» »

Formula 1 2016

Formula 1 2016

««
30 / 40
»»

connel ::

Holly shit, tole pa je dirka danes :D

kosta ::

Dramatičen začetek dirke!:))

KuntaKinte ::

kriv je mali,zasral pa Kimi,ker ni dobro zaprl

connel ::

Vettel, kdo drug, kaj pa rine nekam kjer ni prostora, dafuq je Kimi tukaj kriv.

KuntaKinte ::

kaki Vettel,tam,ko je mali rinu pa je blo prostora za skiro

kosta ::

Kva pa Magnussen?:O

connel ::

Ma daj si malo posnetek poglej, mali in Kimi sta lepo šla skozi ovinek, pride Vettel, trči v Kimija in ga porine v malega, đizs no. Butt hurt much?

AvtoR ::

Tole zna na koncu Hamilton zmagat!

billy ::

Potencialno dobra dirka uničena zaradi otrok, spet.

AvtoR ::

prekinitev dirke...

kosta ::

Zna biti ene pol urce, mam pa močan občutek da bo Hamilton zmagal.

ripmork ::

Šta se desilo?

Red flag, ne štekam čist, španski stream pač :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ripmork ()

connel ::

KMag je zletel v ograjo pri polni hitrosti, zato je red flag.

ripmork ::

Tnx! Verjetno zaradi kosov na stezi rabijo več časa da dobro spucajo stezo, predvidevam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ripmork ()

connel ::

Niti ne, zaradi popravila zaščitnih gum je tak zastoj.

Blinder ::

connel je izjavil:

KMag je zletel v ograjo pri polni hitrosti, zato je red flag.


Magnussen. Preden je trcil v zascitne gume je nekaj casa drsel, tako da je hitrost ob trku bila ze konkretno nizja. Zato ni bilo hudih posledic.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

KuntaKinte ::

mali je psihopat

TribesMan ::

To kar dela Verstappen je čisti kretenizem...
Ko ga bo pa nekdo torpediral, ker menja smer v zadnjem momentu, bo pol pa še jokal da ni on kriv.
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

kosta ::

Bravo Nico, čas je že bil.:) Glede Maxa pa... lani mi je bil všeč, pa letos od začetka tudi, veselil sem se njegove prve zmage ampak mu je preveč zvišalo ego. Škoda!

b3D_950 ::

Kakšn šhity move od vetla na štartu.
Zdaj ko je mir, jemo samo krompir.

Jst ::

kosta: Se strinjam 100%. Prav na jetra mi gre.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

PrimozR ::

billy je izjavil:

Mislim iz vidika samega pravila, ki je bilo uvedeno zaradi nadzora nad stroški, zdaj pa pride do tega, da si lahko velika ekipa (kot je recimo merc) privošči, da zamenjajo pač vse možne elemente, zapravijo ulalala denarja, da potem fašejo kazen samo na eni dirki, ker manjajo vse dele, tudi tiste, ki jih mogoče ne bi rabili. Mala moštva pa samo menjajo tisto, kar je nujno potrebno, oz če sploh pride do tega.

Držimo pesti, da vroče vreme @ spa ostane, mogoče se nam potem obeta malo zanimiva dirka.

Lani sta oba Mercedesa skozi sezono prišla z dovoljenimi kompleti. Si preštel, koliko motorjev so porabili pri McLarnu? Pa tudi druge ekipe bodo seveda vzele nov motor, če bodo omejeni vsi odpovedali. A naj mar sploh ne dirkajo, ko nimajo več motorjev?

McClane je izjavil:

To pravilo bi bilo smiselno edino če bi se mesta prenesla...slabša moštva ki jim vsaka pika nekaj pomeni, se dejansko bojijo menjav, boljšim je pa čisto vseeno. Mogoče bi bila rešitev v drugačnih kaznih kot pa samem nazadovanju mest.

Ker Hamitlon pa z veseljem štarta zadnji, zato je zdaj nabral 55 kazenskih mest in dovolj motorjev, da mu ne bo treba jemati kazni do konca leta...

globoko grlo je izjavil:

Točn tko!

Nej majo dva motorja na sezono in če crkneta, jebat ga, nehaš dirkat in maš več cajta naredit dobr motor za naslednjo sezono. Takole kupčkanje in preseravanje je pa slabš kot EU parlament.

Stroški? NE vem kako omejit enga, ki ima par 100M za zapravt. A se prepove določene materiale? A se prepove kj druzga? Al se določi, da morajo biti diski kovinski, pa motor iz takšne pa takšne zlitine?

Ne vem, vem pa, da pravila, ki so napisana z mislijo na izigravanje pravil, niso ok.

