» »

Kje kupujete omega 3

Kje kupujete omega 3

«
1
2

twom ::

Ker znajo biti naše trgovine občutno dražje, me zanima kakšna preverjena spletna trgovina.

Nekaj želim preveriti/eksperimentirati, tako da se zavedam pomena zdrave hrane, prav tako je ebay in splet poln ponaredkov in škart robe.

Lp

zee ::

iHerb.com ali kaj podobnega. eBay bi odsvetoval.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

kingsix ::

myprotein....čakaj na kako akcijo.. Nazadnje sem dobil 1000 kom. za tam 18€.

radmannsdorf ::

FireSnake ::

Jaz jem omega 3 ekstrakt od Naturelab.
Naravni ovoj, narejeno iz rib, ki so najnižje na prehranjevalni verigi (ker ni vseeno).
Certifikat, ds notri ni težkih kovin. Še kakšna stvar, pa sem pozabil.
V Sloveniji to prodaja Direct Marketing.

Imam pa tudi cold liver ribje olje iz Norveške, se mi zdi. Pa včasih kako žličko tega pojem.

Od tu jem še kakšno stvar.

Sem pa b kompleks in hialuronsko kislino kupil pri biofarma.si (nisem se poglabljal glede kvalitete).
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

kingsix ::

Praktično vse omega 3 so iz rib, ki so nižje po prehranjevalni verigi (cod, sardine), če ne čist vse. Tudi raziskave omega 3 olj kažejo ma to, da so vsebnosti težkih kovin izredno majhne v teh oljih in so manjše kot npr v ribah. Marketing za nabijanje cen sicer naredi svoje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

SloLord ::

It is I, Leclerc!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: SloLord ()

BStard ::

techuser ::

Men se je zdelo smešno kako poceni prodajajo omega 3, recimo na iherbu: https://iherb.co/4JL736q6

Ta izdelek je kolikor toliko kvaliteten, vendar pa ti svetujem da vedno jemlješ omega 3 v naravni obliki. Že samo sardine ti postrežejo z občutno količino joda, proteinov in kombinacijo holesterola, ki skupaj z omega 3 naredi pravi učinek. namreč vse ribe imajo pravo strukturo omega 3 v razmerju do drugih omega maščob in nasičenih seveda. Zato ti povem iz lastnih izkušenj, dlje kot boš šel od prehranskih dopolnil, bolj boš zdrav.

V 100 gramih sardin recimo imaš recimo 12 gramov maščob, od tega kar 5 gramov omega 3, kar je 1000 mg DHA in EPA, celotnih omega 3 pa kar 5000 mg. Primerjaj to s prehranskimi dopolnili in ugotovil boš, da se res splača jesti izključno naravno hrano.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: techuser ()

SimplyMiha ::

Tako je, pozabite prehranska dopolnila. Uživajte živila, bogata z Omega3, in to je to. Prehranska dopolnila so namenjena ljudem, ki ne morejo oz. nočejo uživati teh naravnih živil.

cordoba ::

Jst jih vzamem v maxximum trgovini, ampak tableta vsebuje malo olja, treba vzeti 4.

jype ::

Skyman ::

ginekk ::

https://www.maxximumshop.si/akcije/i_37...

To je zame best price/performance.

filip007 ::

Imam najraje Picnic, skuša s fižolom.

Drugače jemljem ABC+ vitamine vsako jutro z zajtrkom, sem bil po novem letu trikrat bolan, naprej gripa, pa še dvakrat prehlad, je bilo že malo sumljivo zakaj.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

harvey ::

Za zdrave mlade ljudi ni nobene potrebe po kupovanju prehranskih dodatkov, sploh pa iz nepreverjernih virov. Če pa že, bo navadno oleum iecoris iz lekarne precej cenejše in preverjeno od kakšnih lepo zapakiranih kapsul.

Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Stari maček ::

Najcenejša varianta. ... bi rad še bolj šparal pa ta :)):D....

Zgodovina sprememb…

Master_Yoda ::

Omega 3 dobim z 2 zlicama zmletih lanenih semen. okoli 1 eur za pol kile v DMu.

MostWanted ::

Maxximum. Kapsule.

mojsterleo ::

Sardine v pločevinki imajo cca 2g omega3. To je 5-10x več kot dobite v tableti.

kingsix ::

Master_Yoda je izjavil:

Omega 3 dobim z 2 zlicama zmletih lanenih semen. okoli 1 eur za pol kile v DMu.


