» »

Fargo

Fargo

««
«
1 / 7
»»

IL_DIAVOLO ::

Ta serija pa si res zasluži svojo temo, ne morem verjeti, da je še nima.

Kakorkoli, trenutno se vrti 2. sezona, ki je spin off 1. zelo uspešne sezone.

Trenutno ni boljše serije imo...priporočam ;)

Discuss

Kurzweil ::

Če že mora ravno bit posebej tema. Vsi pravijo, da je top zaenkrat. Jaz pa bom počakal, da se nabere par delov, saj se mi ne da vsak del posebej čakat.

Outcast ::

Ni kaj za dodati, trenutno top serija/sezona, ki samo stopnjuje tempo...it's the war!
Solverson mi je eden boljših likov, glede na res veliko in pestro izbiro le-teh + s tem da je policaj; neki je na njem in njegovemu načinu pripovedovanja:)

starboi ::

Iz epizode v epizodo samo raste na kvaliteti in zgodba je odlična. Česa pa ne morem "preboleti" je pa kako odlično je delo za kamero, definitivno ekipa dela fenomenalno. Še nisem našel slabe lastnosti te serije, ki jo zaenkrat ocenjujem z čisto 10ko .

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: starboi ()

oo7 ::

It's War >:D

oo7 ::

SPOILER!!!!


Zakaj Miligan tam pred bolnico ni ubil Otta ?

Tisti indijanec je pravi forenzik>:D

Kaj mislite na koncu bo zmagala Gerhart družina ali Joe Bulo ali se bodo pobili med sabo, do zadnjega?

IL_DIAVOLO ::

Upam, da dodd in henzee vse pobijeta.

Edino nisem kapiral, kaj je pomenila žareča svetloba, ko je pogledal v nebo?

oo7 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Upam, da dodd in henzee vse pobijeta.

Edino nisem kapiral, kaj je pomenila žareča svetloba, ko je pogledal v nebo?



Tista žareča svetloba je bila UFO iz prvega dela. To si je indijanec samo predstavljal, ko je bil na mestu zločina. Pač je dober forenzik :)

IL_DIAVOLO ::

Sem malo pogooglal :D

Zdaj so mi jasne te supernatural zadeve, malo mi je bilo čudno za serijo kot je fargo....in moram rečt, da sem že kar malo pozabil na to sceno iz prvega dela. Jebat ga, to je slabost tega če gledaš en del na teden :P

Phantomeye ::

oo7 je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Upam, da dodd in henzee vse pobijeta.

Edino nisem kapiral, kaj je pomenila žareča svetloba, ko je pogledal v nebo?



Tista žareča svetloba je bila UFO iz prvega dela. To si je indijanec samo predstavljal, ko je bil na mestu zločina. Pač je dober forenzik :)


Pa pravi indijanski slednik - z dobrim nosom.

Konlov ::

Kje pa se to gleda?

Phantomeye ::

Konlov je izjavil:

Kje pa se to gleda?


če nisi american - torrenti, online streaming strani?

Konlov ::

A ja. Sem mislil, da je že na naših TV postajah...

Heisenberg ::

Glede indijanca in UFO.

Ko je inspiciral restavracijo je bil posnetek ure na steni.
Potem ob cesti ko kleči pride luč in nato spet pogleda na uro.
Med tem je minilo približno 2 uri!

Tip je bil ugrabljen in UFOvci so delali packaste eksperimente na njemu :)

Konlov ::

Uff, Siol ima to serijo...:)

Phantomeye ::

Konlov je izjavil:

Uff, Siol ima to serijo...:)


Ja, sezono ena, če že. Dvojke verjetno ne?

psyke ::

The Best !

2 sploh ni nič slabša od 1. Vsaka je po svoje mega. 2 ima še več dobrih likov kot 1 ampak malvo pač šteje za 3. Najmanj bi pogrešal Brad Garrett-a. .. njegovo vlogo lahko zamenja kdorkoli, ne bi ga pogrešal niti za sekundo. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: psyke ()

WallSreet ::

IN

4 del je noro dober.


SPOILER!!!!!!!

