» »

Kje kupujete omega 3

Kje kupujete omega 3

1
2
»

Kleemen ::

Amway - Nutrilite.

MaX ::

Priporočam Myprotein. Pošiljajo iz UK, kakovost je pa preverjena. Priporočam da počakaš na akcije, takrat je najceneje, včasih tudi do 30%...če pa ne želiš čakati, ti/vam posredujem svoj refferal link. Z linkom dobiš 25% popusta, jaz pa tudi par evrčkov :-)

Za popust lahko uporabiš link https://si.myprotein.com/referrals.list... ali kot kodo za popust vneseš KLEMEN-RS :-)

PunkDude ::

Sardine EVA v akciji v Tušu.

techuser ::

Če nočeš imet dolgoročnih problemov s konzumiranjem kapsul, si res pejt iskat naravno tuno ali sardine. Jaz sem jemal kapsule več let in vem, da slabšega ne moreš kupiti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: techuser ()

Tilen ::

Kakšni so ti problemi?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

paraboŁa ::

Še kdo nabavlja v DM-u. Cheap af so.

techuser ::

Kar nekaj let po tem sem imel probleme s celjenjem ran. Če imaš kakšno poškodbo, se opazi krvavenje, ki traja kaj nekaj časa, da se ustavi. Potem so bili tudi problemi s kostno maso in bolečinami v sklepih. Ko sem prebral nekaj člankov na to kaj se dogaja, če imaš preveč omega 3 v razmerju do omega 6 in ostalih maščob, sem takoj prenehal s tem. Trajalo je pa približno dve leti po tistem, da se je situacija normalizirala. Začel sem ravno s tistimi iz DM, potem pa kupoval ostale brande kot so swanson ipd.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: techuser ()

Master_Yoda ::

kingsix je izjavil:

Master_Yoda je izjavil:

Omega 3 dobim z 2 zlicama zmletih lanenih semen. okoli 1 eur za pol kile v DMu.


Tale 1eur mečeš vstran.


Sorry za zakasnitev, ampak zakaj ?

techuser ::

Lanena semena so odlično živilo poleg nenasičenih maščobnih kislin bogata z beljakovinami in vitamini.

thramos ::

jype je izjavil:



A ne ješ ti živali samo pod prisilo staršev, al neki tazga?

Tilen ::

techuser je izjavil:

Kar nekaj let po tem sem imel probleme s celjenjem ran. Če imaš kakšno poškodbo, se opazi krvavenje, ki traja kaj nekaj časa, da se ustavi. Potem so bili tudi problemi s kostno maso in bolečinami v sklepih. Ko sem prebral nekaj člankov na to kaj se dogaja, če imaš preveč omega 3 v razmerju do omega 6 in ostalih maščob, sem takoj prenehal s tem. Trajalo je pa približno dve leti po tistem, da se je situacija normalizirala. Začel sem ravno s tistimi iz DM, potem pa kupoval ostale brande kot so swanson ipd.


Problem torej ni v kapsulah ampak v neuravnovešeni prehrani ali napačnem konzumiranju.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

mat xxl ::

Jaz tega uporabljam in sem zadovoljen : https://www.nutrilab.si/izdelek/prehran...

Tilen ::

Pri teh kapsulah se mi zdi zanimivo, da priporočajo maksimalno eno na dan. Koristni učinek se doseže z dnevnim vnosom 250 mg DHA in EPA, kar se z eno 1000mg kapsulo ne doseže.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Tilen ::

Krillöl Vergleich 2018
Die 5 besten Krillöl-Kapseln im Überblick.

https://www.vergleich.org/krilloel/?gid...
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

jype ::

thramos je izjavil:

A ne ješ ti živali samo pod prisilo staršev, al neki tazga?
Sej v teh konzervah ni živali? Gor celo piše, da je brez glutena!

omcpero ::

DM ima pri nas odlične cene glede na vsebnost

Primerjava:
 null

null

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: omcpero ()

Groot ::

Še vedno se lahko krepko skrijejo pred Myprotein tako po ceni kot kakovosti ;)

louser ::

kingsix je izjavil:

Eni se tako bojite tega ribjega olja in komplicirate, da je prav smešno. Po drugi strani pa jeste hrano, ki ima dodano rastlinsko olje, torej omega 6..zarad česar ga uživamo bistveno preveč in posledično povzroča kup zdravstvenih težav. A od grama ribjega olja pa boste umrli. Noro.

Glede celjenja ran in omega 3.. Potem moraš uživat res res veliko. Zdaj neka logika zakaj bi omega 3 vplivala na celjenje ran je: omega 3 deluje anti-inflamatorno.. Da pride do celjenja ran pa mora prit do inflamacije. Ampak to morajo bit res ekstremne doze.

Glede omega 3 in prostate pa ne vem, se ne spomnim, da bi zasledil kaj konkretnega. Bučna semena bi naj pomagala ker imajo veliko cinka.

