» »

Formula 1 2016

Formula 1 2016

««
35 / 40
»»

SavoS ::

To se pa strinjam, da bi tud Lojza moral dobit neko kazen...
Podpis..... Kdo mi je vkradu podpis???

McClane ::

Prvi krog malo bolj tolerirajo kot kasnejše, to je bilo že nekajkrat omenjeno.
\"You want us to build WHAT??\" - Ancient Chinese Wall Engineer

šernk ::

počasi je čas, da se pogrunta sistem ki bo te izlete iz proge močno kaznoval in to takoj, ne čez 10min. magari vsakemu, ki naredi izlet z vsemi možnimi opozorili (zanj in za vse okoli njega, da ni presenečenj) za 5sec v VSC mode, ker to je nenormalno. zgrešiš prvi ovinek v celoti za 100m pa čez njega pridobiš 2 sekundi prednosti. Škoda da sploh imajo še ovinke, naj naredijo dirkališče čez saharo v dolžini 300km pa naj dirkajo v ravni liniji. prvi krog al pa zadnji, če bi Hamilton po prvem krogu pristal tam na 10. mestu (kar glede nato za koliko je zgrešil apex bi moral) bi se vse odvijalo drugače.


drugače pa super dirka samo tega Verstapna je pa že čas da konkretno prizemljijo. na koncu se pa še čudi zakaj je dobil kazen....
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

springfield ::

šernk je izjavil:

počasi je čas, da se pogrunta sistem ki bo te izlete iz proge močno kaznoval in to takoj

Tak sistem že obstaja - pesek v izletnih conah. Ampak ga na vseh dirkališčih zamenjujejo z asfaltom in zelenico, zaradi varnosti...

TribesMan ::

V takih izletnih conah bi morali narediti umetne "stiroporaste" šikane. Tako kot recimo v Monzi v 1. ovinku, kjer moraš cik-cak mimo stiroporastih ovir da prideš nazaj na progo. Ali pa v Rusiji, kjer so postavili "stebriček" mimo katerega moraš da prideš nazaj na progo brez kazni, če podaljšaš v izletno cono.

Pot mimo teh ovir mora biti toliko zavita da zgubiš 5s ali kaj podobnega.

Definitivno bi tudi Lewis zaslužil kako sekundo dodatka.
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

BorutK-73 ::

Jaz sem nehal gledat ko sem videl da HAM ne bo dobil kazni za prvi ovinek. Black/UK bias is real.

McClane ::

Tudi Vettel kaznovan z 10 sec pribitka zaradi manevra v predzadnjem krogu z Riccardom. Tretji je tako Ricciardo, Verstappen četrti in Vettel peti.
\"You want us to build WHAT??\" - Ancient Chinese Wall Engineer

billy ::

V prvem krogu tolerirajo ker je velikokrat prerivanje večih vozil, ipd. Kaj pa je tokrat bilo s hamijem pa ne vem, ker sem zamudil začetek

Ampak če je voznik sam, ni razloga da kazni ne bi bilo.

MaterVola ::

HAM je zablokiral kolesa. Če bi bila tam stena, bi bilo konec dirke ;)

Billy, si gotovo mislil, da ni razloga za kazen, ne?

PredatorX ::

Dobra dirka.
No bo vsaj zanimiv kdo bo dobil prvenstvo.

billy ::

Tako je ja, obratno :) torej je bil čisto sam in blokiral ali se je s kom "boril"? Imamo kak posnetek?

AvtoR ::

Mali je sigurno hiter in talentiran, ampak meni osebno daleč najbolj antipatičen dirkač, beri drekač.
Glede kazni Vettlu, se mi zdi malo vprašljiva! Mislim, da je pustil Danijelu dovolj prostora, sicer mu je pa z desne prihajal Max in je malenkost trznil levo, za dobro širino gume.
Je pa dejstvo, če bi Max ubogal navodila moštva in spustil Seba naprej, do incidenta med Sebom in Danijelom ne bi prišlo. Bi se pa zgodilo kaj zanimivega med Max in Danijelom:))

jacal ::

Vprašanje, kdo se tu vede kot drekač.

