» »

Serija: True Detective - spoiler contaminated

Serija: True Detective - spoiler contaminated

««
10 / 11
»»

delavec44 ::

Glede na komentarje sploh začel ne bom. Prvi del zbrisan iz diska.

kuglvinkl ::

yayo je izjavil:

Samo bele moške, če sem prav opazil. Vsi so beta cucki. Tamalega policaja šefica in žena sprehajata kot kužka. Oče je luzer, ki naivno pričakuje mail order nevesto iz Rusije (to bo še zabavno). Piercana policajka je v postelji s svojim boytoyem dominantna - on jo prosi, da naj malo upočasni ritem ona pa, ko te jebe, tu se gre za moj užitek- pa še električno zobno krtačo mu ukrade v bully stilu, kao "to je zdaj moje", on pa potem nekaj cvili, da ni prav. Sem opazil enega od bivših Doctor Whojev v seriji, Christopherja Ecclestona, ta bo najbrž glavni zlobko.


Haha, ja, dbest :).

Prvi del zelo obeta. Mogoce ne cist tolk, kot pravi RT, je pa zelo blizu, 90%.

Ampak RT je fake newz, sem pozabil... 22% bi mogl bit a ne...
Your focus determines your reallity

IL_DIAVOLO ::

Feminizem pac, nic novega.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

stevemcq_ ::

Pogledal prvo epizodo in mnenje je isto kot pri ostalih... zadeva izgleda zelo povprečna, mene osebno je tudi zelo zmotil amaterski CGI, ter izjemno slabo postavljeno vzdušje, prav tako ni dinamike in kemije kot v prejšnjih sezonah. Vse prejšnje sezone so imele po osem delov, v tej pričakujemo lahko le šest epizod. Imam občutek, da bodo zadevo po hitrem postopku speljali, kjer bodo iskali "ovinke" in zadevo zaključili z veliko odprtimi vprašanji. Če bo temu res tako, upam da bomo gledali zadnjo sezono serije.

tilen03 ::

Men je prvi del imel podoben vibe kot The Outsider. Supernatural crime

Webmojster ::

Super, še eno serijo so uničili s tem woke sranjem.

no comment ::

Mačo moški vsi po vrsti v solzah zaradi TV serij...

Priceless!

kuglvinkl ::

no comment je izjavil:

Mačo moški vsi po vrsti v solzah zaradi TV serij...

Priceless!


Haha :)

Pa lepo so vkljucl tistga maco fantka na tleh z razbitim nosom. K ga je zenska ovladala, med tem ko je poklala zvecilko.
Your focus determines your reallity

harvey ::

Mešani občutki, sgi kar čuden, glavni akterki s precej domestic problemi in merjenji egotov med mestnimi in vaškimi kadri. Bomo videli kam se bo razvilo.

Pa lepo so vkljucl tistga maco fantka na tleh z razbitim nosom. K ga je zenska ovladala, med tem ko je poklala zvecilko.

In še enega BAILEYSa je fasal v tank za gorivo zaradi jezikanja kot darilo za praznike.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Jarno ::

Tako na splošno. Hype Traina niso ustvarili s tem, s čemer sedaj nadaljujejo.
Dajte mi en primer, raje dva, kjer so "sodobni trendi" ustvarili Hype TrainTM.
#65W!

LeXani ::

Spremlja kdo? Clark je glavni osumljenec trenutno, manjka truplo, ter storilec za annie. Očitno se je z nečem "okužil" na postaji, in so ga prevzele nadnaravne misli. Drugače je sezona zaenkrat bolj srednja žalost. Preveč likov je v ospredju in njihovih zgodbic glede sovrastva pa njihove pravice, namesto da bi se fokusirali na primer ki ga preiskujejo, nobenih factov, namigov..vse gre na foro teh njenih vprašanj. Nič novega torej..vidi se da nimajo idej, tukaj so mal pokombinirali z the thing pa mal skandinavskega noira, feminizem, zanicevanje "indijancev" s strani belcev...ah..
Čas prve prijave 04.11.2005

LeXani ::

aja pa očitno je ta sezona povezana na prvo, Travis ko se prikaže je ubistvu oče od Rust..pa pedofilska družina ki je bila omenjena v prvi sezoni financira to raziskavo..
Čas prve prijave 04.11.2005

papasmrk ::

Včeraj pogledal prvi del 4. sezone. Ne vem a bi še naprej gledal ali pa bi kar zaključil. Se splača gledat 2. del ?
Za komentiranje se moraš prijaviti

LeXani ::

Ja 2.del je boljši od prvega, bomo vidl kako bo zgodba napeljana..na reditu so drugače kar zanimive teorije glede zgodbe, celo uganil so Travisa, je blo potrjeno v drugemu delu da je on.
Čas prve prijave 04.11.2005

arnecan1 ::

Zaenkrat nič kaj posebnega. Preveč likov za slediti, stranske zgodbe niso zanimive, spet udrihanje po whities....