Tale 1eur mečeš vstran.

mojsterleo je izjavil:

Sardine v pločevinki imajo cca 2g omega3. To je 5-10x več kot dobite v tableti.


Ne, ni.

jype ::

Ja, je.

kingsix ::

Ena kapsula ima 1g omega 3 olja, vsaj večino tukaj omenjenih in velja za standardno dozo.
Sardine v pločevinki pa cca 2g. Ja to je 5-10x več.
Pa tukaj še zanemarjamo, da ima omega 3 v kapsulah standardizirano količino DHA/EPA, od 30% navzgor vse do skoraj 100.

Sedi, to bo 1.
Za troll pa slaba 3 =).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

jype ::

Se boš moral še naučiti, kaj se zgodi s temi snovmi, ko jih zaužiješ, očitno.

SimplyMiha ::

Človek je jedel ribe in sadeže vse odkar obstaja. Kapsule obstajajo šele par stoletij. Na katero opcijo je telo bolje prilagojeno?

kingsix ::

Sem prebral dovolj študij, da vem, da posebne razlike med uživanjem omega 3 z ribami ali kapsulami ni.

Pa saj se zavedate da je v kapsulah ribje olje? Folk misli da je to sintetika. Rofl. Sintetiko imate v avtih, vsaj nekateri.

Naslednjič odpri eno od teh kapsul. Ime lep ribji vonj. No lep.. Pač po ribah.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

SimplyMiha ::

Opa, bral je študije! Lahko samo še spakiramo, ljudje, tu nimamo več kaj iskat.

Sedaj pa resno: zakaj si mnenja, da je koncentrirano ribje olje bolj zdravo od uravnotežene prehrane?

Zgodovina sprememb…

kingsix ::

A sem kje napisal, da je bolj zdravo?

Nimam rad, ko mi ljudje polagajo besede v usta. Raje upoštevaj svoj nasvet in spakiraj.

SimplyMiha ::

Potem drugim ne polagaj besede v usta.

Še enkrat: prehranska nadomestila so namenjena ljudem, ki iz nekega razloga ne morejo drugače zaužiti določene snovi. Žal je tako, da jih folk jemlje kot nadomestek uravnotežene prehrane, ter jih golta kakor se jim zdi, ter s tem dodatno ruši ravnovesje v svojem telesu. Domišljajo si, da jim ni treba zdravo jesti, dokler imajo te tablete, kar je popolna zmota.

Dokler imate uravnoteženo prehrano, ne potrebujete prehranskih dopolnil. Če vam manjka nečesa, potem prilagodite svojo prehrano. Enostavno kot pasulj. Ne pa da ste pametnejši od zdravnikov in nutricionistov, ker ste nekaj prebrali na internetu.

Zgodovina sprememb…

mojsterleo ::

kingsix je izjavil:

Ena kapsula ima 1g omega 3 olja, vsaj večino tukaj omenjenih in velja za standardno dozo.
Sardine v pločevinki pa cca 2g. Ja to je 5-10x več.
Pa tukaj še zanemarjamo, da ima omega 3 v kapsulah standardizirano količino DHA/EPA, od 30% navzgor vse do skoraj 100.

Sedi, to bo 1.
Za troll pa slaba 3 =).
pred sabo imam omega plus kapsule firme sinkopa (zelo čislane). Gor piše da je v eni kapsuli 12,5 mg omega 3, priporočena doza pa je 3 kapsule na dan, torej 37,5 mg omega 3, kar je 6x manj kot v pločevinki sardin (pa tudi drugih rib). Glede ribjega olja pa obstaja nekaj informacij o tem, da se precej slabo absorbira v telo in je priporočljivejše jesti hrano bogato z omega 3. Poleg tega je treba omeniti dejstvo, da so sardine v pločevinki dietna hrana saj vsebujejo 0,0g ogljikovih hidratov, najti pa je moč tudi take z nizko vsebnostjo soli.

Zgodovina sprememb…

Invictus ::

Na tabletah naj bi pisalo procent absorbcije...

Pa naj si potem vsak sam izračuna...

Dosti poceni zadev ima to pod 20%.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

kingsix ::

SimplyMiha je izjavil:

Potem drugim ne polagaj besede v usta.

