» »

Hermes Nova in njihova neresnost

Hermes Nova in njihova neresnost

JogurtJagoda ::

Prosm če malo poveste kko je s to trgovino. Meni se zdijo popolnoma neresni saj mi že en mesec in pol govorijo naj pokičem naslednji teden, ker tedaj bo izdelek pri njih in mi ga bodo lahko poslali. Pa da o tistem levem tipu k mi ga ova bejba da na fon sploh ne govorim, ko je neki sanjač in nima pojma kaj se dogaja okol njega, vedno mi prodaja samo "pravljice". Take neresnosti nisem vidu še pri nobenem prodajalcu. Kako bi šele kaj bilo, ko bi mi kaj crknalo (pa upam da ne) pa bi moru uveljavit garancijo. Svojega izdelka pomojem nikol več ne vidim, še manj denarja.

Gandalfar ::

A si jim ze dal denar?

JogurtJagoda ::

Ne nisem. Naroču sem en izdelek pred dobrim mescom in pol. Oz sem jih klical po telefonu, ker moraš zalogo preverit preko telefona (na vseh drugih straneh jim to piše zraven izdelka ali je zaloga ali ne), naslov kam ti pošljejo pa moraš poslati preko e-maila, katerega sploh ne pogledajo. Pogledajo šele tedaj ko tja pokličeš in jih vprašaš ali so dobili mogoče tvoj e-mail. Ko baje dobijo izdelek me bodo oni obvestili po telefonu in tam bi jim še moru enkrat sporočit naslov kam naj pošljejo. Pa neko brezplačno ponudbo moraš potrdit katere sploh dobu nisem in sem jim že 5x reko naj mi jo pošljejo, ker takšen postopek pač imajo. Ampak tipi mi ne bodo poslali, ker si delajo norca. Vsak teden klicarim oz. včasih 2x na teden odvisno kako mi pač rečejo kdaj bo izdelek pri njih. Vedno mi rečejo tudi da me bodo oni poklicali, v primeru da me ne pokličejo moram js njih. Torej sem do zdaj samo js klical tja in vedno rečejo izdelek bo tedaj in tedaj pri nas, vas pokličemo, čene pa vi nas.

Jebo njih in vse ko so tam zaposleni. Drkajo folk v glavo.


Pa še ontopic - denar sem mislu v smislu, da ko dobiš izdelek pa ga že plačaš, da bi mogu mogoč na garancijo poslat pa da imaš spet take težave in da mogoč izdelka ni možno dobit nazaj je tut pomoje problem, da bi kdaj kakšen svoj denar vidu, da bi mi ga vrnali.

Zgodovina sprememb…

RejZoR ::

Osebno ne bi nikoli čakal mesec in pol na neko stvar. Razen če bi šlo za neko blazno eksotiko. Je okoli precej resnih trgovin, ki svoj posel jemljejo resno in greš pač k njim, take šalabajzerje pa v bodoče povsem ignoriraš.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Zvezdica27 ::

lp,

pač nesi denar drugam, magari naroči iz Nemčije.

Po drugi strani pa če bi se resno obnašal (če po telefonu govoriš kot pišeš, niti živjo, niti toliko da bi se malo potrudil pri pisanju... vsaj malo) ali pa plačal avans... bi gotovo tudi prodajalec hitreje ustregel stranki.

Trgovine ne poznam, sam vem pa da tud šalabajzerji v trgovinah dobro odreagirajo, če je stranka resna.

Za garancijo pa nikoli ne moreš vedeti: tudi stoječa firma ti jo lahko zavrne...

zz

damjan1980 ::

ne razumem najbolj zakaj vztrajas pri tej trgovini? prodajajo rocna dela, unikate? verjetno ima 500 drugih trgovin to isto stvar, ce ne drugega ebay in podobno. nisem cisto preprican da je samo prodajalec v tej zgodbi tisti, ki je cuden

RejZoR ::

Zvezdica27 je izjavil:

lp,

pač nesi denar drugam, magari naroči iz Nemčije.

Po drugi strani pa če bi se resno obnašal (če po telefonu govoriš kot pišeš, niti živjo, niti toliko da bi se malo potrudil pri pisanju... vsaj malo) ali pa plačal avans... bi gotovo tudi prodajalec hitreje ustregel stranki.

Trgovine ne poznam, sam vem pa da tud šalabajzerji v trgovinah dobro odreagirajo, če je stranka resna.

Za garancijo pa nikoli ne moreš vedeti: tudi stoječa firma ti jo lahko zavrne...

zz


Pa sej nima veze kakšen šalabajzer je kupec. Stranka je lahko zabita kot noč pa če ima namen nekaj kupit je tolk dobra kot vsaka druga stranka. Sicer imaš lahko z njo več dela ampak posel je posel, tam ne izbiraš kdo ti je všeč in kdo je pameten. Če lahko nekaj zdilaš je job well done.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

shadeX ::

Če lahko nekaj zdilaš je job well done.


Če bi jaz kaj prodajal bi bil job "well done" zame šele takrat ko bi bila stranka zadovoljna. Če pa nekoga nategneš se pa prej ali slej zve okoli..in tako ti gre biznis samo še dol..

RejZoR ::

Kje sem pa reku, da kogarkoli nategneš? Govoril sem o tem, da stranki zrihtaš željeno neglede na to kako glupa je.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

#000000 ::

Poglej zakaj ga boli k a boš ti kej kupu al ne KLIK

darkkk ::

#000000 je izjavil:

Poglej zakaj ga boli k a boš ti kej kupu al ne KLIK


Dobro si to našel :)

Zvezdica27 ::

lp,

kakorkoli: kot sem napisal: pa naj nese denar v Nemčijo (ali pa kamorkoli drugam). Če bi se prav obrnil, bi zadevo že imel v rokah, 100%

Če pa je zadeva stvar javnega naročila in tu joka na S-T, pol pa je to dodatni pokazatelj bananavosti naše države.

Gu-gu!

zz

darkkk ::

Tko nekak ja :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

AGT Računalniki, AGT Trgovina (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Kaj kupiti
785301772 (37318) igorpec
»

Prvi nadzorovani pristanek na oddaljeni strani Meseca uspel Kitajcem

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
2710252 (7180) poweroff
»

spletna trgovina solo.si (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Kaj kupiti
786116499 (47840) r3dkv1c4
»

Trgovina Agt.si (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
16531635 (20477) cholt45
»

Trgovina SOLO.SI = prevaranti.si (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8613703 (6179) dwinxp

Več podobnih tem