» »

A1 šalabajzerji

A1 šalabajzerji

««
14 / 15
»»

Meizu ::

In kljub 25% popusta še vedno preplačaš vse naprave, ki jih drugače že v osnovi, brez vezave, dobiš na amazonu ceneje.

starfotr ::

Bistvo teh ponudb je v prodaji na obroke. Folk nima, da bi skeširal na amazonu.

ZveeZ ::

In so prezabiti, da bi raje placali 20€ letno za obrocno kreditno kartico.
Napram vezavi bi profitirali ze z nakupom enega telefona na 5 let.

Utk ::

Če nimaš za telefon, očitno kupuješ predrag telefon.

ZveeZ ::

Utk je izjavil:

Če nimaš za telefon, očitno kupuješ predrag telefon.

In zaradi zabitosti ga se konkretno preplacas napram tistemu, ki si tak telefon lahko privosci.

Ganon ::

Utk je izjavil:

Če nimaš za telefon, očitno kupuješ predrag telefon.


Večina telefonov po svetu se proda na obroke.

tikitoki ::

Svetovalci pri A1 so res salabajzerji in z A1 sem za vedno opravil. Pravzaprav je malo stvari, ki jih povprecna oseba potrebuje, ki jih ne nudi Hot mobil, ali podobna predplacniska storitev, s tem, da se izognes veliko morebitnim problemom.

Kupovanje dragih telefonov (po ekstra zasoljenih cenah) na obroke in vezava na precenjene pakete, pa je en najbolj neumnih razlogov za izbiro klasicnega ponudnika mobilne telefonije.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

Lightning5 ::

Meizu je izjavil:

Eni ste dobili 30eur popusta za par dni... Meni so nazadnje za teden dni nedelovanja odbili 1/4 naročnine.


Za več kot 3 dni je določeno, da ti morajo vrnit 100% redne cene.

starfotr ::

tikitoki je izjavil:

Svetovalci pri A1 so res salabajzerji in z A1 sem za vedno opravil. Pravzaprav je malo stvari, ki jih povprecna oseba potrebuje, ki jih ne nudi Hot mobil, ali podobna predplacniska storitev, s tem, da se izognes veliko morebitnim problemom.

Kupovanje dragih telefonov (po ekstra zasoljenih cenah) na obroke in vezava na precenjene pakete, pa je en najbolj neumnih razlogov za izbiro klasicnega ponudnika mobilne telefonije.


Nikoli ne bi imel nizkocenovca. En razlog je tujina. In to, da če rabiš pomoč, da je dobiš ali pa jo ne je tudi pomembna odločitev.

ZveeZ ::

Kaj pa je narobe s tujino pri nizkocenovcih?
Pa HoT ima dobro podporo.

2dark ::

Meizu je izjavil:

In kljub 25% popusta še vedno preplačaš vse naprave, ki jih drugače že v osnovi, brez vezave, dobiš na amazonu ceneje.


Naprave niso na vezavo lolek.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: fujtajksel ()

Ganon ::

starfotr je izjavil:

tikitoki je izjavil:

Svetovalci pri A1 so res salabajzerji in z A1 sem za vedno opravil. Pravzaprav je malo stvari, ki jih povprecna oseba potrebuje, ki jih ne nudi Hot mobil, ali podobna predplacniska storitev, s tem, da se izognes veliko morebitnim problemom.

Kupovanje dragih telefonov (po ekstra zasoljenih cenah) na obroke in vezava na precenjene pakete, pa je en najbolj neumnih razlogov za izbiro klasicnega ponudnika mobilne telefonije.


Nikoli ne bi imel nizkocenovca. En razlog je tujina. In to, da če rabiš pomoč, da je dobiš ali pa jo ne je tudi pomembna odločitev.


Sploh obstaja kakšna tema, kjer poveš kaj po resnici? :))

Meizu ::

Naprave niso na vezavo lolek.


Ne, na kaj pa? Na bone od božička?