Mislim, da bi zaključek znal biti nekje v stilu The Terror, eskimska mitologija. https://www.imdb.com/title/tt2708480/?r...

Vsaj zaenkrat se nagiba na nekaj nadnaravnega, dosti bolj kakor prva sezona.

In malo še spominja na incident iz Sibirije Dyatlov Pass, kjer so tudi našli skupino študentov, katera je pobegnila iz varnega zavetja šotora v mraz pomanjkljivo oblečena, kjer so potem vsi umrli Dyatlov Pass incident @ Wikipedia

DeeJay ::

Mene trenutno sezona zelo spominja na serijo Fortitude.... s tem, da pri True Detective ne bo na konc nič nadnaravnega, ampak samo zavajajo zdej, da umetno dvigajo misterij, pri Fortitude so pa dejansko pra-virusi na delu :)
Don't f with me.

BaTeMaN ::

LeXani je izjavil:

Ja 2.del je boljši od prvega, bomo vidl kako bo zgodba napeljana..na reditu so drugače kar zanimive teorije glede zgodbe, celo uganil so Travisa, je blo potrjeno v drugemu delu da je on.


Meni se prav tako zdi boljši drugi del, ampak na vsak način se želijo približat prvi sezoni.. s spiralami in ogromno malih povezav.. :) so far so good
less then zero

yayo ::

DeeJay je izjavil:

Mene trenutno sezona zelo spominja na serijo Fortitude.... s tem, da pri True Detective ne bo na konc nič nadnaravnega, ampak samo zavajajo zdej, da umetno dvigajo misterij, pri Fortitude so pa dejansko pra-virusi na delu :)

bo, bo. Ampak le nakazano in nevtralizirano s strani policajk preden se lahko manifestira v naši realnosti. V prvi sezoni so kultisti hoteli prizvati Carcoso, kraj kjer človek lahko postane nesmrten, Sedaj iščejo isto v podzemlju oziroma v ledu.

BaTeMaN ::

Tuttle familija je playa iz ozadja praviš?
less then zero

stevemcq_ ::

Kako amatersko je zastavljena zadnja sezona je prav neverjetno. Druga sezona v primerjavi s tem škropucalom izpade odlična. Totalno razočaranje. Izjemno leseni dialogi(prav tako ni nobene kemije, posledično mi ni mar za nikogar v seriji), da ne govorimo o amaterski predstavi vseh sodelujočih igralcev, ki pa roko na srce s takšnim scenarijem več niso mogli več narediti. Vse skupaj se prav tako vrti v krogu, ampak ne premakne nikamor. Upam da je to zadnja sezona serije.

Zmajc ::

1. sezona je tako ali tako mojstrovina, ki jo bo kdorkoli težko dosegel ali celo presegel, drugače je meni ta sezona čisto ok. Ni nek presežek je pa gledljiva.

tikitoki ::

Skoda, da nova sezona ne dosega predhodnikov, posebaj prva sezona je bila odlicna, tudi na racun izjemnih igralcev.

tikitoki ::

kuglvinkl je izjavil:

no comment je izjavil:

Mačo moški vsi po vrsti v solzah zaradi TV serij...

Priceless!


Haha :)

Pa lepo so vkljucl tistga maco fantka na tleh z razbitim nosom. K ga je zenska ovladala, med tem ko je poklala zvecilko.


Cuckold wannabe?

oo7 ::

True Detective Creator Calls New Season Stupid

https://www.giantfreakinrobot.com/ent/t...

IL_DIAVOLO ::

While many fans are heralding the new season of HBO's True Detective as the franchise's saving grace, there's one person who's not very happy with the fourth season. And although it may be easy to write off a few negative reactions, this one comes from the series creator, Nic Pizzolatto, who referred to True Detective: Night Country as "stupid".


Woke-ovci se kar nocejo uvideti resnice, da je serija zanic in da to ni mnenje samo pescice.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

JGandolfini ::

Žiga Turk, si to ti?

DeeJay ::

same snežinke tuki vidm... če vam ni všeč, pač ne glejte in si pršparite živce za kake bolj življensko osebne stvari
samo eno jokanje ffs, hujš k otroc
Don't f with me.

delavec44 ::

Meni je čisto ok, da povejo kako je in ne rabim sam izgubljati časa.

