» »

Hot, BOB, Telemach in vse ostalo

Hot, BOB, Telemach in vse ostalo

«
1
2 3 4

Lenc ::

Pozdravljeni!

Nisem še zasledil podobne teme, kjer bi diskutirali o omenjenih ponudnikih mobilnih storitev. Sem pred iztekom naročniškega razmerja na A1, kjer sem imel 50% popust na naročnino za 2 leti. Super in poceni paket, nikoli problemov. Vendar sedanji paketi so mi drastično predragi, vsaj za to koliko jaz porabim in potrebujem.
Zanima me torej, kaj menite Hot-u, BOB-u ali Telemach-u? Kam iti? Kje ste zadovoljni, kje ne? Kako je s pokritostjo?
Na BOB-u nikjer ne zasledim kako je z MMS-i. So všteti v 3000 enot (paket drzni BOB)?
Telefona ne bom kupoval, saj ga kupim ko crkne - brez vezave.

Stari maček ::

BOB MMS-e računa posebej. Trenutno najboljše je vzeti HOT Maxi.

TgT ::

Pokritost s signalom je na A1, Hot in BOBu ista.
Hit'N'Run

DeeCoy ::

Imam telemach še več za 17€ na mesec že pomoje ene 5 let in do danes se mi je redko zgodilo, da sem bil nedosegljiv (mogoče v kakšni kleti, dvigalu večje stavbe). LTE ima tudi pri nas doma, kjer ni niti Telekom 3Gja. Je pa to stvar osebne preference, odvisno, kje se giblješ. Jaz rabim večjo količino prenosa podatkov, ker imam prek hotspota gor priklopljeni še dve mobilni napravi. HoT ni slaba rešitev, ampak za par € na leto jaz nisem šel preklapljat, glede na to, da imam na telemachu vse urejeno kot mora biti in sem zadovoljen.

sfaljk ::

Pozdravljeni.

Iz enakega razloga kot Lenc sem novembra šel iz A1 na HoT na paket za 10€.

Zaenkrat brez težav.

LP

MrNighthawk ::

Lenc je izjavil:

Pozdravljeni!

Nisem še zasledil podobne teme, kjer bi diskutirali o omenjenih ponudnikih mobilnih storitev. Sem pred iztekom naročniškega razmerja na A1, kjer sem imel 50% popust na naročnino za 2 leti. Super in poceni paket, nikoli problemov. Vendar sedanji paketi so mi drastično predragi, vsaj za to koliko jaz porabim in potrebujem.
Zanima me torej, kaj menite Hot-u, BOB-u ali Telemach-u? Kam iti? Kje ste zadovoljni, kje ne? Kako je s pokritostjo?
Na BOB-u nikjer ne zasledim kako je z MMS-i. So všteti v 3000 enot (paket drzni BOB)?
Telefona ne bom kupoval, saj ga kupim ko crkne - brez vezave.


Ne vem sicer, če je "fer" metat HoT in BOB v isti koš kot Telemach. Ampak predlagam, da potem omeniš še T2 :)

HoT naj bi imel težave z iPhonom in (ne)pošiljanje MMSjev. Vsaj tako nekateri pravijo.

Sam sem pa iz A1 rajši "pobegnil" k T2 ker imam vse njihove storitve v enem paketu in se mi zdi relativno poceni.

Izaso ::

Na Telemachu maš skoz ene akcije. Zdej je bil 3 mes brez naročnine na paktu NAJVEČ. Signal res kakovosten - stara hiša z debelimi zidovi in poln LTE. Tujina: možnost EU/ZDA prenos podatkov, uniwifi točke, vključena mobilna tv. Slabost: ni monete. A1/HOT več težav s signalom, za razmislit.

KTr1sk ::

Za Bob in Hot še nisem zasledil, da bi kdaj podražili pakete, zato ostajam na Bob-u, deluje pa tudi vse tako kot treba.
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

Lonsarg ::

Telemach je povzročil kar revolucijo glede cene v svojih časih z paketi VEČ. Potem pa so prišlo razni Hot in Bob in šli še nižje, Telemach pa je hkrati začel dražit da je še bolj povečal razliko. Zdaj je cenovno že tam-tam z A1 in Mobitelom.

