sprememb…

energetik ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Me pa zelo zanima, kako izgleda 2k obrok. Verjetno junk food iz mcnoldsa.
Baje nekako takole:



Seveda ti nič ne preprečuje, da si sestaviš poljubnega.

mikhail ::

Tole zgoraj je mišljeno za en obrok?
kava in pivo skupaj?
da ne omenjam kombinacij na krožniku. za tole prebavit bi rabil nekaj ur ležat občutkom likalnika v trebuhu...

blackbfm ::


In telo nic ne hira. Po 12 urah jemlje energijo iz mascobnih zalog


Iz mascob se minus pokriva nonstop. Lej telo ni neumno posledicno bo pri postenju začelo šparat glikogenske rezerve in se bos pri bolj konkretnem fizičnem naporu vlekel kot drek,namesto da bi izkoriscal enostavno dostopne energetske rezerve.

c3p0 ::

Če šafla cel dan, ali teče maratone, morda. Drugače pa ne.

IL_DIAVOLO ::

energetik je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Me pa zelo zanima, kako izgleda 2k obrok. Verjetno junk food iz mcnoldsa.
Baje nekako takole:



Seveda ti nič ne preprečuje, da si sestaviš poljubnega.


Ce ima to 1000 kalorij ima veliko.

Cruz ::

Jaz sem poskusil OMAD, IF in podobne zadeve ter ugotovil, da je point teh "diet" v glavnem lažji calorie tracking. Če se lahko kontroliraš, ne vidim pointa. Najboljša dieta na dolgi rok je tista, katere se lahko držiš na dolgi rok. Jaz sem ugotovil, da se ne bom prehranjeval na tak način preostanek življenja in sem si izbral primernejšo "dieto". Seveda je post zdrav, ampak je več dejanskih dokazov, da je boljše, če ne spreminjaš potek prehranjevanja kot pa za post. Boljše počutje od OMAD-, IF-a ipd. pa v glavnem izhaja iz zmanjšanja (praznih) kalorij ter posledično izboljšanja zdravja in ne posta.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

blackbfm ::

c3p0 je izjavil:

Če šafla cel dan, ali teče maratone, morda. Drugače pa ne.


Ze kubik drv (ali ekvivalent takega dela) bos tezje zmetal na 12 ur prazen želodec, ne rabiš sanjat z nekimi maratoni. Za sedenje pol dneva v pisarni pa verjamem da ne rabis hrane.

kixs ::

Cruz je izjavil:

Jaz sem poskusil OMAD, IF in podobne zadeve ter ugotovil, da je point teh "diet" v glavnem lažji calorie tracking. Če se lahko kontroliraš, ne vidim pointa. Najboljša dieta na dolgi rok je tista, katere se lahko držiš na dolgi rok. Jaz sem ugotovil, da se ne bom prehranjeval na tak način preostanek življenja in sem si izbral primernejšo "dieto". Seveda je post zdrav, ampak je več dejanskih dokazov, da je boljše, če ne spreminjaš potek prehranjevanja kot pa za post. Boljše počutje od OMAD-, IF-a ipd. pa v glavnem izhaja iz zmanjšanja (praznih) kalorij ter posledično izboljšanja zdravja in ne posta.


Sicer sem kar precej stvari o tem pogledal in prebral... Dam pa dva random linka - jih moram tudi se sam prebrati:

https://www.drberg.com/blog/23-benefits...
http://www.peteonthebeat.com/4-years-of...

Mene je prijelo predvsem celicna reciklaza - autophagy, ki pa se sele dobro zacne pri 20 uri posta. Zato bom v kratkem naredil en teden z 47h postom.

Meiniken ::

Drži se simpl matematike pa bo šlo. Pojej manj kot je potrebno za ohranjanje iste teže pa s bo sčasoma vse uredil.
Če sistem dopušča, da se ga zlorablja bo ta tudi zlorabljen. Brez izjeme.

