» »

Formula 1 2019

Formula 1 2019

««
30 / 33
»»

Predator X ::

Cr00k je izjavil:

Še ena iz twitterja:
Hamilton didn't report to stewards because Mercedes team manager went earlier to them and reported that Lewis admited his error.


Pa še komentar HAM na kazen:
I fully accept [the decision]... I'm the one who touched him, not the other way around. I've not seen the incident so I don't know how bad it was, but it looked like there was an opportunity so I went for it, and it didn't quite work out. I apologise to Alex and hold my hands up.



In kaj si napisal ti?

buneech je izjavil:

Predator X je izjavil:

Cr00k je izjavil:

Še HAM je priznal, da je kriv, da je rinil tam kjer ni prostora in se tudi opravičil Albonu...


Ham tega ni nikoli rekel.
Ham je rekel, da je kriv, ker je on napadal (deep dive). Da mora pogledat še enkrat posnetek in lahko se njegovo mnenje spremeni.

Ubistvu je v intervjuju po dirki rekel Rubensu, da je prostor bil, ampak ga hitro ni bilo več, in da je to bla njegova napaka.


rekel je da je je videl prostor in se odločil za prehitevanje...

Sploh ni point tu to. Point je, da če bi Albon pustil malce več placa in nebi grdo zapiral bi obdržal mesto...

Zgodovina sprememb…

Predator X ::

Tilen88 je izjavil:

Ravno to sem hotel komentirati, da ga ni uspel prehitet, kljub DRS. Zgleda pa da je honda naredila velik napredek.


Sej ni imel drsja.
Poleg tega Gasly ima naštelal aero in setup tako, da ima kr dobro končno hitrost.

Cr00k ::

Napisal sem tocno to kar je komentiral... ti si pa telovadil da mora posnetek pogledat in da ni kriv in da je albon kriv in ne vem se kdo vse :)

buneech ::

Predator X je izjavil:

rekel je da je je videl prostor in se odločil za prehitevanje...

Sploh ni point tu to. Point je, da če bi Albon pustil malce več placa in nebi grdo zapiral bi obdržal mesto...

Res je, če bi Albon šel še malce širše, bi oba prišla skozi. Enako Magnussen z Ricciardom. Ampak kje je tukaj point, če se borijo za mesta? Če bi Hamilton bil vzporedno, potem bi bila to dirkaška nesreča, tako je bil pa Ham kriv, ker ni bil dovolj blizu in ga je zadel.

Js ne bi rekel, da je Albon grdo zaprl, ampak, da je šel po dirkaški liniji, kar mu je "pripadalo", glede na to, da Hamilton ni bil dovolj blizu. Loh pa rečem kapa dol Hamiltonu za to, da je priznal napako.

Predator X je izjavil:

Tilen88 je izjavil:

Ravno to sem hotel komentirati, da ga ni uspel prehitet, kljub DRS. Zgleda pa da je honda naredila velik napredek.


Sej ni imel drsja.
Poleg tega Gasly ima naštelal aero in setup tako, da ima kr dobro končno hitrost.

Prvi del posta je govoril o Bottasu in Leclercu. Drugi pa o Hondi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: buneech ()

PrimozR ::

springfield je izjavil:

Vazelin je izjavil:

          je izjavil:

Ferrari pa naj za naslednje leto da Vettlu jasno vlogo drugega voznika.

Na dirkah je mocnejši od Leklerka

Je res? Trenutno ima Leclerc vec tock kot Vettel. S tem, da je dobil tudi navodila, da ne sme napadat Vettla (Avstralija), Vettel imel boljso taktiko (Singapur),...

Predator X je izjavil:


Nevem zakaj je dobil Hamilton sploh kazen.

Ker brezglavo rine v drugega voznika? Hamilton ni bil niti na polovici Albonovega dirkalnika. Za podobne incidente se je Vettla tu krizalo.