Jaoooo baba glupa kaj ni povedala policaju da ga je zbila. Saj ne vem kdo je bolj nor baba ali mesar, ki si je v zadnjem trenutku premislil :)


ŠE en SPOILER!!!

Je kdo opazil, da so tam kamere malo za*ebale. Tu govorim o sceni v kinu kjer mali z nožen ubije tistega modela in potem v naslednjem prizoru ko njegov foter strelja vse poprek. Bodite pozorni v ozadju na modela,ki faše nož in potem takoj naslednji prizor kjer se spusti naprej in umre... če kdo opazi napako :) Jaz sem jo iz prve....

Nesta ::

WallSreet je izjavil:

IN

4 del je noro dober.


SPOILER!!!!!!!

Jaoooo baba glupa kaj ni povedala policaju da ga je zbila. Saj ne vem kdo je bolj nor baba ali mesar, ki si je v zadnjem trenutku premislil :)


ŠE en SPOILER!!!

Je kdo opazil, da so tam kamere malo za*ebale. Tu govorim o sceni v kinu kjer mali z nožen ubije tistega modela in potem v naslednjem prizoru ko njegov foter strelja vse poprek. Bodite pozorni v ozadju na modela,ki faše nož in potem takoj naslednji prizor kjer se spusti naprej in umre... če kdo opazi napako :) Jaz sem jo iz prve....




Nic nisi omenil katera je ta napaka? :)

WallSreet ::

Nesta je izjavil:

WallSreet je izjavil:

IN

4 del je noro dober.


SPOILER!!!!!!!

Jaoooo baba glupa kaj ni povedala policaju da ga je zbila. Saj ne vem kdo je bolj nor baba ali mesar, ki si je v zadnjem trenutku premislil :)


ŠE en SPOILER!!!

Je kdo opazil, da so tam kamere malo za*ebale. Tu govorim o sceni v kinu kjer mali z nožen ubije tistega modela in potem v naslednjem prizoru ko njegov foter strelja vse poprek. Bodite pozorni v ozadju na modela,ki faše nož in potem takoj naslednji prizor kjer se spusti naprej in umre... če kdo opazi napako :) Jaz sem jo iz prve....




Nic nisi omenil katera je ta napaka? :)


Čakam, da vidim če bo še kdo opazil

oo7 ::

Kaj to misliš, ko je streljal, da se takrat tamalega ni videlo?

WallSreet ::

oo7 je izjavil:

Kaj to misliš, ko je streljal, da se takrat tamalega ni videlo?


Bodi pozoren (medtem ko fotr strelja po kinu) na modela, ki je fasal nož in potem takoj naslednja scena ko se nagne naprej že mrtev....


fora je ta, da ko dobi nož v glavo je že nagnjen naprej medtem ko v naslednji sceni pokaže kako šele pada naprej. Upam, da razumeš kaj mislim :) poglej...

oo7 ::

WallSreet je izjavil:

oo7 je izjavil:

Kaj to misliš, ko je streljal, da se takrat tamalega ni videlo?


Bodi pozoren (medtem ko fotr strelja po kinu) na modela, ki je fasal nož in potem takoj naslednja scena ko se nagne naprej že mrtev....


fora je ta, da ko dobi nož v glavo je že nagnjen naprej medtem ko v naslednji sceni pokaže kako šele pada naprej. Upam, da razumeš kaj mislim :) poglej...


Imaš prav.

1 prizor: Mali ga zapiči z nožem
2 prizor: Stari strelja tisti stric v ozadju je že naslonjen na sprednji sedež
3 prizor: stric je spet v zravnanem sedečem položaju in začne šele padati na sprednji sedež

Dober si, da si to opazil, če ne bi rekel ne bi nikoli opazil :)

WallSreet ::

oo7 je izjavil:

WallSreet je izjavil:

oo7 je izjavil:

Kaj to misliš, ko je streljal, da se takrat tamalega ni videlo?


Bodi pozoren (medtem ko fotr strelja po kinu) na modela, ki je fasal nož in potem takoj naslednja scena ko se nagne naprej že mrtev....


fora je ta, da ko dobi nož v glavo je že nagnjen naprej medtem ko v naslednji sceni pokaže kako šele pada naprej. Upam, da razumeš kaj mislim :) poglej...


