» »

A1 Slovenija

A1 Slovenija

kixs ::

Po mukah dobil svetovalca... nisem vrnil opreme ob menjavi paketa. Ha, nove opreme pa niti odprl se nisem :lol: Bi bilo najhitreje novo poslati nazaj...

V-i-p ::

Ne moreš kar tako po domače. Je treba opremo ustrezno tudi pri njih vodit.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

kixs ::

No, v SMSu bi lahko omenili opremo. Tako pa samo obveznosti na splosno in zacasno prekinitev storitev. Ni mi bilo prav nic jasno. Lahko bi se kje v sklicu zmotil ali kaj podobnega, ker placujem preko N26.

xseki ::

Ali kdo ve če lahko prekineš naročnino fiksnih storitev (brez vezave) in jo potem en drug družinski član na istem naslovu spet naroči in se ob tem še veže, da dobi/koristi popust?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xseki ()

bambam20 ::

xseki je izjavil:

Ali kdo ve če lahko prekineš naročnino fiksnih storitev (brez vezave) in jo potem en drug družinski član na istem naslovu spet naroči in se ob tem še veže, da dobi/koristi popust?


Verjetno, ker je drugi član nosilec naročnine.

V-i-p ::

Težka bo, po mojem. Ker potem bi lahko xy članov gospodinjstva naročali vsepovprek storitev, ki je prejšnji ni plačal. Prej bi rekel, da je priključek vezan na naslov/stanovanje?
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

miko22 ::

na naslov je vezano. Pa po 3 mesecih si lahko spet novi naročnik.

mag3 ::

Če kdo rabi popust na A1, je za nove naročnike, 50% popust za 2 leti:

Ob sklenitvi novega naročniškega razmerja na paketih MIO, Podjetni MIO ali A1 Vajb, naj pokažejo tvojo promocijsko kodo in si tako znižajo mesečno naročnino kar za 50 % za dve leti.
Promocijska ponudba velja za vsa novo sklenjena naročniška razmerja ob predložitvi kode od 15. 4. do 31. 5. 2022. Kodo lahko unovčijo tako zasebni kot poslovni uporabniki, vsaka koda je unovčljiva 5x.

Koda:15651988

Ganon ::

Za kode obstaja posebna tema.

pwn3rrr ::

mag3 je izjavil:

Če kdo rabi popust na A1, je za nove naročnike, 50% popust za 2 leti:

Ob sklenitvi novega naročniškega razmerja na paketih MIO, Podjetni MIO ali A1 Vajb, naj pokažejo tvojo promocijsko kodo in si tako znižajo mesečno naročnino kar za 50 % za dve leti.
Promocijska ponudba velja za vsa novo sklenjena naročniška razmerja ob predložitvi kode od 15. 4. do 31. 5. 2022. Kodo lahko unovčijo tako zasebni kot poslovni uporabniki, vsaka koda je unovčljiva 5x.

Koda:15651988

Recimo, da bi šel za ti 2 leti iz Bob-a nazaj k A1, samo že ko vidim strošek priključnine 12€, me vse mine. Potem še 2x5€ za prenos številke + A1 praktično vedno ob odhodu od njih nekaj "zmuti" s pogodbo/začasno številko, da potem čudežno plačaš še 1 dodatno mesečno položnico - to sem izkusil sam in še kar nekaj sorodnikov. Če pa recimo ostanem pri A1, mi pa za sklenitev novega paketa ponovno zaračunajo oz. zaračunate dodatnih 10€ - ne, hvala.
Z Bobom nimam nobenih problemov in tudi nobenih priključnin/dodatnih stroškov pri menjavah paketov, tudi njihove REDNE cene so vam lahko za zgled. Evo, mojih 5 centov.

xseki ::

A1 spet dviguje cene

S 1.7 2022 spreminjamo mesečno naročnino spodaj navedenih paketov mobilnih storitev in paketov fiksnih storitev interneta in televizije. Nekaterim paketom se bo cena mesečne naročnine zvišala za 1 EUR z DDV, nekaterim za 2 EUR z DDV in nekaterim paketom za 3 EUR z DDV. Spreminja se tudi mesečna naročnina storitve A1 Protekt, in sicer bo po novem znašala 1,99 EUR na mesec z DDV.

seminal ::

Kaj to pomeni če si vzel A1 net + tv in sedaj plačuješ eno leto 50%, bo šlo gor za tale 3 evre?

Nikonja ::

itak...

miko22 ::

Bomo pač šli drugam....t-2 me vabi za 30€ za 2 leti, vključeno vse kar rabim.

xseki ::

Tudi jaz grem drugam.

seminal ::

miko22
To za 30€ je eno leto samo? potem pa redna cena ? Oz kje se vidi tale akcija?

d4vid ::

Mah, nimam kam drugam it.
Če bi domači lahko preživeli brez TVja, bi se spokal kar na HOT mobilni internet, za tiste 15€ imam vsega dovolj...
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

miko22 ::

seminal je izjavil:

miko22
To za 30€ je eno leto samo? potem pa redna cena ? Oz kje se vidi tale akcija?