Skratka glavni trije s svojem omrežjem in poslovalnicami so kar dražji sedaj. Pa ne rečem če bi bili 20% dražji za lusuz lastnih poslovalnice itd. ampak ne, so 50-100% dražji, kar pa niti slučajno več ne more bit vredno denarja. T-2 je nekje vmes, ni tam kot ti veliki trije in ni tam kot nizkocenovniki.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

Apple ::

HoT++
Bob--
LP, Apple

vinkop ::

tako hot kot bob imata velik minus, ker nimata vkljucenih vsaj 100 brezplacnih mms-ov....takega paketa nikoli ne bi kupil....

KTr1sk ::

včasih so bili mms-i zakon,danes se mi zdi to brezveze, ker je tako slaba kvaliteta, zato je veliko boljše preko e-maila,viberja,messengerja ipd...tako da ne vem v čem je problem...
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

6151 ::

MrNighthawk je izjavil:

Lenc je izjavil:

Pozdravljeni!

Nisem še zasledil podobne teme, kjer bi diskutirali o omenjenih ponudnikih mobilnih storitev. Sem pred iztekom naročniškega razmerja na A1, kjer sem imel 50% popust na naročnino za 2 leti. Super in poceni paket, nikoli problemov. Vendar sedanji paketi so mi drastično predragi, vsaj za to koliko jaz porabim in potrebujem.
Zanima me torej, kaj menite Hot-u, BOB-u ali Telemach-u? Kam iti? Kje ste zadovoljni, kje ne? Kako je s pokritostjo?
Na BOB-u nikjer ne zasledim kako je z MMS-i. So všteti v 3000 enot (paket drzni BOB)?
Telefona ne bom kupoval, saj ga kupim ko crkne - brez vezave.


Ne vem sicer, če je "fer" metat HoT in BOB v isti koš kot Telemach. Ampak predlagam, da potem omeniš še T2 :)

HoT naj bi imel težave z iPhonom in (ne)pošiljanje MMSjev. Vsaj tako nekateri pravijo.

Sam sem pa iz A1 rajši "pobegnil" k T2 ker imam vse njihove storitve v enem paketu in se mi zdi relativno poceni.


Jaz sem imel v zadnjih 5 letih praktično vse, začel sem na Simobil, potem sem šel na bob ko so prvič dali ven ponudbo, nato telesmeh več(takrat so imeli neomejen LTE, ker so na novo zgradili omrežje), potem smo v familiji šli na telekom modri, sem dobil 10GB prenosa, potem HoT za 3 mesece, so imeli še brezplačen prenos, pa ravno je T2 dal paket brezčasni maxi ven (mi je žal da nisem ostal pri hot, o težavah spodaj), sedaj sem pa spet na A1 zaradi julijske akcije ko so delili zastonj mix2s, paket svobodni 30GB za 16€ na mesec- ima vključen tudi 1GB izven EU ki pride kar prav


Glede omrežja pa tako:
V Sloveniji nobenih težav pri nobenem operaterju, razen pri zabasanosti nekaterih A1 baznih postaj (4G, 4G+ zaenkrat leti na polno)
V tujini pa t2 v 90% časa ne deluje prenos podatkov (sploh se mi ni hotelo pravilno povezati na omrežja) ostali uporabniki poročajo o istih težavah. Pri drugih operaterjih tujina deluje v nulo.

Sem pa imel pri telesmehu enkrat težavo ko sistem ni vpisal plačane položnice, in so kar odklopili prenos podatkov... po klicu je bilo rešeno.

Ko se mi izteče vezava grem verjetno nazaj na bob/hot, najboljša izkušnja za dobro ceno.

vinkop ::

KTr1sk je izjavil:

včasih so bili mms-i zakon,danes se mi zdi to brezveze, ker je tako slaba kvaliteta, zato je veliko boljše preko e-maila,viberja,messengerja ipd...tako da ne vem v čem je problem...

polovica mojih prijateljev, sodelavcev, znancev ne ve kaj je viber, messenger ipd.