Vsaj za Ghee, med in aloo lahko znanost potrdi, da podpeši celjenje ran. Omega 3 pravtako. Ne nujnobz vnosom v telo, ampak na rano.

mat xxl ::

Groot je izjavil:

Še vedno se lahko krepko skrijejo pred Myprotein tako po ceni kot kakovosti ;)



Imaš kak dokaz za to trditev, kako analizo, ceno ali je to tvoja firma, ki prodaja ?

Groot ::

mat xxl je izjavil:

Groot je izjavil:

Še vedno se lahko krepko skrijejo pred Myprotein tako po ceni kot kakovosti ;)



Imaš kak dokaz za to trditev, kako analizo, ceno ali je to tvoja firma, ki prodaja ?


Že kar nekaj časa nazaj sem preverjal cene. Cena omega 3 na Myprotein je že v redni ponudbi cca. 0,045-0,05 EUR na kapsulo, kar pa je praktično nepomembno, ker ima Myprotein konstantne akcije vsaj nekje 20-30%. Konkretno me je pred kratkim nakup omega 3 prišel 0,035 EUR na kapsulo (pa nisem vzel največjega pakiranja, kjer bi bila cena pod 0,03 EUR). Cene iz DM se ne spomnim, ker že dolgo nisem kupoval tam, ampak če se ne morim je cena za 60 kapsul nekje 3 EUR, torej 0,05 EUR na kapsulo.

Glede analize lahko sam preveriš sestavo. Omega 3 iz Myprotein na kapsulo vsebujejo 300mg maščobnik kislin (180 EPA in 120 DHA), iz DM pa 260mg (160 EPA in 100 DHA).

Tako da ne Myprotein ni moja firma, ker pač nisem lastnik. Je pa firma od katere kupim večino stvari (ne pa vseh), ker so preprosto cenejše in tudi kvalitetnejše kot drugje.

Sicer pa če koga zanima dobra stran z ocenami različnih dopolnil: https://labdoor.com/rankings Je sicer bolj USA usmerjena, ampak so analizirane tudi določene znamke, ki so dosegljive pri nas.

mat xxl ::

Sem našel ta My protein : https://si.myprotein.com/sports-nutriti...

Sam podjetja ne poznam, niti ne vem, kako veliko je, tako, da moral bi videti kako realno analizo, ne , kaj oni napišejo gor.

Glede te ameriške strani pa super, bi bilo pa še bolje najti kako tako Europsko stran, ker veliko izdelkov od tam, v EU ali na Ebayu pač ni, za naročila iz USA, si pa hitro na kaki carini ....

Groot ::

mat xxl je izjavil:

Sem našel ta My protein : https://si.myprotein.com/sports-nutriti...

Sam podjetja ne poznam, niti ne vem, kako veliko je, tako, da moral bi videti kako realno analizo, ne , kaj oni napišejo gor.

Glede te ameriške strani pa super, bi bilo pa še bolje najti kako tako Europsko stran, ker veliko izdelkov od tam, v EU ali na Ebayu pač ni, za naročila iz USA, si pa hitro na kaki carini ....


Myprotein je drugače eno največjih podjetij, ki se ukvarja s prehranskimi dopolnili in povezanimi stvarmi, na področju EU in tudi širše. Njihovi izdelki so zelo priznano (google it če ne verjameš). Lahko preverš tudi ranking stran, ki sem jo nalepil zgoraj in hitro boš opazil, da so njihovi izdelki v top 3-5 v praktično vseh katergorijah (npr. proteini, BCAA, glutamin, kreatin, itd.)

Velki ::

Morda ve kdo kje bi lahko kupil omega-3 iz alg po ceni blizu te ki so jo imeli na myprotein? Že tam smi je zdelo drago, ko malo googlaš po slovenskih straneh pa je cena x3 na isto količino olja...
Myprotein pa je zgleda končal z prodajo tega izdelka v Sloveniji.

cvalsr ::

Kje kupujete omega 3

Če možganski bonsaji padate na vsako bebavo reklamo in kupujete "omega3", potem verjetno kupujete tudi damske vložke "s krilci", salamo "domaaače" in kozmodiske? Kje pa kupujete to?

FireSnake ::

Velki je izjavil:

Morda ve kdo kje bi lahko kupil omega-3 iz alg po ceni blizu te ki so jo imeli na myprotein? Že tam smi je zdelo drago, ko malo googlaš po slovenskih straneh pa je cena x3 na isto količino olja...
Myprotein pa je zgleda končal z prodajo tega izdelka v Sloveniji.


Eno podjetje iz Maribora:
02 621 26 85
(poznam, ker od tukaj jaz 4 izdelke jemljem)
Imena nisem povedal nalašč, da ne bi kdo rekel, da delam reklamo.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Buggy ::

@Veliki: Zena prehranska dopolnila (Omega 3, C in D vitamin ter probiotike) naroca iz https://www.iherb.com/ in pravi da je to bojda najboljsi price/performance... bo ze drzalo ce tako pravi :P
Sicer mi uporabljamo Omega 3 iz ribjega olja je pa verjetno v ponudbi tudi to kar sam isces.

