» »

Formula 1 2016

Formula 1 2016

««
10 / 40
»»

Jst ::

Eden, ki upam, da bo delal: 2288397a21c4933d2359f19f54daa4101e297a48
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

billy ::

ok, tole je pa živa bedarija zdaj, WTF razmišljajo no...

PS, in seveda spet profitira lojza...

AceStreamHD HENNO d6d06d59936b55cf2de03cb0e712a366ec7e4244 | HD: 92860e9d44e8f46515d5e9063ca4b6c4848a2d04

Kvaliteta res na nivoju, brez komentarja. Lahko tudi darujete :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: billy ()

miko22 ::

billy je izjavil:

ok, tole je pa živa bedarija zdaj, WTF razmišljajo no...

PS, in seveda spet profitira lojza...

AceStreamHD HENNO d6d06d59936b55cf2de03cb0e712a366ec7e4244 | HD: 92860e9d44e8f46515d5e9063ca4b6c4848a2d04

Kvaliteta res na nivoju, brez komentarja. Lahko tudi darujete :)



Nisem bral celo temo nazaj, kako gledate po teh "kodah"?
kratka navodila, bi prosil.

billy ::

Inštaliraš aceplayer, ga odpreš, Media -> Open ID, vpišeš kodo, play.

šernk ::

tintorel je izjavil:

Šernk, jaz sem tudi porabil cel dan za acestream v kodiju, pa ne dela...
Dela pa popravljen VLC po teh navodilih:
http://kilobyte.bplaced.net/acestream-i...


hvala!

sicer ni šlo direktno po navodilih ker imam linuxmint ampak sem uspel zadevo spravit v delovanje
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Jst ::

billy: Hvala. Ta, ki sem ga jaz linkal, je bil interlaced, kar mi ni všeč, čeprav lahko uporabiš deinterlace, vendar vsaka metoda se mi zdi, da malo pokvari kvaliteto.

Sicer pa billy, kje najdeš te linke? Jaz sem gledal na redditu pod formula 1 subreddit, tema China kvalifikacije in tam ni bilo. (Prejšnjič, v temi Bahrain Qualy temi in Race temi, pa sta bila objavljena dva acestream-a, katere sem potem postal tukaj.

Zanima me, ker bi rad jutri uro pred dirko začel gledati, kjer je dober program, z vsemi informacijami, intervju, "grid walk",...

Škoda za Ham. Glede na njegov rekord na tej stezi, sem upal na pole +5. Mogoče bomo pa tako dobili zanimivo dirko, ko se bo Ham prebijal mimo 1-2 sek počasnejših bolidov. Do ene 6. mesta bi moral prilezti.

Čeprav je na koncu Rosberg utrdil svoj položaj, smo videli, da sta oba, Rai in Vet v zadnjem poskusu naredila nekaj napak. Mogoče so zelo blizu. Upam, vsaj.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

McClane ::

Na redditu v F1 qualy temi so bili linki, takoj spodaj pod prvo objavo. Linki od Hannota ponavadi delajo najbolje.
\"You want us to build WHAT??\" - Ancient Chinese Wall Engineer

ttommy ::

A se da preko streama tudi HD gledati?
Gamer

billy ::

Jst, obstaja IRC kanal, kjer je to objavljeno, sem ga linkal že pred 2 tednoma ;)

https://kiwiirc.com/client/irc.snoonet....

ttommy je izjavil:

A se da preko streama tudi HD gledati?


Nisi videl, da je drugi acestream, ki sem ga jaz linkal "HD"? Slika je odlična videt na 55"

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: billy ()

ttommy ::

Samo še eno vprašanje- ali se da pogledati stream za nazaj?
Gamer

AvtoR ::

Hvala za Ace Stream linke. Zanimivo je da HD deluje brez zatikanja, SD se pa vako toliko malo zatakne. Vprašal bi še, če se da ta Ace Stream shraniti na disk, da ga potem v miru pogledaš kasneje.

billy ::

Zakaj pa bi to počel in ne povlekel pač torrent?

Drugače se da snemat ja, imaš v ace player rdeč gumb za ta namen. ampak mogoče lahko stream "zaklene" to opcijo in ne moreš, kar pa ne vem, nikoli nisem probal.

