» »

Formula 1 2019

Formula 1 2019

««
31 / 33
»»

weasel ::

No ja, krivi oz. sebicni so bili vsi ne samo renault in racing point.

springfield ::


Tu se lepo vidi, da sta hotela Ferrarija naprej

Gambino ::

Mogoče kdo ve kaj o razgovoru Ferrarija pri komisarjih zaradi količine goriva. Nekaj je komentator omenjal.

Drugače pa Hamilton master class. Kapo dol, ter kapo dol za Mercedes. Hemilton doseže najboljši krog dirke na močno obrabljenih gumah, medtem ko Ferrari z novimi mehkimi gumami ne more. To pove vse.
Škoda ker Bottasu ni ratalo prehiteti Leclerka, malo je zmanjkalo, škoda, ker je odpeljal super dirko.
Italjani pa so dokazal, da jih tudi taktika jebe.
Verstapen je pa najbolj nadležen dirkač, ever. Jokica ena!

Vazelin ::

Gambino; merc je še vedno daleč najboljši voz na listi. Hamilton je dober ampak s tem vozom bi bil z lahkoto prvak vsaj še pol šoferjev
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

TOP ::

HAhahahah tile kalabreži makaronarski nesposobni,tu je treba drugega stratega ampak ne makaronarja.Pa tudi Vetla bi se rablo znebit,ker ga je novinec nažgal,tako kot se mu je zgodilo v Redbullu,ko ga je nažgal Vestapen.

Vazelin je izjavil:

Gambino; merc je še vedno daleč najboljši voz na listi. Hamilton je dober ampak s tem vozom bi bil z lahkoto prvak vsaj še pol šoferjev

Daj ne pametuj iz kavča,lahko maš daleč najbolši dirkalnik pa nič iz tebe poglej Botasa.Lojze je pa trenutno najbolši dirkač,ki sedi v najbolšem avtu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: TOP ()

Scorpy84 ::

Ferrari je imel spet probleme z obrabo, sicer pa ja vettel bo drugo leto dober za drugega voznika, ce bo ferrari sploh sestavil dirkalnim, da bo vsako dirko konkurencen. Letos mu nej bo, ker se dirkalnik ne obnasa po njegovo, vsaj on tako pravi. Sicer ga ni verstapen nazgal ampak riccardo.

PrimozR ::

TOP je izjavil:

HAhahahah tile kalabreži makaronarski nesposobni,tu je treba drugega stratega ampak ne makaronarja.Pa tudi Vetla bi se rablo znebit,ker ga je novinec nažgal,tako kot se mu je zgodilo v Redbullu,ko ga je nažgal Vestapen.

Vazelin je izjavil:

Gambino; merc je še vedno daleč najboljši voz na listi. Hamilton je dober ampak s tem vozom bi bil z lahkoto prvak vsaj še pol šoferjev

Daj ne pametuj iz kavča,lahko maš daleč najbolši dirkalnik pa nič iz tebe poglej Botasa.Lojze je pa trenutno najbolši dirkač,ki sedi v najbolšem avtu.

Pa dej no, še en Gambino. Verstapen in Vettel nista nikoli dirkala skupaj v Red Bullu. Niti pod isto 'streho' nista bila, Max je 2015 začel v Torro Rossu in v Red Bull skočil pred Barcelono 2016, Vettel je pa že od 2015 naprej v Ferrariju.

Ricciardo je prehitel Vettla v Red Bullu, Max je pa to, recimo, naredil potem njemu.

Vazelin ::

Hamiltonova kariera je res uno. Vedno ob pravem času na pravem mestu.
Najprej pride v noro konkurenčen Mclaren. Čez čas za en ovinek dobi baslov svetovnega prvaka. Potem pride v razvit Mercedes. Tip je res rojen pod srecno zvezdo kar se športnega udejstvovanja tiče.

Tudi njega sta naprala dva voznika. Najprej Button in potem še Rosberg, slednji brez vazelina saj mu ni ponudil revanše in je odšel v penzijo. To sigurno še danes boli Hamiltona saj je to tista črna pika v karieri, ko ga je premagal ne-top tier dirkač v istem avtu. :D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

TOP ::

PrimozR je izjavil:

TOP je izjavil:

HAhahahah tile kalabreži makaronarski nesposobni,tu je treba drugega stratega ampak ne makaronarja.Pa tudi Vetla bi se rablo znebit,ker ga je novinec nažgal,tako kot se mu je zgodilo v Redbullu,ko ga je nažgal Vestapen.