Še enkrat: prehranska nadomestila so namenjena ljudem, ki iz nekega razloga ne morejo drugače zaužiti določene snovi. Žal je tako, da jih folk jemlje kot nadomestek uravnotežene prehrane, ter jih golta kakor se jim zdi, ter s tem dodatno ruši ravnovesje v svojem telesu. Domišljajo si, da jim ni treba zdravo jesti, dokler imajo te tablete, kar je popolna zmota.

Dokler imate uravnoteženo prehrano, ne potrebujete prehranskih dopolnil. Če vam manjka nečesa, potem prilagodite svojo prehrano. Enostavno kot pasulj. Ne pa da ste pametnejši od zdravnikov in nutricionistov, ker ste nekaj prebrali na internetu.


Wtf? pa v kateri temi si ti? A je OP spraševal komu so dopolnila (ne nadomestila) namenjena? A je spraševal, če jih potrebuje? A mu je kdo napisal, da jih mora jesti? A mu je kdo napisal, da je omega 3 v kapsulah bolj zdrava od uravnotežene prehrane, ki vključuje npr sardine oz ostale ribe?
Naj ti odgovorim: Ne, ne, ne in ne.

OP je vprašal kje zadevo kupiti. Dobil je ene par odgovorov, nato pa se je začelo smetenje in bluzenje. Z omega 3 si verjetno nebo rušil ravnovesja, saj je dandanes problem ravno to, da uživamo bistveno preveč omega 6 in imamo to "ravnovesje" med omega 3 in 6 porušeno oz ni optimalno (v zahodni dieti je to razmerje cca 16:1, dobro bi bilo vsaj 4:1). Nek povprečen Janez, bo si verjetno s slepim jemanjem kakih 3g omega 3 ravnovesje popravil. Prav gotovo, bi si več ljudi to ravnovesje izboljšalo kot porušilo.

mojsterleo je izjavil:

kingsix je izjavil:

Ena kapsula ima 1g omega 3 olja, vsaj večino tukaj omenjenih in velja za standardno dozo.
Sardine v pločevinki pa cca 2g. Ja to je 5-10x več.
Pa tukaj še zanemarjamo, da ima omega 3 v kapsulah standardizirano količino DHA/EPA, od 30% navzgor vse do skoraj 100.

Sedi, to bo 1.
Za troll pa slaba 3 =).
pred sabo imam omega plus kapsule firme sinkopa (zelo čislane). Gor piše da je v eni kapsuli 12,5 mg omega 3, priporočena doza pa je 3 kapsule na dan, torej 37,5 mg omega 3, kar je 6x manj kot v pločevinki sardin (pa tudi drugih rib). Glede ribjega olja pa obstaja nekaj informacij o tem, da se precej slabo absorbira v telo in je priporočljivejše jesti hrano bogato z omega 3. Poleg tega je treba omeniti dejstvo, da so sardine v pločevinki dietna hrana saj vsebujejo 0,0g ogljikovih hidratov, najti pa je moč tudi take z nizko vsebnostjo soli.


Ti ne vem kakšne kapsule imaš ampak očitno so nateg. Pojdi skozi tale thread in si poglej koliko g imajo kaj priporočene kapsule.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

techuser ::

Ko sem bil kakšnih 10 let mlajši sem jemal kakšno leto ali dve omega 3 v vseh oblikah kapsul. Rezultat je bil vredu glede vlaženja oči recimo, vendar nisem pa jedel nobenih rib kar ni bilo prav. Pri kapsual sem jemal tiste z 1200mg omega 3 neke mega kapsule. Spomnim se, da sem imel po nekaj letih kar opazne težave na vseh področjih. Preveč elastična koža, po prenehanju jemanja poplava infekcij in vnetij in podobno. Zato lahko rečem le to, da čim dlje od vseh kapsul, pa boš vedno ostal zdrav, drugače pa te prej ali slej narava sama izuči, četudi se bodo širokoustili razni kvazi doktorji, je dejstvo, da naše telo nikoli ne potrebuje omega 3 v takšni meri kot jih denimo morske živali. Za laike ti navajajo vse prednosti omega 3, drugače pa pozabijo povedat, ker tega očitno ne vedo, da omega 3 potrebuješ zaužiti v kombinaciji z vsemi pripadajočimi hranili in ne kar samostojno. Po drugi strani pa imaš vrsto slabosti kot recimo to, da se ti rane zelo počasi celijo, če pretiravaš pa se sploh ne bodo več celile, tako kot je bilo pri meni kakšno leto, ker sem z rednim jemanjem občutno spremenil delež maščob v telesu. To kar ješ, to dejansko postajaš v strukturnem smislu. Obstaja pa še ena slabost omega 3, če pregledaš študije po svetu, eskimi recimo nimajo težav z vidom, vendar pa imajo zato težave s kostmi, ki pa potrebujejo nasičene maščobe prav tako kot naša koža. Ker sem osebno preizkusil veliko število prehranskih dodatkov, lahko rečem, da niso vredni niti enega samega evra, ker si z njimi dejansko izpridiš imunski sistem, vendar je pač tak trend moderen, vse za dobiček. Naredi pa vsak po svoje, ker je ponavadi reklama tista, ki človeka prepriča.

