» »

Fargo

Fargo

asd11 ::

Ja, serija je na nivoju Breaking Bada. Kaj pa menite o policistu in njegovem "hobiju", ki ga je našla njegova hčer?

Phantomeye ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Nesta je izjavil:

Ta zadnja serija ni bla nevem kaj. Predzanja pa top :)


Kako da ne?

Tista scena, ko milligan pospravi tiste 3 pajace :)) Scena v gozdu je bila pa itak v nulo izvedena...do zadnjega ne ves, ce jo bo poknil ali ne...in se potem te pustijo v negotovosti. In potem ko poklice ed milliganna...

Sicer pa epizoda, ne serija ;)


Milligan ni kar tako ane. Me zanima, kaj Ed načrtuje. Zgleda, da bo mel mal večjo vlogo kot pa se je zdelo :D

oo7 ::

asd11 je izjavil:

Ja, serija je na nivoju Breaking Bada. Kaj pa menite o policistu in njegovem "hobiju", ki ga je našla njegova hčer?


Jaz mislim, da je Fargo celo boljša kot Breaking Bad :)

Sem ravnokar pogledal epizodo pa tudi meni ni jasno kakšen hobi ima Hank. Po moje hoče nekako pomagati svoji hčeri.


Sem pa ravno kar gledal IMDB in vidim, da pri seriji Fargo piše, da bo tretja sezona:D:P Najbolj me zanima v katerem času se bo dogajala tretja sezona :)

echo ::

Tretja sezona je potrjena.

Eno drugo vprašanje - od kod Edu števlika od Milliganove sobe? :)

asd11 ::

Pomoje pa je samo obseden z vesoljci, saj bi se naj v tistem kraju v tistih letih pojavljalo dosti NLP-jev.

Nekje sem bral, da bi naj tretja sezona bila v času po 2. svetovni vojni.

Hmm, to pa je dobro vprašanje. Mislim, da edina oseba, ki bi vedela številko od Milligana je Simone. Mogoče je Bear ni ubil. :)

oo7 ::

asd11 je izjavil:



Nekje sem bral, da bi naj tretja sezona bila v času po 2. svetovni vojni.



Se pravi naj bi šli z vsako sezono nekaj let v preteklost :) Mogoče pa bo tretja sezona o Hanku, ko je bil še mlad :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

asd11 ::

Nekaj takega ja, možno je. Mogoče tudi začetek Gerhardtov. Samo me ne jemljite za besedo, ker sem to prebral na redditu.

IL_DIAVOLO ::

asd11 je izjavil:

Ja, serija je na nivoju Breaking Bada. Kaj pa menite o policistu in njegovem "hobiju", ki ga je našla njegova hčer?


Tega pa res nisem razumel..

darkolord ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

asd11 je izjavil:

Ja, serija je na nivoju Breaking Bada. Kaj pa menite o policistu in njegovem "hobiju", ki ga je našla njegova hčer?


Tega pa res nisem razumel..
Sem tudi jaz nekaj časa študiral, kaj je s tem mišljeno. Ampak sem se potem spomnil. Na koncu, ko pride v hišo in vidi tiste porisane liste vse povsod po stenah.

Outcast ::

Če sm prav dojel, je Ed precej 'zvit' in je klical obe strani, da ima Dodda v prtljažniku in verjetno čaka najboljšo ponudbo zanj...je res tolk butast, da ne ve s kom se igra hehe:)).
Že v BB je bil dobr, tukaj je pa zadel s svojo igro res u nulo lik. Da o ostalih ne govorim:)
Serija/sezona do sedaj za +5, še trije deli do konca:(

Tr0n ::

Wow, kera epizoda (S02E08). Konec + glasba = pure awesome. Pa tista black & white scena.

IL_DIAVOLO ::

To epizodo pa moram pokritizirat, ker dodd pa mi je bil res dober lik, medtem ko edda in peggy ne prebavljam.

To seveda nima nič veze s kvaliteto epizode, ki je bla res za popizdit smešna :D

Svaka jim čast

Outcast ::

Jap tud men je čeljust dol padla, bo pa zanimivo, kaj bo zdj Hanzee naredu...pospravu jih je že kar nekaj, verjetno ga bodo vsi (povsod) iskali.
Nisem pa dobro sledil al sta Solverson pa Hank pršla zaradi tistega klica prodajalca na benzi al....?

