» »

Final Fantasy XIV - A Realm Reborn

Final Fantasy XIV - A Realm Reborn

1
2
3

Truga ::



Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Truga ()

next3steps ::

Jeba, ko je treba prevesti od japanezarjev za englandarje :|

D3m ::

True.

A potlej ne bi dobili tega legendarnega prevoda.



For great justice.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

Truga ::

Konec se ene dobe.

Zdaj pa cakat se 3 mesce do expansiona.

A kle sploh se kdo igra to?

Zmajc ::

Ti res že cel cajt igraš neprekinjeno :P? Osebno sem quital par mesecev po releasu zadnjega expansiona.

yoco ::

Meni osebno je combat dolgočasen. :8)

Truga ::

Meni je combat super, v casual contentu dost pocasen za casual igranje, v zaresnem combatu dost dolg GCD da moras malo razmislit, preden stisnes kak knof, ker do naslednjega lahko da bo ze kdo mrtev. :D

Igram pa skos, ja. Sej je decent patch vsake 3 mesce, z novimi raidi, novimi dungeoni in triali, novimi recmi za pocet. Diadem je bil sicer bolj shit, ampak POTD pa je super.

Ne igram veliko, v povprecju verjetno kaksne 3-4 ure na teden, ko je nov patch pac malo vec, ko se zadeve umirijo malo manj, vcasih si vzamem tudi kak mesec pavze in grem v igro samo toliko da mi bajta in zadeve ki jih prodajam ne expirajo.

Je pa precej hype za nov expansion, me zanima kaj vse bojo spremenili/dodali. Menda bo precej sprememb v skillih/combatu. Pa koncno bojo ps3 podporo skenslal, tako da ne bo vec tok blazno basic vse kot do zdaj.

Zmajc ::

Mogoče se vrnem ko pride ven expansion. =)

goldrake ::

Igram redno, če se da 2 uri na dan ,ko raidam tudi več.Fenixa sicer še nimam a bo tudi to .Drugače pa z novim multiserver PF vse izgleda lažje ...
Trenutno kraftam 4* iteme ALC, ker folk hiti z savage A.11 12 .
Sam sicer ne vidim velikih razlik v novem packu razen toliko opevanega samuraja pa tardečegamaga.Kot je že v postu zgoraj napisal je v rednih intervalih vedno nekaj novega tako igra ostaja na nivoju.

Xeynaar ::

Igram že vse od "1.0" (čeprav takrat ne tako pogosto). Sicer pa igram na NA data centru (Primal DC - server Hyperion). Verjamem, da vas je večina (če ne vsi) na EU DCju?

Upam, da se s koncem podpore za PS3 preneha s šparanjem porabe spomina. Višjo ločljivosti tekstur pa itak vemo da ne bomo dobili, razen če se ne premislijo...

P.S.: Truga, ali imaš kako vezo s trgovino z enakim imenom?

Truga ::

Nimam, prvic slisim.

Jaz tudi igram na Primalu, in sicer na Excaliburju. Enkrat maja bojo prestavljali NA datacenter iz montreala. Upam, da ne bo ping prevec skocil. Trenutno mam 140 pinga, ampak ce bojo serverji v ameriki pa ne vem kak bo, ko majo tam tak shit internet. Bi pa rad ostal tam, ker mam super guild...

Truga ::

Piss!

Ameriski serverji so se zgleda preselili v kalafonijo. Meni je sel ping iz 140 na 212ms. :(

Upam, da ne bo prevec slabse za igrat, ce ne se bom moral selit na EU server...

goldrake ::

Ne vem zakaj vam toliko smrdijo EU serverji.Z moznostjo PF med serverji itak hitro najdeš igralce ...zdej druga je če si v samostojni skupini in nabijaš A12s do onemoglosti.Priznam,da Alexa ne raidam že neki casa ker je postalo dolgočasno .Sem raje kompletiru...overmeldu jobe tako da ni nikoli dolgčas.
lp iz Zodiaka.