twom ::

================================================
Kot OP... še enkrat vsem...

Izdelki so lahko kvalitetni ali slabi, ponarejeni ali originali, dragi ali poceni. Mene je zelo konkretno zanimalo kje kupiti preverjeno, dobro in cenovno ugodno robo.
V tem primeru namen ni pomemben, gre za koristno informacijo tudi vsem ostalim.

Npr eneloop baterije kupujem samo še na https://eu.nkon.nl, trgovina s tradicijo, velika izbira, ugodne cene. Na ebayu sem že dobil ponarejene eneloopke, pa tudi že škart robo, in škarta vseeno nebi jedel.

Naprej... zdrava prehrana...
Začne se na vrtu, kjer ne škropiš in gnojiš z umetnim (jaz celo olupke od kupljenega sadja mečem v smeti, od domačega pa na kompost), s primerno izbiro semen (kar je danes kar velik problem, dobiti staro sorto). V trgovini so (skoraj) vsa živila tako sprocesirana, da živila to sploh niso. Jogurtom sploh ne rečejo več jogurt, temveč mlečni proizvod, ki ima (bog ve kakšno) mleko za osnovo. Sem danes za zajtrk pojedel 75 gramov cukra (500 g ego sadni jogurt), z domačim kislim mlekom bi ga samo 25 gramov naravnega ki ga vsebuje mleko... (p.s. če že jem kupljen jogurt je to tanajbolj navaden čvrsti, tekoči mi zjebe prebavo)
Sicer mi je pa najbolj všeč dieta: majnžri, pa potem kakšno kislo zelje ali repo, pa ribez in maline z vrta za sadje, namesto puhlih jabkov iz hladilnic, pa vseeno ali slovendkih ali novozelandskih.

Zakaj omega 3?
Pri 45+ me zanima če bo kaj vpliva na prostato, pa da se ne bom vsako noč zbujal za scat.

p.s. seveda pojem preveč cukr hrane, sicer se pa trudim jest raznoliko, seveda imam pri tem še ogromno rezerve, pa migam tudi, pa kvečjemu kakšno kilco lahko pridobim...

Sicer pa po pameti, in uravnoteženo in pestro, tako s hrano, kot z gibanjem, in vsem ostalim.

Lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: twom ()

techuser ::

Omega 3 in prostata ne gresta skupaj. Sem že povedal, počasno celjenje ran in poslabšanje obstoječega stanja. Ljudje z anemijo ali krvavitvami je bolje, da se izognejo tem težavam. Veliko kvalitetnih proteinov potrebuješ in mineralov. Predlagam, da začneš redno jesti sezamova semena, so bogat vir arginina in glicina za mišično maso ter najboljša hrana za železo, kalcij in cink. Omega 3 izboljšujejo prekrvavitev vendar z njimi težav s prostato ne boš nikoli rešil. Zato je potrebno veliko zelenjave bogate s kalijem in kot sem že omenil, veliko kakovostnih proteinov. Semena in oreščki bodo prinesla veliko boljše rezultate kot ribe.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: techuser ()

MostWanted ::

twom je izjavil:

================================================
Kot OP... še enkrat vsem...

Izdelki so lahko kvalitetni ali slabi, ponarejeni ali originali, dragi ali poceni. Mene je zelo konkretno zanimalo kje kupiti preverjeno, dobro in cenovno ugodno robo.
V tem primeru namen ni pomemben, gre za koristno informacijo tudi vsem ostalim.

