» »

Comtron Servis-katastrofa, znanje pod vsako kritiko

Comtron Servis-katastrofa, znanje pod vsako kritiko

1
...
3 4
5
»

frenk ::

boštjan: ja vem da mam manj ur ampak če bi res mogl met 160ur, bi blo pol to 531sit/h...kdo bi pa še delal za ta dnar, poleg tega da more delat tud sobote...pomoje bojo internet trgovine kmal prevladale

caligula: sej sm jim u pondelk reku da grem stran...sm reku da še en mesc delam(tolk da najdem nek nov šiht) pol grem pa stran...sm raj brez dnarja kot pa da delam sam 4 ure na dan pa še to sam za 600sit

boštjan ::

caligula,da maš danes redno zaposlitev je že skoraj misija nemogoče in jaz sem srečen,da ga mam.študent pač lahko izbira.
Frenk,edina napaka je da vas je v Kranju preveč,študentov mislim.

kopernik ::

85k mesečno ?
kriza, jaz sploh ne bi mogel s tem preživeti, saj me samo najemnina pride 75k.

boštjan ::

ok fantje smo že skrajno off topic,back to comtron hate thread:D . kolko zaslužite/mo pa lahko v LOŽI oz. PČ odprete novo temo.

frenk ::

boštjan:še tle u savi se dobi več...problem v našem bof-u je da ne znajo cent znanja...njim je važn da so tranke postrežene, ni pa važno al so postrežene kvalitetno...mene so dal na foto oddelek kao zato, ker že obvladam računalništvo, ostali študenti se morjo pa še uvest...to je totalno debilna in nazadnjaška poteza...pomoje bi blo treba vodstvo zamenat...sej tale vodstvo pri nas je pomoje tud z vezami not pršlo

tale bof v kranju nikol ne bo niti do gležnjev segal bofu v mariboru, še manj pa bofu u ljubljani:D

Bessie ::

Se mi je zdelo da ne bo odgovora na moji dve vprašanji.:D

boštjan ::

back to topic or deleting off topic posts,from right this moment,ok;)
1
...
3 4
5
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Comtron - težave z garancijo (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
788741 (5245) St235
»

pofuk.. comtron

Oddelek: Kaj kupiti
345209 (2655) x45
»

[FORK] Garancija/Stvarna napaka (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
535985 (5985) AngelOfDeath
»

Comtron SG (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
15813234 (8039) Turtle

Comtron in garancija (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
838074 (6555) Mr.B

Več podobnih tem