TOP ::

Evo Ferrariju so včiraj na 3 treningu mal pustili,da so dobili nasmešek,ker danes spet hladen tuš pol sekunde pa še Ricardo je prišel pred njih.Lojze pa letos res nima sreče in Rosberg se smeji kot kakšen mali otrok,ki dobi lizijko.

Dr_M ::

Lojze pa letos res nima sreče in Rosberg se smeji kot kakšen mali otrok,ki dobi lizijko.


Sej je prov, dost je ze izsilil, nej se drugi mal zmagujejo.
Mogoce gre Rosbergu zato tako dobro, ker letos se nisem gledal nobene dirke, pa mu tako sreco prinasam :))

Edit: *lizijko* :)) :)) :))
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dr_M ()

AvtoR ::

billy je izjavil:

Zakaj pa bi to počel in ne povlekel pač torrent?

Drugače se da snemat ja, imaš v ace player rdeč gumb za ta namen. ampak mogoče lahko stream "zaklene" to opcijo in ne moreš, kar pa ne vem, nikoli nisem probal.


Hvala za odgovor. Če drugega ne zato, da dol vlečeš samo enkrat in ne dvakrat! Po drugi strani so torreni na voljo šele čez neka ur.

BorutK-73 ::

ttommy je izjavil:

Samo še eno vprašanje- ali se da pogledati stream za nazaj?

Meni je rewind delal danes. Ob 14h sem šel gledat in sem lahko previl nazaj skoraj do začetka kvalifikacij.

springfield ::

TOP je izjavil:

Evo Ferrariju so včiraj na 3 treningu mal pustili,da so dobili nasmešek,ker danes spet hladen tuš pol sekunde pa še Ricardo je prišel pred njih.

Ne vem če so jim ravno pustili. Tako Raikkonen kot Vettel sta naredila veliko napako v predzadnjem ovinku
https://twitter.com/Gianludale27/status...
Glede na ta posnetek je Raikkonen izgubil kake pol sekunde v tem ovinku. Za pole verjetno vseeno ne bi bilo dovolj, a bi oba bila bistveno bližje in pred Riccardom.

billy ::

Dirka je vsekakor odprta, pa tudi topleje bo jutri in seveda drugačne taktike. Upam da vettlu uspe čimprej pred rosberga...

billy ::

Pa krucefix, spet ne bo nič iz dirke, kaj sta te tu ferarija delala?

PS, na srečo ima tudi lojza polomljeno krilce...

billy ::

Mah kurc, zdaj pa še ta SC...dajte no, porkamadona, zegn za lojzo spet...

ttommy ::

billy je izjavil:

ok, tole je pa živa bedarija zdaj, WTF razmišljajo no...

PS, in seveda spet profitira lojza...

AceStreamHD HENNO d6d06d59936b55cf2de03cb0e712a366ec7e4244 | HD: 92860e9d44e8f46515d5e9063ca4b6c4848a2d04

Kvaliteta res na nivoju, brez komentarja. Lahko tudi darujete :)

A ta je za dirko tudi? Mi ne odpre?
Gamer

billy ::

Tale HD stream jaz zdaj gledam: 92860e9d44e8f46515d5e9063ca4b6c4848a2d04

Perfektna slika na 55" 4k TVju :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: billy ()

billy ::

Lojza snel kimija ko malega mačka, očitno vseeno nima ferrari takšnega race pace-a, kot smo upali..mogoče pa boljše, da je takšna dirka kot je, drugače bi bila preveč dull :)

dexterboy ::

billy je izjavil:

Tale HD stream jaz zdaj gledam: 92860e9d44e8f46515d5e9063ca4b6c4848a2d04

Perfektna slika na 55" 4k TVju :)


Meni sploh ne odpre :(
Še napiše mi, da ni nobenih peersov :(
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

billy ::

Potem pa mora biti nekaj narobe na tvoji strani, meni dela b.p. in tudi ostalim.

roCkY ::

Probal po koncu dirke ta ID (ker sem gledal drug soliden HD ID vklučen V KODI p2P-stream) in mi ne dela. Najde sidre (18) a podatkov ne dobim.