Meni se zdi, da so bila vrata precej jasno odprta, Albon je pa precej na noč zavil v ovinek. Hamilton se je sicer relativno optimistično vrgel v ovinek. Ampak vseeno, nekako ne verjamem, da je tole vredno 5 sekund. Je pa res, da je za nekaj podobnega RIC dobil prav tako 5 sekund, kjer tudi ne vem če bi rekel, da je smiselno. Razen če je v tistem primeru RIC začel lezti ven iz ovinka in je butnil Magnussena. Ampak glede na videno (highlightsi z dirke) bi tudi tam rekel, da je dirkaška nesreča.

buneech je izjavil:

Ampak kje je tukaj point, če se borijo za mesta?

V tem, da je 3. mesto, ki si ga izgubil z 2., vredno več, kot je vredno 15.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozR ()

Cr00k ::

Gledam ROS na YT in je podobno kot Predator mnenja da bi Albon lahko lepse odpeljal... in da ni povsem nedolzen. HAM je ze prvak in nima kaj izgubit in je mogoce zato kar priznal, da je mir :)

springfield ::

Albon je povsem pravilno odpeljal ovinek, taksna je tam dirkaska linija. Bi kateri izkusenejsi dirkac pustil vec prostora? Najverjetneje bi, ker ceprav nisi naredil nic narobe in dobi drugi dirkac zasluzeno kazen, si ti se vedno 15. in ne 2. Ampak prosim ne obesat delne krivde na Albona tukaj.

TOP ::

Predator X je izjavil:

Cr00k je izjavil:

Še HAM je priznal, da je kriv, da je rinil tam kjer ni prostora in se tudi opravičil Albonu...


Ham tega ni nikoli rekel.
Ham je rekel, da je kriv, ker je on napadal (deep dive). Da mora pogledat še enkrat posnetek in lahko se njegovo mnenje spremeni.

Res pišete čiste bedarije.

springfield je izjavil:

Predator X je izjavil:



Res ja. Tole je malce drugačna proga, ki ne dovoljuje veliko prehitevanj.

Hamilton je več kot preveč očitno nakazal, da ga bo napadel. In bedak Albon ni pustil prav nič prostora. Če bi mu pustil kak meter ali malce več do tega nebi nikoli prišlo... prav tako, da bi albon napadel takole albona sploh nebi prišlo do trčenja.

Albon ga je videl.. itak, ga je imel skos na očeh.. ampak tale redbul ima tako politiko, da že dirkače, ki spoštujejo drug drugega sploh nemarajo.

Seveda, ce sam bog Hamilton nakaze, da bo prehiteval, se mu pa ja morajo vsi umaknit.
Kako ves, da ga je imel Albon na oceh? Ti je povedal pri jutranji kavici?


Noben ne govori, da se mora omaknit. Kakšen meter prostora bi pustil pa bi bil tako ali tako pred njim. Enostavno bi moral imeti pregled nad hamiltonom. Če ga ni gledal je sam kriv.

Lojze je reku da je njegova napaka in da se opravičuje.

Riff ::

kero sranje včer da ferari pa kar izloča samega sebe

TOP ::

Nesreča med Lojzetom in Alborn je Lojze naredu tisto,kar Marqez počenja m moto gp nonstop,pa ni kaznovan.

Scorpy84 ::

PrimozR je izjavil:

springfield je izjavil:

Vazelin je izjavil:

          je izjavil:

Ferrari pa naj za naslednje leto da Vettlu jasno vlogo drugega voznika.

Na dirkah je mocnejši od Leklerka

Je res? Trenutno ima Leclerc vec tock kot Vettel. S tem, da je dobil tudi navodila, da ne sme napadat Vettla (Avstralija), Vettel imel boljso taktiko (Singapur),...

Predator X je izjavil:


Nevem zakaj je dobil Hamilton sploh kazen.

Ker brezglavo rine v drugega voznika? Hamilton ni bil niti na polovici Albonovega dirkalnika. Za podobne incidente se je Vettla tu krizalo.