Vazelin je izjavil:

Gambino; merc je še vedno daleč najboljši voz na listi. Hamilton je dober ampak s tem vozom bi bil z lahkoto prvak vsaj še pol šoferjev

Daj ne pametuj iz kavča,lahko maš daleč najbolši dirkalnik pa nič iz tebe poglej Botasa.Lojze je pa trenutno najbolši dirkač,ki sedi v najbolšem avtu.

Pa dej no, še en Gambino. Verstapen in Vettel nista nikoli dirkala skupaj v Red Bullu. Niti pod isto 'streho' nista bila, Max je 2015 začel v Torro Rossu in v Red Bull skočil pred Barcelono 2016, Vettel je pa že od 2015 naprej v Ferrariju.

Ricciardo je prehitel Vettla v Red Bullu, Max je pa to, recimo, naredil potem njemu.

Ja sem se zatipkal mislu na Ricarda,tipkal pa Vestapna.

Gambino ::

PrimozR je izjavil:

TOP je izjavil:

HAhahahah tile kalabreži makaronarski nesposobni,tu je treba drugega stratega ampak ne makaronarja.Pa tudi Vetla bi se rablo znebit,ker ga je novinec nažgal,tako kot se mu je zgodilo v Redbullu,ko ga je nažgal Vestapen.

Vazelin je izjavil:

Gambino; merc je še vedno daleč najboljši voz na listi. Hamilton je dober ampak s tem vozom bi bil z lahkoto prvak vsaj še pol šoferjev

Daj ne pametuj iz kavča,lahko maš daleč najbolši dirkalnik pa nič iz tebe poglej Botasa.Lojze je pa trenutno najbolši dirkač,ki sedi v najbolšem avtu.

Pa dej no, še en Gambino. Verstapen in Vettel nista nikoli dirkala skupaj v Red Bullu. Niti pod isto 'streho' nista bila, Max je 2015 začel v Torro Rossu in v Red Bull skočil pred Barcelono 2016, Vettel je pa že od 2015 naprej v Ferrariju.

Ricciardo je prehitel Vettla v Red Bullu, Max je pa to, recimo, naredil potem njemu.


No, no, no. Sem govoril da Ferrari goljufa in da so italjani goljufi. Danes so jih dobil pri Leclerku. Bomo videli kakšna bo kazen.

Eeevo ti na. To kar sem pisal se je uresničilo. Si pameten, aaa?

PrimozR ::

Ti imaš resne težave. Preberi raje, kaj se je sploh dogajalo. Pa poskusi se spomniti, kakšne bedarije si pisal.

Tilen88 ::

Gambinotu ni pomoči,.. sploh ne ve kaj se dogaja in kaj on piše. Lahko je pametovati iz fotelja :D

https://www.formula1.com/en/video/2019/...

Primerjava kvalifikacije med Ham in Lec,.. Ferrari še vedno izjemno močen na ravninah, izgubijo pa vse v ovinkih.

springfield ::

TOP je izjavil:

HAhahahah tile kalabreži makaronarski nesposobni,tu je treba drugega stratega ampak ne makaronarja.Pa tudi Vetla bi se rablo znebit,ker ga je novinec nažgal,tako kot se mu je zgodilo v Redbullu,ko ga je nažgal Vestapen.

Vazelin je izjavil:

Gambino; merc je še vedno daleč najboljši voz na listi. Hamilton je dober ampak s tem vozom bi bil z lahkoto prvak vsaj še pol šoferjev

Daj ne pametuj iz kavča,lahko maš daleč najbolši dirkalnik pa nič iz tebe poglej Botasa.Lojze je pa trenutno najbolši dirkač,ki sedi v najbolšem avtu.

Smo ze napisali, da je glavni strateg Ferrarija spanec, tak da bolj ti spadas med nesposobneze.
Botas je koncal drugi v skupnem sestevku, ni to dovolj? Ce bi imel ob sebi slabsega voznika, bi bil prvak. S tem dirkalnikom bi verjetno samo Kubica imel tezave postat prvak, pa se to le zaradi hendikepa, ki ga ima.