Ne, za 2 leti. Me je klicala ena iz t-2 in mi to ponudila. Moram čimprej podpisat, dokler še velja :D

bostt ::

Zanima me če lahko 2. sim kartico(5 eur doplačila k paketu) na paketu maksiMIO vstavim v LTE modem in uporabljam kot domači internet?

Kebo ::

Ja

bostt ::

Pa je hitrost interneta neomejena na LTE modemu do 500GB?

shadeX ::

xseki je izjavil:

Ali kdo ve če lahko prekineš naročnino fiksnih storitev (brez vezave) in jo potem en drug družinski član na istem naslovu spet naroči in se ob tem še veže, da dobi/koristi popust?



Iz prve roke - Vezano je na naslov in ne na uporabnika.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

Groot ::

shadeX je izjavil:

xseki je izjavil:

Ali kdo ve če lahko prekineš naročnino fiksnih storitev (brez vezave) in jo potem en drug družinski član na istem naslovu spet naroči in se ob tem še veže, da dobi/koristi popust?



Iz prve roke - Vezano je na naslov in ne na uporabnika.


Torej po tej logiki, če je kdo pred tabo že v istem stanovanju koristil popust, nihče več ne bo mogel dobiti akcije. Seveda tole ne drži.

shadeX ::

nihče več ne bo mogel dobiti akcije.


Drži - v 2 mesečnem zamaku lahko.

xseki ::

Danes sem jih vprašal, če se lahko vežem in dobim popust (19,99 €/m), gospa na drugi strani je rekla, da se lahko vežem pod pogojem, da storitev naroči drug družinski član. Zraven mi je bilo "zagroženo", da bom na ponoven priklop čakal do 30 dni.

Iz radovednosti sem na to poklical na Telekom in jih vrašal kako dolgo se pri njih čaka na priklop (bakrena parica) v primeru da odjavim A1. Gospod je odgovoril: maksimalno 5 delovnih dni.

Motion ::

xseki je izjavil:

Danes sem jih vprašal, če se lahko vežem in dobim popust (19,99 €/m), gospa na drugi strani je rekla, da se lahko vežem pod pogojem, da storitev naroči drug družinski član. Zraven mi je bilo "zagroženo", da bom na ponoven priklop čakal do 30 dni.

Iz radovednosti sem na to poklical na Telekom in jih vrašal kako dolgo se pri njih čaka na priklop (bakrena parica) v primeru da odjavim A1. Gospod je odgovoril: maksimalno 5 delovnih dni.

Tako so tudi meni rekli.

Evolve ::

xseki je izjavil:

Danes sem jih vprašal, če se lahko vežem in dobim popust (19,99 €/m), gospa na drugi strani je rekla, da se lahko vežem pod pogojem, da storitev naroči drug družinski član. Zraven mi je bilo "zagroženo", da bom na ponoven priklop čakal do 30 dni.

Iz radovednosti sem na to poklical na Telekom in jih vrašal kako dolgo se pri njih čaka na priklop (bakrena parica) v primeru da odjavim A1. Gospod je odgovoril: maksimalno 5 delovnih dni.


pejt pol na telekom pa preplačaj vse skup pol ane... kter si ti kekec :))

miko22 ::

Ima kdo danes vijolično sliko na A1?

xseki ::

Evolve je izjavil:

xseki je izjavil:

Danes sem jih vprašal, če se lahko vežem in dobim popust (19,99 €/m), gospa na drugi strani je rekla, da se lahko vežem pod pogojem, da storitev naroči drug družinski član. Zraven mi je bilo "zagroženo", da bom na ponoven priklop čakal do 30 dni.

Iz radovednosti sem na to poklical na Telekom in jih vrašal kako dolgo se pri njih čaka na priklop (bakrena parica) v primeru da odjavim A1. Gospod je odgovoril: maksimalno 5 delovnih dni.


pejt pol na telekom pa preplačaj vse skup pol ane... kter si ti kekec :))

Ne vem zakaj bi šel na Telekom, če pa trenutno pri A1 plačam veliko manj. Ni bil point mojega posta, da grem na Telekom ampak samo to, da preverim kako dolgo bi pri njih čakal, da me priklopijo:D Pri a1 se mi je zdelo, da so me želeli z tistim čakanjem na ponoven priklop odvrniti od popusta - kar je razumljivo.

zpza ::

seminal je izjavil:

Kaj to pomeni če si vzel A1 net + tv in sedaj plačuješ eno leto 50%, bo šlo gor za tale 3 evre?

