» »

A1 šalabajzerji

A1 šalabajzerji

««
15 / 15
»
»»

ZveeZ ::

2dark je izjavil:

ZveeZ je izjavil:


Sej jih nimajo niti ostali.


KDo nima? A1, TS, telemach,? Vsi majo telefone po znižani ceni.

Prosim za link enega takega telefona, ker ne verjamem

2dark ::

ZveeZ je izjavil:

2dark je izjavil:

ZveeZ je izjavil:


Sej jih nimajo niti ostali.


KDo nima? A1, TS, telemach,? Vsi majo telefone po znižani ceni.

Prosim za link enega takega telefona, ker ne verjamem



https://www.telekom.si/e-trgovina/telef...

Razlika 225€..
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

ZveeZ ::

2dark je izjavil:

ZveeZ je izjavil:

2dark je izjavil:

ZveeZ je izjavil:


Sej jih nimajo niti ostali.


KDo nima? A1, TS, telemach,? Vsi majo telefone po znižani ceni.

Prosim za link enega takega telefona, ker ne verjamem



https://www.telekom.si/e-trgovina/telef...

Razlika 225€..

Aja.. znizane glede na njihovo ceno.
Ja ok, imas prav. Se vedno se v prosti prodaji dobi za enako ali nizjo ceno.

2dark ::

ZveeZ je izjavil:

2dark je izjavil:

ZveeZ je izjavil:

2dark je izjavil:

ZveeZ je izjavil:


Sej jih nimajo niti ostali.


KDo nima? A1, TS, telemach,? Vsi majo telefone po znižani ceni.

Prosim za link enega takega telefona, ker ne verjamem



https://www.telekom.si/e-trgovina/telef...

Razlika 225€..

Aja.. znizane glede na njihovo ceno.
Ja ok, imas prav. Se vedno se v prosti prodaji dobi za enako ali nizjo ceno.


Seveda, ampak je treba plačat v enem kosu.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

delavec44 ::

Kdor si ne more telefona plačat v kosu, ga ne rabi.

Drugače pa ima tudi veliko kartic možnost obrokov.

2dark ::

delavec44 je izjavil:

Kdor si ne more telefona plačat v kosu, ga ne rabi.

Drugače pa ima tudi veliko kartic možnost obrokov.


Kdor ne more plačat v enem kosu avta, stanovanja, hiše, bele tehnike.. ne rabi..
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

ZveeZ ::

2dark je izjavil:

delavec44 je izjavil:

Kdor si ne more telefona plačat v kosu, ga ne rabi.

Drugače pa ima tudi veliko kartic možnost obrokov.


Kdor ne more plačat v enem kosu avta, stanovanja, hiše, bele tehnike.. ne rabi..

Drag telefon je luxuz ali delovno orodje. Ce je slednje, se odplaca samo in si ga navadno uporabnik lahko privosci.
Ce je prvo, pa si ga kupis ce imas denar, ce ne pa kupis kaj cenejsega.

Kar se tice obrokov. Ja ponudijo ti aparat na obroke ker placas za narocnino cca 70%-100% visjo ceno kakor pri budget konkureci.
S tistim kar bi pri konkurenci privarceval lahko placas za obrocno kreditno kartico + ti se ostane za kako vecerjo ali dve.

Ganon ::

NAJ B paket pri Telekomu, 27 evrov mesečno. Drzni bob, 10 evrov mesečno. Razlika v dveh letih, 408 evrov. Ampak ni pomembno, ponudijo telefon na obroke. Telefon za 1500 evrov, s katerim bom opravljal klice in ki bo poganjal TikTok, Snapchat in kar je še teh aplikacij. Bodimo realni, nihče ga ne potrebuje. Podobno, kot ne dizajnerskega puloverja za 2000 evrov. Večji (mentalni) revež si, bolj si želiš kvazi luksuza. Oglaševalske ekipe to zelo dobro vedo. Zato podjetja obračajo milijarde.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ganon ()

mirator ::

Žal mi je, vendar moram temo obnoviti. Res so šalabajzerji.
Prekinjen je fiksni internet. Kličem na 040404040 me, ker so vsi operaterji zasedeni, preusmerijo na Moj A1. Aplikacija Moj A1 na mobilniku ne deluje. Povežem mobilni internet z računalnkom in se poskušam preko prenosnika in obrazca za prijavo napake povezati z A1. Zahtevajo kup podatkov pa zopet nič. Ko bi vsaj dali kakšno sporočilo, da so mogoče okvare na omrežju ali kaj podobnega, pa nič.
Pri njih sem kakšni dve leti vendar že razmišljam, da bom moral preizkusiti kakšnega novega operaterja.

sbawe64 ::

mirator
Optika ali baker ?
2020 is new 1984
Corona World order

mirator ::

Optika

sbawe64 ::

Telekom gpon omrežje ?

