» »

Serija: True Detective - spoiler contaminated

Serija: True Detective - spoiler contaminated

««
9 / 11
»»

WallSreet ::

Me veseli da je TD nazaj. Za to serijo sem vedel že od začetka, da ima neverjetno veliko potenciala (zato sem tudi odprl ta thread). Še vedno razmišljam ali bi počakal na pridejo vsi deli ven in da potem v celoti pogledal ali da čakam vsak teden posebej? Kaj pravite ostali?

Outcast ::

Moj prvotni plan je bil tudi, da počakam na celo sezono; pa nisem zdržal, oz sem se hitro premislil, ko sem pogledal 1.epizodo...
Res je dobra, napeta, vedno prehitro mine in po koncu še tuhtam wtf je blo pa to? >:D
Jo bom pa po koncu še 1x pogledal v celoti definitivno.

arnecan1 ::

WallSreet je izjavil:

Me veseli da je TD nazaj. Za to serijo sem vedel že od začetka, da ima neverjetno veliko potenciala (zato sem tudi odprl ta thread). Še vedno razmišljam ali bi počakal na pridejo vsi deli ven in da potem v celoti pogledal ali da čakam vsak teden posebej? Kaj pravite ostali?

Za živce je hudo čakati cel teden.

Nikec3 ::

Zdaj sem pogledal teh 5 epizod. Dobra zadeva, glavni igralec je vrhunski, tudi noro dobro igra spreminjanje karakterja s staranjem.

Me pa zanima - sem edini, ki je opazil, da ženske v tej seriji ne nosijo modrcev? 8-)
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Tr0n ::

Pa so povezali prvo in tretjo sezono.

Or did they? :))

harvey ::

Tr0n je izjavil:

Pa so povezali prvo in tretjo sezono.

Or did they? :))


 Newspaper Clip

Newspaper Clip


Ja, preko časopisnega članka in pedo zarote. Tale sezona se odlično odvija.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

arnecan1 ::

harvey je izjavil:

Tr0n je izjavil:

Pa so povezali prvo in tretjo sezono.

Or did they? :))


 Newspaper Clip

Newspaper Clip


Ja, preko časopisnega članka in pedo zarote. Tale sezona se odlično odvija.

Ampak dvomim, da bodo šli dosti dalje od tega.

Vsaj v tej sezoni.

Sarkozy ::

v nedeljo zadnja epizoda
a se že komu svita kdo je morilec
Roland mi je nekaj sumljiv
Ils sont fous ces Slovenes!

imagodei ::

Wat? Roland in Hayes sta v času izginotja otrok popivala in streljala na lisico al kva že. Kako bi bil kdorkoli od njiju dveh lahko storilec?
- Hoc est qui sumus -

Cruz ::

Hm.. pa res, sploh nisem vedel, da je 8 epizod. Ma kar se tiče samega primera, so me razočarali, čeprav ni bil ključnega pomena. Je pa zelo dober story-telling(čeprav na trenutke sfailano, ker bi se naj kao Wayne spominjal, so pa tudi prizori brez njega) in vedo pritegniti pozornost. Majo srečo, da ni nobene konkurence trenutno. Komaj čakam Fargo.

Bomo videli kako bo zadnja epizoda. Kakega velikega plot twista ne pričakujem, v avtu bosta sklenila deal in to je to. Sumim pa, da bomo izvedeli nekaj o njegovi hčerki. Če ocenjujem vse epizode do zdaj lahko mirne duše povem, da si 3. sezone ne bom ponovno ogledal. :)

P.S. A je komu všeč intro? Meni je izredno dolgočasen in preveč podoben Westworldu.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

JH84 ::

MEni je zelo všeč intro....
Serija se mi odvija malo prepočasi, s takim tempom bi lahko imeli še najmanj 1x toliko epizod...je pa, bom uporabil izraz 'realna', v poplavi totalno nelogičnega in nekosistentnega (dejanja in razvoj likov) dreka, ki nam ga servirajo v večini drugih serij. Boljša od druge sezone, slabša od prve, a vredna ogleda.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: JH84 ()

WallSreet ::

WallSreet je izjavil:

Mahershala Ali je legenda! Tole bo ubijalsko. Ali je prejšnje leto pobral Oskarja za vlogo v Moonlightu.


Kot sem zapisal že leto dni nazaj. Legenda ostaja legenda.
https://twitter.com/LightsCameraPod/sta...

Že v Moonlightu me je takoj prepričal in sem enostavno vedel da gre za neverjetni talent. Vse pohvale Aliju.

Kayzon ::

Serija polna nesmiselnih scen ki se ne povezejo z nicemur,tud sam zaklucek je slabo izpeljan. Dalec najslabsa sezona od vseh treh.

Cruz ::

No, so lepo zaključili I guess. Se pa mi zdi, da bi boljše vse skupaj izpadlo kot film, recimo 1,5-2h dolg.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Tr0n ::

Odlicen konec, odlicna sezona.

