» »

Zajtrk

Zajtrk

««
9 / 10
»»

Filip8 ::

sej to ni čarobni napitek..

Aquinas ::

Če ga zmešaš z mlekom te lahko kar nasiti. Z vodo pa za kako urco mogoče..

Vazelin ::

Slabih 30 kalorij na 100 gramov
Lahko ugibaš kako te nasiti...

kuglvinkl ::

čist sem se zapalu potem za burger danes.

tkole gre

Meso se vzame vratovina (200 gr, da ne bo sile)
Brez zacimb, samo poper in sol
polpetke naj bodo malo vecje kot kruh, ne stisnes prevec
Omaka: dve zlici majoneze, ena zlica ketchupa, worchester omaka, lahko se par kapljic viskija, in malo limone, lahko tudi tabasco (chipotle).
Cebulo narezes na kolobarje in das v kis
Solata ledenka, ali zelje, narezes kot zelje in das v omako.
kruh popeces na eni strani, obrnes, namazes z zenfom, obrnes in namazes z zenfom.
Prekajena slanina - popeces na olju
Dve rezini sira red leicester, čedar ta mocn je v redu. Das na ponev pokrovko, da se stopi
Kruhek pomazes v ponvi, kjer si pekel slanino
Namzes omako in zlozis skupaj
Your focus determines your reallity

next3steps ::

Filip8 je izjavil:

sej to ni čarobni napitek..

Prenekaterim ljudem je ta hrana edini vir vnosa kalorij. In živijo že 10 let.

kingsix ::

kuglvinkl je izjavil:

čist sem se zapalu potem za burger danes.


Jaz tudi.. Meso bilo podobno.. Le da sem dodal karamelizirano čebulo, popečen mlad korenček z medom in malo čilija. Polek pa še malo svežega paradižnika in kos solate za svežino. Omaka pa čist na simpl.. bokj bela oz na smetanovi osnovi.
Meni kar paše taka sladkasto-pekoča kombinacija.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

kuglvinkl ::

Ja, tudi jaz sem dal letošnji prvi Luštov paradižnik notri, je že skoraj taprav in kumarce. Solate pa nisem imel.
Your focus determines your reallity

kingsix ::

Drugače pa sem uporabil zdaj za meso v hoferju kupljeno zorjeno mlado goveje stegno, ker je zmnjkalo domače robe.. Imajo v manjših kosih od slo firme.. Ne vem več katere. Bilo kar dobro, maščobe mi niti ni manjkalo, speče se pa na medium-rare res hitro.

kuglvinkl ::

Na burger festu sem ravno utolku od Tabay brothers Tivoli, zena pa Francoza. Super zadeva, neprimerno boljsi od Svena npr, pa drugacen od Hooda. Priporocam. Sploh karamela cebula odtrga.
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

Ja Tabay Brothas burgerji so zelo ok.

Evo prejšnji teden v povprečju prehodil 7km dnevno. Slabše kot predprejšnji ampak bo že...

Vazelin ::

Eno malce offtopic vprašanje: je kdo tule že prevaral naravo z liposukcijo?

Sicer pa ja. Ta teden čez 6km povprečje hoje + večurni dance v soboto. Se pa zadeva že kar pozna. Noge se mi zdijo precej bolj tanke in imam občutek kot da moje standardne kavbojke že kar malce plapolajo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Vazelin ::

Fak nekako mi hoja ni več izziv. Sedaj lahko precej hitro hodim in nisem utrujen. Noge in nasploh telo se je na daljšo hojo že preveč navadilo.

Moral bi začeti malo tekati, hoja in krajši šprinti medtem. Samo mi je malo nerodno to izvajati na obljudenih cestah. Si moram malo prebrati o ljubljanskih tekaških lokacijah, ki nudijo določeno intimo (ženske s psi me ne motijo).

kuglvinkl ::

Za Savo.
Your focus determines your reallity

Vazelin ::

Damn ta teden mi je noro ratalo tole s hojo.

