» »

Fargo

Fargo

oo7 ::

V Berlinu, ko je pokazalo sliko potem pa tale glasba


:D:D

Konlov ::

Ali se kaj ve, e bo trojka na deezerju s podnapisi?

yayo ::

Meni pa se je zdelo, da začetek tretje sezone ponavlja že vpeljane stereotipe, medtem, ko sta prvi dve sezoni bili originalni v tem pogledu.
Drugače par teorij:
1.Ray Stussy verjetno ni nikoli dobro pregledal avta katerega je podedoval po očetu, zna biti, da je notri skrito večje bogastvo kot ga je Emmit pridobil s prodajo znamk.
2. Klima naprava, ki je priletela na Mauriceevo glavo je v principu verjetno bila namenjena uboju Raya, katerega je Nikki že prej planirala a so se potem stvari obrnile in je bilo potrebno improvizirati na brzino.

oo7 ::

Dobra epizoda sem se enkrat dobro nasmejal :)

oo7 ::

yayo je izjavil:

Meni pa se je zdelo, da začetek tretje sezone ponavlja že vpeljane stereotipe, medtem, ko sta prvi dve sezoni bili originalni v tem pogledu.
Drugače par teorij:
1.Ray Stussy verjetno ni nikoli dobro pregledal avta katerega je podedoval po očetu, zna biti, da je notri skrito večje bogastvo kot ga je Emmit pridobil s prodajo znamk.
2. Klima naprava, ki je priletela na Mauriceevo glavo je v principu verjetno bila namenjena uboju Raya, katerega je Nikki že prej planirala a so se potem stvari obrnile in je bilo potrebno improvizirati na brzino.


Zanimivo ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

IL_DIAVOLO ::

SPOILERS

2. del spet bomba...ta varga je meni najboljsi lik so far. Obozujem, kako je na eni strani dominanten in samozavesten lik, na drugi strani pa je cisto nemocen in zmeden lik oz. kar 2 :D

In ja se strinjam glede te psihopatske nikki, to je imela vse nastudirano, kako dolgo rabi da pride iz stanovanja na ulico in na "tezave" s klimo, ki jih je kakopak obvestila lol

Je tudi nekaj vec jasnega glede tiste uvodne scene v berlinu. Ocitna le ima tezo v sami zgodbi.

Me pa zanima, kdo bo protiutez tem rusom. Morda ray in nikki.

Looking good 8-)

yayo ::

btw, Yuri Gurka, ruski lakaj mafioza Varge mi je po izgovorjavi angleščine zvenel bolj balkansko kot kaj drugega in res gre za hrvaškega igralca bosanskega porekla (mislim, da je srb) Gorana Bogdana. Diplomirani ekonomist, ki je raje šel v gledališčnike.

oo7 ::

yayo je izjavil:

btw, Yuri Gurka, ruski lakaj mafioza Varge mi je po izgovorjavi angleščine zvenel bolj balkansko kot kaj drugega in res gre za hrvaškega igralca bosanskega porekla (mislim, da je srb) Gorana Bogdana. Diplomirani ekonomist, ki je raje šel v gledališčnike.


Sem že zadnjič gledal na IMDB kaj je to za en igralec.

yayo ::

Goran Bogdan@Wikipedia
Zgleda da je bosanski hrvat, igral je srbskega kriminalca v angleški seriji The Last Panthers

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

yayo ::

všečna tretja epizoda, ki "odpotuje" v Hollywood in se posveti izključno bivši šefici policijske postaje katera raziskuje preteklost svojega očima. Vanjo umešajo še risanko, ki spominja na vzhodnoevropske iz časa komunizma in na zgodbe Douglasa Adamsa. Prvim dvem epizodam je za moj okus nekaj manjkalo, oziroma sta imeli šablonski priokus že videnega, sedaj pa zgleda, da gre na boljše.