Nesta ::

Tale epizoda je bla pa res top. Komaj cakam drug teden.

SPOILER

BTW komu jasno zakaj je Indijec Gerharda pospravu?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nesta ()

Tr0n ::

He stopped living the lie, saj je rekel. :)

Nesta ::

Tr0n je izjavil:

He stopped living the lie, saj je rekel. :)


In kaj je z tem mislil?

IL_DIAVOLO ::

Tr0n je izjavil:

He stopped living the lie, saj je rekel. :)


Mislis "I am tired of this life" ;)

In ja...ocitno je da ima po vojni v vietnamu vsega dovolj, hoce samo zivet normalen life v penziji. No more killing, just regular and boring life.

Zgodovina sprememb…

Nesta ::

They are going to jail now

Tr0n ::

starboi ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Tr0n je izjavil:

He stopped living the lie, saj je rekel. :)


Mislis "I am tired of this life" ;)

In ja...ocitno je da ima po vojni v vietnamu vsega dovolj, hoce samo zivet normalen life v penziji. No more killing, just regular and boring life.


+ veliko vlogo pri tej odločitvi je odigralo dogajanje v baru, kjer je prišel do spoznanja, da ne glede na to koliko bo (je)še dal državi ( vojni heroj v vietnamu ) in "kapetanu" Doddu oz Gerhardtovim bo vedno tretiran kot "drugorazredni državljan" z strani jenkijev. Na koncu je doživel "odklop" in mislim, da ni še rekel zadnje v tej sezoni. Popolnost serije se z vsakim delom druge sezone kaže iz epizode v epizodo in mislim, da nas čakata bombastična finalna dela . 10/10.

IL_DIAVOLO ::

Se strinjam...ta scena je bla ta pika na i dogodkom iz preteklosti. In ja, serija je perfektna...všeč mi je ker serija zelo malo pokaže, ampak veliko pove, da malo razmišljaš 8-)

Ta epizoda je bilo nekakšno zatišje pred nevihto imo...finale bo bomba

Konlov ::

Kje pa to gledate?

IL_DIAVOLO ::

Na TV-ju :D

karafeka ::

Meni tole ravnanje Indijanca sploh ni jasno. Najprej sta bila s Toddom največja prijatla, potem ga pa brez pomisleka ustreli v glavo. Da ne omenjam tistih v baru in policajev, to je bilo čisto brez povoda, razen če ga je tistih ducat obešenih indijancev pred 200 leti tako vrglo iz tira. Todd je pa tudi ta pravi, da ga ena baba obvlada, in to trikrat.

Drugače pa dobra zgodba, moti le napis, da je po resničnih dogodkih.

IL_DIAVOLO ::

To je stil fargo ;)

asd11 ::

karafeka je izjavil:

Meni tole ravnanje Indijanca sploh ni jasno. Najprej sta bila s Toddom največja prijatla, potem ga pa brez pomisleka ustreli v glavo.


Onadva nikoli nista bila prijatelja. Dodd je bil njegov šef, Hanzee pa njegov pes grdo rečeno. Dodd ga ni nikoli smatral niti kot del družine. Se spomniš, ko je Bear rekel, da ima vedno prost stol pri kosilu(dobesedno prevedeno) pa naj Dodd reče karkoli? Hanzee ga nikoli ni maral, pač je ubogal ukaze, saj je delal za njih. Kolikor mi je bil všeč Dodd, sem srečen, da je dobil svoje. :)

P.S.: Zgodba je po resničnih dogodkih. In glede obvladovanja, v tem je tudi poanta zgodbe, da neveš kako "močni" so lahko ljudje, ki živijo čisto normalno življenje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: asd11 ()

karafeka ::

Si ziher, da je po resničnih dogodkih ? Od kje ti to?

Sem zadnjič na wikipediji gledal, kjer piše da je ta "True story" izmišljeno oz. skopirano iz filma, kjer je bilo prav tak izmišljeno.
Fargo (TV series) @ Wikipedia.

asd11 ::

Aha, sem zdaj malo zgooglal pa naj ne bi bilo po resnični zgodbi... nekako so združili umore, ki so se res zgodili in tako dobili zgodbo. Se opravičujem. Drugače pa sem na redditu videl, da je nekdo napisal, da je po resničnih dogodkih.. Samo se nisem nikoli pozanimal bolj.