Webmojster ::

meni 4 sezona deluje bolj kot "Woke Detective: Hate the white man". Hard pass

Tac20 ::

Meni ni tako slaba, ampak zgolj zaradi setting ki je dober (zima, noč, hinti na sci-fi itd...) Četrti del se je tako vlekel da joj, ampak trenutno ne poznam neke alternative glede serij da bi bila malo mystery in na podobno tematiko, če pa kdo ima kak predlog pa na dan z njem.

DeeJay ::

Fortitude... sicer bl low budget, sam men osebno kr dobra
https://www.imdb.com/title/tt3498622/
Don't f with me.

SambaShare ::

Tac20 je izjavil:

Meni ni tako slaba, ampak zgolj zaradi setting ki je dober (zima, noč, hinti na sci-fi itd...) Četrti del se je tako vlekel da joj, ampak trenutno ne poznam neke alternative glede serij da bi bila malo mystery in na podobno tematiko, če pa kdo ima kak predlog pa na dan z njem.


Jaz sem tudi pri četrtem obupal, pa zbrisal vse skupaj. Brezveze, z vsem se ukvarjajo, samo z glavno zgodbo ne.

IL_DIAVOLO ::

^^ železni živci.

kudos
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

BaTeMaN ::

Še nikoli nisem videl da bi kvaliteta delo tako padala v neki seriji.... dobesedno..

1 del 7,5
2 del 6,5
3 del 5,0
4 del 4,0

ne morem verjet, da sem res upal, da nekaj iz tega bo
less then zero

sparklyslo ::

Men je Jodie foster všeč, še od Jagenčki umolknejo in Contact.
Lokacija snemanja (The Thing), vzdušje in glasba sta super...
Ampak vsebina je res nekako nezanimiva in slabo teče, škoda no, upam vseeno na boljši zakljucek.

Kayzon ::

S sestro nama je bilo dovolj to da sva pogledala prvi del in videla da je serija woke bullshit.

SambaShare ::

This is not even a detective show anymore, as it's 90% family drama, marriage troubles, coworker drama, mail order bride drama, having a kid drama, fighting with the locals drama, driving drunk drama, and sister suicide drama.


Tale imdb komentar pove vse. Pa ni to edini problem, samo največji.

harvey ::

SambaShare je izjavil:

This is not even a detective show anymore, as it's 90% family drama, marriage troubles, coworker drama, mail order bride drama, having a kid drama, fighting with the locals drama, driving drunk drama, and sister suicide drama.


Tale imdb komentar pove vse. Pa ni to edini problem, samo največji.

Yap, polno nekih junakov/karakterjev, zapletov, ki sploh ne veš kam pašejo in najpomembnejše, zakaj so sploh notri popolnoma brez niti.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Genetic ::

Sem začel gledati. Zaenkrat dobri občutki. Mešanica med Twin Peaks in Dyatlov pass.

DeeJay ::

DeeJay je izjavil:

Mene trenutno sezona zelo spominja na serijo Fortitude.... s tem, da pri True Detective ne bo na konc nič nadnaravnega, ampak samo zavajajo zdej, da umetno dvigajo misterij, pri Fortitude so pa dejansko pra-virusi na delu :)


told you so.
Don't f with me.

yayo ::

Ježešna Marička, jaz takega govna od zaključne epizode nisem videl že dolga, dolga leta. :))
Ne zapopadem kako je lahko kdo odobril, da zadnja epizoda izide v taki obliki. Tole je ena farsa. :))
Pa saj se jim cel internet smeje.

SPOILER

Death squad čistilk? Protestnica Annie, se snema na telefon govoreč, da je v nevarnosti nakar sledi kričanje in video se prekine. V zadnji epizodi pa jo pokažejo kako uničuje opremo znanstvenikov zaradi česar se enemu sfuzla in sledi kar sledi. In to naj bi bila ena in ista scena čeprav sploh ni. Pa sami znanstveniki, vsi žejni krvi, do zadnjega! :))
Pa oni jezik, ki se je pod mizo našel bog vedi kako in bog vedi od kod. Pa kdo je ona "katero so zbudili"? Neko inuit žensko bozanstvo? Mati narava? Pa potem Navarro zgine, FBI jo kao išče, ampak ne, še vedno se nekje druži z Danversovo.

Meni res ni jasno kako so uspeli skracati tole epizodo. In kritiki so celo sezono celo skovali v nebesa. Kaj delajo kulturne vojne. :))

Sezona je do zadnje epizode bila to kar je bila. Daleč od odličnosti ampak še vedno gledljiva. S finalom pa so jo popolnoma ugonobili.Kako jim je ratalo? Za kaj takega moraš bili že prekleto talentiran v nesposobnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

Valavala ::

+1, do zadnje je bilo ok, celo kar dobro, zadnja pa podn od podna. Komaj pogledal do konca.

