» »

Nezavedno pobegnil iz kraja nesreče

Nezavedno pobegnil iz kraja nesreče

«
1
2

rene123123 ::

Pozdravljeni,

pred časom sem med vožnjo domov zaspal za volanom in posledično zletel iz ceste. Pristal sem na njivi z poškodovanim odbijačom, ker meni ni blo nič pa tudi avto je bil popolnoma vozen sem se odpeljav domov. Par dni nazaj pa mi na vrata pride policija, da je na kraju nesreče našla meglenko z serijsko številko avta in bi radi vidli avto. Lepo sem jim povedal da sem zaspal in kaj se je zgodilo in so mi rekli da je to bil pobeg, ker sem poškodoval cestno luč. Čeprav jaz nisem vedo da sem se v kandelaber zaletelo (saj sem se zbudo ko sem bil že na nijivi) in s tem oškodoval tretjo osebo. Naslednji dan sem takoj šel do upravljalca cestne razsvetljave in se dogovoril da bom stroške popravila luči kril sam(žarnica je ven padla)... Sedaj pa mi na policiji grozi kazen za pobeg iz kraja nesreče... Se da v tem primeru kaj narediti?

Magic1 ::

Hehe, a če te policija ne bi obiskala, bi tudi šel pokrit škodo? A do kmeta si tudi šel, ali mora on povrnjeno škodo iztožit?
Magic

rene123123 ::

Ja če do prihoda policije sploh nisem vedo da sem v kandelaber rukno?? njiva je zorana in na njen ni nobene škode...

Zgodovina sprememb…

Magic1 ::

Po tvoji strokovni oceni itak nikjer ni bilo škode, seveda le dokler te nekdo konkretno ne stisne.
Magic

MaterVola ::

Nevede si pobegnil, ne nezavedno.

rene123123 ::

Če bi vedo bi poklical policijo ni problema, me zanima kak pameten bi bil ti v mojem primeru...

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: d4vid ()

TOP ::

Tukaj ni spasa,nekaj se zgovarjat ne pomaga,ko si ruknu v kantelaber je močno počilo ziher in tud avto je poškodovalo,če ti je meglenka ven padla.Pač nabit si bil in zaspal,kaj čmo se dogaja,molči poravnaj in pozabi.

kokos25 ::

Imaš srečo, da je bil kandelaber, ker če bi bila familija...Ne vem, (to veš zgolj ti) ampak če si bil pod vplivom bilokakšne substance, mi je žal samo tega, da se kandelaber ni postavil bolj sredinsko na avto...če si samo zaspal zaradi utrujenosti, pa velja prvi stavek...
Ne mi ponujat celeronu 366mhz za 70€....hvala...

rene123123 ::

V zivljenju se nisem vozil pod vplivom kaksnih substanc(mlad voznik....), zaradi narave dela se po večini domov vračam sredi noči in sem v 2h letih pihal že najmajn 25x... tak da z tem se nebi špilav... na avtu je bil poškodovan samo odbijač(vseeno me je vrglo 2metra nižje od ceste), mam tudi sliko da se kandelabru nič ne vidi..

 Posledice na kandelabru

Posledice na kandelabru

IL_DIAVOLO ::

Nezaveden po novem pomeni zadet ko mina?

Furbo ::

Dajte kritiki eno nočno oddelat, potem pa gobezdajte.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

rene123123 ::

Furbo je izjavil:

Dajte kritiki eno nočno oddelat, potem pa gobezdajte.

Se strinjam... Zaspal in zdaj sem že alkoholik.

IL_DIAVOLO ::

Ja glej, ce te pa nocna tako zmatra, potem se pa zaradi lastne varnosti s kom vozi, ce je mozno. Tukaj pa nimas kaj drugega, kot placat kazen.

rene123123 ::

Za denarno kazen mi ni problem.. za pike mi je bolj ker mi izpit gre..

Unknown_001 ::

rene123123 je izjavil:

Furbo je izjavil:

Dajte kritiki eno nočno oddelat, potem pa gobezdajte.

Se strinjam... Zaspal in zdaj sem že alkoholik.