Materiali so že močno omejeni, obese vzmetenja so zdaj bistveno težje (in s tem bolj nevarne, če kolo poleti), ker so mislim da aluminijaste, prej so bile iz MMC-ja. Berilijeve zlitine so prav tako prepovedane, motorji morajo biti tako težki, da eksotične zlitine in rešitve nimajo nobene prednosti, itd. Sicer pa bravo, ker ekipe dirkajo iz samega veselja, ne zato, da na dirkah kažejo sponzorje... Res, god damn genius... (nisem mislil, da bi lahko nekdo resno mislil da naj se pač ne dirka več, ko porabiš vse motorje)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozR ()

springfield ::

Verstappen: "No, I wasn't aggressive. They were aggressive. So I didn't want to let them pass because they had destroyed my race"

Logika otroškega vrtca. Mogoče je hiter za svoja leta, ampak mentalno še ni za F1.

kosta ::

Prav otroško obnašanje. Bil je za F1, dokler se je vozil okoli 6.-10. mesta z nekaj izjemami v Toro Rossu. Nenačrtovan prestor v Red Bull in zmaga že na prvi dirki pa sta mu žal napumpala ego do nebes in nazaj.:| Škoda, ker res ni slab voznik ampak njegov pogled in pristop k stvari je pa povsem napačen. Želeli so si ga dobiti tako pri Ferrariju kot pri Mercu a se mi zdi, da po takšnih izjavah temu ni več tako.

LordNacho ::

Ne vem no. Meni se pa zdi, da smo ravno takšnega dirkanja potrebni.

Tako so dirkali velikani (Senna, Hill, Hunt, Lauda...) formule ena - hitro in neusmiljeno, pa če je kdo zaradi tega letel s proge je pač letel. Prosim popravite me, ker njihvih dirk nikoli nisem spremljal v živo, gledal samo njihove highlighte, ampak tole se mi zdi zelo primerljivo.

Ni bil glih od Senne quote: "If you dont go for a gap, you're not a racing driver"?

PredatorX ::

LordNacho je izjavil:

Ne vem no. Meni se pa zdi, da smo ravno takšnega dirkanja potrebni.

Tako so dirkali velikani (Senna, Hill, Hunt, Lauda...) formule ena - hitro in neusmiljeno, pa če je kdo zaradi tega letel s proge je pač letel. Prosim popravite me, ker njihvih dirk nikoli nisem spremljal v živo, gledal samo njihove highlighte, ampak tole se mi zdi zelo primerljivo.

Ni bil glih od Senne quote: "If you dont go for a gap, you're not a racing driver"?


Sej je potem Vettel lepo pokazal kako se ga prehiti. Kaj se je sploh Raikonnen pizd*l... a ko pa on dela bedarije je pa car?! Alkoholik...
Samo ni pa potrebno, da druge krivi za slabo dirko.... kolikokrat je že on delal napake.

kosta ::

LordNacho je izjavil:

Ne vem no. Meni se pa zdi, da smo ravno takšnega dirkanja potrebni.

Tako so dirkali velikani (Senna, Hill, Hunt, Lauda...) formule ena - hitro in neusmiljeno, pa če je kdo zaradi tega letel s proge je pač letel. Prosim popravite me, ker njihvih dirk nikoli nisem spremljal v živo, gledal samo njihove highlighte, ampak tole se mi zdi zelo primerljivo.

Ni bil glih od Senne quote: "If you dont go for a gap, you're not a racing driver"?


Senna in Hunt, prva leta tudi Schumacher so dirkali na meji zmogljivosti in tudi preko njih, kar se je pokazalo v nesrečah. So pa zaradi tega kdaj nasrkali tisti, ki so vozili z glavo kot sta Lauda in Prost. Prost nikoli ni zmagoval za cel krog ampak je peljal toliko, da je zmagal in isto tudi Lauda. Zaradi svoje lastne varnosti je naslov 1976 praktično prepustil Huntu na zadnji dirki.;) Hill pa ja, eden meni ljubših dirkačev. Ne rečem da kdaj ni bil komu v napoto, je pa tudi izgubil naslov zaradi Schumacherja ko sta oba končala v pesku.

PrimozR ::

V bistvu je Schumacher končal v gumah, Hill pa v boksih.

LordNacho ::

kosta je izjavil:


Senna in Hunt, prva leta tudi Schumacher so dirkali na meji zmogljivosti in tudi preko njih, kar se je pokazalo v nesrečah. So pa zaradi tega kdaj nasrkali tisti, ki so vozili z glavo kot sta Lauda in Prost. Prost nikoli ni zmagoval za cel krog ampak je peljal toliko, da je zmagal in isto tudi Lauda. Zaradi svoje lastne varnosti je naslov 1976 praktično prepustil Huntu na zadnji dirki.;) Hill pa ja, eden meni ljubših dirkačev. Ne rečem da kdaj ni bil komu v napoto, je pa tudi izgubil naslov zaradi Schumacherja ko sta oba končala v pesku.