Riff ::

zelo zanimiva dirka ko na koncu komisarji odločijo kdo bo stal na štengah :D

TOP ::

AvtoR je izjavil:

Mali je sigurno hiter in talentiran, ampak meni osebno daleč najbolj antipatičen dirkač, beri drekač.
Glede kazni Vettlu, se mi zdi malo vprašljiva! Mislim, da je pustil Danijelu dovolj prostora, sicer mu je pa z desne prihajal Max in je malenkost trznil levo, za dobro širino gume.
Je pa dejstvo, če bi Max ubogal navodila moštva in spustil Seba naprej, do incidenta med Sebom in Danijelom ne bi prišlo. Bi se pa zgodilo kaj zanimivega med Max in Danijelom:))

Pa kaj ti verjameš v vse,kar slišiš lepo je bilo videti,kako je moštvo dalo ukaz naj zavre Seba,da pride Ricardo mimo.Je pa žalostno,da ni več pravega dirkanja,včasih je bilo povsem drugače.

PrimozR ::

šernk je izjavil:

počasi je čas, da se pogrunta sistem ki bo te izlete iz proge močno kaznoval in to takoj, ne čez 10min. magari vsakemu, ki naredi izlet z vsemi možnimi opozorili (zanj in za vse okoli njega, da ni presenečenj) za 5sec v VSC mode, ker to je nenormalno. zgrešiš prvi ovinek v celoti za 100m pa čez njega pridobiš 2 sekundi prednosti. Škoda da sploh imajo še ovinke, naj naredijo dirkališče čez saharo v dolžini 300km pa naj dirkajo v ravni liniji. prvi krog al pa zadnji, če bi Hamilton po prvem krogu pristal tam na 10. mestu (kar glede nato za koliko je zgrešil apex bi moral) bi se vse odvijalo drugače.


drugače pa super dirka samo tega Verstapna je pa že čas da konkretno prizemljijo. na koncu se pa še čudi zakaj je dobil kazen....

Meter peska za robnikom, potem pa asfalt naprej. Toliko, da umažejo gume, da vedo, da ne smejo čez, ne pa toliko, da bi se zakopali v tistem pesku.

buneech ::

billy je izjavil:

Imamo kak posnetek?

Na redditu jih je polno. Tudi tak: https://streamable.com/08am :)

billy ::

Ok wtf, zakaj tu ni bilo kazni? Je kaka uradna izjava?

Blinder ::

Jaz imam feeling, da ni dobil kazni, ker ni pridobil pozicije. Sekanje ovinkov pa je dovoljeno nekajkrat (mislim da 3x), potem sledi kazen (pribitki sekund ali kaki drive-through. Tako tudi stejejo stevilo izhodov iz proge z vsemi stirimi kolesi..
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

BorutK-73 ::

Pridobil je pozicijo ker je prepozno zaviral in ni odpeljal ovinka. Če bi zaviral tako kot ostali bi se v ovinku boril z rosbergom in ostalim.

vilser ::

Honda 2017 power unit concept 'nearly finished'
http://en.f1i.com/news/79122-honda-2017...

billy ::

Cliffs?

billy ::

Zdaj je očitno, da je tudi FIA na strani lojze, ne samo bernie: http://f1.avtomanija.com/default.asp?rb...

Dvomim v nicov uspeh...

BorutK-73 ::

Lojza mora zmagat, drugače smo rasisiti.;((

kosta ::

Vikend prinaša novo dirko.

Govori se, da steza v Sao Paulu zelo ustreza Rosbergu (zmagal 2x), Hamiltonu pa ne ravno. Dejstvo je, da bo napeto, ker lahko Rosberg (z zmago) postane prvak.:))

TribesMan ::

Zaenkrat ne kaj veliko zanimivega...

Še največ se "dogaja" okoli Mclarna.
Alonso špila klovna okoli piste:

https://streamable.com/5s1y

https://streamable.com/ppb2

Ron pa zgleda špila "prljave igre":

https://twitter.com/SkySportsNewsHQ/sta...