Za več kot 3 dni je določeno, da ti morajo vrnit 100% redne cene.


Tega se ne držijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Meizu ()

Utk ::

Ganon je izjavil:

Utk je izjavil:

Če nimaš za telefon, očitno kupuješ predrag telefon.


Večina telefonov po svetu se proda na obroke.

In? Večina drugega tudi. Če ne bi ljudje kupovali na obroke teh bedarij, bi dejansko imeli denar za te bedarije. Ker nazadnje jih itak plačajo, samo da še 10, 20, 30% obresti povrhu.

2dark ::

Meizu je izjavil:

Naprave niso na vezavo lolek.


Ne, na kaj pa?


Na nič. Al kako ti misliš, da ne rabiš odplačat zadeve, če jo vzameš..

Nov Avto tud vzameš na leasing in prenehaš plačevat?
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

ZveeZ ::

2dark je izjavil:

Meizu je izjavil:

Naprave niso na vezavo lolek.


Ne, na kaj pa?


Na nič. Al kako ti misliš, da ne rabiš odplačat zadeve, če jo vzameš..

Nov Avto tud vzameš na leasing in prenehaš plačevat?

Torej lahko vzames telefon na obroke, prekines narocnino in placujes naprej samo se telefon po isti ceni?

Meizu ::

Nov Avto tud vzameš na leasing in prenehaš plačevat?


A?

2dark ::

Itak, pa bom šel na nazaj na Telekom. Tako jebeno slab signal imajo. Včeraj sedim v Celju na urgenci, men kaže signal Edge.. Levo tip Telekom včeče mu 5G na polno, desno tip Telemach - signal v nulo 5G.

A1 je katastrofa..
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Ganon ::

Imam bob in nimam nobenih težav.

Groot ::

Ganon je izjavil:

Imam bob in nimam nobenih težav.


Enako

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Groot ()

Meizu ::

Imam bob in je signal podoben signalu kalkulatorja iz 1970ih...

Groot ::

Morda bi vsi ki imate neke čudežne težave s signalom lahko pripisali še lokacijo. Ker sem bil že po precej odročnih krajih SLO, pa je bob do sedaj vedno delal bp.

delavec44 ::

Jaz na A1 s signalom niti ne. S hitrostjo 4g+ ob peak urah pa skoraj povsod.

2dark ::

Groot je izjavil:

Morda bi vsi ki imate neke čudežne težave s signalom lahko pripisali še lokacijo..


A se ti norce delaš?*

Celje strogi center- Urgenca SB --

isti kur.c je v Cuity Centru v Celju.


2dark je izjavil:

Itak, pa bom šel na nazaj na Telekom. Tako jebeno slab signal imajo. Včeraj sedim v Celju na urgenci, men kaže signal Edge.. Levo tip Telekom včeče mu 5G na polno, desno tip Telemach - signal v nulo 5G.

A1 je katastrofa..


delavec44 je izjavil:

Jaz na A1 s signalom niti ne. S hitrostjo 4g+ ob peak urah pa skoraj povsod.


To je isti ku..c .. A1 ima težek problem.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 2dark ()

Groot ::

No v City Centru Celje sam nisem imel nobenih težav slab mesec nazaj. Urgence pa na srečo nisem rabil obiskati.

Meizu ::

Precej nekonsistenten signal imajo in zanimivo, glede na to da bob gostuje na A1 in sem glih iz A1 paketa prešaltat na bob grem stavit, da ne gostujejo na istih antenah, ker A1 je vseeno deloval dosti boljše na istih lokacijah. Še vedno pa ne tako dobro kot Telemach. Glede na vse operaterje trenutno sem mnenja, da ima Telemach dejansko daleč najboljšo pokritost. Za njim bi najbrž izpostavil Telekom, potem pa ostali trash a la A1, HoT itd. Za temi pa bob in na koncu najbrž T2. Oni pokrivajo na svojem omrežju morda 5 kvadratnih metrov.