IL_DIAVOLO ::

Precej slaba, nepomembna epizoda, ki nima kaj veliko veze z zgodbo. Meni je bila dolgocasna.

oo7 ::

Tudi meni ni bila všeč tretja epizoda. Najbrž najslabša epizoda v vseh treh sezonah. Ampak važno, da se je vrnila nazaj v zasneženo Minesoto :)

yayo ::

Fun fact: vlogo jebačice Ennisa Stussya (Vivian Lord) v tretji epizodi, katero v flashbackih vidimo kot mlado fatalko in v sedanjosti kot postarano natakarico, igrata mati in hči: Frances Fisher igra postarano Vivian medtem, ko njeno mlado, našmrkano inačico igra Francesca Eastwood. In ja, Francesca je hči Clinta Eastwooda. (katero je imel z Francis Fisher)

oo7 ::

Za hčerko sem vedel za mamo pa ne :)

Cruz ::

Meni pa je bila zelo všeč epizoda. Se pa strinjam, da nepomembna.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

hojnikb ::

mogoce pa na koncu le nebo tako nepomembna >:D
#brezpodpisa

IL_DIAVOLO ::

Verjetno ne, ampak meni ta sezona deluje neizvirna, bolj na silo. Problem vecine serij.

Prva sezona top, potem se hype se nadaljuje v 2. sezoni, potem jim zmanjka idej.

Bomo videli :)

yayo ::

starboi ::

Cruz je izjavil:

Meni pa je bila zelo všeč epizoda. Se pa strinjam, da nepomembna.


Če bi si pogledal prvi dve sezoni , bi vedel da nobena stvar ni nepomembna. :|

yayo ::

medtem, ko je Glorijin Hollywood trip res mogoče en nepomemben red herring hunt sumim, da dvojno srečanje z Ray-em Wise-om (starejši gospod na letalu in potem v baru kjer Gloria poišče glupega policaja katerega igra scenarist iz It's Always Sunny In Philadelphia) ni tako nedložno in ga bomo v seriji še videli.

run2 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Verjetno ne, ampak meni ta sezona deluje neizvirna, bolj na silo.


Tudi meni.

Že po prvih 2 epizodah mi je bilo jasno, da letos nekaj manjka, tole ta teden pa brez dvoma najslabša epizoda v celi seriji. Ampak spet, meni je bila 1. sezona top 3 sezona katerekoli serije v zadnjih 10 letih, tako da gre še vedno za kvalitetno serijo, ampak daleč od tega, da bi komaj čakal, da stisnem play.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: run2 ()

IL_DIAVOLO ::

Absolutno...ravno prej sem iz cistega uzitka gledal sceno malva in lesterja v bolnici 10/10

Outcast ::

Ma sej to je problem večine dobrih serij: (nad)povprečno dobra 1., mogoče še 2.sezona, potem gre pa navzdol. Isto velja za Fargo, ki pa še vedno ohranja nek prepoznavn stlye tudi skozi tretjo sezono:pilot me res ni ravno prepričal, mi je pa všeč zaplet, tudi njena pot v LA mi je bila dobro izpeljana in definitivno ne brez zveze.
Fargo in BCS sta edini seriji trenutno, pri katerih pozabim na čas med gledanjem.

oo7 ::

No 4 epizoda je bila že mnogo boljša :)


SPOILER!

Tele naše glavne policistke senzorji ne marajo :))
Kaj ima Varga bulimijo, da vedno, ko se naje gre bruhat?
Pa tista policajka tam na wc-ju je bila smešna.

Nesta ::

Dobra epizoda. Pocasi se stvari skupaj sestavljajo policajki :) samo kaj je fora da ne delajo senzorji na njo? A je mrtva oz hladnokrvna? :D

oo7 ::

Nesta je izjavil:

Dobra epizoda. Pocasi se stvari skupaj sestavljajo policajki :) samo kaj je fora da ne delajo senzorji na njo? A je mrtva oz hladnokrvna? :D


To tudi mene zanima zakaj je senzorji ne marajo. Upam, da bodo pojasnili.

yayo ::

Senzorji je ne marajo zato, da bo lahko scenarist v velikem finalu na tej podrobnosti zgradil sila zabavno sceno. Ali pa je ženska android iz risanke v prejšnji epizodi...

Cruz ::

Ali pa samo ene vrste skeč, saj se je že vsakemu človeku zgodilo, da mu senzor ni prijel, ko pa je drugi šel pa mu je takoj. :)
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

oo7 ::

Saj pomočnika od Stusija pa Hummer skos nekaj zajebava predvsem vrata :)

Egidij88 ::

Te senzorje si lahko razlagaš tudi v stilu, da saj jo noben ne jemlje resno s temi preiskavami itd... under the radar lik. Uni od Stussyja pa izpada nerodno ker je tip po novem obkrožen s folkom, ki je nad njim... nima nobene besede, nekaj jeclja...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Egidij88 ()

Outcast ::

Ne vem če ste opazili, pripovedovalec/bralec zadnjega dela je bil Lorne Malvo:)

yayo ::

In seveda je pripovedoval odlomke iz glasbene pravljice Peter in volk, Sergeja Prokofijeva. Očarljivo izpeljano, posebno mi je bilo všeč, da so dali Carrie Coon v vlogo Petra.