Vazelin ::

najboljše je kombinacija vadbe in manjšega vnosa kalorij.
če računaš da moraš za en kilogram porabiti recmo 7000 kalorij in bi rad na teden izgubil pol kilograma (kar je zdrava izguba teže), pomeni to 500 kalorij dnevno.
Z vadbo v fitnessu BP izgubiš 500 kalorij, tako da je bolje vse skupaj kombinirati.

Phantomeye ::

Vazelin je izjavil:

najboljše je kombinacija vadbe in manjšega vnosa kalorij.
če računaš da moraš za en kilogram porabiti recmo 7000 kalorij in bi rad na teden izgubil pol kilograma (kar je zdrava izguba teže), pomeni to 500 kalorij dnevno.
Z vadbo v fitnessu BP izgubiš 500 kalorij, tako da je bolje vse skupaj kombinirati.


sej 500 kalorij na dan sigurno doviš v obliki tekočine (pir, sok, sadni jogurt itd)

kixs ::

Ce bi rad sprobal autophagy, potem tega ne mores drugace kot s postom in to daljsim. Se IF ni dovolj. Klasicna prehrana pa temu niti blizu ne pride.

Kar se tice moje teze, ni bila nikoli kriticna. Od osnovne sole imam nekje med 76 in 80kg. n vedno sem bil bolj misicaste postave - al karkoli ze to pomeni. Pred pol leta sem imel 85 kar je tudi moj max. Zaradi tega seveda nisem bil bajsi.

Se pa z leti postava spremeni kljub priblizno isti tezi. Neka vadba je tu obvezna.

blackbfm ::

Vazelin je izjavil:

najboljše je kombinacija vadbe in manjšega vnosa kalorij.
če računaš da moraš za en kilogram porabiti recmo 7000 kalorij in bi rad na teden izgubil pol kilograma (kar je zdrava izguba teže), pomeni to 500 kalorij dnevno.
Z vadbo v fitnessu BP izgubiš 500 kalorij, tako da je bolje vse skupaj kombinirati.


Pozabljas da se pri takem režimu vsak teden spreminja tut poraba/učinkovitost tako da taksne fiksne računice hitro padejo v vodo.

Tilen ::

V plus, seveda. :)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Goblin ::

Cruz je izjavil:

Jaz sem poskusil OMAD, IF in podobne zadeve ter ugotovil, da je point teh "diet" v glavnem lažji calorie tracking. Če se lahko kontroliraš, ne vidim pointa. Najboljša dieta na dolgi rok je tista, katere se lahko držiš na dolgi rok. Jaz sem ugotovil, da se ne bom prehranjeval na tak način preostanek življenja in sem si izbral primernejšo "dieto". Seveda je post zdrav, ampak je več dejanskih dokazov, da je boljše, če ne spreminjaš potek prehranjevanja kot pa za post. Boljše počutje od OMAD-, IF-a ipd. pa v glavnem izhaja iz zmanjšanja (praznih) kalorij ter posledično izboljšanja zdravja in ne posta.


Se strinjam in iz tega stališča je meni osebno OMAD zaenkrat najbolj praktičen in preprost.
Ne ukvarjam se s štetjem kalorij, ne tehtam se ali merim. Ko si enkrat 23 ur brez hrane ti je vse okusno in je dosti lažje jesti zdravo. Pač kupim si veliko zelenjave, mesa in sira in potem se enkrat na dan najem kolikor mi paše.

Ko sem pričel, sem preprosto "pozabil", da sem na dieti in mesec kasneje se je precej poznalo. Dobiš dodatno motivacijo. Sicer si na dneve tudi lačen, ampak če se striktno držiš, so takšni dnevi precej redkejši.

Zdej me še čaka, da še kakšno telovadbo dam not in premislim kako od tu dalje.
http://www.goblin.si

WizzardOfOZ ::

Sam jem že nekaj let enkrat na dan, ne gre pa nobena kila dol, kvečjemu gor. Pa je normalen obrok; juha, glavna jed, skleda solate in sladica.