Ganon ::

springfield je izjavil:

Avtomanija in Jazbec so obojni tezki karakterji, tako da je bilo samo vprasanje casa.


Na Avtomanijo nisem kliknil že nekaj let, mi je bil pa Artur "aichi" Švarc naravnost neprebavljiv.

b3D_950 ::

50,000 euro fine for Ferrari over Leclerc fuel breach.

Kaj je bilo; preveč goriva ali kaj tretjega?
Zdaj ko je mir, jemo samo krompir.

Vazelin ::

Ganon je izjavil:

springfield je izjavil:

Avtomanija in Jazbec so obojni tezki karakterji, tako da je bilo samo vprasanje casa.


Na Avtomanijo nisem kliknil že nekaj let, mi je bil pa Artur "aichi" Švarc naravnost neprebavljiv.

Ni samo jazbec spizdil.
Tut enga kolumnista ni več.
Zna biti tezak ja
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Tilen88 ::

b3D_950 je izjavil:

50,000 euro fine for Ferrari over Leclerc fuel breach.

Kaj je bilo; preveč goriva ali kaj tretjega?


Napačno deklaracijo naj bi podali koliko goriva je pred dirko bilo v dirkalniku.

šernk ::

za 4,88kg se je razlikovala vrednost, kar je namerila FIA in kar je Ferrari sporočil koliko goriva je bilo v dirkalniku.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Scorpy84 ::

Vazelin je izjavil:

Ganon je izjavil:

springfield je izjavil:

Avtomanija in Jazbec so obojni tezki karakterji, tako da je bilo samo vprasanje casa.


Na Avtomanijo nisem kliknil že nekaj let, mi je bil pa Artur "aichi" Švarc naravnost neprebavljiv.

Ni samo jazbec spizdil.
Tut enga kolumnista ni več.
Zna biti tezak ja


Zanimivo, pod uredništvo je še vedno na seznamu, mogoče bo pisal samo članke, čeprav sam pravi, da se mu ne da več in raje govori oz. se snema. Nisem pa nikjer zasledil njegove članke na avtomaniji, menda jih je par napisal?

Gambino ::

No goljufi Italjanski so dobili po prstih. Kaj sem rekel, da Italjani goljufajo.

Vazelin ::

Scorpy84 je izjavil:


Zanimivo, pod uredništvo je še vedno na seznamu, mogoče bo pisal samo članke, čeprav sam pravi, da se mu ne da več in raje govori oz. se snema. Nisem pa nikjer zasledil njegove članke na avtomaniji, menda jih je par napisal?

Drugi je bil Vrbnjak. On je pisal dosti člankov in kolumen. On je bil tam dosti časa
Jazbec mislim da je samo snemal.:)
Je bilo pa hitro konec zabave.

ps: Jazbec ima dejansko vsak dan nov video na yotube:D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

masevc ::

Vazelin je izjavil:

Scorpy84 je izjavil:


Zanimivo, pod uredništvo je še vedno na seznamu, mogoče bo pisal samo članke, čeprav sam pravi, da se mu ne da več in raje govori oz. se snema. Nisem pa nikjer zasledil njegove članke na avtomaniji, menda jih je par napisal?

Drugi je bil Vrbnjak. On je pisal dosti člankov in kolumen. On je bil tam dosti časa
Jazbec mislim da je samo snemal.:)
Je bilo pa hitro konec zabave.

ps: Jazbec ima dejansko vsak dan nov video na yotube:D

Vrbnjak je aktiven na svoji strani

Vmax.si

PrimozR ::

b3D_950 je izjavil:

50,000 euro fine for Ferrari over Leclerc fuel breach.

Kaj je bilo; preveč goriva ali kaj tretjega?

V končni fazi lahko tudi premalo. Niso specificirali kar sem videl.

Gambino je izjavil:

No goljufi Italjanski so dobili po prstih. Kaj sem rekel, da Italjani goljufajo.

Kako ti nimaš 'Predlagaj izbris' gumba pri svojih postih??

