» »

Kako izgubiti maščobne obloge na trebuhu?

Kako izgubiti maščobne obloge na trebuhu?

1 2 3
4
»

LeQuack ::

Kakor vem so bazeni v Lj zelo zasedeni, tako da to plavanje zgleda bolj v smislu da je bazen ločen na tistih 8 stez in potem na vsaki stezi jih plava več in se zaletavajo en v drugega.
Quack !

Cruz ::

LeQuack je izjavil:

Kakor vem so bazeni v Lj zelo zasedeni, tako da to plavanje zgleda bolj v smislu da je bazen ločen na tistih 8 stez in potem na vsaki stezi jih plava več in se zaletavajo en v drugega.
Na deljene steze sem navajen, pa tudi na zaletavanje no. Križam se, ko vidim nekoga hrbtno plavati. En je me enkrat tako udaril, da me je skoraj k pameti spravil. :) Bom šel na jesen pogledat kakšen folk se potepa tod naokoli. Verjetno imajo razdeljene steze na hitrost in bademeister spremlja dogajanje.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

WizzardOfOZ ::

LeQuack je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

Sam jem že nekaj let enkrat na dan, ne gre pa nobena kila dol, kvečjemu gor. Pa je normalen obrok; juha, glavna jed, skleda solate in sladica.


Težko verjamem, razen seveda če je ta en obrok z 2000+ kalorij seveda, potem je logično. Odvisno torej, kaj je vtem obroku. Ena velika pica iz restavracije ima recimo brez problema 2500 kalorij.


Nope, pico vedno delimo. Po dva vzameva pol velike pice.

Phantomeye ::

WizzardOfOZ je izjavil:

LeQuack je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

Sam jem že nekaj let enkrat na dan, ne gre pa nobena kila dol, kvečjemu gor. Pa je normalen obrok; juha, glavna jed, skleda solate in sladica.


Težko verjamem, razen seveda če je ta en obrok z 2000+ kalorij seveda, potem je logično. Odvisno torej, kaj je vtem obroku. Ena velika pica iz restavracije ima recimo brez problema 2500 kalorij.


Nope, pico vedno delimo. Po dva vzameva pol velike pice.


Kalorije so energija. No way, da dobivaš kile iz 0.

Polovica pice ima 1000-1200 kalorij. Če zraven popiješ še pivo, je to 1600 kalorij. Recimo, če zraven poješ še kos tortice s smetano za sladico, je takoj 300-400 kalorij in si že na 2000 kalorijah. To je pa v povprečju količina s katero vzdržuješ težo.

Vazelin ::

Pivo ima 400 cal? :))

Vazelin ::

blackbfm je izjavil:


Mi pa tut ni jasno kako mentalno zdrzite na kardio napravah, to je isto kot da bi gledal hrcka na kolesu v kletki.

Daleč od tega. Meni je všeč na treadmillu da si nastaviš npr. 3-4 hitrosti in menjavaš tempo, npr.
hitrost1 = 8.5kmh
hitrost2 = 9.5kmh
hitrost3 = 10.5kmh
hitrost4 = 11.5kmh
In potem delaš intervale.
Daleč bolj učinkovito kot v konstatnem ritmu nekje na asfaltu se nekaj zajebavati v nekih zajebanih temperaturnih območjih :P Seveda tudi zunaj delaš lahko intervale ampak ni tako lepo vodeno kot na treadmillu. Imo je notri za začetnike bolj prijazno in manj obremenitev za noge in kolena.

Meni je bil kardio trening včasih predvsem ogrevanje na druge vaje. Nikoli nisem delal samo kardio treninga v fitnessu. In pa na koncu lažji par minutni kardio še za konec.

Ja glede pizze... ko človek je v gostilni pravo slovensko pizzo (beri: ogromno sira in ostalega nadeva), je res tam nekje med 2k in 2.5k kalorij. Tisti dan si lahko hitro na 3-3.5k kalorij :D Na srečo je tudi pri nas sedaj trend tistih bolj italjanskih piz, ki so veliko manj kalorične saj pizza ni prekrita s sirom ampak samo mozzarelica sem ter tja.:D Seveda se ne napokaš kot slon, da komaj hodiš ampak takšno pizzo bp lahko poješ večkrat.

Že to, da si potem po klasični slovenski pizzi zjeban še cel dan, ni ravno indikator, da je zadeva ok.

An entire traditional Neapolitan Margherita pizza has between 400-500 calories, whereas a standard NY slice of gas deck oven pizza can tip the scales at about 800-1,000 calories.

:))

Saj včas je ok it do Nobla na kak slice ali dva, sam jaz celo pizzo jem samo še neapoletano style. Pač kvaliteta pred kvantiteto.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

IL_DIAVOLO ::

Phantomeye je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

LeQuack je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

Sam jem že nekaj let enkrat na dan, ne gre pa nobena kila dol, kvečjemu gor. Pa je normalen obrok; juha, glavna jed, skleda solate in sladica.


Težko verjamem, razen seveda če je ta en obrok z 2000+ kalorij seveda, potem je logično. Odvisno torej, kaj je vtem obroku. Ena velika pica iz restavracije ima recimo brez problema 2500 kalorij.