GrimReaper ::

karafeka je izjavil:

Meni tole ravnanje Indijanca sploh ni jasno. Najprej sta bila s Toddom največja prijatla, potem ga pa brez pomisleka ustreli v glavo.

Sam sem mislil da je bilo zadosti že to, da ga je pred tem dvakrat grdo užalil s half-breed in mongrel.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

Phantomeye ::

GrimReaper je izjavil:

karafeka je izjavil:

Meni tole ravnanje Indijanca sploh ni jasno. Najprej sta bila s Toddom največja prijatla, potem ga pa brez pomisleka ustreli v glavo.

Sam sem mislil da je bilo zadosti že to, da ga je pred tem dvakrat grdo užalil s half-breed in mongrel.


Ja, enostavno povedano, sfukal mu je v gostilni. Potem pa pride po dodda in prva stvar, ki jo dodd zine je bila ta, zaradi katere je pobil tisti folka. Valda. da je počil dodda.

oo7 ::

Odlična epizoda :)

Peggy in Ed sta zakon :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

matter ::

Super serija je tole.
Kamera, directing, acting, vse je top.

Ampak ker si bolj slabo zapomnim imena, priimke, sem dokaj pozno ugotovil, da je Lou Solverson edina povezava med prvo in drugo sezono. Seveda Molly njegova hčer in pa govor Lou-ja v prvi sezoni o pokolu pri Siux Fall (če sem prav napisal), kar je dogajanje sezone 2. Fajn, fajn :)

Glede tistih slik, ki jih je našla Betsy pri fotru mi pa ni jasno.
Grem basket pa bom neloke metal

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: matter ()

Phantomeye ::

matter je izjavil:

Super serija je tole.
Kamera, directing, acting, vse je top.

Ampak ker si bolj slabo zapomnim imena, priimke, sem dokaj pozno ugotovil, da je Lou Solverson edina povezava med prvo in drugo sezono. Seveda Molly njegova hčer in pa govor Lou-ja v prvi sezoni o pokolu pri Siux Fall (če sem prav napisal), kar je dogajanje sezone 2. Fajn, fajn :)

Glede tistih slik, ki jih je našla Betsy pri fotru mi pa ni jasno.


dost je ze, da je blo kar neki casa med eno in drugo serijo.

Kar se tiče vesoljcev, menda ni nič nadnaravnega. Pač v tistem času je blo to precej IN. Pomeni verjetno samo, da je od Betsy fotr malo ku-ku obsedenec z vesoljci. Razen, če res nameravajo narediti kak twist. Kar je malo verjetno, glede na zvrst serije.

zztop ::

Kakšen del. Nimam besed... Komaj čakam zadnji del.

Aja, pa še nekaj o tretji sezoni: http://www.ew.com/article/2015/12/03/fa...

oo7 ::

Se pravi bodo v tretji sezoni spet nekateri liki z prve sezone in kakšen preživeli z druge sezone :)

Zvečer moram pa nujno pogledati 9 del :D

Tr0n ::

Shit hit the fan.

WallSreet ::

BUMP
kvaaaaaaaa da fuckkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk?? Sick shittttttttttttttttt. Kaki konec stari................




Okay then - Mike Milligan 8-)

WallSreet ::



lets fkn gooo 8-) moj dnar je na Mike ...

Machete ::

Phantomeye je izjavil:

GrimReaper je izjavil:

karafeka je izjavil:

Meni tole ravnanje Indijanca sploh ni jasno. Najprej sta bila s Toddom največja prijatla, potem ga pa brez pomisleka ustreli v glavo.

Sam sem mislil da je bilo zadosti že to, da ga je pred tem dvakrat grdo užalil s half-breed in mongrel.


Ja, enostavno povedano, sfukal mu je v gostilni. Potem pa pride po dodda in prva stvar, ki jo dodd zine je bila ta, zaradi katere je pobil tisti folka. Valda. da je počil dodda.


A ni domorodec čist lepo povedal med striženjem, da je preprosto naveličan takega življenja..?
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

IL_DIAVOLO ::

Fak ej :O

Osebno se nisem videl boljse epizode..