Siccer pa zanimiva dirka. Ravno prav težav in neumnosti, da ni bilo dolgčas.
HAM bo letos težko ujel ROS, če se ne bo sreča precej obrnila. Ampak tolk smole kot je je imel do sedaj verjetno ne more več imeti. Je ima lahko ROS.
Ostali pa mislim, da so (še) predaleč zadaj za ogrozitev primeta letos. Si pa verjetno kar nekaj Nemcev želi da ROS končno zmaga sezono z Mercedesom.

billy ::

Hah, vettel nadrl kvyata konkretno :)

Big_Al ::

konkretno, a ne korektno. dobro da si kvyat ne jemlje tega preveč k srcu.

Big_Al ::

Ker je live timing letos še večja žalost kot lani in aplikacije kot je bila pred leti f1lt ne uspem najti me zanima, ali obstaja kaki live stream polnega live timinga ali pa kaka aplikacija kot je bil f1lt?

connel ::

Vettlu se itak morajo umaknit s proge, drugače je eno samo jamranje,... Kaj šele da ga kdo prehiti.

Skyman ::

https://streamable.com/p5n3 ta bila dons lepa :)

https://streamable.com/syjs tukaj imate kvayt vs vettel :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

roCkY ::

Big_Al je izjavil:

Ker je live timing letos še večja žalost kot lani in aplikacije kot je bila pred leti f1lt ne uspem najti me zanima, ali obstaja kaki live stream polnega live timinga ali pa kaka aplikacija kot je bil f1lt?

Kaj točno je narobe z uradnim live timingom? Še lag se da sedaj nastavit da "ujameš" p2p.
Je problem tistih par 10€ za polni dostop?

AvtoR ::

Ena redkih dirk brez odstopov, če sem prav slišal šesta v zgodovini, ko so vsi prišli na cilj.
Na tej dirki se je videlo kako močan je Red Bull v ovinkih, po moje daleč najboljši v karavani. Se prav vprašam, če ima enak motor kot fabriški Renault, ker je vsaj sekundo hitrejši od njih.
Drugače pa zanimiva dirka, Vettel se je kar lepo prebil s 15 mesta, prav tako Red Bulla in Kimi.
Za hamiltona,sem pričakoval, da se bo prebil višje, tja okoli 4. mesta.

roCkY ::

Ni blo možnosti zaradi poškodb na avtu. HAM je sicer v intervjuju za Sky bolj izpostavil obrabo gum. Wolff pa težave z aerodinamiko zaradi poškodb dna avta.

PredatorX ::

Honda naredila velik korak v enem letu... če jim uspe tudi v tem letu narediti tak korak.. bo zanimivo.

Super Sonic ::

Se prav vprašam, če ima enak motor kot fabriški Renault, ker je vsaj sekundo hitrejši od njih.

Ja. Motor je popolnoma enak in bo tako vse do konca sezone.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

AvtoR ::

A niso angažirali Iliena, da bi naprej razvijal motor na renaultovi osnovi?. Lahko da so kaj naumili pri programski kodi in izboljšali delovanje ERS. Samo ugibam, ker so trenutno tretja ekipa in so že prehiteli Williamsa.

Super Sonic ::

http://www.skysports.com/f1/news/12433/...

The battle scars of recent seasons are still evident by the fact the Renault engine in Red Bull's car does not carry the French manufacturer's name, instead that of new sponsor Tag Heuer.
Speaking to the official F1 website, Horner confirmed:
"They are both the same [spec of engine]. They are identical. Whatever Renault benefit from also goes for the TAG Heuer-badged engine."

Gre za vzporeden razvoj (tako kot lani), le da so marketinško zmutili, ker so si lani skozi leto nabijal ego do onemoglosti. Illien dela, ampak kot že rečeno: v navezi z Renaultom in ne nekaj "po svoje".
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

Zgodovina sprememb…

theBill ::

Kera komedija, kar naenkrat ima en šašavi Rosberg 6 zaporednih zmag, v tem pogledu je prehitel legende kot so Clark, Brabham, Mansell in je ob boku Schumacherju, Ascariju in Vettlu.