Imaš prav.

1 prizor: Mali ga zapiči z nožem
2 prizor: Stari strelja tisti stric v ozadju je že naslonjen na sprednji sedež
3 prizor: stric je spet v zravnanem sedečem položaju in začne šele padati na sprednji sedež

Dober si, da si to opazil, če ne bi rekel ne bi nikoli opazil :)


Ja to je to :)

IL_DIAVOLO ::

To je namerna napaka, a ti resno mislis da je to napaka ki si jo cudezno videl samo ti? To je fargo, bizarni umori so del tega, ki jih prikazejo na smesen nacin.

oo7 ::

Res dobra epizoda :) pa še Ash je v njej :)

WallSreet ::

oo7 je izjavil:

Res dobra epizoda :) pa še Ash je v njej :)


RAvno pogledal 5 del zakon! Jaz vam povem, da ko se bo odtrgalo Milligan-u bo folk začel padat ko domine 8-)

Kar mene neverjetno preseneča je to, kako so vsi avti pa vse hiše, obleke, pohištvo ter celotno mesto in barve iz 70-80-tih. Kako jim je uspelo to skupaj sestaviti do potankosti je impresivno in ravno zaradi tega je ta serija top! :) Serija je res nekaj posebnega. Komaj čakam naslednji del...

oo7 ::

WallSreet je izjavil:

oo7 je izjavil:

Res dobra epizoda :) pa še Ash je v njej :)


RAvno pogledal 5 del zakon! Jaz vam povem, da ko se bo odtrgalo Milligan-u bo folk začel padat ko domine 8-)

Kar mene neverjetno preseneča je to, kako so vsi avti pa vse hiše, obleke, pohištvo ter celotno mesto in barve iz 70-80-tih. Kako jim je uspelo to skupaj sestaviti do potankosti je impresivno in ravno zaradi tega je ta serija top! :) Serija je res nekaj posebnega. Komaj čakam naslednji del...



Zdaj bodo nastali problemi med bratoma v Gerthardtovi familiji zaradi ustreljenega sina. Miligan bo nevaren ampak ima tudi druga stran enega zelo nevarnega to je indijanec>:D

Phantomeye ::

oo7 je izjavil:

WallSreet je izjavil:

oo7 je izjavil:

Res dobra epizoda :) pa še Ash je v njej :)


RAvno pogledal 5 del zakon! Jaz vam povem, da ko se bo odtrgalo Milligan-u bo folk začel padat ko domine 8-)

Kar mene neverjetno preseneča je to, kako so vsi avti pa vse hiše, obleke, pohištvo ter celotno mesto in barve iz 70-80-tih. Kako jim je uspelo to skupaj sestaviti do potankosti je impresivno in ravno zaradi tega je ta serija top! :) Serija je res nekaj posebnega. Komaj čakam naslednji del...



Zdaj bodo nastali problemi med bratoma v Gerthardtovi familiji zaradi ustreljenega sina. Miligan bo nevaren ampak ima tudi druga stran enega zelo nevarnega to je indijanec>:D


Plus to, da hoče bradati brat zadevo rešiti na miren način, medtem ko je pa starejši indijancu namignil naj se zlaže o tem, da je mesar v resnici plačanec.

Phantomeye ::

oo7 je izjavil:

WallSreet je izjavil:

oo7 je izjavil:

Kaj to misliš, ko je streljal, da se takrat tamalega ni videlo?


Bodi pozoren (medtem ko fotr strelja po kinu) na modela, ki je fasal nož in potem takoj naslednja scena ko se nagne naprej že mrtev....


fora je ta, da ko dobi nož v glavo je že nagnjen naprej medtem ko v naslednji sceni pokaže kako šele pada naprej. Upam, da razumeš kaj mislim :) poglej...


Imaš prav.

