» »

AGT Računalniki, AGT Trgovina

AGT Računalniki, AGT Trgovina

««
2 / 16
»»

hojnikb ::

mislim, če nimajo volje z ljudmi, zakaj potem kr ne zaprejo trgovino ?? 8-O
#brezpodpisa

Bye ::

Res mi ni jasno, kako sploh še delujejo... Asociacija na ščurke :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bye ()

hojnikb ::

tole bolj deluje ponzijeva shema :)
#brezpodpisa

Bye ::

...in s podobnim koncem kot Ponzi ali Madoff; samo vprašanje časa >:D

gnomee ::

Tudi jaz sem po svoji neumnosti, ker nisem preveril na forumih - saj so bili pred kakšnimi 3-4 leti dobra firma, nasankal pri njih. In sicer šlo se je za naročilo računalnika - vseh komponent.

Skratka v začetku marca, bilo je 11.3.2014, sem oddal naročilo in v roku treh dni tudi plačal po predračunu. Nato pa se je začelo zavlačevanje, jim pišem na mail in mi odgovorijo češ da so poslali v poizvedbo dobavitelju - mislim da je bila sreda ali četrtek, in da bo v petek odgovor. V petek do kakšne 13. ure odgovora ni bilo, zato sem pogledal na spletni strani delovni čas ter jim poslal mail nekaj ur pred koncem delavnika. Odgovor je bil sila smešen in sicer v stilu, da izvejo več v ponedeljek.

Hitro sem ugotovil da tu nekaj ni vredu in ko sem pogledal v prvo temo tukaj na forumu mi je bilo kristalno jasno. Kasneje sem seveda zahteval povračilo delnega zneska za 3 komponente, saj 3 komponente po njihovih besedah sploh naj ne bi bile dobavljive in pazi to - vrnjeno sem dobil komaj 9.5.2014. Seveda sem nato tudi preostali znesek zahteval nazaj in dobil vrnjenega čez mesec dni, torej 9.6.2014, pa še to bi verjetno čakal dlje, če jim ne bi konkretno zagrozil, ker takrat pa sem jih res imel poln k****. Vsega skup smo si medsebojno poslali 41 mailov ter nekaj telefonskih klicev.

Na koncu sem vse skupaj naročil na enaa, sicer plačal cca. 70EUR več, ampak sem dobil v roku 2 dni komponente dostavljene na dom.

O AGT.Si pa več ne bi, ker je brezpredmetno in upam, da se ta zgodba pri njih čimprej konča, še bolje bi bilo če kar oni sami končajo s to zgodbo!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gnomee ()

hojnikb ::

A je sploh kdo dobil kej, ko je v zadnjem času (i know) naroču pr njih ? 8-O
#brezpodpisa

markoacdc ::

Jep, sem naročil vrnitev kupnine zaradi nedobave blaga. Ne blaga, ne kupnine od nikoder. Sel na elektronsko izterjavo, na katero pa so se pritozili, ker nisem posredoval "verodostojne listine". Naj vas opozorim: po Zakonu o izvršbi in zavarovanju PONUDBA (po kateri nas je večina vplačala blago) NI FORMALNO VELJAVEN DOKUMENT (oz. verodostojna listina) in je ne moreš uporabiti v postopku prisilne izvršbe. To bi bil le račun po predplačilu (oz. avansni račun, kot ga izdaja npr. Mimovrste), ki bi mi ga moral AGT izdati, kar pa jim seveda ne pade na pamet. No, bodo ze razlozili davkariji, zakaj ne izdajajo računov. Vkolikor ne bodo prej zaprli firme...

mihor ::

markoacdc je izjavil:

Jep, sem naročil vrnitev kupnine zaradi nedobave blaga. Ne blaga, ne kupnine od nikoder. Sel na elektronsko izterjavo, na katero pa so se pritozili, ker nisem posredoval "verodostojne listine". Naj vas opozorim: po Zakonu o izvršbi in zavarovanju PONUDBA (po kateri nas je večina vplačala blago) NI FORMALNO VELJAVEN DOKUMENT (oz. verodostojna listina) in je ne moreš uporabiti v postopku prisilne izvršbe. To bi bil le račun po predplačilu (oz. avansni račun, kot ga izdaja npr. Mimovrste), ki bi mi ga moral AGT izdati, kar pa jim seveda ne pade na pamet. No, bodo ze razlozili davkariji, zakaj ne izdajajo računov. Vkolikor ne bodo prej zaprli firme...