Bob je pa precej nekonsistenten, konstantne težave s prekinjanjem govora, internet sicer deluje ampak ravno tako s prekinitvami, ali pa časovnimi luknjami, kjer hitrost drastično pade. Pač poceni trash. Bom še en čas preživel z bobom pa vidim kako se obnese na dolgi rok ampak zaenkrat je bolj meh kot kaj drugega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Meizu ()

2dark ::

Kličem 2 dni nazaj a1 klicni center.. Se ne javijo.. Dobim na sms- da je možna komunikacija prkeo Viberja ali whatsAppa..

V rit si naj zataknejo vse skupaj.

Meizu je izjavil:

Precej nekonsistenten signal imajo in zanimivo, glede na to da bob gostuje na A1 in sem glih iz A1 paketa prešaltat na bob grem stavit, da ne gostujejo na istih antenah, ker A1 je vseeno deloval dosti boljše na istih lokacijah. Še vedno pa ne tako dobro kot Telemach. Glede na vse operaterje trenutno sem mnenja, da ima Telemach dejansko daleč najboljšo pokritost. Za njim bi najbrž izpostavil Telekom,


Telemach ji je prešišal. Pri telekomunikacijah ni nič tako, da boš spal na starih lovorikah, če jih sploh imajo.

Včasih sta bila Telekom in A1, zdaj je ta plošča Telemach in Telekom.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 2dark ()

Meizu ::

Bom popravil, včasih sta bila Mobitel in SiMobil. Odkar so jih avstrijci kupili pa iz slabšega na slabše.

2dark ::

Meizu je izjavil:

Bom popravil, včasih sta bila Mobitel in SiMobil. Odkar so jih avstrijci kupili pa iz slabšega na slabše.


Potem je vse jasno.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

MrStein ::

šalabajzerji
Pošiljam jim sporočilo preko obrazca na spletni strani a1.si in moram izpolniti kontaktne podatke, čeprav sem prijavljen in imajo vse te podatke.

Wait, there is more!
Malo nižje moram spet vpisati telefonsko številko (sicer ne kontaktno, ampak , citiram: "Vnesite telefonsko številko na pogodbi" ; zdaj niti ne vem, amislijo številko, ki jo imam pri njih naročeno, ali kontaktno številko, ki je slučajno zavedena v pogodbi; pri njih namreč nimam naročene tel. številke)
Ter zahtevajo še naslov. Ker ne morejo tega iz moje pogodbe prebrati, ki jo imajo v bazi...

Pa še to: funkcija klepet ne deluje. Po kliku se nič ne zgodi. Firefox, zadnja verzija, yada, yada...
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

2dark ::

To ni nič. V petek pokličem na njihovo številko za informacije 040404040.. za pogovor s svetovalcem er. študentom in mi preposnet glas pove "za lažjo komunikacijo vam bomo poslali SMS, kjer boste imeli link do povezave VIber ali Wahtsapp ".. WOt??

Baje so imeli težave, kakšne le...

Da ne omenjam, da se ne javljajo in kličejo nazaj.

Potop...

Če koga zanima..

Samsung ima sedaj spet akcijo. Isto sem videl sedaj pri Telekomu in A1..

Če vzamete določen telefon , se registrirate na Samsungovi strani in dobite brezplačno SGS Fe21 ali Samsungovo tablico..
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 2dark ()

Ganon ::

Koliko enih težav. :)) Še kadarkoli sem jih kontaktiral preko pogovora v živo na spletni strani, smo vse rešili hitro in brez komplikacij.

MrStein ::

Čakaj, nadaljevanje:
pošljejo mi na email link za podpis nove pogodbe.

Tule je opisan postopke podpisa:
https://www.a1.si/elektronski-podpis

Na drugem koraku se vidi, da je gumb "Prijava" s katerim bi se naj prijavil.

Meni kaže:

Najprej morate registrirati nov uporabniški račun.
"Registracija uporabniškega računa" (gumb)

No, bom imel dva računa... če bo šlo skoz imeti dva na isto tel. št. in druge iste podatke.