KTr1sk ::

vinkop je izjavil:

tako hot kot bob imata velik minus, ker nimata vkljucenih vsaj 100 brezplacnih mms-ov....takega paketa nikoli ne bi kupil....

ker so paketi pri Hot-u in Bob-u dosti cenejši kot pri velikih "telemach, telekom,a1" je tako če bi tudi dosti pošiljal mms-e, sigurno vseeno nebi presegel cene naročnine od ta-velikih ;), vsakdo ki ima pametni telefon ima pa tudi nastavljen email, tako da preko emaila je kakovost slike v originalni kvaliteti in tudi dobi brezplačno (v kolikor ima dosti podatkovnih podatkov)
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

AnjaNja ::

mmse pošiljam občasno izključno osebam, ki ne uporabljajo mesengerja ali viberja. (v bistvu gre tudi meni vedno bolj na živce tole pipkanje mesengerja). Pride prav, je pa res veliko slabša kvaliteta. Imam bob-zaenkrat zadovoljna, sem pa šele prestavila številko tja. Kolikor so meni razložili sem mms všteva v količino smsov. Ima pa tale Hit bob, ki za mojo porabo čisto zadostuje (oz. je še viška).

za hec em poslala en mms pa bomo vidli ko bo položnica ali bo kaj dodatno zaračunano ali ne. Pravijo da ne.

Omrežje sem pa že prej pri A1 obkljukala prednosto 2g/3g....se pozna pri bateriji.

Apple ::

Pazi se Boba in njihovi položnic... Očitno imajo tam zaposlene tudi nesposobneže.
LP, Apple

fikus_ ::

Apple, boš moral bolj razložit, zakaj se je potrebno pazit!

BOB MMS-e zaračunava posebej. 0,04€ MMS, poglej cenike!

MrStein ::

KTr1sk je izjavil:

včasih so bili mms-i zakon,danes se mi zdi to brezveze, ker je tako slaba kvaliteta, zato je veliko boljše preko e-maila,viberja,messengerja ipd...tako da ne vem v čem je problem...

Pa ravno včeraj je en jamral, da se mu preko viber in mail slike poslabšajo.
Pa pri Skype se tudi dogaja. In hangout. Ni da ni. Kot da so developerji pili. Usklajeno.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Nesta ::

Po vseh komentarjih se mi zdi da je najboljše ostati na Simobilu (orto) paket...sicer ni najcenejsi, ampak za 14.99 imas neomejene vse klice smse in mmse ter 15 gb prenosa + 5 gb tujina...
Razmišljal sem o hotu in bobu za 10€...

sgdjkdlsugi4 ::

Nesta je izjavil:

Po vseh komentarjih se mi zdi da je najboljše ostati na Simobilu (orto) paket...sicer ni najcenejsi, ampak za 14.99 imas neomejene vse klice smse in mmse ter 15 gb prenosa + 5 gb tujina...
Razmišljal sem o hotu in bobu za 10EUR...

Orto paketov ni več

Sem pa na istem kot Lenc, 50% popust na naročnino 2 leti nazaj se kar navadi človek, kolebam pa med Hot in Bob. MMSov mam nekje 10 mesec, torej 40c zraven, kar je še vedno manj kot 18EUR na A1.

Zgodovina sprememb…

LeyaPrive ::

Ja, bob posebej zaračuna MMSe. Sem ujela akcijo 3 mesce brezplačne naročnine in mi niso zaračunali niti teh MMSov. Zaenkrat zadovoljna. Prej semplačevala 23 € pri A1, sedaj pa 8 €.

Nesta ::

Se pravi po poteku pogodbe ne bom imel vec Orto paketa? Trenutno imam A1 Orto 15 GB. Temu podoben paket je za 15EUR A1 Go!z 3EUR popusti?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nesta ()

Nesta ::

Kaj pa T2?
Brezčasni M in L sta top....

https://www.t-2.net/mobilni-paketi

Že vidm haklc 50% popusta za 2 leti...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nesta ()

MrStein ::

T-2 mobilnost je bolj kilava.
V Sloveniji imaš skakanje med omrežjem T-2 in Telekom, v tujini pa ... bog ve.
Saj ko dela, dela OK, ampak ko ne dela pa ne dela sploh.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Nesta ::

MrStein je izjavil:

T-2 mobilnost je bolj kilava.
V Sloveniji imaš skakanje med omrežjem T-2 in Telekom, v tujini pa ... bog ve.
Saj ko dela, dela OK, ampak ko ne dela pa ne dela sploh.