Ne razumeš da je zaspan voznik enako nevaren kot tisti ki ga ma prek 0.8 promila v riti. Dokazano. Če nisi dober za vozit se ne sili. Jaz sem samo dvakrat sedel utrujen za volan pa ko nisem bil prepričan sem ustavil na počivališču, se zaklenil v avto in oddremal uro dve da sem prišel toliko k zavesti in se odpeljal do doma. Oči mi je skupaj vleklo in si ne predstavljam kako bo nadaljeval drugače.

Gre se za to da bi se moral zavedati odgovornosti pa iščeš izgovore stila " Sej ni blo nič ". To nas moti. Neodgovoren odnos do situacije. Namesto da bi se ti sekiral da si ga polomil, ti sedaj sekiraš nas kak smo nesramni da te ne razumemo. Absurd. Bod vesel da se nisi v drevo zakajlal. Nad 70 na uro bi te v črni krroniki brali.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

69charger ::

Dojamemo vsi da ni kul in da je nevarno sam loh se nehate obnašat k da noben še nikol ni zafukal oziroma ne bo. Sprašuje pa po nasvetu kaj storiti ne pa pridige od fotra.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

rene123123 ::

Popolnoma priznavam krivdo in bi jo tudi v tistem momentu ce bi vedel da je zarnica vun padla in ne iscem izgovor "sej ni blo nic"... ni mi pa vseeno za 1200€ pa 18pik katerih nebi dobil če bi takrat vedel za nastalo skodo.

Mare2 ::

rene123123 je izjavil:

Naslednji dan sem takoj šel do upravljalca cestne razsvetljave in se dogovoril da bom stroške popravila luči kril sam(žarnica je ven padla)... Sedaj pa mi na policiji grozi kazen za pobeg iz kraja nesreče... Se da v tem primeru kaj narediti?


renehlade, ob prometni nesreči moraš drugim udeležencem in oškodovancem dati svoje podatke itd. Seveda tega takrat nisi mogel storiti, ker jih ni bilo takrat zraven. Morda so takrat spali doma, sexali, žurirali.

Podatke si jim bil pripravljen dati šele, ko so te odkrili policaji. V bistvu si res samo malo zamudil, morda te bo to koštalo malce denarja. Sporoči, ko dobiš pozdrave.

rene123123 ::

Vam res ni jasno da nisem vedno da sem kandelaber rukno.

fosil ::

Škodo boš v vsakem primeru kril sam, ker v primeru pobega ti zavarovanje ne velja, oziroma zavarovalnica terja znesek od tebe.
Glede kazni boš pa videl kaj boš dobil, če ti ne bo všeč se lahko pritožiš in poskusiš srečo pri sodniku. V tem primeru seveda odpade možnost polovičke.

Moralizirali so pa že drugi tako da se bom vzdržal :P
Tako je!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fosil ()

Massacra ::

rene123123 je izjavil:

Vam res ni jasno da nisem vedno da sem kandelaber rukno.


Ruknil si kandelaber in je iz njega padla žarnica? Na samem kandelabru pa ni vidna nobena poškodba?

Nemogoče!

Zadeva je nekako takšna: na njivi je nekdo našel tvojo meglenko (ki je odpadla iz tvojega vozila), sedaj pa ti policija želi prisoditi nek pobeg in poškodovanje tuje lastnine.

Ne bo šlo. Poleg tega pa se poškodovanja krijejo iz avtomobilskega zavarovanja, tako, da tebi nič ni treba plačat iz lastnega žepa.

Tukaj par stvari ni vredu in logičnih, zato le prec do odvetnika in v 5 min razložit situacijo.

Zletel si s ceste. Pika. Zoper sebe se pa ne smeš izpovedati (oziroma sebe spravljat v slabši položaj...ampak, to ti bo razložil odvetnik...).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Massacra ()

rene123123 ::

Massacra je izjavil:

rene123123 je izjavil:

Vam res ni jasno da nisem vedno da sem kandelaber rukno.


Ruknil si kandelaber in je iz njega padla žarnica? Na samem kandelabru pa ni vidna nobena poškodba?