So pa res podlasice. Predlagam, da vsi oškodovani (pa tudi kupci, ki ste na robo čakali tedne in mesece) na davčno lepo pošljete to svojo AGT-jevo "ponudbo" (če niste dobili pravega računa) skupaj z dokazilom o vplačilu na račun, pa naj inšpektorji razčistijo... Lahko bi se tudi kontaktiralo medije, da se naredi prispevek, ker nekateri očitno še vedno ne opazijo, da je kaj narobe, in gredo na limance.

d4vid ::

AGT ima že DDR 4 v prodaji. Če naročite danes, bodo pri vas doma že ko bo AMD izdal plate s DDR 4 (2016?)
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

Han ::

Ima ga samo na spletni strani. Rok dobave je seveda neznan, vsekakor pa ne letos...

gddr85 ::

torej bojo cene nekje 150eur za 8gb dd4 vs 16gb ddr3

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gddr85 ()

m0LN4r ::

Jaz pa spremljem to temo že par let, odkar mojemu sošolcu v srednji šoli niso vrnili denarja...
In just ni mi jasno, zakaj tole ni zaprto.

Res noben ne upa dat prijave na TIRS? Saj je to nekaj najlepšega v sloveniji, kar še "deluje"
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

s6c-gEL ::

So že katero trgovino zaradi očitnega nategovanja v Slo sploh zaprli ?

Če državno podjetje ne plačuje prispevkov in plač, potem ti mora biti jasno, v kakšni državi živiš:
http://www.siol.net/novice/gospodarstvo...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: s6c-gEL ()

m0LN4r ::

Naj se potem še ljudje opogumijo pa svoje slabe izkušnje skopirajo na njihovo FB stran !
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Volta ::

Dobro da mi je nekdo svetoval, naj si preberem tole in prejšnjo temo o AGT. Sem bil prepričan, da bi zaradi prejšnjih (dobrih) izkušenj probal in naročil pri njih. Čeprav jaz vedno naročam s plačilom po povzetju, tega pa baje ne prakticirajo več >:D

s6c-gEL ::

Par zadnjih strani nisi prebral.

Volta ::

Ne razumem kaj hočeš povedat.

s6c-gEL ::

AGT računalniki
te teme namreč.

Od 2011 se vleče saga.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: s6c-gEL ()

Volta ::

Če sem pa napisal, da sem prebral obe temi in da niti slučajno ne bom naročal pri njih. Kaj ti ni jasno? :D

Han ::

INVENTURA 4.9.2014!

Spoštovane stranke obveščamo, da v četrtek dne 4.9.2014 podjete
(verjetno so mislili PODJETJE) ne bo obratovalo zaradi med-letne inventure.

Vsa naročila oddana tega dne bodo obdelana naslednji delovni dan
(BERI: NASLEDNJE LETO, enkrat pač, ali pa tudi ne, vi samo nakažite denar, ker ga rabimo...).

Hvala za razumevanje

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Han ()

m0LN4r ::

Kaka inventura, saj nimajo nič...
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

gddr85 ::

jah nekej malega že imajo, ampak tist se da v par urcah pregledat

NejcSSD ::

Pomojem morjo ves nevrnjeni denar še posortirat.
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

fireX88 ::

Sploh ne razumem zakaj se sploh še obremenjujete z njimi.. move along!
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

LeChuck ::

Prejšnji teden sem naročal nov računalnik (HTPC/NAS/občasen VPC server za testiranje - vse v enem). Načeloma kupujem pri Mlacom, a tam 35W i7-4785T niso imeli v ponudbi. Pošljem povpraševanje na Mlacom in hkrati iščem alternativne ponudnike.

Najdem AGT. Presenečen ugotovim, da je pri AGT vse 10% ceneje. Kadar trgovine ne poznam, najraje plačam ob prevzemu (osebno), ali pa vsaj po povzetju (preko pošte). AGT seveda tega ne ponuja. To me je takoj odvrnilo od nakupa. Iz radovednosti grem gledat na bizi.si (moras se prijaviti): AGT RAČUNALNIKI d.o.o. ima blokirane račune, AGT Trgovina d.o.o. je letos 5 dni imela blokirane račune. To pove vse!