PON: 7,9km
TOR: 10,7km
SRE: 7,8km
ČET: 4,9km
PET: 100 metrov:))
SOB: 18km
NED: 14,9km

povprečje: čez 9 sladkih km8-)
cilj: do konca leta kuper 2,4km pod 9:30, trenutno še ne pridem pod 5minut na km

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

[D]emon ::

Kaj ko bi si ti lastno temo o hoji odprl ? Ne pa da s tem smetis po temi ZAJTRK ?
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Vazelin ::

Consider it done, hater:D

Vazelin ::

Evo lotil sem se diete. Telo sem toliko natreniral, da lahko BP tečem 5km, tudi 3 dni zapored.

Odločil sem se za dieto z dvema dnevnima obrokoma.
1. prvi obrok je malica nekje do 12ih - normalno sendvič, včasih pizza slice itd.
2. drugi obrok do 19ih - kosilo, je se vse
3. dnevno je dovoljeno dati 2 vrečki sladkorja v kavo in ne več kot 2 dcl sladkane pijače (Cola, Fanta ...), ostalo Cola Zero, voda
4. enkrat mesečno se lahko prekrši pravila z nočnim obrokom tipa Mcdonalds, kebab...

Ob ustrezni fizični aktivnosti predpostavljam, da bi moral zgubiti tja 0.8kg tedensko BP. V 5-6 mesecih bi moral biti v dokaj dobri formi.

;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

anketar ::

CICO pa gledi, da bo vnos beljakovin zadosten, 5km niti ni nevem kaj, paz da ti ne bo šla mišična masa v kur** in boš še vedno skinnyfat ob izgubi teže

Tilen ::

Ne vem zakaj bi bil kebab na to tvojo prehrano lahko problem. :)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

[D]emon ::

Jst mam, po mnenju uradne medicine, pri visini 185 in 83 kilah baje premalo kil, tko da si z veseljem vcasih privoscim kak kebab.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

D3m ::

Si pa suh.
|HP EliteBook|R5 6650U|

gruntfürmich ::

kakšen nemastni kebab s piščančjim mesom, zelenjavo, brez mastne in cukrane omake, ajde beli kruh če ni drugega; to ne more biti tako nekvaliteten obrok
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

GreenT ::

Pred cajtam sm laufat 5km in misli ne vem kaj. Potem sm pa lansko leto začel laufat okol Brda. To je 10km. Na začetku parkrat hoja,...potem mal hoje in teka,... po kakem mesecu mu je to ratal prelaufat cel krog s cajtam 55minut. Imam pa 100kil in kadim. Nisem strokovnjak, ampak 5km teka ni niti pol ure vadbe. To je malo,...skorej nič. Ko sm laufal, sm bil pr marki 5km šele dobro ogret in šele takrat začel na polno. U bistvu se ti takrat odpre čist nov svet teka. Sam povem.

SmeskoSnezak ::

[D]emon je izjavil:

Jst mam, po mnenju uradne medicine, pri visini 185 in 83 kilah baje premalo kil, tko da si z veseljem vcasih privoscim kak kebab.

Koliko bi naj imel kil? Medicina je "cudna"...
Link1: https://www.medicalnewstoday.com/info/o...
Link2: https://www.medicalnewstoday.com/info/o...
@ Pusti soncu v srce... @

Egidij88 ::

Vazelin je izjavil:

Evo lotil sem se diete. Telo sem toliko natreniral, da lahko BP tečem 5km, tudi 3 dni zapored.

Odločil sem se za dieto z dvema dnevnima obrokoma.
1. prvi obrok je malica nekje do 12ih - normalno sendvič, včasih pizza slice itd.
2. drugi obrok do 19ih - kosilo, je se vse
3. dnevno je dovoljeno dati 2 vrečki sladkorja v kavo in ne več kot 2 dcl sladkane pijače (Cola, Fanta ...), ostalo Cola Zero, voda
4. enkrat mesečno se lahko prekrši pravila z nočnim obrokom tipa Mcdonalds, kebab...

Ob ustrezni fizični aktivnosti predpostavljam, da bi moral zgubiti tja 0.8kg tedensko BP. V 5-6 mesecih bi moral biti v dokaj dobri formi.

;)



hahaha, wtf jaz preberem tu gor.