WallSreet ::

Glavno vprašanje je, kaj za vraga se plete po glavi Indijancu. Me prav zanima kakšen je razlog :) To se je spraševal tudi ta, ki je pripovedoval zgodbo nekje v sredini dela :)

Btw ta mesar je še kaj drugega kot le mesar. Oba tako mesar kot žena bi morali umreti že vsaj 10x :))


Hmm, to pa je dobro vprašanje. Mislim, da edina oseba, ki bi vedela številko od Milligana je Simone. Mogoče je Bear ni ubil. :)

Na to nisem pomislil. Bravo :)

Zgodovina sprememb…

Outcast ::

Uf kera epizoda...še zdj nisem dobr dojel, kaj vse se je zgodilo!
8-O

Tr0n ::

Shit hit the fan. To se je zgodilo.

Phantomeye ::

Machete je izjavil:

Phantomeye je izjavil:

GrimReaper je izjavil:

karafeka je izjavil:

Meni tole ravnanje Indijanca sploh ni jasno. Najprej sta bila s Toddom največja prijatla, potem ga pa brez pomisleka ustreli v glavo.

Sam sem mislil da je bilo zadosti že to, da ga je pred tem dvakrat grdo užalil s half-breed in mongrel.


Ja, enostavno povedano, sfukal mu je v gostilni. Potem pa pride po dodda in prva stvar, ki jo dodd zine je bila ta, zaradi katere je pobil tisti folka. Valda. da je počil dodda.


A ni domorodec čist lepo povedal med striženjem, da je preprosto naveličan takega življenja..?


Seveda, ampak vedno je klik. Saj so v tej epizodi itak, govoril o tem, kje točno se je zgodil klik.

Kaj menite o tisti leteči zadevi?

Jaz mi slim, da je to zgolj interpretacija, kaj naj bi prisotni takrat videli.

Zgodovina sprememb…

IL_DIAVOLO ::

Če pogledamo te alien zadeve...najprej tam ko je peggy zbila gerhardta, nato tista scena s hanzeejem, simboli ki jih ima šerif v hiši in sedaj tole....nobena scena pa ni bila navezana na sledeče dogodke. Mislim da želi fargo zmesti gledalca in oddaljit od rdeče niti zgodbe.

Nima smisla, da bi imelo kakšen večji smisel v seriji tega žanra, čeprav malo pridiha aliensov ne škodi glede na obdobje, ko je bilo to popularno. To je treba vzet z rezervo imo

matter ::

Kako ni bila navezana, če pa je zgodba odvisna od teh dogodkov.

Peggy ne bi zbila Rye-a, če le ta (in verjetno tudi Peggy) bulila v zrak.
Celo sezona 1 ne bi bila ista, če bi bear včer zadavu Lou-a.

Sicer vse kul, ampak tole je meni kar neki. Mogoče zadnji del več obrazloži.
Grem basket pa bom neloke metal

Machete ::

Phantomeye je izjavil:

Machete je izjavil:

Phantomeye je izjavil:

GrimReaper je izjavil:

karafeka je izjavil:

Meni tole ravnanje Indijanca sploh ni jasno. Najprej sta bila s Toddom največja prijatla, potem ga pa brez pomisleka ustreli v glavo.

Sam sem mislil da je bilo zadosti že to, da ga je pred tem dvakrat grdo užalil s half-breed in mongrel.


Ja, enostavno povedano, sfukal mu je v gostilni. Potem pa pride po dodda in prva stvar, ki jo dodd zine je bila ta, zaradi katere je pobil tisti folka. Valda. da je počil dodda.


A ni domorodec čist lepo povedal med striženjem, da je preprosto naveličan takega življenja..?


Seveda, ampak vedno je klik. Saj so v tej epizodi itak, govoril o tem, kje točno se je zgodil klik.

Kaj menite o tisti leteči zadevi?

Jaz mi slim, da je to zgolj interpretacija, kaj naj bi prisotni takrat videli.