As reported by Sky News:
'A consortium of Chinese investors has tabled a ?1.65bn takeover bid for McLaren, the British automotive group which owns the eponymous Formula One (F1) team, sparking a battle over the future of Ron Dennis, its long-serving boss.
'Sky News has learnt that Mr Dennis presented the offer for McLaren from a group of unidentified investors ?last week, a move which prompted his fellow shareholders to launch a plot to oust him as chief executive.
'Sources said that Mr Dennis? was in the High Court on Thursday and Friday in an attempt to secure an injunction against a move to place him on gardening leave until his contract expires in mid-January.
'His move, however, is understood to have been rejected, leading to an emergency board meeting of McLaren being convened on Friday evening that is expected to lead to his immediate suspension as chief executive.' (Full story - Sky News)


Zgleda da je to konec za Rona.
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

globoko grlo ::

ad325676a22d34a7b56df528528f4c580e96a513
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

AvtoR ::

Še komu gornji link šteka?

Jst ::

Da. Meni tudi šteka.

V bistvu mi "ves internet" že par zadnjih dni dela čudno. Konstantni Timeout na spletnih straneh, a ko pritisnem refresh F5, se pa takoj naloži.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jst ()

BorutK-73 ::

Jst, si na telesmehu?

Jst ::

Da. Zakaj? Nisem edini?
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jst ()

ttommy ::

Jaz tudi na Telemachu 120/4. Danes štekalo. Na zadnji dirki tudi parkrat. Prejšnje pa ne.
Gamer

BorutK-73 ::

Meni ne nagaja vedno, kdaj pa kdaj za uro, dve pa je vse počasno, počasno loadanje strani, streami štekajo, YT komaj folga na 480p. Hitrosti so ok, ping tudi, mislim da imajo probleme z dns-i.

Zgodovina sprememb…

Jst ::

Meni so rekli, da je "šum na omrežju" in da moj modem oddaja s preveliko močjo. To je bilo kakšen mesec nazaj. Potem je bilo dobro ene dva tedna. Sedaj pa tudi z manjšo močjo (tam ko se prijaviš v Cisco in tam kjer piše Power Level za vsak Channel posebej, je sicer nižji kot prej, kot pred mescem, in to je potem delovalo nekaj tednov, ampak sedaj se spet pojavlja isti problem. Prej so "rešili" problem na daljavo, sedaj pa pravijo, da se morajo oglasiti, da izmerijo ???xxx????. (nočejo mi povedati točno kaj).

Ko sem bil pri T-2, so mi vsaj brez bullshita (ker so vedeli, da se nekaj spoznam na to tehnologijo) povedali, kaj je problem. Telemach pa samo "šum na omrežju", "bomo uredili, vendar se mora tehnik oglasiti pri vas."

Ko sem bil pri T-2, je človek, ki je prihajal do mene, mi povedal, da lahko sam uredim zadevo. Vsakih nekaj mesecev, ko so se mi bodo začeli pojavljati problemi, mi je rekel, naj pokličem na tehnično pomoč in zahtevam ..." Višjega tehnika" (se več ne spomnim točno) in naj mu rečem, naj mi kalibrira ali zamenja "profil." In to sem delal kakšno leto dni. Potem mi je pa ta tehnik, s katerim sva kolega, svetoval, naj raje naročim Telemach, ker je manj problemov na tej lokaciji. In na začetku je bilo res. Sedaj pa je nekako podobno, kot pri T-2, samo da pri Telemachu sedaj vztrajajo, da se mora tehnik oglasiti pri meni. In je zamudno, ker sem na tej lokaciji enkrat na mesec - približno.

To je zame problem, ker tukaj, kjer imam sedaj Telemach in prej T-2, se zelo redko zadržujem, ker živim drugje. Nastavil sem si load balancer, tako, da gre večino prometa prek Telekoma, kadar
Telemach povzroča probleme.

Sedaj pa raziskujem, kako naj nastavim load balancer, da bi parkrat na dan ne samo gledal samo hitrost, ampak tudi omenjene težave. V prostem času se spoznavam z programiranjem/protokolom DNS, NTP in Ping, da naredim eno "crude" aplikacijo, ki bo load balanserju povedala, kdaj naj uporabi katero izmed dveh povezav.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

AvtoR ::

Fantje, to je tema o Formuli 1!

roCkY ::

Ampak nekak je treba tu pod alpami do F1 priti. Tole gre pomoje nekako zraven. Tudi na t-2 je včeraj Henno konkretno kockal. Gledal sem sicer le zadnji 15-20 min. Pa še zamude je bilo skoraj 100 sek. Normalno je pod 30.

