Prijavi se z GoogleID

» »

Stroški prevoza na delo

Stroški prevoza na delo

Temo vidijo: vsi

delokrepi1 ::

Zdravo,

ker se bom v kratkem zaposlil (v javnem sektorju) me zanima kako se izplačuje kilometrina za prevoz na delo v kolikor vem, da v mojem kraju in okolici ni javnega prevoza (oddaljen je 5 kilometrov pešpoti od mojega doma).

V uradnem neprečiščenem besedilu Kolektivna pogodba za dejavnost vzgoje in izobraževanja v Republiki Sloveniji sem prebral v 105. členu, da se povrne 15% cene neosvinčenega 95 oktanskega bencina za vsak kilometer poti najkrajše poti na delo, v 1707. Aneks h Kolektivni pogodbi za dejavnost vzgoje in izobraževanja v Republiki Sloveniji, stran 4269. (40/12) pa sem prebral, da je se v javnem sektorju povrne le 8% cene neosvinčenega 95 oktanskega bencina na kilometer (v 5. členu). Ta isti aneks (40/12) ima sicer omenjeno veljavnost v 1. členu do 1. januarja 2014, vendar nisem našel kasneje nobenih predpisov, ki bi urejali to področje oziroma ali so bili posamezni členi, ki se nanašajo na prevoz iz in na delo ponovno uvedeni ali ukinjeni kasneje.

Za pomoč in obrazložitev, se že v naprej zahvaljujem. :D

fikus_ ::

Vpraš bodoče sodelavce, koliko dobijo.

MadMicka ::

Kaj je z vami bolniki narobe? Normalno, če se zaposli, da ga zanima, koliko mora prejeti na račun stroškov za prevoz.

Velja 8% cene bencina 95 oktanov.

Glede aneksa, sklenjen je bil za nedoločen čas, zgolj piše, da se sklepa zaradi realizacije dogovora, ki govori o različnih zadevah v obdobju od leta 2012 do 2014. Ne pomeni pa to, da sam aneks velja zgolj za čas veljavnosti tistega dogovora.

LeyaPrive ::

Eto, dobrih 10 centov na km. https://www.racunovodja.com/printCL.asp...

Tiger ::

delokrepi1 je izjavil:

Zdravo,

ker se bom v kratkem zaposlil (v javnem sektorju) me zanima kako se izplačuje kilometrina za prevoz na delo v kolikor vem, da v mojem kraju in okolici ni javnega prevoza (oddaljen je 5 kilometrov pešpoti od mojega doma).

V uradnem neprečiščenem besedilu Kolektivna pogodba za dejavnost vzgoje in izobraževanja v Republiki Sloveniji sem prebral v 105. členu, da se povrne 15% cene neosvinčenega 95 oktanskega bencina za vsak kilometer poti najkrajše poti na delo, v 1707. Aneks h Kolektivni pogodbi za dejavnost vzgoje in izobraževanja v Republiki Sloveniji, stran 4269. (40/12) pa sem prebral, da je se v javnem sektorju povrne le 8% cene neosvinčenega 95 oktanskega bencina na kilometer (v 5. členu). Ta isti aneks (40/12) ima sicer omenjeno veljavnost v 1. členu do 1. januarja 2014, vendar nisem našel kasneje nobenih predpisov, ki bi urejali to področje oziroma ali so bili posamezni členi, ki se nanašajo na prevoz iz in na delo ponovno uvedeni ali ukinjeni kasneje.

Za pomoč in obrazložitev, se že v naprej zahvaljujem. :D

Najcenejši javni prevoz oziroma če ni možnosti javnega prevoza pa kilometrina v višini 8% cene bencina
https://www.sviz.si/povracila-nadomesti...

Zgodovina sprememb…

• spremenil: Tiger ()

b4d ::

Verjetno ti bodo obracunali kilometrino do prvega javnega prevoza in potem od tam naprej mesecno (oz karkoli bo njim najbolj ugodno). O tem, da ta javni prevoz najverjetneje sploh ne vozi ob urah, ob katerih te pricakujejo na delovnem mestu, ne bodo hoteli slisati nic.
b4d.sablun.org

Zgodovina sprememb…

• spremenil: b4d ()

Sheteentz ::

A ni bilo govora, da naj bi se kmalu v javnem sektorju pot v službo obračunavala zgolj kot kilometrina?

Zgodovina sprememb…

• odbrisal: Mavrik ()

alexmarsic ::

b4d je izjavil:

Verjetno ti bodo obracunali kilometrino do prvega javnega prevoza in potem od tam naprej mesecno (oz karkoli bo njim najbolj ugodno). O tem, da ta javni prevoz najverjetneje sploh ne vozi ob urah, ob katerih te pricakujejo na delovnem mestu, ne bodo hoteli slisati nic.

Drži kot praviš. Tako imajo sodelavci

sandmat ::

dobil boš nekaj manj kot mesečno vozovnico za bus.

Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Povračilo stroškov za prevoz na delo - Pomoč

Oddelek: Loža
61397 (931) Alien123
»

Prevoz na delo in iz dela, malica

234041 (2778) Lakotnik29
»

rekordne cene bencina...vsak v svojem avtu (strani: 1 2 )

576631 (5135) Pithlit
»

Polovični potni stroški

232439 (1865) Go-ahead
»

Cena naftnih derivatov do ur-nebes

403787 (2459) Phil

Več podobnih tem