Nemogoče!

Zadeva je nekako takšna: na njivi je nekdo našel tvojo meglenko (ki je odpadla iz tvojega vozila), sedaj pa ti policija želi prisoditi nek pobeg in poškodovanje tuje lastnine.

Ne bo šlo. Poleg tega pa se poškodovanja krijejo iz avtomobilskega zavarovanja, tako, da tebi nič ni treba plačat iz lastnega žepa.

Tukaj par stvari ni vredu in logičnih, zato le prec do odvetnika in v 5 min razložit situacijo.

Zletel si s ceste. Pika. Zoper sebe se pa ne smeš izpovedati (oziroma sebe spravljat v slabši položaj...ampak, to ti bo razložil odvetnik...).



Prvo hvala za normalen komentar :)

Ja men je tudi čudno... tudi na avtu ni ravno takih posledic(če bi z 50km/h takšna je tam omejitev tresno noter bi avto čisto razbil pa še ki kandelaber podrl..), dejstvo je da druga ni moglo bit čeprav nevem kak... poškodba na avtu je od tega ko sem z njim zaril v zemljo... ja zavarovalnica sedaj ker se mi to obravnava kot pobeg ne krije ničesar.

Evo še slika avta(tukaj sem odstrano že celi sprednji plastični obijač ker je dol visel da sem ga lahko do mehanika zapeljal)
 Avto

Avto

Zgodovina sprememb…

Massacra ::

Ta pobeg je meni nerazumljiv. Pobeg od česa?

Dobro so v zakonodaji opredeljeni razlogi, zakaj se kliče policijo v primeru prometne nesreče. Minimalni pogoj je, lažja telesna poškodba. Vse ostalo morajo udeleženci urediti sami.

Ti pa celo nič poškodoval nisi! Padla žarnica iz kandelabra? Ma daj no, to te policisti zezajo in kršijo ne samo zakon, ampak tudi kodeks.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Massacra ()

rene123123 ::

Mogoče je res najbolje, da grem do odvetnika in ga povprašam o tem.

Massacra ::

Magic1 je izjavil:

Hehe, a če te policija ne bi obiskala, bi tudi šel pokrit škodo? A do kmeta si tudi šel, ali mora on povrnjeno škodo iztožit?


Kaj bi naj šel pokrit? Saj niti ni vedel, kaj bi naj poškodoval. Žarnica padla iz kandelabra? Ma dajte no...

Človeku nobenega pobega ne morejo niti naprtiti. Lepo naj na zavarovalnici uveljavi kasko, če ga ma. Če pa ne, pa si mora vsak tisto, kar sebi poškoduje,sam pokriti.

Od česa bi sploh naj pobegnil? Od tega, da je sam sebi lastnino poškodoval? Hahaha...

Žarnice pa ne padajo kar tako iz kandelabra, če na kandelabru ni znakov poškodbe (ali na vozilu). Če pa žarnice padajo iz kandelabrov, pa je treba tožiti elektro podjetje, ker uporablja nevarne reči.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Massacra ()

rene123123 ::

Ravno malo prebiram zakonodajo in piše
1.prometna nesreča I. kategorije - prometna nesreča, pri kateri je nastala samo materialna škoda;
in potem dalje
4.obvestiti policijo, center za obveščanje ali koga drugega, ki lahko obvesti policijo, razen pri prometni nesreči I. kategorije;

Massacra ::

Mislim, pobeg. Od česa? Od tega, da je sam sebi svojo lastnino poškodoval?

Luči pa ne padajo kar tako iz kandelabrov. Če pa ja, pa je treba tožiti elektro podjetje, ker uporablja nevarne reči.