Mimogrede, pri Mlacom najprej odgovorijo v smislu: "ja kaj pa rabiš i7-4785T, če za podoben denar dobiš boljši i7-4790T." Potem jim prijazno razložim, da je za moje potrebe 35W bolje kot 45W; da ima Intel za oba isto priporočeno ceno, ker je poanta očitno le v TDP. Naslednji dan so i7-4785T dodali v ponudbo (ampak v BOX varianti z hladilnikom, kljub temu da so vedeli, da bom imel pasiven hladilnik). Ocena Mlacom: Good enough.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: LeChuck ()

Anej83 ::

Po mojem mnenju ta denar od naročil obračajo in je to za njih brezobrestno posojilo v večini primerov za vsaj 2 meseca, ker cca. 1 mesec traja, da se ljudje naveličajo čakati in verjeti emailom, da "predvidoma" in "nekako" bo blago "verjetno" še ta teden prispelo in potem še en mesec zakonitega roka za vračilo kupnine. Očitno se da tako zakonito nategovati ljudi.

Tudi jest sem čakal kak mesec, ker se mi ni preveč mudilo, potem pa sem naročilo preklical, komponente naročil pri Ena A in jih že naslednji dan dobil, ker sem izbral tiste na zalogi. Na kupnino od AGT-ja seveda po enem mesecu še čakam. Nazadnje so mi odgovorili, da je bilo na listu za preklic označeno vračilo v obliki dobropisa (te opcije na listu sploh ni) in da lahko denar "nekako" pričakujem v 2-3 delovnih dneh.

Če ima kdo pri njih odprto naročilo, naj ga čim prej prekliče in potem vloži prijavo na TIRS, če po enem mesecu še ne vrnejo kupnine.

Če kdo razmišlja, da bi pri njih kaj naročil, naj raje naroči drugje, kjer so stvari na zalogi.

Epialt ::

Anej83 je izjavil:

Po mojem mnenju ta denar od naročil obračajo in je to za njih brezobrestno posojilo v večini primerov za vsaj 2 meseca, ker cca. 1 mesec traja, da se ljudje naveličajo čakati in verjeti emailom, da "predvidoma" in "nekako" bo blago "verjetno" še ta teden prispelo in potem še en mesec zakonitega roka za vračilo kupnine. Očitno se da tako zakonito nategovati ljudi.

Tudi jest sem čakal kak mesec, ker se mi ni preveč mudilo, potem pa sem naročilo preklical, komponente naročil pri Ena A in jih že naslednji dan dobil, ker sem izbral tiste na zalogi. Na kupnino od AGT-ja seveda po enem mesecu še čakam. Nazadnje so mi odgovorili, da je bilo na listu za preklic označeno vračilo v obliki dobropisa (te opcije na listu sploh ni) in da lahko denar "nekako" pričakujem v 2-3 delovnih dneh.

Če ima kdo pri njih odprto naročilo, naj ga čim prej prekliče in potem vloži prijavo na TIRS, če po enem mesecu še ne vrnejo kupnine.

Če kdo razmišlja, da bi pri njih kaj naročil, naj raje naroči drugje, kjer so stvari na zalogi.


Ja... do EnaA in "naj raje naroči drugje, kjer so stvari na zalogi".
Ne meči vse trgovine v isti koš, večina ugodnejših ponudnikov rač. opreme v Sloveniji ima dobavni rok, ker preprosto nima smisla v firmi držat "vsega".

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Epialt ()

m0LN4r ::

...ker preprosto nima smisla v firmi držat "vsega".


Na tako grdi način delat s strankami, kot AGT pa tudi ni smiselno.

Povzetek dosedanjega poslovanja pri AGT:
1. Naročiš in plačaš,
2. Čakaš 1-2 mesca, ker ne dobiš (izgori: "naslednji teden, čez 2 tedna ipd.")
3. Potem se pa tepeš, da dobiš denar nazaj po pol leta.

