» »

Kaj je narobe???

Kaj je narobe???

Kaiser ::

Imam Epoxovo 8KTA3 plato in TBirda 750, ki pa se pusti navijat samo do 870 (145*6). Jaz bi hotel se vec pa ne vem kako naj mi to uspe. RAM je PC133 in mi je delal tudi ze na vec kot 150MHz, zato mislim da RAM ni problematicen. Bi zadeva delala bolje, ce mocneje hladim procesor je lahko problem na PCI vodilu, mogoce celo na ISA, kjer imam mrezno. Dajte se prosim malo razpisat o tej temi:\

ChiefThunder ::

Zvišaj voltažo in/ali probaj naviti z dviganjem množilnika.

msmiha ::

Pusti računalnik ukasnjen 20 minut, da se ohladi! Takoj ko ga prižgeš ga navij. Če se računalnik ne bo zbudil potem ni kriva teparatura, če se bo pa zbodil pol je pa kriva temparatura:\
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

luni ::

Kaiser probaj preko mnozilnika overclockat, tako bos vsaj vedel, cesa je sposoben procesor!
Artificial Intelligentia

Kaiser ::

Procesor gre do 900MHz, pri cemer sem upocasnil RAM, dal FSB na 100MHz. Tako da je to zgleda zgornja meja procesorja.
Vprasanje: Ali pregrevanje procesorja sploh kaj vpliva na zmrzovanje sistema, ce procesor sam kot tak nima termicne zascite?
Ce je 900MHZ meja procesorja, je se kaksno upanje za kaj vec, kako?
Obenem se mi GeForce MX pregreva tolk, da se ga sploh ne da drzat, pa sem nekje slisal, da je to kao normalno. Obcasno mi v igrah zmrzne (AGP imam na 2x), 3DMark mi redkokdaj pride skozi.
Vprasanje: Kako je s frekvenco AGP vodila, ker v BIOSU vidim samo FSB in frekvenco PCI vodila? Kako hladiti graficno?
Uf, to bi blo za1x vse....

msmiha ::

Ko si že omenil 3D mark meni zmeraj zašteka pri 2 igri (Adventure game). Segrevanje procesorja lahko vpliva na overclokabilnost. Pa bolj je vroč krajšo ma življensko dobo
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Kaiser ::

Sej zivljenjska doba drgac sploh ni pomembna. Predno ti crkne je hardver ze tako malo vreden, da ni treba izgubljati besed. Drgac se pa strinjam.
A pol se ne da nic naredit, da mi ne bi zmrzoval v 3DMarku?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako naviti procesor??

Oddelek: Navijanje
3410596 (3734) Blinder
»

>>E8x00 serija a.k.a Wolfdale<< (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Navijanje
48941778 (23320) Dr_M
»

navijanje Quad procesorja (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Navijanje
37324461 (19151) Jst
»

Navijanje AMD 1Ghz

Oddelek: Navijanje
442124 (1588) OwcA
»

NAVIJANJE DURONA (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
654404 (3669) SkyNet

Več podobnih tem