IL_DIAVOLO ::

Outcast je izjavil:

Ne vem če ste opazili, pripovedovalec/bralec zadnjega dela je bil Lorne Malvo:)


Ze na zacetku je bil ;)

Sam fargo se zaveda, kaj pomeni samo glas billya za serijo. Vsepovsod, kjer se pojavi, dvigne serijo/film na visji nivo.

Sice pa kar dobra epizoda.

oo7 ::

Najboljš je, ker vedno napiše - This is a true story :)

oo7 ::

Huda epzoda



SPOILER!!!

Kako sta zaj... s tistim pismom :)) talenta ;)

yayo ::

dobra epizoda ja, coffee cup scena je bila svetska...

oo7 ::

yayo je izjavil:

dobra epizoda ja, coffee cup scena je bila svetska...


Tudi igralec je dober sploh s tistimi gnijočimi zobmi :)

IL_DIAVOLO ::

Se ena bolj umirjena epizoda...upam da bo zdaj vec akcije(nasilja).

Sumim, da bi znala ruby goldfarb podkurit vargi, tudi nikki ne bo ostala dolzna :)

Cant wait

Nesta ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Se ena bolj umirjena epizoda...upam da bo zdaj vec akcije(nasilja).

Sumim, da bi znala ruby goldfarb podkurit vargi, tudi nikki ne bo ostala dolzna :)

Cant wait


Umirjena? :) Meni se je zdela edina ne umirjena do sedaj :D

Se je precej dogajalo :)

oo7 ::

Dober tale igralec, ki igra Vargata.

Cruz ::

Ni slaba ta sezona, samo me ne pritegne tako kot prejšnji. Nevem ali je kriv Better call Saul, ki je res vrhunski to sezono, ali pa se mi zaradi lepega vremena neda gledati zimske Minnesote. Bom pa vseeno pogledal do konca. :)
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

IL_DIAVOLO ::

Ne razumem ravno zakaj so se njega losali, ampak dobro. Nisem pricakoval. Solidna epizoda.

yayo ::

meni ena slabših, cela scena kako stegne krake je bila zelo nerodna, posebno ko ga brat gleda namesto, da bi mu poskusil pomagati. David Thewlis, ki igra Vargo je genij, je eden tistih grdih angležev, ki so bili prisiljeni postati odlični igralci, da bi se prebili med kopico fotomodelov. ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

IL_DIAVOLO ::

Edino kar je zanimivo...kako je varga pridobil emmita na svojo stran.

Varga je na žalost edina svetla točka te sezone. Res razočaranje ta sezona, preveč so začeli komplicirat in izgubili nit s tistim kar jih je krasilo v 1. sezoni in tudi 2. Mislim, da je to zadnja sezona.

oo7 ::

Mogoče res ni tretja seozna tako dobra kot prvi dve ampak men je še vedno zelo dobra:)

jizzer ::

Men je dosti bolj solidna kot druga :) Druga mi ni všeč

oo7 ::

SPOILER !!!



Stussy ni bil popolnoma nič sumljiv tam v tisti restavraciji, ko je prišla policajka :)):))

janezvalva ::

hehe
dobra je ta s kofetom

coffee minnesota style?

yuck!

Outcast ::

Dober del, totalno presenečenje z Mr. Wrench-om na prison busu:D

Konlov ::

Top epizoda >:D. Mr. Wrench, uff...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Serija: True Detective - spoiler contaminated (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Sedem umetnosti
511112916 (1359) HitroDihanje
»

The Mandalorian [Star Wars - Tv serija] (strani: 1 2 3 422 23 24 25 )

Oddelek: Sedem umetnosti
1219245939 (3925) oo7
»

Sons of Anarchy - serija (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
9021821 (1017) Likalnik
»

Mr. Robot (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Sedem umetnosti
30874038 (24947) A. Smith

Več podobnih tem