Odlična poslovna praksa ni kaj in potem se eni pritožujejo, če čakajo 10dni na naročilo iz UK ali DE lol?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

hojnikb ::

taka firma bi se že mogla zdavnaj zapret.
#brezpodpisa

m0LN4r ::

A se ni že enkrat in odprla pod drugim imenom al kako že? Nekak jim dogodki na supervizorju tudi ne štimajo.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

hojnikb ::

jap, zdej je agt trgovina..
#brezpodpisa

m0LN4r ::

Počakajmo še na 2014:



Lahko, da nekateri denarja vidli neboste :)
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Epialt ::

Še vedno mi ni čist jasno, kaj se je z njimi zgodilo.
Tok so jih ljudje včasih hvalil ( vključno z mano ).
Sicer je to bilo 6 let nazaj... Ampak vseeno.
Čez noč ne začneš folk nategvat na dolgo in široko.

m0LN4r ::

Čez noč? Promet jim pada že 5 let. Me prav zanima, koliko je še dobička pri njih, ker to zgoraj je samo dobiček od prodaje. Tu ni odšteto nabavna cena in ostalo.
Po mojem so že kr v rdečih številkah letos in poslujejo na kupcev "kredit".
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Han ::

Prelomnica je bil slovenski zakon, ki je zahteval certificiranje sestavljenih računalnikov. Takrat so začeli nabavljati skoraj izključno v Nemčiji...

bluefish ::

Bejži no, že prej so prodajali posamezne komponente in nategovali folk z dobavnimi roki. Pa jasno, ostale trgovine niso čez noč pričele z goljufanjem strank, ampak so poiskale določeno luknjo v zakonu.

m0LN4r ::

Jaz z iskrenim srcem privoščim nekaterim slo trgovinam, da propadejo. Enostavno jih je preveč, cene so visoke in odnos do stran je na psu, kar se PCjev in laptopov tiče.
Nategujejo folk s raznimi sestavami, ki jih sploh ne potrebujejo in za svetovalce zaposlijo nekoga z srednjo trgovsko in mu dajo normo.

Folk hodi na forume spraševat za mnenje iz vseh možnih slo trgovin in potem pride razočaranje, ker jim je trgovec htel prodati klump.
Boljš bi blo met eno pošteno štacuno, kot pa 30 nategunov, ki folku prodaja svašta. Niti jih ne vprašajo za kaj potrebujejo računalnik itn.

V BB je norma za prodajalca 2k€. Pa ni važno za koga ali kaj nategne stranko.

Oz. najhuje je, ko starši kupijo hčerki komp za faks, recimo multimedija, dajo zanj 1000€ in potem čez eno leto me vprašajo, zakaj je tak slab računalnik, če so pa dali zanj 1000€ in prodajalec je rekel, da je to odlično. Isto pri prenosnikih.

1. Važn je da se proda, nima veze kaj in komu.
2. Rajši imajo nezadovoljne nategnjene stranke, kot pa zadovoljne.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

RejZoR ::

Pri njih sem pred leti kupil Radeon x1950 Pro, ker sem jih poklical in so rekli, da jih dobijo čez 2 dni. In so jo res. Kar pa sem pred kar nekaj časa spraševal, pa nikol niso vedel za dobavne roke, vedno so bili ekstremno dolgi in jih prestavljali, nakar sem enostavno nehal sploh spraševat pri njih. To ni več juga, da je normalno čakat po 1 mesec, da sploh izveš če boš čez 1 mesec kasneje neki prejel če si oz boš naročil. Folk pričakuje, da se držiš rokov oz da je roba dobavljiva v razumnem času. 1 mesec definitivno ni razumen čas za nekaj kar sicer večina trgovin dobavi v manj kot 1 tednu...

@Molnar
To tud ne moreš tko generalizirat. Folk ima tud včasih čudne predstave. Najraje bi plačali 300 EUR in prikajujejo top end laptop, čeprav jim ves čas nakupa govori, da gre zgolj za osnovno zadevo namenjeno nezahtevni rabi. Ker vedno se vse konča pri ceni, folk pa ima logično željo dobit najbolješ. Kar pa ponavad ne gre skupaj.
In to da folk proda vse samo da proda, mogoče kdo tko dela, kdor pa službo jemlje vsaj malo resno in računa na to, da si raje na daljši rok zagotoviš stalne stranke kot da računaš na naključne natege, pa tega ne počne. Sam včasih raje vidim, da kakšna stranka pri meni ničesar ne kupi oz da raje še mal premisli in se vrne drug dan, kot pa da bi kupila neko sranje pod pretvezo, da je zakon zadeva. Oz jo raje na vse pretege hočem prepričat, da doda raje še 50 EUR in re vzame neki boljšega kot pa da škrtari vsak evro in ji bo nakoncu žal, krivi pa bi nakncu bili seveda mi, prodajalci.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RejZoR ()

m0LN4r ::