ja in boš od nove cene plačeval 50%
kar je meni zavajajoče še posebej je to, ker so v oglasih oglaševal ne samo 50% na naročnino, ampak tudi ceno in cena je bila npr. v oglasu od m paketa za fiksne storitve 34,99 in polovica 17,49...
tako,da tako oglaševanje je zavajajoče, še posebej pa ker ko je že bilo zunaj,da se paketi dražijo - so oni še vedno šibali točno te oglase z odštevanjem dni do konca akcije in notri ceno 34,99 in akcijsko 17,49 - čeprav se je že vedelo,da bo s 1.7. cena drugačna -a tega nikjer niti omenijo ne v oglasu...

miko22 je izjavil:

Ima kdo danes vijolično sliko na A1?

zadnji teden jim pogosto zmrzuje oz. zaustavlja sliko... obup... pa tako se oglasujejo v neki kakovosti... zadnjič enkrat zjutraj je bilo praktično nemogoče gledati program, ker je non stop zmrzovala slika

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zpza ()

shadeX ::

xseki je izjavil:

Danes sem jih vprašal, če se lahko vežem in dobim popust (19,99 €/m), gospa na drugi strani je rekla, da se lahko vežem pod pogojem, da storitev naroči drug družinski član. Zraven mi je bilo "zagroženo", da bom na ponoven priklop čakal do 30 dni.


Drži. 30dni je "mirovno stanje" (v tem času ne gre naprej tvoja pogodba). Po 30 dneh oni začnejo obdelovat tvojo pogodbo, kar traja še kakšen mesec (lahko tudi več). Meni je na A1 rekla da lahko zamenjamo člana ampak mi pove vnaprej (da ne bo slabe volje), da so bili ljudje že več kot 2 meseca brez storitev.

To je pač "varovalka", da si družinski člani nebi med sabo podajali popustov vsako leto. Sicer pa drži: Občutek starega uporabnika, ko ne dobi popusta novega je slab in to ni način kako delaš s stranko.

Sicer pa: Po novem lahko pogodbo z A1 prekineš KADARKOLI, brez penalov (razen če si kupoval aparat oz. imel ugodnosti s podpisom pogodbe).

T2 Ima isti problem s popusti in ker se pri A1 ne vežeš več, pri T2 že svetujejo uporabnikom naj gredo proč od T2 na A1 in po 3 mesecih nazaj na T2 (T2 svetovalka svetovala kolegu), če želijo koristiti polne popuste.

Mare2 ::

shadeX je izjavil:


T2 Ima isti problem s popusti in ker se pri A1 ne vežeš več, pri T2 že svetujejo uporabnikom naj gredo proč od T2 na A1 in po 3 mesecih nazaj na T2 (T2 svetovalka svetovala kolegu), če želijo koristiti polne popuste.


V tem primeru plačaš stroške priključitve.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

shadeX ::

V tem primeru plačaš stroške priključitve.


Od kdaj je za novega uporabnika strošek priključitve? A to ima T2 tako, ker pri A1 kot "nov" uporabnik nisem plačal nič.

zpza ::

shadeX je izjavil:

V tem primeru plačaš stroške priključitve.


Od kdaj je za novega uporabnika strošek priključitve? A to ima T2 tako, ker pri A1 kot "nov" uporabnik nisem plačal nič.


je strošek priključitve tudi pri A 1... jaz sem ga plačala ob priključitvi

tak nasvet menjavanja iz t2 na a1 in nazaj na t2 je za moje pojme neumen - plačaš stroške priključitve jaz sem jo... sem šla na račun pogledati cena priključitve je bila 9,83+ ddv

tako da menjavanje tako zaradi popustov se po mojem ne splača - imaš najprej priključitev na a1 in potem ob ponovnem prehodu še na t2...

miko22 ::

Koliko je dodatni vmesnik za tv pri A1?

IL_DIAVOLO ::

Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

shadeX ::

zpza je izjavil:

shadeX je izjavil:

V tem primeru plačaš stroške priključitve.


Od kdaj je za novega uporabnika strošek priključitve? A to ima T2 tako, ker pri A1 kot "nov" uporabnik nisem plačal nič.


je strošek priključitve tudi pri A 1... jaz sem ga plačala ob priključitvi

tak nasvet menjavanja iz t2 na a1 in nazaj na t2 je za moje pojme neumen - plačaš stroške priključitve jaz sem jo... sem šla na račun pogledati cena priključitve je bila 9,83+ ddv


Ah, potem nekaj ne vem, verjetno bo na prvi položnici.

tak nasvet menjavanja iz t2 na a1 in nazaj na t2 je za moje pojme neumen - plačaš stroške priključitve jaz sem jo... sem šla na račun pogledati cena priključitve je bila 9,83+ ddv


Ni nujno, če je razlika v ceni 35€ na mesec (npr 20€ za novega uporabnika pri A1 vs star uporabnik na T2 55€) - kolega ravno zaradi tega šaltal iz T2.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

Ml33k ::

Sem videl da pri A1 po novem ponujajo hitrosti 500/100 za nove naročnike na optiki. Ali se bo to preneslo tudi na obstoječe uporabnike ali bomo ponovno postali drugorazredniki?