Truga ::

Smrdijo mi ker imam 1500 member guild na excaliburju (imamo 3 polne guilde)

Ce bo dovolj evropejcev slo na EU po te selitvi bom sel mogoce tud jaz. Bomo vidli kako se bo 210 pinga obneslo. 140 ni melo nekega vpliva na igralnost.

goldrake ::

210 je zlo maš nov ability freezed in time.Drgače pa nič hitet kr Francozi delajo štalo kr ce dobiš enga al pa bugvarvrj dva ni šans da gre skozi.Hvala bogu da lahko sam delam hrano pa napoje max ce ne bi kirga v ku..ac poslu.

Xeynaar ::

Hmmm... to se pa slabo sliši.

Sem še v službi, tako da bom moral še počakat. Tudi moj ping je bil prej okoli 140. Upam, da ne bo prehuda. :/

Edit: Sem poskusil ping iz službe na neolobby04.ffxiv.com (naj bi bil Aether/Primal lobby)

Pinging neolobby04.ffxiv.com [204.2.229.10] with 32 bytes of data:
Reply from 204.2.229.10: bytes=32 time=182ms TTL=49
Reply from 204.2.229.10: bytes=32 time=183ms TTL=49
Reply from 204.2.229.10: bytes=32 time=186ms TTL=49
Reply from 204.2.229.10: bytes=32 time=185ms TTL=49

Ping statistics for 204.2.229.10:
Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 182ms, Maximum = 186ms, Average = 184ms

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Xeynaar ()

Truga ::

Zgleda bojo zastonj transferi na nove europejske serverje, ki se bojo odprli po expansionu. Jaz bom zdaj pac se en mesec tu, da vidim kako se obnese. Ce bo preslabo, se pac selim. Na eu serverju mam 30 pinga :P

Xeynaar ::

Pravkar preveril na domačem računalniku. 220ms Ah, ja, bomo videli, lahko da o šlo na bolje, tako kot se mi je zgodilo za prejšnji datacenter (prvotno sem tudi tam imel čez 200ms, kasneje pa je padlo na okoli 140ms).

Truga ::

Igra tudi na nasem pingu dela ok: Ravnokar sem koncal titan ex, zadel me ni niti en aoe.

Xeynaar ::

Ja, 220 pinga in brez kakšne spremembe v igri. No, edino kot healer v Frontline sem imel včasih občutek, da knockback-i malce zamujajo.

Truga ::

No, zdaj sem na EU serverju Omega. :P

Truga ::

Nov expansion je super. Story od HW mi je bil sicer boljsi, ampak content v SB je debest. Savage Omega je zakon, vceraj sem clearal prvega bossa. Good shit all around.

yoco ::

Kateri server EU je najboljši?

Truga ::

Omega, ker sem jaz gor :D

Pa ce zdele zacnes na omegi imas dvojni xp do levela 60.

yoco ::

Tenx! Kok dolg pa traja dvojni XP?

Truga ::

Do levela 60, pa pri levelu 30 bos dobil 1 miljon denarja, ce zacnes na Omegi...


... Vem kaj mislis, samo ti ne znam povedat. Rekli so "dokler ne bo healthy population". Lahko da se zmislijo in jutri ugasnejo. Sicer si predstavljam da bojo opozorili na konec bonusa vsaj 2 tedna prej, samo pri teh pajacih nikoli ne ves. :D

yoco ::

:)
A si ti v "guildu"? Je dost folka? Sem mislil rolat Barda, pa upam, da čakalna vrsta ne bo preveč huda!

Truga ::

Sem v guildu ja.

Tole je moj char ce me bos slucajno videl mi poslji friend request: http://eu.finalfantasyxiv.com/lodestone...

Lahko pomagam s prakticno vsem v igri, ce ne bom glih zaseden s kaksnimi raidi.

Xeynaar ::

Jaz sem pa ostal na Hyperion. Omega Savage še nisem poskusil, ker sem bil malo prezaseden z drugim. Bom pa sigurno ta teden. :)

Zgodba v SB je super, ampak razdvojenost (Ala Mihgo / Doma) ji ne pomaga. HW s svojo lepo linearno zgodbo naredi boljši vtis in ostane dlje v spominu (vsaj pri meni). So mi pa zone v SB dokaj všeč.
Pa jump puzzli so lep dodatek. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Xeynaar ()

Truga ::



Smeh.

ahac ::

Truga je izjavil:

Sem v guildu ja.