Smešno je, da zadevo dobiš (na zalogi) 3dni iz nemčije, 4dni iz UK in 1mesec iz Kitajske.
Torej ma AGT dobavitelja iz kitajske :)

Ne, dobavitelja imajo iz španije, samo pošilja po drugi strani zemlje.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

m0LN4r ::

RejZoR je izjavil:

Pri njih sem pred leti kupil Radeon x1950 Pro, ker sem jih poklical in so rekli, da jih dobijo čez 2 dni. In so jo res. Kar pa sem pred kar nekaj časa spraševal, pa nikol niso vedel za dobavne roke, vedno so bili ekstremno dolgi in jih prestavljali, nakar sem enostavno nehal sploh spraševat pri njih. To ni več juga, da je normalno čakat po 1 mesec, da sploh izveš če boš čez 1 mesec kasneje neki prejel če si oz boš naročil. Folk pričakuje, da se držiš rokov oz da je roba dobavljiva v razumnem času. 1 mesec definitivno ni razumen čas za nekaj kar sicer večina trgovin dobavi v manj kot 1 tednu...

@Molnar
To tud ne moreš tko generalizirat. Folk ima tud včasih čudne predstave. Najraje bi plačali 300 EUR in prikajujejo top end laptop, čeprav jim ves čas nakupa govori, da gre zgolj za osnovno zadevo namenjeno nezahtevni rabi. Ker vedno se vse konča pri ceni, folk pa ima logično željo dobit najbolješ. Kar pa ponavad ne gre skupaj.
In to da folk proda vse samo da proda, mogoče kdo tko dela, kdor pa službo jemlje vsaj malo resno in računa na to, da si raje na daljši rok zagotoviš stalne stranke kot da računaš na naključne natege, pa tega ne počne. Sam včasih raje vidim, da kakšna stranka pri meni ničesar ne kupi oz da raje še mal premisli in se vrne drug dan, kot pa da bi kupila neko sranje pod pretvezo, da je zakon zadeva. Oz jo raje na vse pretege hočem prepričat, da doda raje še 50 EUR in re vzame neki boljšega kot pa da škrtari vsak evro in ji bo nakoncu žal, krivi pa bi nakncu bili seveda mi, prodajalci.

Jebeš službo, ko prideš delat pa ti rečejo, da je norma cca. 2k€/dan je to 2k€ in v trgovini, kjer ni nekaj pretiranih strank se pač tepeš z drugimi prodajalci za teh 2k€ in na vse možne načine se trudiš, da to dosežeš.

Tu pa tam grem v kako trgovina pa se naredim neumnega in vprašam določene stvari.
Mi je takoj jasno, da je norma 10x več vredna, kot stranka.
Dobrih izkušenj nimam, ko vidim cene in račune pri ljudeh.

Ti kot prodajalec se pač posvetiš strankinim potrebam. Jaz takega še nisem srečal. Pri 300€ nimaš tolko maniverskega prostora, ampak pri 500€ pa se že začne zabava.
Lahko ji podturiš komp, z 630gt in i7 pa bo prišla čez pol leta jokat, da ji autocad šteka ipd. Poleg tega še cene sestav niso realne.

Je pa res, da mogoče kak mali s.p se prej potrudi, kot kaka "večja trgovina"
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Han ::

Glede na promet in trenutno stanje bi se AGT moral kleče plaziti za strankami...

dj_uro ::

m0LN4r je izjavil:

Lahko ji podturiš komp, z 630gt in i7 pa bo prišla čez pol leta jokat, da ji autocad šteka ipd.


a to ti mene citiraš? :)):D
vw-klub.si

solatko ::

So tudi kupci svojega denarja vredni - mi je zadnjič en znanec z ogromnim navdušenjem pripovedoval, da si bo nabavil en hud komp in, da je najugodneje pri AGT-ju. Ko sem mu dejal, da naj si pogleda teme na ST, da ima pač preveč denarja ali pa ne rabi računala, če ga bo naročil pri njih. Ga srečam po enem tednu in ves vesel se pohvali, da je naročil in bo v nekaj dneh zadeva pri njemu.