Nisem še gledal 09, ko sem to pisal :)
Ampak je bilo točno to izpostavljeno, kot zelo simpl razlog, da se mu je spipalo.
V zadnjem delu bo pomoje pokol med vsemi še živimi :) Preživela bosta samo friza in meso. Ženo od policaja bodo pa alieni ozdravil al kej tazga..:]
Zakaj bi bila interpretacija? Saj vsi vidijo enako in so zaprepadeni. Razen Peggy, ki reče 'saj je samo leteči krožnik' .. wtf? :)
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

IL_DIAVOLO ::

matter je izjavil:

Kako ni bila navezana, če pa je zgodba odvisna od teh dogodkov.

Peggy ne bi zbila Rye-a, če le ta (in verjetno tudi Peggy) bulila v zrak.
Celo sezona 1 ne bi bila ista, če bi bear včer zadavu Lou-a.

Sicer vse kul, ampak tole je meni kar neki. Mogoče zadnji del več obrazloži.


Se strinjam, da je imelo vpliv v danem trenutku na dogajanje, ampak ni pa se povezovalo na tak nacin, kot recimo vpliv na hanzeeja od trenutka v pubu, ko je v njem nekaj kliknilo, da je izpeljal ta pokol.Najprej Dodd, potem pa se Floyd. Govorim o taksni povezavi dogodkov.

Dvomim, da bo obrazlozeno, tudi razlog za spreobrnitev hanzeeja niso izpostavili, povedali so samo mozne scenarije, zdaj pa si naj gledalec ustvari mnenje. In tako je tudi prav.

Zgodovina sprememb…

Phantomeye ::

Machete je izjavil:

Phantomeye je izjavil:

Machete je izjavil:

Phantomeye je izjavil:

GrimReaper je izjavil:

karafeka je izjavil:

Meni tole ravnanje Indijanca sploh ni jasno. Najprej sta bila s Toddom največja prijatla, potem ga pa brez pomisleka ustreli v glavo.

Sam sem mislil da je bilo zadosti že to, da ga je pred tem dvakrat grdo užalil s half-breed in mongrel.


Ja, enostavno povedano, sfukal mu je v gostilni. Potem pa pride po dodda in prva stvar, ki jo dodd zine je bila ta, zaradi katere je pobil tisti folka. Valda. da je počil dodda.


A ni domorodec čist lepo povedal med striženjem, da je preprosto naveličan takega življenja..?


Seveda, ampak vedno je klik. Saj so v tej epizodi itak, govoril o tem, kje točno se je zgodil klik.

Kaj menite o tisti leteči zadevi?

Jaz mi slim, da je to zgolj interpretacija, kaj naj bi prisotni takrat videli.


Nisem še gledal 09, ko sem to pisal :)
Ampak je bilo točno to izpostavljeno, kot zelo simpl razlog, da se mu je spipalo.
V zadnjem delu bo pomoje pokol med vsemi še živimi :) Preživela bosta samo friza in meso. Ženo od policaja bodo pa alieni ozdravil al kej tazga..:]
Zakaj bi bila interpretacija? Saj vsi vidijo enako in so zaprepadeni. Razen Peggy, ki reče 'saj je samo leteči krožnik' .. wtf? :)


Zato, ker je Fargo KAO pripoved preživelih. Narativ je rekonstrukcija dogodkov. Neke vrste dokumentarec. 'Luči na nebu' so ljudje tistega časa velikokrat videvali. Oziroma, vsaj trdili so tako. In mnogi so verjeli v to, da so zunajzemskega izvora. In to so prisotni videli v tistem trenutku. Luči. In verjeli, da gre za nezemljane. Vesoljska ladja je zgolj vizualna podoba tistega, kar so mislili, da vidijo.


Sej lahko se pa motim in ima fargo po novem sci-fi elemente. Po možnosti so vesoljci tisti, ki delajo 'dokumentarec'.

Nesta ::

Hcerko od Dodda je pihnu njegov brat? :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Serija: True Detective - spoiler contaminated (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Sedem umetnosti
511112916 (1359) HitroDihanje
»

The Mandalorian [Star Wars - Tv serija] (strani: 1 2 3 422 23 24 25 )

Oddelek: Sedem umetnosti
1219245939 (3925) oo7
»

Sons of Anarchy - serija (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
9021821 (1017) Likalnik
»

Mr. Robot (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Sedem umetnosti
30874038 (24947) A. Smith

Več podobnih tem