Za Uporabniško ime sem vpisal "nekaj" ampak to je nekdo že uporabil :P

No:

Prišlo je do napake na strežniku! Prosimo, poskusite kasneje.


Datum in čas napake: 17.10.2023 12:49:00
Oznaka napake: 'ea113aec-a962-4a52-a89e-a4c27084c4df' - '#1'


Pri poskusu prijave.
Bom poskusil kasneje...
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

MrStein ::

Še tole:
ko je uspelo priti skozi registracijo in grem spet na podpis, se prijavim z novim računom, udari z:

V A1 ste prijavljeni z napačnim uporabniškim računom.
Kliknite na ponovno prijavo in se prijavite v račun, vezan na storitev 38640123456.

Bravo!

Jim bom podpian PDF po emailu poslal.
Časa sem že itak zgubil več, kot bom prihranil s ponujenim popustom...
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

Han ::

Mailov ne berejo. :P

MrStein ::

he he, ja.
Sem jim preko spletnega obrazca poslal.
Če niti to ne bo šlo, pa pač ne, če porabim še 5 minut, sem si več stroškov naredil, kot bi jo s popustom nazaj dobil.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

2dark ::

Ganon je izjavil:

Koliko enih težav. :)) Še kadarkoli sem jih kontaktiral preko pogovora v živo na spletni strani, smo vse rešili hitro in brez komplikacij.



Model. Mene ne zanima kontaktiranje preko spletne strani in da se bomo dopisoval.

Poslabšal so se in to konkretno.

V nobeni njihovi poslovalnici se nihče ne javi na telefon. Tudi nazaj ne pokličejo. Potem pa naj zbrišejo telefonske iz svoje spletne strani.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 2dark ()

Meizu ::

To s tem whatsapp klepetom imajo že kar dolgo časa, češ kao, da so njihove telefonske linije preobremenjene. In potem kar ugasnejo celo številko in čav. Najprej so odrezali tehnični oddelek od telefonske številke v celoti, tako da se itak v vsakem primeru pogovarjaš samo s svetovalcem, ki včasih še naročnine ne zna hendlat.

Zdaj so praktično ukinili še to. Pri whatsapp klepetu pa dobivaš generične odgovore brez nekih pametnih solucij, ker boš verjetno klepetal s petnajstimi svetovalci svetujem, da si tekst spišeš v clipboard in potem samo copy pejstaš v whatsapp ker boš v nasprotnem fasal revmo.

Pač, zaslužijo si en res konkreten bojkot. Jaz sem preko whatsappa zaradi pol letne kolobocije z vzpostavitvijo internetne linije na eni od mojih lokacij pri njihovem whatsappu že prevečkrat fasal napad črnih misli.

starfotr ::

Očitno snemanje pogovorov zaradi višje kakovosti storitev ni bila uspešna strategija.

Direktnonse vidi, kam zadeve peljejo, če se dela na rezanju stroškov, ceni v poden in za čim višjo rast delnice na borzi.

Pač enkrat bo konec.

Aja, AI bo vse to rešil. Rešitev je na vidiku.

LuGi ::

Odjavil vse storitve, ker so porazne. Velja za mobilne in fiksne storitve.

Poceni so, to je pa tudi vse.

sbawe64 ::

Ravno danes nova reklama v nabiralniku za A1 :D.
Zrnec je notri.
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

2dark ::

LuGi je izjavil:

Odjavil vse storitve, ker so porazne. Velja za mobilne in fiksne storitve.

Poceni so, to je pa tudi vse.


Tudi sam bom isto naredil. Raje plačam več pa mam mir kot tole..

sbawe64 je izjavil:

Ravno danes nova reklama v nabiralniku za A1 :D.
Zrnec je notri.