1 prizor: Mali ga zapiči z nožem
2 prizor: Stari strelja tisti stric v ozadju je že naslonjen na sprednji sedež
3 prizor: stric je spet v zravnanem sedečem položaju in začne šele padati na sprednji sedež

Dober si, da si to opazil, če ne bi rekel ne bi nikoli opazil :)


Sem pregledal prizor in ugotovil, da verjetno ne gre za napako. Če dobro pogledate, tamalega ni ne v prizoru, kjer mu zasadi nož (čeprav se je v resnici slabo skril), in ne v prizoru, kjer kaže očeta med pobijanjem ostalih. Mulca prvič pokaže šele, ko mafijcu omahne glava. Gre za razkritje, da je pravzaprav mali tisti, ki ga je ubil. Skratka gre za spomin, ki ni čisto linearen. Kar je pa značilno za dogodke v fargotu, da so prikazani z več zornih kotov, oz. nelinarno.

Zgodovina sprememb…

Konlov ::

Jooj, se kar bojim it tole gledat. Ali sploh lahko kdo odigra kot Jerry Lundegaard?

darkolord ::

Saj je druga zgodba, tako da je OK.

oo7 ::

Konlov je izjavil:

Jooj, se kar bojim it tole gledat. Ali sploh lahko kdo odigra kot Jerry Lundegaard?


V tej seriji so odlični vsi po vrsti tako, da se nimaš kaj bati;)

IL_DIAVOLO ::

Tale epizoda je za cisto 10

Egidij88 ::

Haha, kaj pa Nick Offerman? :))

IL_DIAVOLO ::

Fargo hvala ker si 8-)

Phantomeye ::

Egidij88 je izjavil:

Haha, kaj pa Nick Offerman? :))


CAR! :D

oo7 ::

Odvetnik je bil najboljši :))

Tr0n ::

Sem se koncno spravil gledat prvo sezono.

This is some gooood shit.

True Detective meets Breaking Bad. :)

Vitez ::

A se to slučajno zgleduje po legendarnem filmu Fargo bratov Coen?

Tr0n ::

Jp, so povezali film.

echo ::

Mislim, da sta brata tut producenta.

Phantomeye ::

Vitez je izjavil:

A se to slučajno zgleduje po legendarnem filmu Fargo bratov Coen?


Jap, prva sezona se dogaja PO filmu (2004, če se ne motim). Druga pa PRED filmom (1979).

WallSreet ::

Takole malo z zamudo, Še en noro dober del. Vsaka epizoda je bolj napeta, neverjetno. Komaj čakam naslednji del.

Tr0n je izjavil:

Sem se koncno spravil gledat prvo sezono.

This is some gooood shit.

True Detective meets Breaking Bad. :)


Malvo car je tako? ja tako je :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: WallSreet ()

Konlov ::

He, he. V prvi seriji je oni kot Alonso. Kopija...

Outcast ::

Tud men je trenutno to serija, ko komaj čakam da pridem domov in jo pogledam...včasih je bilo isto z BB.
Ta pijani odvetnik je bil čista zmaga v zadnji epizodi:D

Fargo is getting a third season, you betcha!:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Outcast ()

IL_DIAVOLO ::

Fargim a še lahko gre boljše? :))

Resno, po svetovni prvi sezoni so dosegli še višjo raven...svaka jim čast, genijalna serija.

Zgodovina sprememb…

Nesta ::

Ta zadnja serija ni bla nevem kaj. Predzanja pa top :)

Machete ::

Meni je pa druga sezona mal posiljena. Pogrešam Lesterja :)
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

IL_DIAVOLO ::

Nesta je izjavil:

Ta zadnja serija ni bla nevem kaj. Predzanja pa top :)


Kako da ne?

Tista scena, ko milligan pospravi tiste 3 pajace :)) Scena v gozdu je bila pa itak v nulo izvedena...do zadnjega ne ves, ce jo bo poknil ali ne...in se potem te pustijo v negotovosti. In potem ko poklice ed milliganna...

Sicer pa epizoda, ne serija ;)
««
«
1 / 7
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Serija: True Detective - spoiler contaminated (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Sedem umetnosti
511112913 (1356) HitroDihanje
»

The Mandalorian [Star Wars - Tv serija] (strani: 1 2 3 422 23 24 25 )

Oddelek: Sedem umetnosti
1219245932 (3918) oo7
»

Sons of Anarchy - serija (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
9021821 (1017) Likalnik
»

Mr. Robot (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Sedem umetnosti
30874036 (24945) A. Smith

Več podobnih tem