Jst ::

Henno ima zamika slabo minuto. (Z default nastavitvami Ace playerja.)
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

TOP ::

Trenutno rahlo dežuje,sedaj kaj velja novo pravilo ali če je preveč vode za SC.Sam pomoje ni stoječe vode.

Jst ::

Henno:

Acestream: 4abc974b1b286c4967d1b477d6bfc90d37568581 (6000kbps)
Acestream: cf79e52f4b2e1cdec0768aa82c09c1c6bbfc61be (3000kbps)
Acestream: 94c33effb636935254fa01952cf624777a94ec89 (1200kbps)
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

TOP ::

Hahahah Grosjon je že raztreščil dirkalnik v ogrevalnem krogu.
Je pa zelo veliko vode na stezi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: TOP ()

Jst ::

Fak no. Grosjean je verjetno totalno zgrožen, kar se mu je zgodilo.

Glede na to, koliko vode je na stezi, pomeni start behind safety car. Fak2.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

TOP ::

Ja mislim da imaš prav.Ja seveda je zgrožen z roko se je tolkel po čeladi prišel je na lužo in pritisnil gas samo uzelo ga je kot barko na morju in direkt v zid,prednjo gumo mu je odtrgalo.

Lojze edini do sedaj nekaj cvili,da je zelo veliko vode na stezi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: TOP ()

Jst ::

Zanimivo, dirkači pravijo, da bi bil standing start varnejši, ker prideš v prvi ovinek z manjšo hitrostjo, kot pod SC start.

To nisem videl, da se je tolkel po čeladi, sem pa videl, kako ga je odneslo. Tam se je sprostil izza robnika en potok, ravno ko je on tam vozil. Pri drugih tega potoka nisem opazil.

Start delayed for 10 minutes.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jst ()

TOP ::

Jp zad za SC je štart spet en idiotizem.

evo vlakec tutu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: TOP ()

globoko grlo ::

mah en Q vse skup, men še 1200 kbps šteka na vsakih 5 min

u3pm
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

MaterVola ::

Potato dela brez problemov.

globoko grlo ::

kwa je s tem slo techom?
kdo briše poste?
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

theBill ::

Ta Vettel je pa res en konstantni jamrač.

Schumacher je v podobnih pogojih v sezoni 1996 naredil čudež na vodi v Barceloni in osvojil prvo zmago z nekonkurenčnim Ferrarijem, Vettel pa eno samo jokanje in pirueta po čisto lastni krivdi. Dež je zaveznik dobrih voznikov v slabših avtomobilih in tu bi moral on iskati priložnost ne pa prekinitve dirke.

TOP ::

theBill je izjavil:

Ta Vettel je pa res en konstantni jamrač.

Schumacher je v podobnih pogojih v sezoni 1996 naredil čudež na vodi v Barceloni in osvojil prvo zmago z nekonkurenčnim Ferrarijem, Vettel pa eno samo jokanje in pirueta po čisto lastni krivdi. Dež je zaveznik dobrih voznikov v slabših avtomobilih in tu bi moral on iskati priložnost ne pa prekinitve dirke.

+1

Klamzi ::

Te full-wet gume naj bi bile praktično neuporabne, zato je tud toliko dirkačev prešlo na intermediate gume kljub obilici vode.
««
35 / 40
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Formula 1 2019 (strani: 1 2 3 430 31 32 33 )

Oddelek: Na cesti
1616167592 (102152)          
»

Formula 1 2012 (strani: 1 2 3 471 72 73 74 )

Oddelek: Na cesti
3664272476 (167944) ABX
»

Formula 1 2011 (strani: 1 2 3 420 21 22 23 )

Oddelek: Na cesti
1146130479 (89228) Jst

Formula 1 2010 (strani: 1 2 3 421 22 23 24 )

Oddelek: Na cesti
1189177167 (140412) WarpedGone

Več podobnih tem