Nope, pico vedno delimo. Po dva vzameva pol velike pice.


Kalorije so energija. No way, da dobivaš kile iz 0.

Polovica pice ima 1000-1200 kalorij. Če zraven popiješ še pivo, je to 1600 kalorij. Recimo, če zraven poješ še kos tortice s smetano za sladico, je takoj 300-400 kalorij in si že na 2000 kalorijah. To je pa v povprečju količina s katero vzdržuješ težo.


Spet pretiravas. Pivo ima 150-200 kalorij, sladica tudi ne več kot 300. In ker se ponavadi naroči druzinsko pizzo, od katere dobiš recimo 2 ali 3 kose, ne zauzijes več kot 1000 kalorij.

zenith1 ::

V življenju sem dvakrat shujšal za 8kg v sedmih dneh. No problemo.

Prvič ko sem zbolel. Drugič smrt v družini.

Tistih nekaj maščobnih oblog, ki jih imam, jim pravim da so rezerva za hude čase.

WizzardOfOZ ::

Phantomeye je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

LeQuack je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

Sam jem že nekaj let enkrat na dan, ne gre pa nobena kila dol, kvečjemu gor. Pa je normalen obrok; juha, glavna jed, skleda solate in sladica.


Težko verjamem, razen seveda če je ta en obrok z 2000+ kalorij seveda, potem je logično. Odvisno torej, kaj je vtem obroku. Ena velika pica iz restavracije ima recimo brez problema 2500 kalorij.


Nope, pico vedno delimo. Po dva vzameva pol velike pice.


Kalorije so energija. No way, da dobivaš kile iz 0.

Polovica pice ima 1000-1200 kalorij. Če zraven popiješ še pivo, je to 1600 kalorij. Recimo, če zraven poješ še kos tortice s smetano za sladico, je takoj 300-400 kalorij in si že na 2000 kalorijah. To je pa v povprečju količina s katero vzdržuješ težo.


Ne pijem piva. Samo nisem več mlad, pa se nabira.

Phantomeye ::

Vazelin je izjavil:

Pivo ima 400 cal? :))


heh, izračun sem popravljal, pa sem narobe seštel neki.

joze67 ::

Ah, Excel.

Phantomeye ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Phantomeye je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

LeQuack je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

Sam jem že nekaj let enkrat na dan, ne gre pa nobena kila dol, kvečjemu gor. Pa je normalen obrok; juha, glavna jed, skleda solate in sladica.


Težko verjamem, razen seveda če je ta en obrok z 2000+ kalorij seveda, potem je logično. Odvisno torej, kaj je vtem obroku. Ena velika pica iz restavracije ima recimo brez problema 2500 kalorij.


Nope, pico vedno delimo. Po dva vzameva pol velike pice.


Kalorije so energija. No way, da dobivaš kile iz 0.

Polovica pice ima 1000-1200 kalorij. Če zraven popiješ še pivo, je to 1600 kalorij. Recimo, če zraven poješ še kos tortice s smetano za sladico, je takoj 300-400 kalorij in si že na 2000 kalorijah. To je pa v povprečju količina s katero vzdržuješ težo.


Spet pretiravas. Pivo ima 150-200 kalorij, sladica tudi ne več kot 300. In ker se ponavadi naroči druzinsko pizzo, od katere dobiš recimo 2 ali 3 kose, ne zauzijes več kot 1000 kalorij.


zakalkuliral sem se pri pivu. Drugo je odvisno od sladice. "spet pretiravaš", edino, kar sem napisal, da lahko v enem dnevu ekstra 500 kalorij lahko not prineseš v pijačo.

Bistvo vsega je pa itak, da poje več kot telo porabi, in nima veze ali je 1x na dan ali 30x na dan.

IL_DIAVOLO ::

Ma ja. Finta je, da se telo po x letih fizične neaktivnosti navadi na zelo nizko porabo kalorij, folk pa je več in več. In ravno od tega pride do "vampa".

Vazelin ::

metabolizem se upočasni. ne samo, da folk je več in več. lahko ješ enako pri 25 in 35 a pri 35 ti leze v trebuh

jype ::

Vazelin je izjavil:

lahko ješ enako pri 25 in 35 a pri 35 ti leze v trebuh
Ne, ti ne. Leze ti tja, kjer se porabi ali naloži. Vedno.

IL_DIAVOLO ::

Vazelin je izjavil:

metabolizem se upočasni. ne samo, da folk je več in več. lahko ješ enako pri 25 in 35 a pri 35 ti leze v trebuh


Ce si fizično aktiven, do tega ne pride.

Ce pa jes isto, se gibas manj ali nic, je pa seveda rezultat očiten.

WizzardOfOZ ::

Programerji smo večinoma na stolu cele dneve
1 2 3
4
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nasvet pri izvajanju telesnih aktivnosti

Oddelek: Loža
323068 (2097) Meizu
»

Izguba maščobe (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20222306 (17835) m0LN4r
»

Vaje z utežmi (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14827995 (24933) Okapi
»

afterburn effect (workout)

Oddelek: Loža
437993 (7105) _Enterprise_

Več podobnih tem