Meni se zdi, da so bila vrata precej jasno odprta, Albon je pa precej na noč zavil v ovinek. Hamilton se je sicer relativno optimistično vrgel v ovinek. Ampak vseeno, nekako ne verjamem, da je tole vredno 5 sekund. Je pa res, da je za nekaj podobnega RIC dobil prav tako 5 sekund, kjer tudi ne vem če bi rekel, da je smiselno. Razen če je v tistem primeru RIC začel lezti ven iz ovinka in je butnil Magnussena. Ampak glede na videno (highlightsi z dirke) bi tudi tam rekel, da je dirkaška nesreča.

buneech je izjavil:

Ampak kje je tukaj point, če se borijo za mesta?

V tem, da je 3. mesto, ki si ga izgubil z 2., vredno več, kot je vredno 15.


Kolk sekund bi pa ti dal? Ce pogledamo kazni, vidis da je 5 sekund najbolj blaga kazen za tovrstno pocetje. Vredno ali ne je itak ze pred leti sprejeto in dirkaci se zavedajo kazni.

Predator X ::

Cr00k je izjavil:

Napisal sem tocno to kar je komentiral... ti si pa telovadil da mora posnetek pogledat in da ni kriv in da je albon kriv in ne vem se kdo vse :)


Cr00k je izjavil:

Še HAM je priznal, da je kriv, da je rinil tam kjer ni prostora in se tudi opravičil Albonu...


SURE SURE.
Hamilton je rekel, da je vidle prostor zato je šel....

springfield ::

Kar ne spremeni dejstva, da je preceno situacijo in naredil napako. Ce bi to naredil Ferrarijev dirkac, bi bil zdaj tu najbolj glasen, da je kazen premila. Tolko o objektivnosti.

          ::

Kazen 5 sekund je čisto na mestu.

Predator X ::

springfield je izjavil:

Kar ne spremeni dejstva, da je preceno situacijo in naredil napako. Ce bi to naredil Ferrarijev dirkac, bi bil zdaj tu najbolj glasen, da je kazen premila. Tolko o objektivnosti.


Nimam prav nič proti ferariju. Najbolj me moti redbull...

b3D_950 ::

Zdaj ko je mir, jemo samo krompir.

Gambino ::

FIA je takoj po dirki v Braziliji zasegla motorje Ferrarija, Hassa ter Alfe za podrobnejši pregled v zvezi z goljufanjem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gambino ()

springfield ::

Imas tezave z razumevanjem? https://twitter.com/tgruener/status/119...
To je vse bolj podobno lovu na carovnice. Potem bodo pa informacije cudezno pricurjale do Mercedesa, kot lani z dvojno baterijo.

Gambino ::

springfield je izjavil:

Imas tezave z razumevanjem? https://twitter.com/tgruener/status/119...
To je vse bolj podobno lovu na carovnice. Potem bodo pa informacije cudezno pricurjale do Mercedesa, kot lani z dvojno baterijo.


Ne drug vir, brihta!

springfield ::

Vcasih je dobro preverit vec virov in ne skocit na prvo zogo :)

PrimozR ::

Gambino je izjavil:

springfield je izjavil:

Imas tezave z razumevanjem? https://twitter.com/tgruener/status/119...
To je vse bolj podobno lovu na carovnice. Potem bodo pa informacije cudezno pricurjale do Mercedesa, kot lani z dvojno baterijo.


Ne drug vir, brihta!

A samo jaz ne razumem kaj naj bi tale odgovor pomenil?