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozR ()

springfield ::

Kolikor sem razumel kolicina goriva ni bila problem, problem je bila deklaracija. Ce bi bilo prevec goriva, bi bil DSQ, tako pa je slo za birokratsko napako.

Tilen88 ::

PrimozR je izjavil:

b3D_950 je izjavil:

50,000 euro fine for Ferrari over Leclerc fuel breach.

Kaj je bilo; preveč goriva ali kaj tretjega?

V končni fazi lahko tudi premalo. Niso specificirali kar sem videl.

Gambino je izjavil:

No goljufi Italjanski so dobili po prstih. Kaj sem rekel, da Italjani goljufajo.

Kako ti nimaš 'Predlagaj izbris' gumba pri svojih postih??


Sam res ,.. bedno

PrimozR ::

http://shorturl.at/tBJMR

Ferrariju res manjka moči, odkar je FIA odkrila, da goljufajo ja. Avto jim po ravnini ne gre nikamor za razliko od prej, ko so bili hitri.

Aja, ne. Gambino komentar na tole prehitevanje?

EDIT: bohmarija pa ST hendlanje YouTube linkov... FYI, timestampan link je, 0:38 je nekako začetek bistva.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozR ()

Tilen88 ::

Link ti ne dela. Drugače je na uradni F1 strani posnetek Hamilton VS Leclerc primerjava kvalifikacij, kjer ferrari na ravnini pridobi do 0.3 sec napram mercedesu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tilen88 ()

BT52 ::

Ferrari je zabluzil. Sem mislil, da so v Singapurju ugotovili kako pridobit nekaj downforsa in uporabljat gume. Samo še vedno je tole daleč. Nimam nekega upanja, da drugo leto Mercedes dobi konkurenco. Red Bull pa mislim, da nima šans z samo enim voznikom. Botas je boljši od Albona. Ocenjujem, da bo podobno zgodba, kot VET v 2018, ko ni imel dobre pomoči RAI. Max z briljatno 2019 kapanjo ne bo dovlj proti dvema Mercoma.

Recimo za mene je Max dirkač sezone. Potem Ham. Šele potem nekje v ozadju oba Ferrarijeva petelina. Lec je navdušil, vendar velikokrat popušil kurac. :D Tako, da se naj strezni. VET pa se naj zbere, ker tole zaletavanje ne sodi njegovemu no1 poziciji v moštvu (no2 kliče Bineta).

Sainzu pa samo rečem, da sem verjel v njega. Pa če mi verjamete ali ne... Vse od ToroRosa z VES, ki ga je zaradi sicer resnega talenta na žalost neupravičeno "medijsko" zasenčil. On je pravi kaliber ala Perez. Celo sam bi ga zamenjal namesto VET kadar bo priložnost. :D LEC in SAI sounds nice.

ps. pri Ferrariju je glavni šef strategije španec Inaki Rueda. :D

broken/link ::

ja, sainz je res smooth operator (link https://twitter.com/carlossainz55/statu.... in mclaren z njim tudi zelo lepo napreduje. norris je pa tudi res res dobr mladič s svetlo prihodnostjo.

LEC in SAI bi bila res dobra kombinacija. sam osebno si bi želel, da SAI ostane pri mclarnu z NOR in da se ta okrepi in dobimo top4 ekipe. s top 8 vozniki. Namesto VET bi si pa žele pri ferrariju Danny RICa. on mi je bil že od nekdaj všeč in renault pač ni ekipa za dirkača njegovega kalibra. Odkar se je nekaj šušljalo po medijih, da ima VET privat težave, je šlo vse samo navzdol. Pač ni več to dirkač in RBja. škoda.
Za ALB pa menim, da mu je treba dat čas. Teh par dirk je odpeljal na nekem nivoju, veliko bolje od GAS pred njim. Tako da ko še v tem času in med testiranji spoznal ekipo, ko bo še avto mal prilagodil sebi in svoji vožnji ... pustimo se presenetit. Sam od njega nisem pričakoval takih rezultatov, kot jih je dosegel. odštevši brazilijo (kjer je bil praktično 2, na koncu 15) je pa bil vedno med top6 oz njegove uvrstitve: 5,6,6,5,4,5,5,14,6. Po moje niti RB ni pričakoval tega od njega. če bi tudi GAS dosegal take rezultate, bi bil RB v prvenstvu drugi.