PacificBlue ::

Ganon ::

cvalsr je izjavil:

Kje kupujete omega 3

Če možganski bonsaji padate na vsako bebavo reklamo in kupujete "omega3", potem verjetno kupujete tudi damske vložke "s krilci", salamo "domaaače" in kozmodiske? Kje pa kupujete to?


Boš argumentiral?

FireSnake ::

Pri ribjem olju je treba biti zelo previden.
Rad bi slišal argumente tistih, ki pravijo, da kupujejo kvalitetno kaj je tisto, kaj sploh gledajo (moje mnenje: samo dnevne odmerke, tu se pa že neha).

Samo dva ZELO POMEMBNA parametra, ki ju vsi "poznavalci" ignorirajo:
- ribje olje je najboljše iz severnega morja (najmanj onesnaženo)
- narejeno mora biti iz malih rib. Kratko in nepopolno: velike ribe jejo male in s tem imajo v sebi več težkih kovin (primer: tuna je popolnoma neprimerna)
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

KlemenSj ::

Disclaimer: podjetje me podpira/sponzorira v moji športni karieri.
Kljub temu mislim, da so najbolj kvalitetni proizvajalci Omega 3 (vsaj pri nas).

Jaz prisegam na Norsan, ki je vodilna blagovna znamka Omega-3 v Evropi in najbolj prodajan izdelek Omega-3 v nemških lekarnah.
Uporabljajo samo naravna ribja olja, ki vsebujejo visoke odmerke Omega 3, brez koncentratov. Imajo tudi olje iz alg, primerno za vegane, in olje izdelano posebej za otroke.
Imajo certifikat Friends of the Sea (FOS) - olje je pridobljeno iz ribolovnih območij, ki jih je FOS certificiral kot trajnostne, in IFOS (The International - Fish Oil Standards Program), ki je neodvisen program testiranja in certificiranja ribjega olja in postavlja najvišje standarde čistosti, učinkovitosti in svežine po vsem svetu.
Oljem je dodan še vitamin D, tako da dobiš dnevno dozo Omega 3 in vitamina D 2v1.

Več lahko vsak preveri in prebere na https://www.norsan.si/izdelki/
Če bi kdo sprobal, lahko s kodo KLEMEN15 dobi 15% popust.

2dark ::

cvalsr je izjavil:

Kje kupujete omega 3

Če možganski bonsaji padate na vsako bebavo reklamo in kupujete "omega3", potem verjetno kupujete tudi damske vložke "s krilci", salamo "domaaače" in kozmodiske? Kje pa kupujete to?


Men omega 3 pomaga pri izboljšanju solznega filma.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 2dark ()

FireSnake ::

2dark je izjavil:


Men omega 3 pomaga pri izboljšanju solznega filma.


Kako si ga pa dal izmeriti?

Meni pomaga pri koncentraciji (kaj drugega nisem opazil).
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

2dark ::

FireSnake je izjavil:

2dark je izjavil:


Men omega 3 pomaga pri izboljšanju solznega filma.


Kako si ga pa dal izmeriti?



Tukaj imaš zapisano.

https://www.morela.si/blog/ocesne-bolez...


Drugače pa Omega 3 pozitivno vpliva na oljno sestavo solznega filma.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Buggy ::

tole je sestava kapsul iz iherb po specifikaciji na zadnji strani



uzivam pa to seveda preventivno ne zaradi nekih efektov, ki bi jih cutili nasledni dan ...lol

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

mat xxl ::

https://www.dm.si/nutrilab-prehransko-d...


Tele so povsem brez konkurence, daleč z naskokom najboljše !

Tilen ::

FireSnake je izjavil:

Pri ribjem olju je treba biti zelo previden.
Rad bi slišal argumente tistih, ki pravijo, da kupujejo kvalitetno kaj je tisto, kaj sploh gledajo (moje mnenje: samo dnevne odmerke, tu se pa že neha).

Samo dva ZELO POMEMBNA parametra, ki ju vsi "poznavalci" ignorirajo:
- ribje olje je najboljše iz severnega morja (najmanj onesnaženo)
- narejeno mora biti iz malih rib. Kratko in nepopolno: velike ribe jejo male in s tem imajo v sebi več težkih kovin (primer: tuna je popolnoma neprimerna)


Zato pa kupiš rakce - Krill Oil.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zdrava prehrana in dodatki (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19331644 (8374) mn
»

Prehranski dodatki (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13717936 (11915) blackbfm
»

Prehranska dopolnila (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11925683 (22087) kakob
»

mastna hrana

Oddelek: Znanost in tehnologija
282573 (1745) .:joco:.

Več podobnih tem