Hja, net imajo najcenejši, vendar helpdesk praktično ne obstaja več (za časa Amisa si dobil oddelek tehnična pomoč po telefonu brez težav).

https://www.a1.si/a1-fix-net

Pošlji zs temu
https://slo-tech.com/forum/t824234/p809...
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

mirator ::

No, je zadeva rešena, čeprav ne vem, v čem je sploh bil problem.
Uspelo mi je dobiti kontakt s klicnim centrom in po kakšnih 15 min. raznih zasliševanj in trmoglavljenju, da je pri njih vse v redu, je bila rešitev, da bo zahtevek šel na njihovo urgenco.
Po kakšni uri pa sem ugotovil, da internet ponovno dela. Vendar brez kakršnega koli pojasnila, kje in kakšna je bila napaka.
Zanimivo pa je bilo, da mi je televizija ves čas normalno delovala.

2dark ::

Prestav se na Telekom, če imaš opcijo: Pa še helpdesk boš doklical.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

pero50 ::

pred par dnevi sem dobil konkretno cenejšo ponudbo, in sem se prestavil iz bob-a na a1, kako je sedaj s temi menjavami paketov? Nazadnje vem da so te olupili in sta ti računali za cel mesec naročnino in stari in novi operater. Mislim da so se nekaj kar se tega tiče spreminjali zakoni, mi zna kdo obrazližit kako je sedaj s temu?
plačam pr bobu cel mesec in pri a1 cel mesec, ali samo sorazmerni del?

in pa glede na to, da sem sklenil 4 nove naročnine in se vezal za 2 leti, ali imajo sploh kak telefon, ki bi ga lahko kupil in prodal naprej z vsaj 100EUR zaslužka? paket je mini mio, cene so pa pri na hitro pogledanih 10ih telefonih povsod dražje kot v nemčiji kljub vezavi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: pero50 ()

Lightning5 ::

@Mirator
https://www.a1.si/documents/927877/2228...
Poglej, če kaj dobiš nazaj.

starfotr ::

pero50 je izjavil:

pred par dnevi sem dobil konkretno cenejšo ponudbo, in sem se prestavil iz bob-a na a1, kako je sedaj s temi menjavami paketov? Nazadnje vem da so te olupili in sta ti računali za cel mesec naročnino in stari in novi operater. Mislim da so se nekaj kar se tega tiče spreminjali zakoni, mi zna kdo obrazližit kako je sedaj s temu?
plačam pr bobu cel mesec in pri a1 cel mesec, ali samo sorazmerni del?

in pa glede na to, da sem sklenil 4 nove naročnine in se vezal za 2 leti, ali imajo sploh kak telefon, ki bi ga lahko kupil in prodal naprej z vsaj 100EUR zaslužka? paket je mini mio, cene so pa pri na hitro pogledanih 10ih telefonih povsod dražje kot v nemčiji kljub vezavi.


Gre se za isto firmo. In je v bistvu samo druga ponudba. Kot, da bi menjal paket in dobil novo sim. V primeru bob-A1. Tako, da ne gre za menjavo operaterja.

pero50 ::

no u glavnem "dobil" sem nove sim kartice in naj bi dobil popust za novega naročnika, vseeno pa je bilo plačilo 12€ za novo pogodbo.

Groot ::

starfotr je izjavil:

pero50 je izjavil:

pred par dnevi sem dobil konkretno cenejšo ponudbo, in sem se prestavil iz bob-a na a1, kako je sedaj s temi menjavami paketov? Nazadnje vem da so te olupili in sta ti računali za cel mesec naročnino in stari in novi operater. Mislim da so se nekaj kar se tega tiče spreminjali zakoni, mi zna kdo obrazližit kako je sedaj s temu?
plačam pr bobu cel mesec in pri a1 cel mesec, ali samo sorazmerni del?

in pa glede na to, da sem sklenil 4 nove naročnine in se vezal za 2 leti, ali imajo sploh kak telefon, ki bi ga lahko kupil in prodal naprej z vsaj 100EUR zaslužka? paket je mini mio, cene so pa pri na hitro pogledanih 10ih telefonih povsod dražje kot v nemčiji kljub vezavi.


Gre se za isto firmo. In je v bistvu samo druga ponudba. Kot, da bi menjal paket in dobil novo sim. V primeru bob-A1. Tako, da ne gre za menjavo operaterja.


Spet nekaj na pamet. Tole je bilo že večkrat opisano in obdelano. Ja je ista firma in vse, ampak še vedno pa želijo obračunati vse kar je mogoče. Pri meni je to ob prehodu iz A1 na Bob pomenilo naročnino za celotno obdobje, čeprav je do prehoda prišlo 2 dneva po začetku obdobja. Pač ti dajo neko kvazi začasno številko in s tem upravičujejo strošek. Enako se seveda obračuna strošek "menjave operaterja" oziroma strošek pogodbe.

strom_15 ::

pero50 je izjavil:

no u glavnem "dobil" sem nove sim kartice in naj bi dobil popust za novega naročnika, vseeno pa je bilo plačilo 12€ za novo pogodbo.