Letos ima res srečo oziroma bolje rečeno odsotnost smole, medtem ko gre drugim vse narobe, od okvar, trkov, počenih gum, smole z varnostnim avtom, itn. Ampak sezona je še dolga, in kot pravijo, kolo sreče se okreče. Pridejo tudi njegove dirke.

Invictus ::

A formulo sploh še prenaša kak slovenski TV kanal?
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

broken/link ::

ne.

roCkY ::

piratski zaliv je vir F1 za SLO poleg ORF in RTL za tiste, ki razumejo nemško

Zakaj FIA ne naredi aplikacije kot jo ima za WEC??? 43€ za polni dostop za celo sezono vključno z LeMans-om ni pretirano (Android, PC, I-OS do 5 napravic). Zadeva špila super. Edino malo je nerodno, da na androdniku ni časov na istem zaslonu kot je video. Le vrstni red je. Sicer pa video dela super. Prav tako vsi posnetki, live pogledi iz dirkalnikov...

Kakih 60-80€ bi za enako zadevo za F1 zagotovo marsikdo dal tudi v državah kjer je TV prenos.

Veron ::

Da ne bo Rosberg na konc dirkač z največ zaporednimi zmagami brez naslova :D

Dr_M ::

Uf, kaj ene froce ritka pece, ko gre Rosbergu dobro. Ko mu je slo slabo, so se posmehovali. Ze zaradi tega mi je fino, da zmaguje.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

          ::

Dr_M je izjavil:

Uf, kaj ene froce ritka pece, ko gre Rosbergu dobro. Ko mu je slo slabo, so se posmehovali. Ze zaradi tega mi je fino, da zmaguje.


V Mercedezu trenutno lahko zmaguje kdorkoli. Grem staviti, da bi zelo hiter krog odpeljal tudi moj škotski ovčar. Če vzamemo v obzir težave Hamiltona, ni zmagovanje Rosberga čisto nič presenetljivega.

TribesMan ::

V Mercedezu trenutno lahko zmaguje kdorkoli.


"Kdorkoli", ki je sposoben premagati svojega moštvenega kolega.

Grem staviti, da bi zelo hiter krog odpeljal tudi moj škotski ovčar.


Grem stavit, da se noben od forumskih vseznalcev v Mercedesu nebi bil sposoben kvalificirati znotraj 107%.
Še več, grem stavit da noben ne bi premagal niti Carmen Jorda, ki bi vozila Manor.

Če vzamemo v obzir težave Hamiltona, ni zmagovanje Rosberga čisto nič presenetljivega.


Edina "zunanja" težava, ki je resno vplivala na Hamiltonove performanse, je bila v kvalifikacijah na zadnji dirki.
Prvi dve dirki je izgubil zaradi lastnih napak na štartu.
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

Gregor5816 ::

roCkY je izjavil:

piratski zaliv je vir F1 za SLO poleg ORF in RTL za tiste, ki razumejo nemško

Zakaj FIA ne naredi aplikacije kot jo ima za WEC??? 43€ za polni dostop za celo sezono vključno z LeMans-om ni pretirano (Android, PC, I-OS do 5 napravic). Zadeva špila super. Edino malo je nerodno, da na androdniku ni časov na istem zaslonu kot je video. Le vrstni red je. Sicer pa video dela super. Prav tako vsi posnetki, live pogledi iz dirkalnikov...

Kakih 60-80€ bi za enako zadevo za F1 zagotovo marsikdo dal tudi v državah kjer je TV prenos.

Včeraj pred dirko WEC, ko sem iskal stream, sem pogledal za cene - 35€ za celotno sezono in 25€ za celo sezono brez Le Mansa. Kar je precej ugodno, glede na to, da pri F1 za ta denar dobiš le celotni live timing.

PrimozR ::

roCkY je izjavil:

piratski zaliv je vir F1 za SLO poleg ORF in RTL za tiste, ki razumejo nemško

Zakaj FIA ne naredi aplikacije kot jo ima za WEC??? 43€ za polni dostop za celo sezono vključno z LeMans-om ni pretirano (Android, PC, I-OS do 5 napravic). Zadeva špila super. Edino malo je nerodno, da na androdniku ni časov na istem zaslonu kot je video. Le vrstni red je. Sicer pa video dela super. Prav tako vsi posnetki, live pogledi iz dirkalnikov...