In še analogija je dejansko "alegorična": njemu odpadla meglenka, in so si zato zmislili, da je odpadla še luč s kadelabra! Ahaha...:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Massacra ()

rene123123 ::

Hahaha :))
Sej upam da se bo uredilo, ker zadno kaj rabim je to, da ostanem brez izpita...

facepalm ::

Jaz se nebi obremenjeval s tem. Po slikah je razvidno, da se nisi zaletel v betonski kandelaber, ker bi imel v tem primeru zmeckan pokrov motorja in verjetno airbage v narocju.
Storil nisi nobenega prekrska, kateri bi se kaznoval z odvzemom izpita.
Pa naslednjic, ko podrsas platisce ob robnik, poklici 113:)

Naj ti odvetnik svetuje kako nadaljno ukrepat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: facepalm ()

GrX ::

Da mladega fanta nočna tako izmuči, da za volanom zaspi se mi zdi skoraj sramotno. Kot mulec sem pred mnogimi leti delal v tovarni in nočne so žgali tudi tisti ki so bili stari 40 in 50 let pa so se zjutraj po službi vsi brez problema odpeljali domov. Da sploh ne omenjam časov divjega žuranja in popolnoma treznih voženj iz drugega konca Slovenije ob 7,8 zjutraj..

Zaradi lastne varnosti in varnosti drugih cestnih udeležencev ti svetujem, da se izogibaš nočnim izmenam, ali pa zamenjaj službo!

Malcolm_Y ::

"Nisem vedel, ker sem zaspal" je isto kot "Nisem vedel, sem bil pijan".

Tako da čim manj kompliciraj, priznaj, podpiši, plačaj.

kalorijagr ::

Veliko ljudi se je malo posralo v to temo. Od junakov, ki niso nikoli naredili napake v prometu do pravnih strokovnjakov.

Raje nam povej kaj si povedal za policijski zapisnik?

Zgodovina sprememb…

IL_DIAVOLO ::

Za to malenkost 1200 evrov in 18 pik? Fak, ta pa je huda. Kaj si stari znanec policije?

Utk ::

Za pobeg ne boš nič plačal, samo vprašanje ali se bolj splača it tam z odvetnikom (s tem si hkrati povečaš in zmanjšaš šanse) ali sam.
Avto pa ni tako nedolžno poškodovan.

Webmojster ::

rene123123 je izjavil:

Mogoče je res najbolje, da grem do odvetnika in ga povprašam o tem.


Edino pametno. Ne poslušaj nasvetov nekih slo tech kvazi strokovnjakov.

Phantomeye ::

Samo tole te je nekdo prijavil? Verjetno se policaji ne vozijo okoli in po tleh iščejo žarnice

zobnik ::

Policaji so te našli na podlagi meglenke, preveril kolk je teh modelov BMW, ti maš smolo, ker če bi imel cliota bi te težko našli.

pa policaje se nikol ne kliče, če ni noben poškodovan, vsaj meni so rekli 1 mesec nazaj ko me je en ruknil, razen v primeru, če povzročitelj noče priznat, takrat dobi še kazen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zobnik ()

ginekk ::

Mene tudi zanima pobeg od česa? Kot edini udeleženec si se odpeljal dalje.

Še bolj me preseneča skrbno vestno delo Policije, da so šli prek serijske meglenke preverjat lastnika? Tak "napor" bi bil logičen pri nesreči s smrtnim izidom. Dostikrat se jim ne ljubi it oziroma nimajo nobene prioretete it v tako podrobnost.

Mare2 ::

zobnik je izjavil:


pa policaje se nikol ne kliče, če ni noben poškodovan,


Verjetno je bil tudi en človek poškodovan, pa ga je renehlade spregledal, ker je zaspal za volanom. :) Torej ga ni videl niti čutil.

fikus_ ::

Če res ni bil kdo poškodovan, te je nekdo prijavil in navedel podatke o nezgodi + povzročitelj! Policaji zaradi ene žarnice ne bi šli iskat povzročitelja.

Uporabnix ::

Imej v glavi da ta kazen predstavlja tudi generalno prevencijo.
Da ljudem ne bo padlo na pamet, da bi vozili v takšnem stanju in predstavljali nevarnost drugim.
Kakšno službo si ti imel in podobno... to nobenega ne briga. Dejstvo je, da si izgubil nadzor (to se ne bi smelo zgoditi), odletel s ceste - in tam bi lahko stal otrok, npr.
Imaš pa na voljo upravne postopke, kjer lahko dokazuješ, da ni šlo za pobeg.