12€ je priključna taksa.

mirator ::

Lightning5 je izjavil:

@Mirator
https://www.a1.si/documents/927877/2228...
Poglej, če kaj dobiš nazaj.
Hvala za link, je dobro vedeti.
Sicer pa ni moja percepcija uveljavljanje odškodnin za vsako napako. Če bi mi zaradi tega nastala kakšna škoda, potem seveda. Ker pa me je samo jezilo, pa sem frustracijo potešil s tem, da sem jim za storitev dal negativno oceno in tudi povedal nekaj poučnih.

Lightning5 ::

mirator je izjavil:

Hvala za link, je dobro vedeti.
Sicer pa ni moja percepcija uveljavljanje odškodnin za vsako napako. Če bi mi zaradi tega nastala kakšna škoda, potem seveda. Ker pa me je samo jezilo, pa sem frustracijo potešil s tem, da sem jim za storitev dal negativno oceno in tudi povedal nekaj poučnih.


Malenkost :)

Jaz kar rad vztrajam pri odškodninah oz. pri drugih oblikam vračila. Gre zato, da se za tiste stvari, za katere ne zahtevaš vračila, niti ne pojavijo v njihovih poslovnih indikatorjih.
Nekaj časa sem delal na level 1 support in to zgleda tako, da označiš ticket kot "Solved by customer" in ticket zapreš. Pogosto pa osnovni problem še vedno ni rešen. Ko jim nekaj stane, popravijo tudi kakšen kabel.

Zgodovina sprememb…

napasi ::

Senzor je izjavil:

Tako da fantje in dekleta, ko se nekaj pogovarjate in dogovorite, imejte vse pisno potrjeno preko maila. Drugače velja natanko nič. In to govorim na splošno, ne samo za A1.

Jep, tole je tudi moj nasvet. Vsa komunikacija obvezno pisna. Pri čemer se mi pojavi občutek, da so na A1 morda namenoma ukinili info@a1.si mail. Da bi jih ljudje kontaktirali na druge načine (call center, poslovalnice, chat), kjer uporabnik nima ničesar, s čimer bi dokazoval vsebino komunikacije.

Tako da če jih kontaktirate, obvezno prek kontaktnega obrazca, ker v tem primeru odgovorijo na mail. Vse ostalo je useless, če pride do potrebe po dokazovanju.

Je pa žalostno, kam smo prišli, da se je treba tako boriti in ščititi pred poslovnimi praksami operaterjev.


Tako je sedaj ti na e-mail sploh ne kontaktirajo več da nimaš nič pismeno

d4vid ::

Jaz se z njimi menim preko facebooka.
Najhitreje in pisno. Do sedaj sem še vse uredil bp.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

knickknack ::

A1 poroča, da prihaja do vsesplošnega izpada na optičnem internetu. Če je ta informacija komu v pomoč.
Napako odpravljajo.

priden2 ::

knickknack je izjavil:

A1 poroča, da prihaja do vsesplošnega izpada na optičnem internetu. Če je ta informacija komu v pomoč.
Napako odpravljajo.


Ne straši me s tem, mi pridejo priklat jutri ;)

MrStein ::

knickknack je izjavil:

A1 poroča, da prihaja do vsesplošnega izpada na optičnem internetu. Če je ta informacija komu v pomoč.
Napako odpravljajo.

Kje pa to poročajo?

Na spletni strani ne vidim. Sms-a tudi niso poslali.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Meizu ::

Ha, ena od mojih lokacij je še vedno na bakru in vse dela normalno, juhej!

Han ::

Za danes ni več posebnosti...

https://www.a1.si/omrezje/dela-na-omrez...

sbawe64 ::

Han
niso vse napake omrežja navedene na tej strani.
2020 is new 1984
Corona World order

PacificBlue ::

Priblizno eno uro nazaj sem imel tezave s slab signalom za tv. Sem resetiral ruter, zdaj je ok. Optično omrežje. Po skoraj dveh mesecih, odkar imam nov tv(povezava preko Xplore app wifi) je bil prvič tak problem.
««
15 / 15
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Katerega internetnega ponudnika izbrati? (strani: 1 2 3 435 36 37 38 )

Oddelek: Omrežja in internet
1881563573 (573) MrStein
»

A1 Slovenija (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
35086224 (482) Cantstandya
»

Hot, BOB, Telemach in vse ostalo (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
15649960 (12288) V-i-p
»

A1 bo z novim letom podražil stare pakete (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Rezultati
5314276 (7288) pwn3rrr
»

Telekom in A1 dražita pakete (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
19569498 (56944) Cruz

Več podobnih tem