Scorpy84 ::

To da ima privat težave, je lahko samo to, da je njegova imela težavno nosečnost. Sicer pa če drugo leto ne pokaže hitrost kot jo leclerc, je najboljše, da mu pomaga do naslova sam pa pol naj gre več uporabljati avtodom, ker se je precej umiril, kar je normalno ko imaš toliko otrok.

PrimozR ::

Tilen88 je izjavil:

Link ti ne dela. Drugače je na uradni F1 strani posnetek Hamilton VS Leclerc primerjava kvalifikacij, kjer ferrari na ravnini pridobi do 0.3 sec napram mercedesu.

http://tiny.cc/tin6gz

Bolje?

Sicer pa tkole, pri ~38 s in naprej:


EDIT: vem, zakaj sem dal shortened URL, ST javi 'Video not available' iz nekega razloga...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozR ()

   -S\/\/-   ::

Ima kdo izkušnje z F1TV Pro med eno in drugo sezono? Se naročnina samodejno podaljša? Meni je bila zadeva zelo všeč. Ker sem veliko po svetu, mi ni bilo več potrebno skrbeti za to, kje bom našel ustrezen prenos, wifi v hotelih je bil vedno zadosti zmogljiv.

          ::

Jaz bom podaljšal naročnino. To sezono sem imel prvič, zadovoljen.

Alexius Heristalski ::

Naročnina traja eno leto od datuma sklenitve, potem pa jo podaljšajo samodejno, razen jo prekličeš.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

roCkY ::

Naročil sem lani takoj ko je bilo možno, ker onih 2 SLO se mi pač ne posluša izkat pirate pa za ta denar tudi nima smisla.
To sezono je bilo dokaj solidno. Če se prav spomnim Bahrein ni delal in so vrnili cca. 4 €. Ostalo OK. Prenos je v zadnjem času 98% HD in ni več dalših nekajsekundnih SD vložkov kot je bilo v začetku lanskega leta. Letos z dirkami v EU je zadeva postavila proti 100%.
Še vedmo pa hecajo live rezultati prek androida. Ni važno ali je tablica stara 5 let ali zadnji hit tehnologije. Skratka problem sigurno ni HW na strani uporabnika. Včasih je treba vsakih nekaj min resetirat aplikacijo. Redko dela pol ure...
Še iz časov začesnih časov "na našem pomožnem monitorju", ko tip še sploh ni dojel da gredo podatki v net sem navajen, da imam live rezultate ob sebi.

Sicer pa upam da bo šel HAM mal life uživat in mu rata ena taka sezona kot je bila tista, ko ga je ROS premagal. Botas ga pomoje ne more. Da bi vsaj zasledovalci bili malo bljiže, HAM pa malo manj pri stvari.

Vazelin ::

icer pa upam da bo šel HAM mal life uživat in mu rata ena taka sezona kot je bila tista, ko ga je ROS premagal. Botas ga pomoje ne more. Da bi vsaj zasledovalci bili malo bljiže, HAM pa malo manj pri stvari.

Vee kar se rabi je, da Mercedes ne bo superioren. Takrat bo tudi Hamilton ne-superioreb:D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

weasel ::

Bottas se je locil, zdaj se bo lahko 100% posvetil formuli. Ce lahko tako sklepamo :)

Vazelin ::

Botras ga ne bo nikoli premagal.

Upam da Jazbec posname 10 minutni video na temo vpliva ločitev na rezultate :P
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

springfield ::

PrimozR je izjavil:

http://shorturl.at/tBJMR

Ferrariju res manjka moči, odkar je FIA odkrila, da goljufajo ja. Avto jim po ravnini ne gre nikamor za razliko od prej, ko so bili hitri.

Aja, ne. Gambino komentar na tole prehitevanje?

EDIT: bohmarija pa ST hendlanje YouTube linkov... FYI, timestampan link je, 0:38 je nekako začetek bistva.