IL_DIAVOLO ::

Vazelin je izjavil:

najboljše je kombinacija vadbe in manjšega vnosa kalorij.
če računaš da moraš za en kilogram porabiti recmo 7000 kalorij in bi rad na teden izgubil pol kilograma (kar je zdrava izguba teže), pomeni to 500 kalorij dnevno.
Z vadbo v fitnessu BP izgubiš 500 kalorij, tako da je bolje vse skupaj kombinirati.


Zaradi tega razloga kile ne grejo dol. Folk misli, koliko kalorij pokuri z vadbo, ampak dejstvo je da s telovadbo pokuri minimalno kalorij. Če jih pokuris 200, je to veliko.

LeQuack ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Sam jem že nekaj let enkrat na dan, ne gre pa nobena kila dol, kvečjemu gor. Pa je normalen obrok; juha, glavna jed, skleda solate in sladica.


Težko verjamem, razen seveda če je ta en obrok z 2000+ kalorij seveda, potem je logično. Odvisno torej, kaj je vtem obroku. Ena velika pica iz restavracije ima recimo brez problema 2500 kalorij.
Quack !

cistnov ::

Sam nadaljujem z vadbo - kolesarjenje vsak dan. Včeraj me je ujel dež in veter, pa sem zato danes imel malo daljšo turo. Danes recimo 30km in 450 visincev. Tempo pa tak, da bi se z nekom zraven malo težko pogovarjal. Na čase pa bolj na polno. Po moje je tole čez glavo. Če bi imel specialko bi bili ti kilometri vsakič krat dva.

Me pa zanima, zakaj naši "profiji" po treningu zavijejo v lokal na tortico oz. nekaj sladkega? Je to zanje takoj po vadbi bolje ali pa imajo navado, da si le takrat privoščijo? Vidim pa, da so pri tem vsi zmerni - košček tortice + mala kokakolica. :)

Vazelin ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Vazelin je izjavil:

najboljše je kombinacija vadbe in manjšega vnosa kalorij.
če računaš da moraš za en kilogram porabiti recmo 7000 kalorij in bi rad na teden izgubil pol kilograma (kar je zdrava izguba teže), pomeni to 500 kalorij dnevno.
Z vadbo v fitnessu BP izgubiš 500 kalorij, tako da je bolje vse skupaj kombinirati.


Zaradi tega razloga kile ne grejo dol. Folk misli, koliko kalorij pokuri z vadbo, ampak dejstvo je da s telovadbo pokuri minimalno kalorij. Če jih pokuris 200, je to veliko.

Če z vadbo v fitnessu ne porabiš 200 kalorij to ni vadba ampak razkazovanje v fitnesu

IL_DIAVOLO ::

To je realnost.

Vazelin ::

Če greš tja trenirati in ne stalkati v telovadno opremo oblečene ženske, potem bi moral zgubit večkratnik 200cal

IL_DIAVOLO ::

Da se razumeva, govorim o dvigovanju utezi, kar je namen fitnesa. Če boš delal hiit, cardio in podobno, bos seveda pokuril x2, ampak z utezmi kalorij ne bos pokuril. Liftanje ima čisto drugačen namen treninga.

Cruz ::

Odvisno od ciljev. Boljše je imeti 2-3 minute pavze med setami in vzeti bolj "na easy", če si želiš v glavnem hipertrofijo. Meni se osebno zdi vse, kar je več kot 1h, izguba časa. Moj "trening" v fitnesu traja najdlje 50 min in tukaj štejem tudi rehabilitacijske vaje na koncu. Najdlje minuta in pol pavze, kar se da superset-am. Končam čisto moker. Več mi pomeni eksplozivnost/intenzivnost, kot pa sama mišična masa.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Vazelin ::

50 minut je v fitnessu kul, če ne delaš aerobnih vaj. Drugače ne vem kako zvoziš v 50 minutah

Cruz ::

Vazelin je izjavil:

50 minut je v fitnessu kul, če ne delaš aerobnih vaj. Drugače ne vem kako zvoziš v 50 minutah
Težko ja. Ne vidim smisla v izvajanju aerobnih vaj v fitnesu, ko jih lahko zastonj izvajam zunaj. Škoda časa in denarja. Drugo je pozimi. :)

Edit: Kardio bi izvajal le, če bi imel na voljo bazen. Me mika, da bi začel hoditi v Tivoli. Morda bom. :)
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

neverlucky ::

Fitnes ti pomaga tudi s tem, ker ti misice tudi v mirovanju kurijo energijo. Ce torej pridobis na misicni masi in se potem se zmeraj z enako mero kot prej prehranjujes, bodo sle kile dol.

Vazelin ::

kar dosti veš o fitnessu, neverlucky...

Cruz je izjavil:

Vazelin je izjavil:

50 minut je v fitnessu kul, če ne delaš aerobnih vaj. Drugače ne vem kako zvoziš v 50 minutah
Težko ja. Ne vidim smisla v izvajanju aerobnih vaj v fitnesu, ko jih lahko zastonj izvajam zunaj. Škoda časa in denarja. Drugo je pozimi. :)

Edit: Kardio bi izvajal le, če bi imel na voljo bazen. Me mika, da bi začel hoditi v Tivoli. Morda bom. :)

Meni osebno je lažje formo nabrati na treadmilu kot zunaj.Kjer si prilagajaš hitrost, periode, naklon... Manj obremenjujoče za noge kot kak asfalt in podobno. SPloh sedaj ko je zunaj 30+ stopinj.

Ja, Tivoli je ok. če prav vidim dobrih 60 eur, celodnevna fitness + bazen

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

IL_DIAVOLO ::

neverlucky je izjavil:

Fitnes ti pomaga tudi s tem, ker ti misice tudi v mirovanju kurijo energijo. Ce torej pridobis na misicni masi in se potem se zmeraj z enako mero kot prej prehranjujes, bodo sle kile dol.


Tudi to je res ja.

Cruz ::

Vazelin je izjavil:

Meni osebno je lažje formo nabrati na treadmilu kot zunaj.Kjer si prilagajaš hitrost, periode, naklon... Manj obremenjujoče za noge kot kak asfalt in podobno. SPloh sedaj ko je zunaj 30+ stopinj.
To je res, ampak je dosti bolj zabavno zunaj, vsaj meni. :) Ja, zdaj je najboljše iti zjutraj. Čeprav, zadnjič sem šel tečt ob 6 popoldne v park Tivoli in je bila lepa senca. :)

Vazelin je izjavil:

Ja, Tivoli je ok. če prav vidim dobrih 60 eur, celodnevna fitness + bazen
Ja, je kar drago. Kolikor sem se sprehajal mimo, fitnes ni baš nekaj. Bom videl. Kratko plavanje za konec bi bilo fantastično. :)
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

blackbfm ::

Meni osebno je lažje formo nabrati na treadmilu kot zunaj.Kjer si prilagajaš hitrost, periode, naklon... Manj obremenjujoče za noge kot kak asfalt in podobno.


Lih to je narobe, ko ti je nekaj lazje ponavadi pomeni slabsi rezultat. Vadba na vecini naprav ni funkcionalna, saj ti pol telesa sploh ne deluje, različni sklopi, stabilizatorji, ravnotezje. Ajde če imas zdravstvene zadržke/težave in rabis nekje zacet, ampak zdrav clovek si s tako vadbo ne dela nobene usluge.

Mi pa tut ni jasno kako mentalno zdrzite na kardio napravah, to je isto kot da bi gledal hrcka na kolesu v kletki.
1 2
3
4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nasvet pri izvajanju telesnih aktivnosti

Oddelek: Loža
323068 (2097) Meizu
»

Izguba maščobe (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20222299 (17828) m0LN4r
»

Vaje z utežmi (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14827990 (24928) Okapi
»

afterburn effect (workout)

Oddelek: Loža
437993 (7105) _Enterprise_

Več podobnih tem