Npr eneloop baterije kupujem samo še na https://eu.nkon.nl, trgovina s tradicijo, velika izbira, ugodne cene. Na ebayu sem že dobil ponarejene eneloopke, pa tudi že škart robo, in škarta vseeno nebi jedel.

Naprej... zdrava prehrana...
Začne se na vrtu, kjer ne škropiš in gnojiš z umetnim (jaz celo olupke od kupljenega sadja mečem v smeti, od domačega pa na kompost), s primerno izbiro semen (kar je danes kar velik problem, dobiti staro sorto). V trgovini so (skoraj) vsa živila tako sprocesirana, da živila to sploh niso. Jogurtom sploh ne rečejo več jogurt, temveč mlečni proizvod, ki ima (bog ve kakšno) mleko za osnovo. Sem danes za zajtrk pojedel 75 gramov cukra (500 g ego sadni jogurt), z domačim kislim mlekom bi ga samo 25 gramov naravnega ki ga vsebuje mleko... (p.s. če že jem kupljen jogurt je to tanajbolj navaden čvrsti, tekoči mi zjebe prebavo)
Sicer mi je pa najbolj všeč dieta: majnžri, pa potem kakšno kislo zelje ali repo, pa ribez in maline z vrta za sadje, namesto puhlih jabkov iz hladilnic, pa vseeno ali slovendkih ali novozelandskih.

Zakaj omega 3?
Pri 45+ me zanima če bo kaj vpliva na prostato, pa da se ne bom vsako noč zbujal za scat.

[Pa ti veš da je to nekaj normalnega? Samo da je tvoja odločitev ali boš zadržal pa spal naprej, ali pa vstal in šel odtocit.]


p.s. seveda pojem preveč cukr hrane, sicer se pa trudim jest raznoliko, seveda imam pri tem še ogromno rezerve, pa migam tudi, pa kvečjemu kakšno kilco lahko pridobim...

Sicer pa po pameti, in uravnoteženo in pestro, tako s hrano, kot z gibanjem, in vsem ostalim.

Lp

Zgodovina sprememb…

r3dkv1c4 ::

;

kingsix je izjavil:

Master_Yoda je izjavil:

Omega 3 dobim z 2 zlicama zmletih lanenih semen. okoli 1 eur za pol kile v DMu.


Tale 1eur mečeš vstran.

mojsterleo je izjavil:

Sardine v pločevinki imajo cca 2g omega3. To je 5-10x več kot dobite v tableti.


Ne, ni.


V temo brcaš.

Ljudje, ki iscejo uteho v prehrambenih dopolnilih, nimajo razciscene osnovne logike prehrane.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r3dkv1c4 ()

maco-maco ::

vpliva na prostato

Naj bi za te težave bile buče. Bučnqa semena in olje.
Kaj?

Kleemen ::

Ribje olje v kapsulah omega3 od Nutrilite sigurno najbolj kvalitetno in naravno, uporabljam vsak dan že dolgo časa. Pri Omega3 je zelo pomembna kvaliteta olja, saj imajo lahko v nasprotnem primeru kontra (slab) učinek. Če koga zanima več ZS.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kleemen ()

Tilen ::

Tukaj je en svež test, da ne bo samo vsak v svoj rog pihal. :)

Omega-3-Kapseln Vergleich 2018
Die 9 besten Fischölpräparate im Überblick.

413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

kingsix ::

Eni se tako bojite tega ribjega olja in komplicirate, da je prav smešno. Po drugi strani pa jeste hrano, ki ima dodano rastlinsko olje, torej omega 6..zarad česar ga uživamo bistveno preveč in posledično povzroča kup zdravstvenih težav. A od grama ribjega olja pa boste umrli. Noro.

Glede celjenja ran in omega 3.. Potem moraš uživat res res veliko. Zdaj neka logika zakaj bi omega 3 vplivala na celjenje ran je: omega 3 deluje anti-inflamatorno.. Da pride do celjenja ran pa mora prit do inflamacije. Ampak to morajo bit res ekstremne doze.

Glede omega 3 in prostate pa ne vem, se ne spomnim, da bi zasledil kaj konkretnega. Bučna semena bi naj pomagala ker imajo veliko cinka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

ginekk ::

kingsix je izjavil:

Eni se tako bojite tega ribjega olja in komplicirate, da je prav smešno. Po drugi strani pa jeste hrano, ki ima dodano rastlinsko olje, torej omega 6..zarad česar ga uživamo bistveno preveč in posledično povzroča kup zdravstvenih težav. A od grama ribjega olja pa boste umrli. Noro.