Sedaj je preteklo več kot mesec in model je vedno bolj slabe volje, kolikor ga poznam, pa se tudi pajacem na AGT ne piše prav dobro, če ga bodo še dolgo nategovali, razen če so precej ojačal varnostno službo.;)

Z zanimanjem čakam na konec zgodbe.
Delo krepa človeka

nekikr ::

Jaz tudi. Povej koliko jim bo moral plačati, ko ga tožijo zaradi nadlegovanja/fizičnih poškodb.

m0LN4r ::

Ne, če AGT gre v stečaj in ima hipotetično nekaj strank, katerim niso vrnili denarja in ni robe, bodo znale biti težave.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

solatko ::

nekikr - Kolikor ga poznam, je to postranska stvar. Verjetno bodo zbrskali dolžen znesek, takoj, ko bo prišel na obisk. Po mojem niti slučajno ne bodo tako arogantni, kot so po telefonu.
Delo krepa človeka

nekikr ::

Vsi poznamo take primitivce. In če bi bil še vedno v osnovni šoli bi ti še verjel. Dejsto pa je, da če bi prišel okoli in kazati pesti, bi poklicali policijo in stvar bi bila zaključena. Tako se namreč dela v civiliziranem svetu. Ni prav, da če te okoli prinesejo, da jih ne moreš na peso, ampak zakon ulice pa vseeno ni dobra stvar.

mihor ::

Se strinjam, vendar...

nekikr je izjavil:

Tako se namreč dela v civiliziranem svetu.

Se ti zdi AGT civiliziran? ;((

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mihor ()

GTX970 ::

Itak so v rangu angleških gentlemanov iz konca 19 stoletja, če jim uspeva že več let nategovati ljudi.

bolj točno od 23.4.2011
https://slo-tech.com/forum/t300155/49
AGT se ponovno seli!
Cenjene stranke obveščamo, da bomo v soboto, dne 23.4.2011 pričeli s postopkom selitve na Perruzijevo ulico 90. Selitev bo predvidoma končana do dne 3.5.2011, ko bomo že pričeli z delom v objektu na Peruzzijevi ulici 90 v Ljubljani. Vsi kontakti podjetja ostanejo nespremenjeni. Zaradi selitve bo podjetje zaprto med 23.4.2011 in 3.5.2011. V času selitve, zaradi prenosa telefonske centrale, v podjetju ne bomo dosegljivi na telefonske števlike, na poslana sporočila pa bomo odgovolili takoj, ko bo to tehnično izvedljivo.
Vse stranke prosimo za razumevanje!
S spoštovanjem
Kolektiv AGT Računalniki d.o.o.


Država s svojimi monopolnimi organi reda in pravice je popolnoma odpovedala, kot že neštetokrat..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GTX970 ()

nekikr ::

Se ti zdi AGT civiliziran?

Bolj ali manj delujejo po črki zakona. Tako da ja. Beri spodaj.

Država s svojimi monopolnimi organi reda in pravice je popolnoma odpovedala, kot že neštetokrat..

Točno tako. Kot prvo so zakoni slabi, nadzora ni in tako imamo tako stanje. Takih firm osebno poznam precej. Se pravi, da se odpirajo in zapirajo kot po tekočem traku, vmes pa puščajo ljudi brez denarja. Sem in tja je kje kakšen davčni pregled, ampak zakon je pač tak, da lahko odpreš in zapreš neomejeno podjetij, ne glede na to kaj se z njimi dogaja. Saj bo zdaj Mirko to uredil, majke mi.
««
2 / 16
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

AGT računalniki (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Kaj kupiti
562132313 (71853) kuglvinkl
»

www.agt.si (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
9511520 (6321) dxx
»

Trgovina Agt.si (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
16531538 (20380) cholt45
»

AGT računalniki d.o.o. (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6815515 (11313) gendale

Več podobnih tem