I want more! :D

Outcast ::

Super del, ter dober pozitiven! zaključek sezone....
Ko je Hays pil vodo se je zihr spomnil, kod je ona, pa je pomoje raje zadržal zase.Oz je fakeal to njegovo 'stanje' od začetka, ko se je pripeljal pred hišo, hotel samo videti, če je Julie res ok in tud zato rajš poklical sina kot pa Westa>>> you cyclops motherfucker LOL:))

imagodei ::

Nič ni fejkal, le zakaj bi? Bi bilo pa mal čudno, da se je prej nekajkrat zmedel, zdaj se pa kar nenadoma ne bi več. Čist lepo je imel "epizodo". Je pa možnost, da najdejo Julie, ostala odprta. Njegov sin je listek pospravil v žep, ni ga vrgel proč.

Meni osebno zaključek ni bil ravno všeč, čeprav ne morem rečt, da je bil zanič. Jebi ga, sem pač sucker na katarzične zaključke. Tale pač ni bil tak.
- Hoc est qui sumus -

predi ::

Kayzon je izjavil:

Serija polna nesmiselnih scen ki se ne povezejo z nicemur,tud sam zaklucek je slabo izpeljan. Dalec najslabsa sezona od vseh treh.
+1

To je bil en navaden polizdelek, ki mu rating dvigujejo (sicer z grenkim priokusom) fanboji prve sezone.

Tr0n ::

Boljse kot prva sezona ce se mene vprasa. :D

Nikec3 ::

Pa ne more zdrav človek rečt, da je bila druga sezona boljša od tretje. Lestvica je sila jasna:
1 > 3 > 2
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

melvin ::

Po obetavnem začetku, se je vse dokaj hitro prelevilo v zehajoče dolgočasje. Škoda, sem pričakoval več.
Gigabyte Z690 Gaming X | i5-12600KF | Noctua NH-D15S | 32GB |
Gigabyte GTX 1070 G1 | 512GB 970 PRO | RM750X | Meshify C |

imagodei ::

Mene moti predvsem, da je kar nekaj vprašanj ostalo neodgovorjenih. To ni dober storytelling. Že učiteljica v osnovni šoli nas je naučila tega - kar načneš, je treba v zgodbi pojasnit. Ne vemo niti, kaj se je zgodilo s Haysovo ženo. Ne vemo, zakaj je Hays začel izgubljat spomin (vemo pa, da organskega vzroka ni). Ni bilo razloženo, kako so v to zaroto povezani drugi visoki funkcionarji policije, tožilstva... Ker očitno so.

Tu je serija skrenila iz poti, ki sta jo zarisali prvi dve sezoni: nič več ne gre za detektivsko štorijo, gre za dramo, ki jo gledamo skozi oči skleroznega bivšega detektiva, ki se ne spomni niti, kako in zakaj je umrla žena, niti v kakšnih odnosih je s hčerko in zakaj ...

Meni osebno zaključek nikakor ni bil tak, da bi zadovoljil. Če poskušam bit objektiven, cela sezona ni bila slaba. Daleč od tega. Ni pa bilo tistega pravega zadoščenja na koncu.
- Hoc est qui sumus -

Tac20 ::

Igralca sta bila dobra, samo zgodba pa malo razvlečena in zaglavljena. Konec res nič posebnega. Overall kar ok, samo me je vmes že prijelo da bi nehal gledat.

Tr0n ::

Nikec3 je izjavil:

Pa ne more zdrav človek rečt, da je bila druga sezona boljša od tretje. Lestvica je sila jasna:
3 > 1 > 2

There, fixed. :)

jype ::

Nikec3 je izjavil:

1 > 3 > 2
Meni se zdijo precej izenačene, blestijo vsaka na specifično lasten način.

IL_DIAVOLO ::

Meni je boring af.

oo7 ::

True Detective 4 sezona v začetku razvoja.

harvey ::

oo7 je izjavil:

True Detective 4 sezona v začetku razvoja.


Zanimivo, več info pravijo, da ko kmalu jasno.

https://screenrant.com/true-detective-s...
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

oo7 ::

HBO officially confirms True Detective: Night Country

https://www.avclub.com/hbo-true-detecti...


The HBO anthology series' fourth season will star Jodie Foster opposite Kali Reis

oo7 ::

4 sezona izide enkrat letos dogajalo se bo na Alaski.

TRUE DETECTIVE 4 - NIGHT COUNTRY

Kayzon ::

Nic ne bo doseglo nivoja prve sezone,zame najboljsa serija vseh casov (TrueDetective S1).

scipascapa ::

itak da ne.

oo7 ::

True Detective: Night Country | Official Teaser | Max

Kayzon ::

Skoda k ni vec glavna temagika pedogate in satanicne elite:'(

IL_DIAVOLO ::

Kaj je dnara sfalilo za proper igralce?
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

ahac ::

Jodie Foster ni proper igralka?
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

oo7 ::

True Detective: Night Country | Official Trailer | Max




14 januar 2024

IL_DIAVOLO ::

To bo spet ena woke zadeva, ce prav domnevam iz igralske zasedbe in režije. Tudi nekega unikata ni za videt oz. se povezuje s filmom anthonya hopkinsa in jodie foster izpred 30 let the silence of lambs.