Kakih 60-80€ bi za enako zadevo za F1 zagotovo marsikdo dal tudi v državah kjer je TV prenos.

Prepoceni :D Season pass za F1 bi bil verjetno nekje 300 €, če ne več. Poglej Sky, kjer bo letna naročnina v UK like 600 €.

TribesMan je izjavil:

Grem stavit, da se noben od forumskih vseznalcev v Mercedesu nebi bil sposoben kvalificirati znotraj 107%.
Še več, grem stavit da noben ne bi premagal niti Carmen Jorda, ki bi vozila Manor.

To niti ni stava, to je prej dejstvo. Še veliko rally, RX, itd. voznikov bi bilo z minimalno treninga v Mercedesu počasnih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozR ()

PredatorX ::

          je izjavil:

Dr_M je izjavil:

Uf, kaj ene froce ritka pece, ko gre Rosbergu dobro. Ko mu je slo slabo, so se posmehovali. Ze zaradi tega mi je fino, da zmaguje.


V Mercedezu trenutno lahko zmaguje kdorkoli. Grem staviti, da bi zelo hiter krog odpeljal tudi moj škotski ovčar. Če vzamemo v obzir težave Hamiltona, ni zmagovanje Rosberga čisto nič presenetljivega.



Itak, se vsede v dirkalni, si pripravi kaffe in pritisne na gumb... in tako se zmaga z mercedesom.

Mislim, da bi bil ricardo bolj nevaren, če nebi imel problemov...

roCkY ::

Gregor5816 je izjavil:

roCkY je izjavil:

piratski zaliv je vir F1 za SLO poleg ORF in RTL za tiste, ki razumejo nemško

Zakaj FIA ne naredi aplikacije kot jo ima za WEC??? 43€ za polni dostop za celo sezono vključno z LeMans-om ni pretirano (Android, PC, I-OS do 5 napravic). Zadeva špila super. Edino malo je nerodno, da na androdniku ni časov na istem zaslonu kot je video. Le vrstni red je. Sicer pa video dela super. Prav tako vsi posnetki, live pogledi iz dirkalnikov...

Kakih 60-80€ bi za enako zadevo za F1 zagotovo marsikdo dal tudi v državah kjer je TV prenos.

Včeraj pred dirko WEC, ko sem iskal stream, sem pogledal za cene - 35€ za celotno sezono in 25€ za celo sezono brez Le Mansa. Kar je precej ugodno, glede na to, da pri F1 za ta denar dobiš le celotni live timing.

Mislim da si gledal cene brez "DDV". Ali pa je za WWW druga ponudba. Nisem raziskoval, ker sem zadevo štartal iskat za tablico. Prek "Google play" sem plačal končno ceno 42€ in nekaj c. Imaš pa dostop do vseh vsebin v posnetkih. Če se sedaj logiram na PC ne vidim nič. Napiše le da trenutno ni live. Na tablici je vse dostopno.

Kolker sem pred par tedni gledal po Sky ponudbi "Sky Sport F1" kanala nimajo posebaj. Le pakete. Ti pa so res okoli 600€. No morda sem kaj bistvenega falil?
Če cena dostopa za video nebi bila primerna za večino prbivalstva pač prodaje nebi bilo. Prek 100€ za celotno sezono za serijo z videom je definitvno preveč. Medijski prostor je pomoje preveč zasičen za take ponudbe.
««
10 / 40
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Formula 1 2019 (strani: 1 2 3 430 31 32 33 )

Oddelek: Na cesti
1616169321 (103881)          
»

Formula 1 2012 (strani: 1 2 3 471 72 73 74 )

Oddelek: Na cesti
3664273306 (168774) ABX
»

Formula 1 2011 (strani: 1 2 3 420 21 22 23 )

Oddelek: Na cesti
1146130877 (89626) Jst

Formula 1 2010 (strani: 1 2 3 421 22 23 24 )

Oddelek: Na cesti
1189177645 (140890) WarpedGone

Več podobnih tem