No, potem exactly. To me moti, danes se vsako takšno potezo, ki bi bila čisto tipična za zgoraj omenjene, obsodi kot otročje in neprimerno in ne vem kaj vse...


Also mal off-topic: A je že kdo razmišljal o Schumacherjevem vplivu na mercedes? Na enem blogu sem bral, da je bila Schumacherjeva sposobnost tudi odlično manageriranje ekipe - kot primer dan razvoj Ferrarija. Baje je Schumacher močno vplival na razvoj ekipe kot celote in so tudi zato lahko tako zdominirali. Bi bilo možno, da se je podobno godilo pri Mercedesu?

billy ::

Seveda, saj to je jasno vsem, le haterji to zavračajo ;)

Big_Al ::

Jst ::

Mene ne moti njegov "defending move", po katerem je Kimi preklinjal po radiu. Ampak njegove izjave (po dirki).
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

b3D_950 ::

..na štartu je malo zaspal in potem hotel vse rešit z eno potezo, saj nekak bi se izšlo, (čeprav je bil praktično s celim avtom izven steze), če ne bi Vettel presekal obema ovinek.

Zdaj ko je mir, jemo samo krompir.

connel ::

Danes bo samo tole, jutri verjetno tudi:
d4db4ca95b49b3e331cf4d0cf80e2ca02f98e8d0 (3500kbps)

connel ::

kosta ::

Očitno je Ferrari poštimal zadeve, gladko hitrejši od RB. Sicer je dirka jutri ampak zaenkrat je stanje obetavno. Me zanima kaj bo Rosberg pokazal, pa kaj bo z Williamsom ki je hiter na ravnicah.

billy ::

To dirkališče je pač anomalija in specifika, ferari še ima itak boljši motor od renaulta, tako da tu ni bilo pričakovati,da bi RB bil spredaj.

Bomo pa videli v zaključku sezone, tudi alonso napoveduje, da bodo od singapurja naprej vsako dirko v top10.

Merc pa pač v svojem svetu, kar je sicer bilo jasno že dolgo nazaj, edino vprašanje ostaja za koga se bodo odločili, da bo prvak.

Riff ::

če ne bo s5 počilo na začetku se obeta zanimiva dirka, pr mercedesu je pa vseeno če se dajeta Lojz pa Niko do zadne dirke itak so v veliki prednosti pred vsemi :D

šernk ::

hja sponzorjem ni ravno vseeno...
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

NemMy ::

se da dobit 6k Henno stream? oziroma, kje sploh lahko spremljam dirko v zivo?

MaterVola ::

https://kiwiirc.com/client/irc.snoonet....

Za vse spraševalce, dajte si med zaznamke ;)

globoko grlo ::

a user je pa MaterVola
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

roCkY ::

ne globoko grlo

BorutK-73 ::

Ace: d4db4ca95b49b3e331cf4d0cf80e2ca02f98e8d0 (3500kbps)

Alternate decent quality stream :
2288397a21c4933d2359f19f54daa4101e297a48

Zgodovina sprememb…

MaterVola ::

globoko grlo je izjavil:

a user je pa MaterVola


karkoli

connel ::

b276891b474cca4bedd656b988a4a707f769de90 3500k

Jst ::

b276891b474cca4bedd656b988a4a707f769de90

connel me je prehitel za nekaj sekund.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jst ()

PrimozR ::

https://www.linkedin.com/pulse/formula-...

Berem zdajle njegove prispevke, dobro čtivo!

connel ::

d68a7e97fac03de56708d55d66136a92a89fe1bc - 6000kbps
f89bc1bb190b90bdb8064c017451ffafc206ff9a - 3000kbps
7fe2b5d1ff2dc8a9d352cdfa7e218e0de350ab32 - 1200kbps

Jst ::

Hvala.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|
««
30 / 40
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Formula 1 2019 (strani: 1 2 3 430 31 32 33 )

Oddelek: Na cesti
1616167736 (102296)          
»

Formula 1 2012 (strani: 1 2 3 471 72 73 74 )

Oddelek: Na cesti
3664272560 (168028) ABX
»

Formula 1 2011 (strani: 1 2 3 420 21 22 23 )

Oddelek: Na cesti
1146130522 (89271) Jst

Formula 1 2010 (strani: 1 2 3 421 22 23 24 )

Oddelek: Na cesti
1189177214 (140459) WarpedGone

Več podobnih tem