Motion ::

Obstoječi naročniki pri A1, ki sedaj plačujemo polno ceno, lahko brezplačno spremenimo paket na novega Net+TV. Pri tem imamo prve 3 mesece znižano naročnino.

Ml33k ::

Motion je izjavil:

Obstoječi naročniki pri A1, ki sedaj plačujemo polno ceno, lahko brezplačno spremenimo paket na novega Net+TV. Pri tem imamo prve 3 mesece znižano naročnino.

Ne plačujem polne naročnine. Imam popust še do avgusta. Bolj me zanima samo hitrost interneta.

svecka ::

zpza je izjavil:

shadeX je izjavil:

V tem primeru plačaš stroške priključitve.


Od kdaj je za novega uporabnika strošek priključitve? A to ima T2 tako, ker pri A1 kot "nov" uporabnik nisem plačal nič.


je strošek priključitve tudi pri A 1... jaz sem ga plačala ob priključitvi

tak nasvet menjavanja iz t2 na a1 in nazaj na t2 je za moje pojme neumen - plačaš stroške priključitve jaz sem jo... sem šla na račun pogledati cena priključitve je bila 9,83+ ddv

tako da menjavanje tako zaradi popustov se po mojem ne splača - imaš najprej priključitev na a1 in potem ob ponovnem prehodu še na t2...



T2 po novem računa prekinitev pogodbe 25 eur (po 1.7.22). Tako da tudi menjave se več ne splačajo. In A1 računa za sedaj 10 eur prekinitev. Potem pa je še priklop pri nekaterih in se tisti popust ne splača več.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: svecka ()

xseki ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xseki ()

NiDobraCena ::

A se namensko izogibajo imenovanju te svoje nove rešitve, ker so 5G po gobcih vlačili teoretiki zarot? Drugače ne razumem, zakaj ni nikjer razen na blogu zadeva dejansko poimensko omenjena...

hbgqzR ::

Se splača menjava, se posebej od zelo dragega T2 (ko si naročnik dalj časa), saj imaš prvo leto nekje -50% kot nov naročnik pri drugih ponudnikih (nekje -25% v dveh letih potem). In T2 res računa 25EUR preklic pogodbe, preveril.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hbgqzR ()

xseki ::

Arena Sport 1 Premium že pri Telekom Slovenije, A1 Slovenija in T-2

Od danes naprej lahko spremljate angleško ligo na Arena Sport 1 Premium! ISP: A1, Telekom in T2.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xseki ()

kuvanasarma ::

Ali kdo ve kdaj naj bi A1 uvedel VoWifi?

strom_15 ::

kuvanasarma je izjavil:

Ali kdo ve kdaj naj bi A1 uvedel VoWifi?


Neuradno naj bi VoWiFi A1 Slovenija uvedel naslednje leto.

Mare2 ::

Imam fiksni internet na optiki A1 v Ljubljani. Imam tudi Modem Zyxsel DX3101-B1, wifi pa ni dovolj močam, da bi vlekel do oddaljene sobe (3 stene).

Sem v to sobo napeljal drug modem preko UTP, pa javi, da ni interneta. Kako nastaviti?

Hvala vsem za info.
(Samo ne rečt, naj jih pokličem, ker pojma nimajo).
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

vinkop ::

xseki je izjavil:

Arena Sport 1 Premium že pri Telekom Slovenije, A1 Slovenija in T-2

Od danes naprej lahko spremljate angleško ligo na Arena Sport 1 Premium! ISP: A1, Telekom in T2.


sem ravno gledal vikend prenose in imajo vseh 10, oziroma celo kolo v živo. Problem bo nastal, ko se bo začela še spanska in italijanska liga. Enostavno bojo morali še dodati 2-3 programa, ker drugace ne bojo speljali prenose v zivo....

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vinkop ()

xseki ::

Arena Sport 2 Premium prihaja kmalu


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Katerega internetnega ponudnika izbrati? (strani: 1 2 3 435 36 37 38 )

Oddelek: Omrežja in internet
1881563097 (97) MrStein
»

A1 šalabajzerji (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Omrežja in internet
730132096 (1409) PacificBlue
»

A1 Xplore TV (strani: 1 2 3 418 19 20 21 )

Oddelek: Omrežja in internet
1034179312 (3242) mag3
»

A1 Kombo M (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Omrežja in internet
24677997 (20402) Tilen
»

A1 TV AS LTE (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Omrežja in internet
21052242 (27581) brez-imenko

Več podobnih tem