MostWanted ::

Egidij88 je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Evo lotil sem se diete. Telo sem toliko natreniral, da lahko BP tečem 5km, tudi 3 dni zapored.

Odločil sem se za dieto z dvema dnevnima obrokoma.
1. prvi obrok je malica nekje do 12ih - normalno sendvič, včasih pizza slice itd.
2. drugi obrok do 19ih - kosilo, je se vse
3. dnevno je dovoljeno dati 2 vrečki sladkorja v kavo in ne več kot 2 dcl sladkane pijače (Cola, Fanta ...), ostalo Cola Zero, voda
4. enkrat mesečno se lahko prekrši pravila z nočnim obrokom tipa Mcdonalds, kebab...

Ob ustrezni fizični aktivnosti predpostavljam, da bi moral zgubiti tja 0.8kg tedensko BP. V 5-6 mesecih bi moral biti v dokaj dobri formi.

;)



hahaha, wtf jaz preberem tu gor.


2x obroka na dan.je pa isto ko en random dude ki sploh nič ne športa.

še gamerji več pojejo pa četudi samo junk. tale pa laufa vsak dan je pa ko kura. pametnjakovič. bolj bi rekel da je trol

Steinkauz ::

louser ::

[D]emon je izjavil:

Jst mam, po mnenju uradne medicine, pri visini 185 in 83 kilah baje premalo kil, tko da si z veseljem vcasih privoscim kak kebab.

Ne, jih nimaš. Idealne teže se ne išče z ITM.

[D]emon ::

Dopovej to ti nasim dohtarjem.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

avtek ::

louser je izjavil:

[D]emon je izjavil:

Jst mam, po mnenju uradne medicine, pri visini 185 in 83 kilah baje premalo kil, tko da si z veseljem vcasih privoscim kak kebab.

Ne, jih nimaš. Idealne teže se ne išče z ITM.


Se strinjam, ampak kako se jo pa drugače išče? :)

SmeskoSnezak ::

Obujam temo, da vprasam za toplejse zajtrke oz. kaj bi priporocali?
Nekaj kar niso: pecene jajce, palacinke, angleski zajtrk.

Nekje sn nasla "oatmeal" v ponvi al posodi. Ve kdo, kak se to skuha/naredi? Je enostavno?
@ Pusti soncu v srce... @

Machete ::

SmeskoSnezak je izjavil:

Obujam temo, da vprasam za toplejse zajtrke oz. kaj bi priporocali?
Nekaj kar niso: pecene jajce, palacinke, angleski zajtrk.


Kuhano proseno kašo ali z vodo in suhim sadjem ali v mleku in maslu. Lahko je tudi neko rastlinsko mleko.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

SmeskoSnezak ::

Kako pa bi lahko muslije naredili privlacnejse? Obicajno se je z jogurtom. Tudi kaksna verzija kuhanja/pecenja? Priporocam se za recepte ali pa linke do receptov. Po moznosti, da so zajtrki narejeni v roku 10 minut/15max.
@ Pusti soncu v srce... @

zuz3k ::

kaj kupit\jest za zajtr če se ti zjutrej mudi za na šiht

opcija je samo da jem po poti/v avtu. kaj drugi jeste?


lp
Life is a psychological game.

ajdov2 ::

A110 ::

Ovseni kosmiči grobi vsako jutro. Namočim prejšnji večer in zjutraj pojem. Zdravo, okusno in pa poceni cca 2e/mesec za kosmiče in 8e za mleko

IL_DIAVOLO ::

Popecen toast itak.

Tuna sendvic z jogurt prelivom in par rezin sira. Maslo in marmelada tudi paše na toast. Tudi kaksen smoothie z banano, wheyom, jogurtom in 2 zmletima toastoma je kar sitosten in hitro pripravljen. Zjutraj pac noben noče pomivat posode :)

Pac nikoli dva dni zapored isto, da se ne naveličaš.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Ganon ::

zuz3k je izjavil:

kaj kupit\jest za zajtr če se ti zjutrej mudi za na šiht

opcija je samo da jem po poti/v avtu. kaj drugi jeste?


lp


Zbudimo se dovolj zgodaj, da imamo čas v miru nekaj pojesti. Če se ti vsak dan mudi v službo in v naglici, med vožnjo, na hitro mečeš hrano vase, škodiš sam sebi. Ko se ti bo oglasil želodec, bo prepozno. Kriv si sam.

mr_chai ::

A sem čuden, če grem v McDonalds na zajtrk. McMuffin Beef pa kavica mi sedeta.

