» »

[c#] znak * na zavihkih takoj ko odprem projekt

[c#] znak * na zavihkih takoj ko odprem projekt

japol ::

Vsakič ko odprem projekt, se takoj prikaže zvezdica na zavihkih Form1.cs, Form1[Design].cs in na designerju in takoj če želim uporabiti undo, me opozori, kot je prikazano na spodnji sliki. Mi zna kdo povedati zakaj? Kaj bi lahko bilo narobe?


in
  • spremenil: japol ()

b4d ::

Ponavadi je to oznaka da datoteka v zavihku ni shranjena (je bila spremenjena od odprtja).
b4d.sablun.org

japol ::

Ja, samo ničesar od zunaj ne spreminjam,... Če shranim projekt, ga zaprem in takoj spet odprem se isto prikaže, pa v tem času nisem naredil nobene spremembe v projektu.

darkolord ::

Preimenuj .suo fajl pa probaj še enkrat.

japol ::

Trenutno sumim da je nekakšna napaka v tem: Na tabpagu ob zgornjem robu imam dva toostripa enega pod drugim, takoj ko kliknem na zgornji toolstrip se takoj pojavijo zvezdice, z nobenim drugim gradnikom se to ne zgodi, čeprav takoj ko odprem se pojavi * (v bistvu takoj ko visual studio sam osveži). Mislil sem da se toolstripa prekrivata,... in sem poškušal rešiti s popravljanjem lokacije, velikosti,... ampak še vedno se pojavi * ko kliknem na zgornjega. V designerju se pa itak skoraj vse obarva rumeno pred vrsticami in tako tudi ne vem točno v kateri vrstici se je zgodila sprememba. To se je pojavilo kar na enkrat.
A bi lahko dal vsak tooplstrip na svoj panel, ali kaj podobnega pa da s tem poizkusim?

darkolord ::

Aja, toolstrip... To je že zelo stara napaka...

Hm, naredi kopijo pa shrani spremenjen fajl, potem boš lahko primerjal, kaj se je spremenilo.

japol ::

Saj sem, ampak se nič ne spremeni (ne pozicija, ne velikost,...) ni vidnih sprememb.

KrEn1234 ::

Verjetno pride ko kakšne minorne spremembe, ki je posledica odprtega designer okna. Posledično se tudi code behind spremeni. Uporabi malo boljši text-editor in primerjaj obe datoteki.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Prijavljanje napak (strani: 1 2 3 471 72 73 74 )

Oddelek: Slo-Tech
3663513289 (7262) zooos
»

Sublight - program za samodejni prenos podnapisov (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Zvok in slika
579108868 (13472) Morison
!

[WINDOWS 8] Vprašanja in težave (strani: 1 2 3 427 28 29 30 )

Oddelek: Operacijski sistemi
1490435311 (992) jedateruk
»

Program za avto download podnapisov (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Zvok in slika
21730328 (16835) KontraCepec
»

C# iz form2 v form1,textboxi

Oddelek: Programiranje
131928 (1554) Keki

Več podobnih tem