IL_DIAVOLO ::

Shocking.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Valavala ::

Valda shocking, Revenge of killers cleaning ladies, bi se morala imenovati serija...

harvey ::

Death squad čistilk? Protestnica Annie, se snema na telefon govoreč, da je v nevarnosti nakar sledi kričanje in video se prekine. V zadnji epizodi pa jo pokažejo kako uničuje opremo

Je bilo precej jasno iz demonstracij pred rudnikom in njihovih zborovanj, da niso zgolj navadne čistilke, temveč organiziran klub (z zaveznico s policije, ki jim je posredovala informacije iz spisa o Anni - zvezdasto bodalo), v tem primeru ne kolesarjev in kolesark, ker se težko vozi s kolesom po ledu, temveč bolj sofisticirana družba lovk in lovcev, kjer vladajo precej ostri pogoji okolja in s katero so imeli lokalni policisti precej dela.

Drugo, bolj moteče, je bilo vnašanje voodoo style transcendence, ki sploh ni pasala v koncept, za povrh pa še Denversova na koncu podleže tej skušnjavi, ko se ohladi v ledeni vodi. Pa iz kakšnih zapiskov, čičk in čačk Clarka je Anni uvidela, kaj raziskuje(jo)? Kot krona je manjkalo edino, da bi se pojavil agent Rustin Cohle iz prve sezone, ki je rad taval po Aljaski, kot se je izpovedal. Očeta smo sicer videli v obliki prikazni s katero je komunicirala Rose Aguineau in jim je tudi pokazal, kam so odtavali znastveniki. Umanjkala je tudi bolj razdelana scena, kako podoživlja/živi mladi Prior po sceni pri Denversovi. Skratka zelo raztrgano vse skupaj.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

yayo ::

Ja, še mesece bomo iskali podrobnosti, ki niso logične. Med ostalim, ko Rose pomaga tako strokovno mlademu policaju znebiti se teles in mu potem še da nauk, ti da misliti, če se ni na enak način znebila svojega bivšega partnerja, Rustinovega očeta, ki je eno noč, po njenih besedah, kar odtaval v led.

harvey ::

yayo je izjavil:

Ja, še mesece bomo iskali podrobnosti, ki niso logične. Med ostalim, ko Rose pomaga tako strokovno mlademu policaju znebiti se teles in mu potem še da nauk, ti da misliti, če se ni na enak način znebila svojega bivšega partnerja, Rustinovega očeta, ki je eno noč, po njenih besedah, kar odtaval v led.

Bolan je bil, prišel je k njej in sta se ljubila celo noč in nato je odšel tako kot npr. Julia in znastveniki v tej seriji.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

yayo ::

vem, vem, ampak znanstveniki niso odlšli ravno prostovoljno :)) Zgledalo je bolj podobno kot, ko so naziji ujete žide peljali proti krematoriju.
SPOILER


Ko jih je prijela kolektivna norost in so šli ubiti aktivistko so zgledali kot trop žejnih vampirjev, ko so pa jih lovile cleaning ladies s puškami so se v terorju skrivali po omarah in pod mizami. Genialno je bilo vse skupaj. :)) Me pa res zanima, če ni originalni scenarij predvideval več epizod pa so potem, morda iz finančnih razlogov, šli krajšat serijo in uničili del zgodbe in logičnih niti.

harvey ::

Me pa res zanima, če ni originalni scenarij predvideval več epizod pa so potem, morda iz finančnih razlogov, šli krajšat serijo in uničili del zgodbe in logičnih niti.

Še najbolj verjetna razlaga, ker manjaka par delov, da se vse skupaj poveže v celoto:). Npr. povsem izostala vloga rudnika, šefice (rudnik smo videli je zaprt) in pa kam se je umaknil Denversev nadrejeni lover. Sploh pa nelogično recimo kam je izgninil Oliver Tagaq. Ga tudi niso iskali več.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Kayzon ::

Ne vem kaj se cudite,od prve sezone je bilo jasno da nima serija nubene veze s prejsnimi sezonami,navaden srot.
««
10 / 11
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Fargo (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Sedem umetnosti
30666744 (2364) IL_DIAVOLO
»

Sons of Anarchy - serija (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
9021985 (1181) Likalnik
»

Stranger Things (2016) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
10518799 (3527) Voss
»

The Wire

Oddelek: Sedem umetnosti
376201 (1347) meho7

Več podobnih tem