Horas ::

enkrat na mesec ni čudnega, večkrat, sploh pa vsak dan pa že.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

feryz ::

Big deal. Jaz imam tudi vsak dan enak zajtrk.
Ožeta limona s pomarančo. Nato ogromno kofe in par čikov.
Pa ni nič čudnega in zelo dobro funkcionira.

tilen03 ::

avtek je izjavil:

Tisti ki ne zajtrkujete, zakaj?

Če ne jem zjutraj, sem bolj zbran. Vstanem ob 5-6, dopoldne spijem kavo, čaj. Prvi obrok pojem kadarkoli po 12, odvisno od dneva.

Ker sem jutranji tip, sem vedno oboževal in jedel zajtrk, nekaj časa takoj, ko sem se zbudil. Nekje 2 tedna sem rabil, da sem se navadil. Zdaj mi je boljše. Lahko brez problema fizično delam celo jutro, brez da bi se poznalo na moči, energiji, lakoti. Dejansko jem, ko hočem.

PacificBlue ::

mr_chai je izjavil:

A sem čuden, če grem v McDonalds na zajtrk. McMuffin Beef pa kavica mi sedeta.


Jaz sem jedel nazadnje v McDonaldsu leta 2002. Tako, da ne vem, kdo je bolj čuden :D

Zajtrkujem pa vsak dan. Men se zdi, da je to najbolj pomemben obrok v dnevu.

IL_DIAVOLO ::

Zajtrkujem skoraj nikoli ali minimalno. Tega sem se navadil z vidika manjšega vnosa kalorij, ker jih drugače preveč zaužijem.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Unchancy ::

avtek je izjavil:

Zanima me koliko časa namenite zajtrku, ter kaj navadno zajtrkujete?

Tisti ki ne zajtrkujete, zakaj?


Lp


Intermittent fasting
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

Glugy ::

Ne jem zajtrka ker mi hrana nič ne pomeni razen nujnega zla. Jem enkrat na dan toliko da nimam kakšnih zdravstvenih problemov in je to to. Čim hitrejš čim manjkrat pa da ni problemov tem boljš. Kilogrami ne grej one gor ne dol kar je super da mi nitreba še s tem se ukvarjat. Če bi imel 3 obroke na dan bi bila to velika izguba časa. Življenje je prekratko da bi izgubljal čas še z zajtrkom.

kuall ::

zajtrk je dober način, kako se zbrihtat iz spanca, zato jem zajtrk. je pa fajn, če ga preskočim. namreč preskakovanje obrokov je izvrsten način izgube kg. za razliko od bedakov, ki trobijo, da moraš jesti vsake 3 ure. ja če bi bil rad debelinko daj.

Horas ::

break-fast. če to ni dovolj jasno, potem pa res.

kuall, zakaj bi preskakoval obroke če lahko samo regularno hrano zamenjaš za manj kalorično? mislim, a si eni še vedno niste prišli gor?? še vedno lahko jeste vse kar vam želi, samo ne navadne verzije anede. še vedno lahko hamburgerje, pizze,testenine s omakami ki so po 800-1000kalorij porcije...

Glugy right :|
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

c3p0 ::

Ko se navadiš na IF (kaka 4 leta že prakticiram), zajtrk ni več potreben, niti ne čutim lakote. Počutje je boljše, ker ni tistega polnega želodca že zjutraj.

5Veganskih ::

Za zajtrk, mleko obvezno. Ampak mandljevo mleko. Kosmice si nardim sam brez sladkorja. Mesano.
««
9 / 10
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sladkor je strup? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Problemi človeštva
22539115 (34398) energetik
»

Kaj lahko pojem? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14436657 (31102) johan05
»

Hujšanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5615380 (13604) goldenratio
»

Zajtrk-najpomembnejši obrok dneva (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11822176 (19843) Bananovec

Več podobnih tem