Tole je moj char ce me bos slucajno videl mi poslji friend request: http://eu.finalfantasyxiv.com/lodestone...

Lahko pomagam s prakticno vsem v igri, ce ne bom glih zaseden s kaksnimi raidi.


You are using a browser not recommended for viewing FINAL FANTASY XIV, The Lodestone. Certain pages may not be displayed correctly.

Looooool, welcome to 1998. :))
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

D3m ::

Truga je izjavil:



Smeh.


Wha happenen?
|HP EliteBook|R5 6650U|

Truga ::

Dodal so instrumente za barde, da lahko igras muziko. In ko delas quest za odklent dobis tistle SAZAS popup. :D

ahac je izjavil:

Looooool, welcome to 1998. :))

Zadeva meni dela povsod, tko da uresnic nevem u cem je fora. Na linuxu dobim ta popup na windozah pa ne, ceprav uporabljam na obeh isti firefox :shrug:

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Truga ()

ahac ::

Ja, na Linuxu dobim ta warning, ampak če grem naprej, dela OK. Smešno je vseeno. :P
Characterja pa rajš ne bom komentiral.... :D:P
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

oo7 ::

FINAL FANTASY XIV x MONSTER HUNTER WORLD Collaboration Trailer (E3 2018)

goldrake ::

Poteka zastonj menjava serverjev kam naj grem za savage oz endgame igranje.
lp

Truga ::

Jaz sem na omega in nimam problemov. Najbolj popularen je menda Odin, sam itak je po datacentrih to.

Truga ::

šb je prakticno za naslednjim vogalom. a se kdo kle igra tole?

Zmajc ::

Ni šans, minili so časi old skul mmojev.

Truga ::

Wut?

e: Ne vem no, men se ne zdi. Prvic je cez miljon active playerjev: https://www.reddit.com/r/ffxiv/comments...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Truga ()

Zmajc ::

Saj igralcev ki bojo "classic" MMO-je igrali bo še kar nekaj časa dovolj, je pa meni osebno pa je po 20 letih igranja teh iger sam koncept že tako zastarel da sem za vekomaj opravil z njimi. Raje grem kak Destiny 2 looter shooter MMO.

Truga ::

Nja, edini tak na nivoju meni je warframe, tist pa ni spil k bi ga lah skos igral. :P

yoco ::

Že dolgo nisem igral. Je Archer class še vedno dober? A se mu kasneje reče Bard?

Truga ::

Ja. Je dobr class.

yoco ::

Em, kako za vraga lahko pridem na
http://forum.square-enix.com/ffxiv/foru...

Naročnino imam, igra je naložena, a vedno, ko se prijavim na forum mi napiše
ince the login to FINAL FANTASY XIV in the last 14 days could not be confirmed, you are not allowed to log in to the official FINAL FANTASY XIV forums.

Truga ::

Pojma nimam, nikol se nisem postal na official forumu lol

yoco ::

Kako pa pridem v FC? Je kakšen search?

Truga ::

Pojma nimam, jaz sem u enem FCju iz drugega foruma.

Vceri sem premagal prvega bossa iz expansion raida. Kr vsecna zadeva. Nasploh mi je ta expansion precej bolj vsec kot stormblood

yoco ::

Jaz sem šele lvl 62 in zadeva se ful počasi premika. Zgleda je res en kup story questov za nardit!

Truga ::

Ja level cap je zdej 80.

Je pa zadn expansion res zlo dobr. Boljs od heavenswarda IMO.
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dragon Age: Origins (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
906840 (481) oo7
»

World Of Warcraft (strani: 1 2 3 428 29 30 31 )

Oddelek: Igre
1534217529 (7950) oo7
»

World of Warcraft vs Guild wars (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Igre
67259804 (12834) kr?en
»

Star Wars - The Old Republic (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Igre
915132494 (62205) ahac
»

Aion (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Igre
81461490 (23785) Meizu

Več podobnih tem