Aja nima pogodbe z kakim telekomom ali simobilom da uporablja njihovo omrezje? Tako kot Telemach?

MrNighthawk ::

MrStein je izjavil:

T-2 mobilnost je bolj kilava.
V Sloveniji imaš skakanje med omrežjem T-2 in Telekom, v tujini pa ... bog ve.
Saj ko dela, dela OK, ampak ko ne dela pa ne dela sploh.


cca pol leta sem na T2 mobilni. ročno izbereš Telekom omrežje in si na istem kot, če bi imel telekom. V tujini sem pa samo na avtomatsko spet preklopil in ni bilo težav. Do konca 2019 bodo uredili tudi LTE roaming v tujini.

Edina težava je, če ti mobilna naprava/software ne dovoli velikega downloada preko roaminga. to se mi je zgodilo samo pri DL android updejta.

Nesta ::

MrNighthawk je izjavil:

MrStein je izjavil:

T-2 mobilnost je bolj kilava.
V Sloveniji imaš skakanje med omrežjem T-2 in Telekom, v tujini pa ... bog ve.
Saj ko dela, dela OK, ampak ko ne dela pa ne dela sploh.


cca pol leta sem na T2 mobilni. ročno izbereš Telekom omrežje in si na istem kot, če bi imel telekom. V tujini sem pa samo na avtomatsko spet preklopil in ni bilo težav. Do konca 2019 bodo uredili tudi LTE roaming v tujini.

Edina težava je, če ti mobilna naprava/software ne dovoli velikega downloada preko roaminga. to se mi je zgodilo samo pri DL android updejta.


Je kaj ceneje če grem na T-, 2 ce imam prek T-2 že optiko, fiksno telefonijo, TV, ter že 2 mobilni telefonski?

Hvala

MrStein ::

MrNighthawk je izjavil:


cca pol leta sem na T2 mobilni. ročno izbereš Telekom omrežje in si na istem kot, če bi imel telekom. V tujini sem pa samo na avtomatsko spet preklopil in ni bilo težav. Do konca 2019 bodo uredili tudi LTE roaming v tujini.

Jaz pa imam že več let.
Lahko pa pogledaš kaj uporabniki pišejo po forumu (tem ali drugih).
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Nesta ::

MrStein je izjavil:

MrNighthawk je izjavil:


cca pol leta sem na T2 mobilni. ročno izbereš Telekom omrežje in si na istem kot, če bi imel telekom. V tujini sem pa samo na avtomatsko spet preklopil in ni bilo težav. Do konca 2019 bodo uredili tudi LTE roaming v tujini.

Jaz pa imam že več let.
Lahko pa pogledaš kaj uporabniki pišejo po forumu (tem ali drugih).


Klici in SMS v EU se vse plačajo na T-2?
Pravis da se ne splača na T-2? Hot Telekom in Bob sta boljsa za eno normalno uporabo?
Hvala

MrNighthawk ::

Nesta je izjavil:



Je kaj ceneje če grem na T-, 2 ce imam prek T-2 že optiko, fiksno telefonijo, TV, ter že 2 mobilni telefonski?

Hvala


Ne vem kakšno ceno imaš sedaj. Ampak zdaj, ko bodo zvišal za 1-3 € Bo cena oranžni diamant 69€, kar vklučuje TV vse programe, optiko 500/100, eno mobilno št. in stacionarno.

To je brez vseh popustov. Vse ostale ponudbe, ki sem jih nagruntal bi bile dražje. in t2 je edini ponudnik optike v našem bloku.

scipascapa ::

kakšno zvišanje 1-3€ spet?

MrNighthawk ::

scipascapa je izjavil:

kakšno zvišanje 1-3€ spet?


Jap, tokrat tokrat tokrat zaradi TVja

Nesta ::

Tako na oko bi rekel da je potem najboljsa opcija od Hofra - Hot Maxi za 9.99€?

MrNighthawk ::

Nesta je izjavil:

Tako na oko bi rekel da je potem najboljsa opcija od Hofra - Hot Maxi za 9.99€?


Za mobilno... jap.

Nesta ::

MrNighthawk je izjavil:

Nesta je izjavil:

Tako na oko bi rekel da je potem najboljsa opcija od Hofra - Hot Maxi za 9.99€?