Zgodovina sprememb…

Pika na i ::

rene123123 je izjavil:

Mogoče je res najbolje, da grem do odvetnika in ga povprašam o tem.

In to čim prej.

IL_DIAVOLO ::

Uporabnix je izjavil:

Imej v glavi da ta kazen predstavlja tudi generalno prevencijo.
Da ljudem ne bo padlo na pamet, da bi vozili v takšnem stanju in predstavljali nevarnost drugim.
Kakšno službo si ti imel in podobno... to nobenega ne briga. Dejstvo je, da si izgubil nadzor (to se ne bi smelo zgoditi), odletel s ceste - in tam bi lahko stal otrok, npr.
Imaš pa na voljo upravne postopke, kjer lahko dokazuješ, da ni šlo za pobeg.


Vazna so dejstva, ne pa kaj bi bilo ce bi bilo.

69charger ::

Tipični slovenci treba mal kazat prste pa obtožit vse. Lahko ste srečni, da nobenemu nič ni bilo in se nehate jokat brezveze. Kako je padla dol žarnica? Ja lesen kandelabr je valda zanihal, use your brain. Pobeg z kraja nesreče je pa pač BS, ki ga vsiljujejo da pokasirajo, če pokriješ škodo in z pomočjo odvetnika daš dokazati da ni šlo za pobeg.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

Magic1 ::

Seveda je treba folk po prstih. Preveč se je razpasla kultura voznikov, ki nič ne "vidijo" in se preprosto odpeljejo. Zadnjič je en dedi podrajsal na parkirišči cel bok sosednjega avtomobila. Prvo je ene pet minut naokoli gledal, če ga je kdo videl, potem je pa odpeljal. Na srečo so parkirišča pod video nadzorom in bo še fajn kazen za pobeg dobil.
Magic

slovencl ::

To so ti naši policaji. Namesto da bi se ukvarjali z resnimi stvarmi (to itak ne znajo), potem pa se obesijo na eno banalnost in delajo znanost iz tega. Sploh kakšni mladi, ki se morajo še dokazat.

Kako pa je definirana nesreča v zakonu (mal preveri in vprašaj kakega odvetnika), ker če je tako posplošeno, potem je najbrž že vsakdo kdaj ušel s kraja nesreče, ko je kam butnil. Budalaščine čiste...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: slovencl ()

zk_eu ::

Za prometno nesrečo v tem primeru gotovo gre.

109. člen ZPrCP jo definira takole:

(1) Prometna nesreča je nesreča na javni cesti ali nekategorizirani cesti, ki se uporablja za javni cestni promet, v kateri je bilo udeleženo vsaj eno premikajoče se vozilo in je v njej najmanj ena oseba umrla ali je bila telesno poškodovana ali je nastala materialna škoda.

(2) Prometne nesreče se glede na posledice delijo na štiri kategorije:

1. prometna nesreča I. kategorije - prometna nesreča, pri kateri je nastala samo materialna škoda;
2. prometna nesreča II. kategorije - prometna nesreča, pri kateri je najmanj ena oseba lahko telesno poškodovana;
3. prometna nesreča III. kategorije - prometna nesreča, pri kateri je najmanj ena oseba hudo telesno poškodovana;
4. prometna nesreča IV. kategorije - prometna nesreča, pri kateri je kdo umrl ali je zaradi posledic nesreče umrl v 30 dneh po nesreči.

(3) Prometna nesreča z majhno poškodbo je prometna nesreča I. kategorije, ki ima za posledico le manjšo poškodbo na udeleženih vozilih v obliki odrgnin, zdrsnin, vdrtin ipd., niso pa huje poškodovani podvozje ali naprave za upravljanje ali zaviranje, ali pa je nastala samo škoda na objektih, stvareh ali okolju.