Bolj ko razmišljam, bolj se mi zdi, da NOČEŠ drugega vira? Da je samo tvoj (zgleda napačen) pravilen? Ker hiter Google search pokaže par linkov, ki govorijo isto, kot tole s Twitterja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozR ()

Tilen88 ::

Bojda preiskujejo tudi Hondin sistem dovoda goriva.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tilen88 ()

buneech ::

PrimozR je izjavil:

Gambino je izjavil:

springfield je izjavil:

Imas tezave z razumevanjem? https://twitter.com/tgruener/status/119...
To je vse bolj podobno lovu na carovnice. Potem bodo pa informacije cudezno pricurjale do Mercedesa, kot lani z dvojno baterijo.


Ne drug vir, brihta!

A samo jaz ne razumem kaj naj bi tale odgovor pomenil?

Bolj ko razmišljam, bolj se mi zdi, da NOČEŠ drugega vira? Da je samo tvoj (zgleda napačen) pravilen? Ker hiter Google search pokaže par linkov, ki govorijo isto, kot tole s Twitterja.

Sej se itk oglaša samo takrat, k ferrariju ne gre al pa je kaj proti njim. Valda noče drugega vira.

PrimozR ::

Itak je bilo retorično vprašanje.

springfield ::

In potem se izkaze, da je bilo samo rutinsko pregledovanje komponent (FIA dela to vsem ekipam skozi leto), Nemski in Angleski mediji so pa eskalirali zadevo. Gambino in podobni so pa ze orgazmirali ob misli, da bi se dokazala kaksna nepravilnost pri Ferrariju.
https://twitter.com/bgarloff/status/119...

Vazelin ::

A Badger in Avtomanija so se kaj skregali, da Badgerja ni več na frontpageu? Glede na to, da še vedno objavlja videe na youtube?

Precej hitro :))
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Ganon ::

Avtomanija še obstaja? Že nekaj let ne zahajam tja, ker so pisci neprebavljivi.

forplan ::

Vazelin je izjavil:

A Badger in Avtomanija so se kaj skregali, da Badgerja ni več na frontpageu? Glede na to, da še vedno objavlja videe na youtube?

Precej hitro :))



Zgleda res, niti enega njegovega videa ni več gor...

Drugače pa zadnji čaš, ker tip je neprebavljiv. Vprašanje časa kdaj se bo s YT skregal :)
da se strinjam

PrimozR ::

Neprebavljiv gor ali dol, dokler so informacije, ki jih podaja, resnične. Tako je pa (kar sem gledal) en kup bluzenja.

broken/link ::

Kolikor sem spremljal pisane prispevke g.Jazbeca sem opazil, da si svoje mnenje in svoje tolmačenje razlaga kot absolutno resnico. In informacije pretvori v subjektivno mnenje. Ampak se ne zaveda, da ko potegnemo črto, je na koncu vse to še vedno zgolj mnenja. Drugega mnjenja pa ne zna ne sprejet, ne slišat in posledično je diskurz z gospodom praktično nemogoč. In kar me je izjemno motilo - pametovanje po sami dirki, kjer je imela samo ena oseba vedno prav - on.
Njegovih vlogov pa nisem gledal, ker sem enega pogledal cca minuto, pa ne vem, če sem celo minuto zdržal.

Scorpy84 ::

Jaz sem mu enkrat omenil, naj ze enkrat kupi mikrofon, da bojo vsaj tisti, ki ga poslusajo, poslusali brez odmeva. Takoj si je vzel k srcu, da ce sem tak in taksen, naj mu darujem denar za mikrofon, ker on to zastonj dela. Po kratki debati, kako on ima prav, sem mu poslal screenshote placila, za tiste, ki bolj rabijo denar. Seveda se je pogreznil v zemljo in sem dozivel groznjo z blokado na njihovi fb strani, dokler je se bil. Verjetno je se? No tudi to niso mogli, ker sem se prej raje sel stran iz njihove "skupnosti".

Vazelin ::

Meni je pa kul, da je material glede F1 tudi v slovenščini. Ko ga nekajkrat poslušaš se navadiš. Prideš nazaj po še. :D So se pa presenetljivo hitro skregali, to pa z avtomanija.

ps: všeč mi je odjavna špica, ko se podpiše s peresom;)
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

springfield ::

Avtomanija in Jazbec so obojni tezki karakterji, tako da je bilo samo vprasanje casa.