Enako.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 2dark ()

Magic1 ::

Zakaj za vraga pa sploh ste na A1. Greš na Bob ali Hot in imaš praktično isto za konkretno manj denarja.
Magic

ZveeZ ::

Magic1 je izjavil:

Zakaj za vraga pa sploh ste na A1. Greš na Bob ali Hot in imaš praktično isto za konkretno manj denarja.

Jaz koristim ultro ampak bom ocitno migriral k telekomu za cca dvojno ceno.
Tako nestabilne povezave se nisem dozivel, pa zivim cca 250m od enega in 500m od drugega 4g+5g oddajnika.

d4vid ::

Magic1 je izjavil:

Zakaj za vraga pa sploh ste na A1. Greš na Bob ali Hot in imaš praktično isto za konkretno manj denarja.


Mobilno telefonijo sem ze zdavnaj prestavil na bob/hot, stacionarne storotve zaenkrat zaradi nizje cene se imam pri A1, ker za bogo 10/1 povezavo ne mislim placevat bogastva.
Ko bo enkrat do mene prišel rune (v roku meseca ali dveh) se pa spokam drugam ker bom končno prišel do normalnih hitrosti in mi nekaj € gor/dol tud ne pomeni tolk, če za tiste par € več dobim podporo. Ker ko jih rabim, hočem da so odzivni.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

2dark ::

Magic1 je izjavil:

Zakaj za vraga pa sploh ste na A1. Greš na Bob ali Hot in imaš praktično isto za konkretno manj denarja.



Ker bob pa hot nimata telefonov po močno nižjih cenah. Hitrost 50/10 ni niti pod razno isto kot ponujajo a1, telekom in telemach..
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

ZveeZ ::

2dark je izjavil:

Magic1 je izjavil:

Zakaj za vraga pa sploh ste na A1. Greš na Bob ali Hot in imaš praktično isto za konkretno manj denarja.



Ker bob pa hot nimata telefonov po močno nižjih cenah. Hitrost 50/10 ni niti pod razno isto kot ponujajo a1, telekom in telemach..

1000/200 za 2€ dodatka (se vedno ceneje od a1, ts, t2, tsmeh, itd..)

2dark ::

ZveeZ je izjavil:

2dark je izjavil:

Magic1 je izjavil:

Zakaj za vraga pa sploh ste na A1. Greš na Bob ali Hot in imaš praktično isto za konkretno manj denarja.



Ker bob pa hot nimata telefonov po močno nižjih cenah. Hitrost 50/10 ni niti pod razno isto kot ponujajo a1, telekom in telemach..

1000/200 za 2€ dodatka (se vedno ceneje od a1, ts, t2, tsmeh, itd..)


Sem napisal, da nimata znižanih telefonov..
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

ZveeZ ::

2dark je izjavil:

ZveeZ je izjavil:

2dark je izjavil:

Magic1 je izjavil:

Zakaj za vraga pa sploh ste na A1. Greš na Bob ali Hot in imaš praktično isto za konkretno manj denarja.



Ker bob pa hot nimata telefonov po močno nižjih cenah. Hitrost 50/10 ni niti pod razno isto kot ponujajo a1, telekom in telemach..

1000/200 za 2€ dodatka (se vedno ceneje od a1, ts, t2, tsmeh, itd..)


Sem napisal, da nimata znižanih telefonov..

Sej jih nimajo niti ostali.

2dark ::

ZveeZ je izjavil:


Sej jih nimajo niti ostali.


KDo nima? A1, TS, telemach,? Vsi majo telefone po znižani ceni.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )
««
14 / 15
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Katerega internetnega ponudnika izbrati? (strani: 1 2 3 435 36 37 38 )

Oddelek: Omrežja in internet
1881563561 (561) MrStein
»

A1 Slovenija (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
35086214 (472) Cantstandya
»

Hot, BOB, Telemach in vse ostalo (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
15649959 (12287) V-i-p
»

A1 bo z novim letom podražil stare pakete (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Rezultati
5314276 (7288) pwn3rrr
»

Telekom in A1 dražita pakete (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
19569495 (56941) Cruz

Več podobnih tem