Težko boš sicer rekel, da nisi (naklepno ali malomarno, oboje je mogoče, ker je to prekršek) pobegnil s kraja nesreče. Vsekakor pa si vzemi odvetnika, ker se boš veliko lažje zagovarjal z njim, predvsem pa se nekateri odvetniki (ne vsi, zato pazi in malo povprašaj kateri ima izkušnje!!!) znajo v tem primeru zelo dobro dogovoriti, da je zadovoljen tako organ pregona oziroma sodišče, kot ti. V primerih, ko ni bilo neke večje škode in si jo pripravljen poravnati ter ni bil kdo poškodovan, se da veliko dogovoriti (ne gre pa seveda čisto brez posledic). Saj v večini so razumljivi in se zastopi, da se živemu človeku lahko pač marsikaj zgodi. Pa pozoren bodi, da ne bo kakšne neverjetne zgodbe odvetnik naštudiral, ker zaradi tega največ zadev pade (v strankino škodo mislim), ko naumijo neverjetno neumne zgodbe.
Non omne, quod licet, honestum est - Ni vse, kar je dovoljeno, tudi pošteno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zk_eu ()

Massacra ::

zk_eu -> ko naumijo neverjetno neumne zgodbe.

Neverjetno neumna zgodba je dejstvo, da je voznik zletel s ceste, poškodoval sprednji del vozila, ker se je le-to zarilo v blatnjavo njivo IN DA JE ZARADI TEGA IZ KANDELABRA, KI STOJI ZRAVEN,PADLA LUČ!

Na avtomobilu in na kandelabru pa nobene sledi trka.

Kaj je torej v tej zgodbi neumno? Edino delo prometne policije (po mojem skromnem mnanju). Da pa mu očitajo nek pobeg...Pobeg od česa? Samega sebe na njivi?

Zletel je s ceste in pika. Zakaj, pa naj pojasni odvetniku in policiji tako, da nebo škodoval sebi. To je edino pravno sprejemljivo. Če pa se organ pregona s tem ne strinja, pa naj dokaže nasprotno (obrnjeno dokazno breme).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Massacra ()

zk_eu ::

Ne vem, nisem strokovnjak, da bi lahko ugotovil kakšne so posledice trka pri določeni hitrosti na avtu in kandelabru, ampak predvidevam, da sprednjo masko kaj hitro uničiš že pri nizki hitrosti in če je še betonski blok, boš razen malo barve, pustil na kandelabru malo posledic :). Meni se zgodba ne zdi tako mimo. Pa glede posledic na kandelabru je odvisno marsikaj, tudi kot pod katerim je priletel vanj i. t. d. Kje pa piše, da mu je masko uničil neposredno trk v kadelaber, kaj če jo je dvignjen teren v katerega je priletel prej? Primer samo ...

In ni se na srečo tukaj zgodilo nič! Prav je, da mu očitajo in nosi delež odgovornosti. Včasih pa se več naredi, če takemu človeku pustiš vozniško, če je očitno, da ga je to izučilo. Druga je, če človek vozi pijan.

In še enkrat, nisem rekel, da naj gre do odvetnika in naj laže. Mislil sem samo, da odvetniki včasih pri teh zadevah, ko bi se dalo zmeniti zaradi vztrajanja, da ga bodo "rešili krivde" naumijo neverjetne zgodbe.
Non omne, quod licet, honestum est - Ni vse, kar je dovoljeno, tudi pošteno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zk_eu ()

DINAMIK ::

rene123123 je izjavil:

Popolnoma priznavam krivdo in bi jo tudi v tistem momentu ce bi vedel da je zarnica vun padla in ne iscem izgovor "sej ni blo nic"... ni mi pa vseeno za 1200€ pa 18pik katerih nebi dobil če bi takrat vedel za nastalo skodo.

Pa kdo ti je rekel da je kazen 1200 eur?

Če je vse res.., kar si napisal zgoraj je kazen 500 eur...,ter polovička, 250eur...,točk ni! So ti napisali nalog??
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

nesreča na parkirišču (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Na cesti
35569818 (42360) imagodei

Izsiljevanje za pretekli dogodek (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15333136 (27548) zee
»

Popraskan avto (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10222302 (13755) St235
»

Policija - kazen (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Na cesti
20132006 (25173) St235
»

Pobeg pri nesreči (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6817805 (14445) Keyser Soze

Več podobnih tem