» »

nesreča na parkirišču

nesreča na parkirišču

««
8 / 8
»
»»

imagodei ::

@perci,

petek zvečer, sam doma, alkohol, zmanjšana prištevnost...
- Hoc est qui sumus -

Telbanc ::

perci je izjavil:

Najprej definiraj prasko, da se bomo lahko objektivno in z enotno terminologijo pogovarjali. Zame je praska nekaj, kar se ne da spolirat.



Me je pred leti en opraskal pred trgovino. Ni blo dost, sam je bil tipson full pameten. Sem mu rekel če mi da ene par evrov za barvo, da sam to pokrijem, pa se je delal blesavega.

Ok, pol smo se šli drgač...je pršla policija, smo se pozdravli, jaz sem odšel, njega pa so vzeli v avto na obdelavo, seveda so mu napisali še položnico.

Če narediš škodo, moraš biti tolko fer, da pustiš številko, ali se nekak zmeniš.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

GrimReaper ::

Jaz bi ti dal toliko kot bi v obratnem primeru sam zahteval od tebe. Praska ni par evrov, ampak kar sem sam do sedaj barval je 200€ na en del avta, samo tam kjer je praska se kakor vem ne da pobarvat.
Če misliš tisto s čopičem, to pa ne bo pilo vode, ker avto mora biti v vsaj približno takem stanju kot pred nesrečo.
Ponavadi pa imaš itak srečo (mislim, sam nisem imel takih primerov) da dobiš takega bedaka kot ga ti opisuješ.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

nekikr ::

perci je izjavil:

Pa dobr model, kakšne kretenske primerjave so to?

Nisi prebral zadnjega stavka. Poleg tega pa ne razumeš, kam vodi taka vzgoja. Včeraj je bilo dovoljeno vse, kar ni bilo izrecno prepovedano. Danes ljudem svetujemo, naj ne spoštujejo zakona ampak sami precenijo situacijo. Jutri bo ta lestvica višje, pojutrišnjem še višje. In potem se sprašujemo, zakaj hudiča so skandinavci toliko pred nami. Pojdite enkrat tja, da se malo izobrazite. Morda vam bo jasno, zakaj smo 50 let za njimi, predvsem v glavah.

novakim ::

pozdravljeni danes sva bila z kolegom v celovcu pa je bil šlepar parkiran polovico na pločniku polovico na cesti in sva sla z kombijem mimo njega na tesno,potem pa čez 500m pride kombi pa nekaj vpije da sva šleparju ogledalo zbila samo midva nisva čisto nič slišala da bi počilo,pa me sedaj zanima če gdo ve kolikšno kazen lahko pričakujeva če se je res to zgodilo hvala na odgovoru

imagodei ::

Zakaj se ti zdi bolj fino odpirat staro temo kot narest novo? Zdaj bo 3/4 folka začelo odgovarjat na 2 leti in pol stare objave v tej temi. Da ne omenjam, da tole z naslovom teme sploh nima veze, ker se (kar koli je že bilo) ni zgodilo na parkirišču.
- Hoc est qui sumus -
««
8 / 8
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nesreča na parkirišču

Oddelek: Na cesti
436939 (4815) Scorpy84
»

Nezavedno pobegnil iz kraja nesreče (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
8315207 (11290) noraguta

Izsiljevanje za pretekli dogodek (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15333066 (27478) zee
»

Popraskan avto (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10222227 (13680) St235
»

Pobeg pri nesreči (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6817792 (14432) Keyser Soze

Več podobnih tem