Za mobilno... jap.


Rabis kupiti novo SIM kartico za 2€ in potem preko spleta uredis prenos stevilke in izbiro paketa brezplacno?

Nesta ::

Moram nujno kupit sim v hofru ali lahko drugace prebesem svojo stevilko iz Simobila na hot?
Hvala

gendale2018 ::

telekom ima na opitki samo 40 mbps ul tudi če bi linija šla do 1000
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

Killermode ::

Nesta je izjavil:

Moram nujno kupit sim v hofru ali lahko drugace prebesem svojo stevilko iz Simobila na hot?
Hvala

Obvezno bo treba kupiti novo sim

Master_Yoda ::

MrStein je izjavil:

KTr1sk je izjavil:

včasih so bili mms-i zakon,danes se mi zdi to brezveze, ker je tako slaba kvaliteta, zato je veliko boljše preko e-maila,viberja,messengerja ipd...tako da ne vem v čem je problem...

Pa ravno včeraj je en jamral, da se mu preko viber in mail slike poslabšajo.
Pa pri Skype se tudi dogaja. In hangout. Ni da ni. Kot da so developerji pili. Usklajeno.



Kako se ti lahko slike pri poslanem e-mailu poslabsajo ?
Dovie'andi se tovya sagain.

MrStein ::

Tako da en kos softvera v igri zadevo poslabša.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Master_Yoda ::

Ja ampak zakaj bi bilo to omejujoce, si das drugo aplikacijo za maile gor, ki tega ne dela. Tole je bolj "problem between chair and monitor" kot kaj drugega...
Dovie'andi se tovya sagain.

Nesta ::

Killermode je izjavil:

Nesta je izjavil:

Moram nujno kupit sim v hofru ali lahko drugace prebesem svojo stevilko iz Simobila na hot?
Hvala

Obvezno bo treba kupiti novo sim


Hvala mal primerjam HOT in BOB. Pa se mi zdi da za tujini in prenose je trenutno skoraj boljsi BOB.

Hot maxi in Hot mini
VS drzni bob in hit bob

HOT
SLO: ima sicer neomejeno stevilo klicev v vsa omrežja oziroma 1500 minut v Slo ter 20 GB oz 3 GB prenosa v slo.
TUJINA :Ima pa samo 200 oz 100 minut klicev + enako stevilo poslanih smsov iz tujine +prenosa 2,73 GB oz 1,91 GB

Bob
SLO: ima 3000 minut oz 2000 minut v slovenska omrezja ter 20 GB oz 5 GB prenosa v slo.
TUJINA: enako stevilo klicov in smsov kot v Slo + 4 GB iz 3 GB prenosa kar je precej več


Neomejeno število klicov ali 2000 enot je skoraj da isto edino ce si res ogromno na telefonu.
Kaj predlagate?
Dvakrat na leto sicer prov pride prenos podatkov v tujini, tudi zaradi backupiranja slik.
Klici in smsi iz tujine so precej prakticni, ker takrat ko rabis v tujini klic oz sms ga nujno rabis.

Imam pa se sluzben telefon kjer imam tudi cca 1000 enot klicov/smsov/mmsov zakupljenih + 500 tujina... - telekom

Invictus ::

Glede na to, da je kvaliteta zvoka v GSM omrežju zanič, predlagam da začneš uporabljati

FB Messenger, WhatsApp, Vibr, ali karkoli ima sogovornik.

Kvaliteta je bistveno boljša...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

AnjaNja ::

Nesta je izjavil:

Se pravi po poteku pogodbe ne bom imel vec Orto paketa? Trenutno imam A1 Orto 15 GB. Temu podoben paket je za 15EUR A1 Go!z 3EUR popusti?


To je pa odvisno od pogodbe. Včasih so kake posebne akcije in lahko zadržiš ta paket tudi po 31 letu. Preberi svojo pogodbo. Če ti 60 eur na letnem nivoju veliko pomeni 8za toliko bi ti recimo bil ugodnejši paket dtzni Bob od tvojega trenutnega.