Tilen88 ::

Ravnokar brala da pri ferrariju niso odkrili nobene nepravilnosti in je njihov "benscinski sistem" legalen tako, da ga lahko naprej uporabijo na zadnji dirki.

p.s pogledal sem enpar jazbečevih posnetkov samo ga nism prebavljal :p

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tilen88 ()

fitipaldi ::

Res ga je težko gledat :)

McMallar ::

Spominja me na Verča iz TV Poper :)
Why can't a programmer tell the difference between Halloween and Christmas?
Because OCT31 = DEC25

Alexius Heristalski ::

Jaz sem cel čas mislil, da govorite o Ricciardu. Mi je postalo čudno, ko ste začeli omenjati Avtomanijo.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

PrimozR ::

Ricciardo je Honeybadger. Honeybadger doesn't give a shit :D

Uizi ::

Kaj pa Gasly? En tak big fuck you redbullu z 3 mestom. :D
Prej pa po en krog za Versttapnom.

Alexius Heristalski ::

Tudi slavospevi Kvijatu so po vrnitvi Gaslyja poniknili. To je res zanimivo.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Tilen88 ::

Uizi je izjavil:

Kaj pa Gasly? En tak big fuck you redbullu z 3 mestom. :D
Prej pa po en krog za Versttapnom.


drugim mestom

Gambino ::

Bravo Hemilton, bravo Mercedes. Kapo dol, se jutri zmaga in bo lep zaključek popolne sezone, najboljšega dirgaca in moštva vseh časov.

Tole je pa realna hitrost Italjanov po uvedbi dodatne kontrole s strani FIA-e in še en dokaz, da ni bilo vse čisto s strani Italjanskih goljuv.
No povrhu jim pa še organizacija šepa, italjani pač, ha ha ha.

Tilen88 ::

Gambino spet trosiš neumnosti. Pa niti imena svojega ljubljenčka ne znaš pravilno napisati "Hemilton" XD

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tilen88 ()

Nikec3 ::

A po današnjem fiasku pa lahko napišem "nesposobni makaronarji"?
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

šernk ::

Nikec3 je izjavil:

A po današnjem fiasku pa lahko napišem "nesposobni makaronarji"?


Fiasko po čem že?

če odštejemo:
Kanado,
Avstrijo,
Belgijo,
Italijo

ki so steze, ki letos posebej ugajajo Ferrariju so letos osvojili 4 pole positione, recimo za Belgijo in Italijo sem bp vrgel eur na stavnice za kvalifikacije na Ferrari, sploh brez pomislekov. Na ostalih kvalifikacijah si tega ne bi upal. Pa tudi Singapur mislim, da lahko rečemo da je stop and go steza.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Nikec3 ::

Mislim sem seveda to, da so spet napačno izračunali koliko časa potrebujejo, da bodo še ujeli zadnji hiter krog. Vettel je vozil prepočasi, Leclerc ga ni upal prehitet.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Tilen88 ::

Kako misliš "spet" ?

weasel ::

Monza.

springfield ::

Monzo so bili pravocasno zunaj, dva druga dirkaca sta blokirala vse ostale.
Kar se pa dodatne kontrole tice...Ferrari je bil najhitrejsi na ravninah.

Tilen88 ::

Tko ja, za monzo stza bila kriva renault in force india

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tilen88 ()
««
30 / 33
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Formula 1 2017 (strani: 1 2 3 423 24 25 26 )

Oddelek: Na cesti
1251171157 (102716) broken/link
»

Formula 1 2016 (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Na cesti
1975219019 (132946) kosta
»

Formula 1 2015 (strani: 1 2 3 466 67 68 69 )

Oddelek: Na cesti
3430361106 (216701) BT52

Več podobnih tem