Ferrarijeva prednost bi naj bila vsega 10 konjev (interne FIA meritve, informacije pa klasicno javne), ostala razlika se pa naredi z low drag filozofijo bolida, kar pa naredi velik minus v ovinkih. Kjer se jim je pokloplo, da so gume cel krog drzali v optimalnem oknu, so bili zelo konkurencni.
+ vzmetenje naj bi imeli se vedno isto kot lani, kar jih tudi zelo tepe, ker ne dela najboljse z gumami.

Predator X ::

Ali celo se manj.
Low drag se res opazi na mercedesu sploh zadnji sektor.

   -S\/\/-   ::

weasel je izjavil:

Bottas se je locil, zdaj se bo lahko 100% posvetil formuli. Ce lahko tako sklepamo :)


Bottas je druga liga.

Gambino ::

   -S\/\/-   je izjavil:

weasel je izjavil:

Bottas se je locil, zdaj se bo lahko 100% posvetil formuli. Ce lahko tako sklepamo :)


Bottas je druga liga.


Ne da je Bottas druga liga je res ampak tudi ostali so proti Hamiltonu druga liga. Letos je Hamilton odvozil brez ene samcate napake. Dobil točke na vseh tekmah. Kapo dol.

Vazelin ::

ja ja ja. Lahka je vozit superioren avto. Takoj ko avto ne bo več tako superioren bo delal napake, kot včasoih>:D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Sp3m ::

Vazelin je izjavil:

ja ja ja. Lahka je vozit superioren avto. Takoj ko avto ne bo več tako superioren bo delal napake, kot včasoih>:D


Vsak lahko vozi samo avto, ki ga ima na voljo in prvo kar moraš narediti je, da premegaš svojega sovoznika!

Tudi vprašanje je, koliko teh dirkačev, ki jih danes določeni tako hvalijo, bi bili dovolj dobri in konsistentni, če/ko bi se borili za prvaka!

Drugače so pa vsi dirkači ene velike jokice, ko jim ne gre vse po načrtu!

Vazelin ::

Bottas ni 1-tier voznik, pa je mel dve zmagi prednosti pred tretjeuvrščenim. To samo kaže brutalno premoč Mercedesa. Hamilton nekega pritiska moštvenega tekmeca ni imel. Bottas je premalo konstanten.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Malner ::

HAHA

Gambino: Letos je Hamilton odvozil brez ene samcate napake

Spomin imaš kot zlata ribica v majhni posodi. Ali si pozabil na Brazilijo in Albona. V Nemčiji je imel veliko srečo in bi skoraj ostal na pesku. V Belgiji je v FP3 razbil dirkalnik.

Uizi ::

Jaz bi rad videl Hamiltona in Versttapna v izenačenem boju. Če redbull preseneti naslednjo sezono.. sam stavim na Versttapna pod pogojem da imata oba konkurenčna bolida, da se srečata 2 agressivna voznika v boju na nož.
Ferrari ima pa problem, Leclerc kaže potencial, Vettel je pa užaljen in ponižan imo. bosta težko sodelovala.

Sp3m ::

Uizi je izjavil:

Jaz bi rad videl Hamiltona in Versttapna v izenačenem boju. Če redbull preseneti naslednjo sezono.. sam stavim na Versttapna pod pogojem da imata oba konkurenčna bolida, da se srečata 2 agressivna voznika v boju na nož.
Ferrari ima pa problem, Leclerc kaže potencial, Vettel je pa užaljen in ponižan imo. bosta težko sodelovala.


Bi bilo zanimivo gledati, sam vprašanje kakšni bi bili potem izgovori, ko bi ga Ham ponižal!

springfield ::

Direkt primerjava je mozna samo, ce sta v istem bolidu, pa se tu se zna zakomplicirat - bo znal ata Jos se najbolj povedat, kako je po njegovo imel Schumacher povsem drug avto kot on.

Uizi ::

Bolelo bo, če se Hamilton takole turistično odpelje prek MS rekordov in GOAT. Še bolj zato, ker je ravno MS "razvijal"..
««
31 / 33
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Formula 1 2017 (strani: 1 2 3 423 24 25 26 )

Oddelek: Na cesti
1251171165 (102724) broken/link
»

Formula 1 2016 (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Na cesti
1975219026 (132953) kosta
»

Formula 1 2015 (strani: 1 2 3 466 67 68 69 )

Oddelek: Na cesti
3430361115 (216710) BT52

Več podobnih tem