Pri meni je večja razlika (pa ker dejansko mi tisti neskončni klici in smsi ne pomenijo toliko), je pa pri meni na letnem nivoju razlike blizu 170 eur. Gre pač tistih 170 na stran za kaj drugega (recimo za veterinarja, fizioterapevta).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AnjaNja ()

Nesta ::

AnjaNja je izjavil:

Nesta je izjavil:

Se pravi po poteku pogodbe ne bom imel vec Orto paketa? Trenutno imam A1 Orto 15 GB. Temu podoben paket je za 15EUR A1 Go!z 3EUR popusti?


To je pa odvisno od pogodbe. Včasih so kake posebne akcije in lahko zadržiš ta paket tudi po 31 letu. Preberi svojo pogodbo. Če ti 60 eur na letnem nivoju veliko pomeni 8za toliko bi ti recimo bil ugodnejši paket dtzni Bob od tvojega trenutnega.

Pri meni je večja razlika (pa ker dejansko mi tisti neskončni klici in smsi ne pomenijo toliko), je pa pri meni na letnem nivoju razlike blizu 170 eur. Gre pač tistih 170 na stran za kaj drugega (recimo za veterinarja, fizioterapevta).


Razmišljam o hit bobu.
Ali je kakšna druga omejitev pri Bobu oz HOtu ki jo na simobilu ni? Razen zastonj MMSov?
Za tujino se mi zdi boljsa ponudba od BOBa?

Nesta ::

Moja poraba zadnjih 5 mesecov:


Storitev 3 / 2019 2 / 2019 1 / 2019 12 / 2018 11 / 2018
Klici znotraj omrežja A1 Slovenija 12 10 26 23 14
Klici v druga mobilna omrežja 76 311 267 596 155
Klici v stacionarna omrežja 0 30 19 31 8
Klici v mednarodna omrežja 0 0 0 0 0
Klici v gostovanju 0 0 0 0 0
Sporočila SMS/MMS 198 389 700 527 347
Sporočila SMS/MMS v gostovanju 0 0 0 0 0
Podatkovni promet (MB) 1738 1977 1006 2767 1333

AnjaNja ::

Nesta, pa saj če prav vidim številke, bi tebi hit bob zadoščal? 2000 min klicev, 2000 smsov in 5gb podatkov. za 8 eur. prenos številke na bob je 5 eur (in 5 eur stane sim kartica). Ker je bob ponudba od a1 ti tudi prekinitve na zaračunajo (meni je vsaj niso, je pa res, da mi je aneks potekel in da sem pri njih že 16 let, nakazuješ na isti trr.

prej si sicer omenjala drzni bob za 10 eur.
Lahko pogledaš tudi ponudbo drugih operaterjev primerjaš, se odločiš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AnjaNja ()

Nesta ::

AnjaNja je izjavil:

Nesta, pa saj če prav vidim številke, bi tebi hit bob zadoščal? 2000 min klicev, 2000 smsov in 5gb podatkov. za 8 eur. prenos številke na bob je 5 eur (in 5 eur stane sim kartica). Ker je bob ponudba od a1 ti tudi prekinitve na zaračunajo (meni je vsaj niso, je pa res, da mi je aneks potekel in da sem pri njih že 16 let, nakazuješ na isti trr.

prej si sicer omenjala drzni bob za 10 eur.
Lahko pogledaš tudi ponudbo drugih operaterjev primerjaš, se odločiš.


Gledal sem se Hot od hofra. Vendar ponuja malenkost manj prenosa 3GB + v tujini imas samo 100 minut zastonj in 100 smsov, ter 1,91 GB prenosa. Pri Bobu pa imas 3 GB prenosa ter 2000 smsov in klicov.
Ali kaj narobo gledam?

Ali pri Hotu velja to za tujino kot dodano temu kar ze imas v sloveniji in eu? Pri bobu je v teh 2000 enot vkljucena poraba v Slo ali v EU?

fikus_ ::

Mislim, da imajo vsi operaterji tako da od zakupljenih količin del teh lahko porabiš v tujini brez dodatnih stroškov.
«
1
2 3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izi mobil mnenja (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
39585507 (4975) Jerry000
»

Spar mobil (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
490149639 (14360) Steinkauz
»

HoT, bob, Izi? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
578664 (4248) zobnik
»

Vzamemo Bob ali Hot Telekom ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6115783 (9744) Lonsarg

Več podobnih tem