Za pogledat verjetno bo.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

no comment ::

Itak.

Amapk, kdaj se je to obrnilo, da "pravi" dedi rajši gledajo dva dedca s "pištolami" kot pa dve bejbi s "fračami"? Pa zakaj se potem ti počutijo, da morajo pribijat "nohomo"...?

Sicer pa, trailer sploh ne zgleda slabo. Tudi bejbi ne.

oo7 ::

True Detective: Night Country | Official Teaser 2 | Max




Bom pogledal že zaradi tega, ker se dogaja pozimi. Rad gledam take zimske zadeve :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

stevemcq_ ::

True Detective S04 se je začela. Pogledam danes zvečer.

yayo ::

Zanimivo, dogaja se na Aljaski snemali pa so na Islandu. Drugače pa True Detective križan s Top Of The Lake od Jane Champion, vsaj sodeč po prvi epizodi. Podobno kot zadnja sezona Farga so tudi tule v ospredju ženske in vse dežurne teme vezane nanje. Prva epizoda zanimiva, lahko bo zelo v redu, lahko pa, da bo za zavijati z očmi v luft.

IL_DIAVOLO ::

Nisem pričakoval tega, ampak resnično nisem zdržal dlje kot 30 min. Ta režiserka ne bo v življenju nic vec posnela, kar se mene tice.

Rip true detective.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Kayzon ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Nisem pričakoval tega, ampak resnično nisem zdržal dlje kot 30 min. Ta režiserka ne bo v življenju nic vec posnela, kar se mene tice.

Rip true detective.


RIP je bil ze tretjo sezono.. TOle ni dobro ampak tudi ni slabo. Prevec v ospredje silijo prevec likov za prvi del,na momente je bil videti slab cgi. Pa ker je zenska reziserka,morajo vsi moski biti pussified cucki,sam ajde dam sanso pa pogledam se vsej drugi del.

Ocena za 1 del je 5/10 imo

delavec44 ::

Jaz edino 2. sezone nisem mogel pogledati do konca.

Kayzon ::

Aja pa pozabil sem omeniti,v vsaki drugi sceni dajejo belce dol.

yayo ::

Samo bele moške, če sem prav opazil. Vsi so beta cucki. Tamalega policaja šefica in žena sprehajata kot kužka. Oče je luzer, ki naivno pričakuje mail order nevesto iz Rusije (to bo še zabavno). Piercana policajka je v postelji s svojim boytoyem dominantna - on jo prosi, da naj malo upočasni ritem ona pa, ko te jebe, tu se gre za moj užitek- pa še električno zobno krtačo mu ukrade v bully stilu, kao "to je zdaj moje", on pa potem nekaj cvili, da ni prav. Sem opazil enega od bivših Doctor Whojev v seriji, Christopherja Ecclestona, ta bo najbrž glavni zlobko.

Kayzon ::

Ja iskreno je to zanicevanje moskih/belcev se bolj zmotilo mojo sestro med ogledom:))

62letna zenska ki ima 150cm pravi " Your father is having brain fart" ,yooo so badass yall no cap fr fr idemoo USA USAA Aaaa

IL_DIAVOLO ::

Kayzon je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Nisem pričakoval tega, ampak resnično nisem zdržal dlje kot 30 min. Ta režiserka ne bo v življenju nic vec posnela, kar se mene tice.

Rip true detective.


RIP je bil ze tretjo sezono.. TOle ni dobro ampak tudi ni slabo. Prevec v ospredje silijo prevec likov za prvi del,na momente je bil videti slab cgi. Pa ker je zenska reziserka,morajo vsi moski biti pussified cucki,sam ajde dam sanso pa pogledam se vsej drugi del.

Ocena za 1 del je 5/10 imo


Dobro itak da ni, koliko pa je slabo, pa naj vsak sam preceni. Dejstvo je, da tako zmedenega, razvlecenega in nedorecenega pilota se nisem gledal. Pa da bi bila netflix stanca, ne pa hbo in izjemna 1. sezona. Kako lahko taksen zmazek sploh izdajo? Postponed indefinitely bi bila veliko boljsa izbira.

Fargo se jo je ocitno dobro odnesel. Zenske protagonistke **sigh**
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

oo7 ::

Sem včeraj začel gledati 4x1 pa sem zaspal . Mogoče danes pogledam naprej.
««
9 / 11
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Fargo (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Sedem umetnosti
30666552 (2172) IL_DIAVOLO
»

Sons of Anarchy - serija (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
9021935 (1131) Likalnik
»

Stranger Things (2016) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
10518751 (3479) Voss
»

The Wire

Oddelek: Sedem umetnosti
376185 (1331) meho7

Več podobnih tem