Točno to. V bistvu je večina hrane na policah v trgovini industrijsko predelane ali vsaj obdelane, že zdaleč da bi bilo kaj 100% naravnega.
Pa pravljice o tem kako človek že n-tisoč let uživa ribe... podobne štorije kot anti-cepilci. Ribe znajo bit še bolj strupene (težke kovine, mikroplastika) od prečiščenga kontroliranega olja v kapsulah.

techuser ::

Glede strupov v kapsulah. Ribe sem se že takrat pozanimal večinoma dobivajo ravno iz kontaminiranih območjih za predelavo olja v kapsule. Radiacija iz Fukushime je že takrat dosegala obale blizu Peruja. Jaz kupujem najraje jadranske ribe in ne tiste iz kitajskih, tajvanskih in ameriških območij.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: techuser ()

Tilen ::

V kolikor bi kdo preveril link zgoraj, bi videl, da zmagovalne kapsule na testu sploh ne vsebujejo ribjega olja. V njih je krilovo olje iz majhnih rakcev.

https://www.sensilab.si/krill-oil
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

kingsix ::

techuser je izjavil:

Glede strupov v kapsulah. Ribe sem se že takrat pozanimal večinoma dobivajo ravno iz kontaminiranih območjih za predelavo olja v kapsule. Radiacija iz Fukushime je že takrat dosegala obale blizu Peruja. Jaz kupujem najraje jadranske ribe in ne tiste iz kitajskih, tajvanskih in ameriških območij.


V jadranskem morju je zaradi "zaprtosti" in počasnih tokov etc veliko mikroplastike in drugih kontamitantov..Pa smo spet tam..Vzrži vstran jadranske ribe.

jype ::

Ribje konzerve pa že niso industrijsko predelane.

737 ::

Twom, za prostato preberi še kaj o jodu (lugolova raztopina), boru (boraks), cinku in ginku. Nekaj piše v knjigi Vzemite zdravje v svoje roke, Elaine Hollingsworth:

https://marjankogelnik.files.wordpress....

Mogoče imaš vnet mehur, preberi si o D-manozi.

Ribe, ki so nižje v prehranjevalni verigi, so manj obremenje s težkimi kovinami. Pri vsakem naslednjem členu verige se obremenitev za kak velikostni razred poviša:

www.zazdravje.net/razkrivamo.asp?art=814

www.nasa-lekarna.si/clanki/clanek/tezke...

hancy ::

Včasih sem kupovala omega 3,6,9 v kompletu, ampak, ker naj bi telo bilo zmožno samo proizvajati omega9, sedaj jemljem samo omega 3 od proizvajalca NOW.

Tole je uradna njihova stran: https://www.nowfoods.com/supplements/om...
Kupujem jih pa tu: www.hisa-zdravja.si/omega-olja-esencial...

Krilovo olje pa še nisem poizkusila- se pravi, se bolj splača jemat to, kot omega 3?

mm888mb ::

Tilen je izjavil:

V kolikor bi kdo preveril link zgoraj, bi videl, da zmagovalne kapsule na testu sploh ne vsebujejo ribjega olja. V njih je krilovo olje iz majhnih rakcev.

https://www.sensilab.si/krill-oil


Olimp Gold Omega 3 Sport Edition so tudi na testu, nice... čeprav niso kaj prida?

Drugače če so rakci iz morja, kot ribe... potem je isti problem?

Sicer piše bio pridelava itd... ampak ne vem no.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mm888mb ()

Alamar ::

hancy je izjavil:


Tole je uradna njihova stran: https://www.nowfoods.com/supplements/om...
Kupujem jih pa tu: www.hisa-zdravja.si/omega-olja-esencial...
Kakšne cene imajo tile naši dilerji. Na iherb imaš 500 kapsul za 24 EUR s poštnino vred. S kakšnim kuponom, ki so redno na voljo, pa ceno še zbiješ.

https://www.iherb.com/pr/Now-Foods-Omeg...
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zdrava prehrana in dodatki (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19331183 (7913) mn
»

Prehranski dodatki (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13717580 (11559) blackbfm
»

Prehranska dopolnila (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11925402 (21806) kakob
»

mastna hrana

Oddelek: Znanost in tehnologija
282565 (1737) .:joco:.

Več podobnih tem