» »

Trgovina SOLO.SI = prevaranti.si

Trgovina SOLO.SI = prevaranti.si

1
2
»

mmorph ::

In ce ga solo ni dobil od distributerja v sloveniji?


Imaš sranje >:D

dexterboy ::

@opeter;
ne boš verjel, ampak pri pri Jerovšku sem samo enkrat nekaj kupil (bila je malenkost), za BoCom pa prvč slišim... :D

Aja, v MediaSvetu sem kupoval še Audio CD-R medije, da sem si lahko presnel glasbeni CD na linijskem pekaču in kupil moj prvi DVD-ROM pogon - bil je takratnih 30000 tolarjev, na tri čeke po 10 tisoč :D
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

opeter ::

V začetku 90. let prejšnjega stoletja je bil BoCom dokaj velik prodajalec (predvsem za Vzhodno Slovenijo). Dandanes sicer podjetja uradno več ni (v prvotni obliki): http://www.bocom.si/
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

g. Oden ::

Osebno sem imel probleme samo v Comtromu in Nakupi.si, pohvalil bi pa mimovrste, ker so mi do zdaj vse zrihtali.

opeter ::

Osebno sem imel probleme samo v Comtromu in Nakupi.si, pohvalil bi pa mimovrste, ker so mi do zdaj vse zrihtali.


Ehmm... za to imamo ločeno temo na tem naslovu.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

solatko ::

Za komponente, katere kupiš v trgovini, ki ne nabavlja pri domačih distributerjih, slovenski serviserji ne opravljajo garancijskih popravil, torej je pot sledeča - vrneš komponento trgovcu, če ta propade, pa direktno k proizvajalcu.

eDDi ::

jap, poštnina pa tud ni ravno poceni.. ponavadi se niti ne splača potem pošiljat direktno k proizvajalcu, poštnina cca 20eur :S

pa potem ponavadi dobiš obnovljeno stvar.

k4vz0024 ::

Pri Solo.si sem kupoval, vendar je njihova fleksibilnost je na ravni hrasta. Odnos pa na dnu. Začuda sem dobu denar nazaj:D

IvoJan ::

mene pa zanima zdaj ko ni vec ta email.si d.o.o. ampak je neka internet trgovina d.o.o. a je kaj boljsi ta solo?? sem danes narocil rame ki so bili dokaj poceni. sem se odlocil za osebni prevzem ker zivim 10 min stran od sedeza tega podjetja tako da tudi ce bodo kaksne komplikacije al pa ce bojo zajebaval jih grem lahko malo pozdravit.
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: IvoJan ()

bluefish ::

Isto sranje. Saj pri nakupu bo morda slo brez tezav, zatakne se lahko pri kaki reklamaciji.

IvoJan ::

reklamacija me niti ne skrbi ker lahko sam nesem na servis ce je v sloveniji. kdo je uvoznik za geil za slovenijo??
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

IvoJan ::

ocitno je uvoznik eventus sistemi. Njihov servis pa se nahaja na jurckovi cesti na rudniku.
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

MarkoMan ::

Js sem imel dobre izkušnje z Solo. Enkrat so imeli neki napisano da je na zalogi, pa niso imeli. Sem mal zaropotal in so se ekstra potrudili da mi ponudijo alternativo. Na koncu sem počakal da so dobili in me tudi takoj obvestili. Je pa res, da še nič nisem reklamiral pri njih.

Najslabša izkušnja pa je bila z com-shop. Po pošti sem dobil en prežvečen (večkrat odprt in očitno poslan nazaj...če ne ene dvakrat) mp3 player. Mislim da si sploh upajo kej takega poslati, za povrhu seveda ni delal (ni bilo možno nalagat muske). Sicer z vračilom ni bilo problema, sam sem imel en kup dela s tem....Poraz, js osebno nikoli ne kupim več v Com-shopu.

Drugače sem pa enaa (BP), AGT (BP), Mlacom (BP),....je pa res da mi nikoli ni bilo treba reklamirat (tok, tok)
vsak zacetek in zacetnik je tezek

IvoJan ::

evo sem ze takoj naslednji dan dobil zadevo :D narocil sem ob 11ih zvecer 6ga marca in so me 7ga marca ob 4ih popoldan klicali da lahko pridem iskat. +1 za solo

fora pri njih z reklamacijami je pa ta da oni to uvazajo iz tujine oz kupujejo na tujih spletnih trgovinah. zato se lahko zavlece pri reklamaciji. so me pa ob nakupu opozorili da moram zadrzat embalazo ce bo kdaj prislo do problemov in bo potrebna reklamacija.
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: IvoJan ()

bluefish ::

Z vidika kupca je povsem vseeno, kje oni naročajo robo - ali od pooblaščenega dobavitelja ali pa direktno od firme z drugega konca sveta. Če zadevo reklamiraš, imajo točno 45 dni časa za rešitev zadeve - nekaj, česar se sodeč po komentarjih očitno ne držijo.

IvoJan ::

ja ampak pomoje to zajebavajo v tujih stacunah..
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

bluefish ::

Malo verjetno. Na zahodu ne poznajo naših Balkanskih praks in je pri njih kupec res na prvem mestu. Pri nas pa naletiš na en kup izgovorov in birokracije, preden lahko uveljaviš zakonsko predpisane pogoje.

IvoJan ::

pol pa ce bojo rami kaj zajebaval bom jim reku nej mi povejo kje so nabavl pa bom sam poslau ke :D
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Griffith ::

aaa faking šit, a tko je s to SOLO trgovino!? Dobro da sem to prebral, ker so mi bili res všeč zaradi nizkih cen. Do sedaj sem kupil samo miško in USB ključek.

Drugače je pa s tem tako. Pri nas doma to vedno vžge. Kličeš, kličeš in kličeš, ter jim groziš in težiš. Majbolj zaleže če popizdiš in jim rečeš da jih boš dal na TV in pa da jih boš prijavil društvu potrošnikov. Vsekakor ti svetujem, da se obrneš na društvo potrošnikov, čeprav baje da se tudi tam začnejo resno zanimati z zadevo šele ko postaneš njihov član. Poizkusiš pa vseeno lahko.

Gandalfar ::

v forumu so tri gromozanske teme o tem kaksen podn so. Se ti res zdi, da jih kaj gane da bos slabo govoril o njih?

subby ::

največji slovenski forum z ljudmi, ki kupujejo stvari, kakršne prodaja ta trgovina... zakaj jih nebi ganilo?

__X__ ::

@tkBurek
Verjetno SOLO sploh ne pošlje artikla nazaj v tujino, saj bi potem imel več stroškov, kot je z nizko ceno sploh imel profita....

TOP ::

tKBurek ja samo,če so bili rami kupljeni prinas,v kar pa močno dvomim.Rame so sami uvozili iz tujine,se prav ti morajo oni poštimat.

Utk ::

Jaz sem pri njih kupil najmanj 20 stvari. Vse je bilo znotraj trikratnega roka. Pri mimovrste je bil tudi desetkratni kdaj. Itak pa ne vem v čem je problem, itak plačaš po povzetju. Če nekaj rabiš nujno, izvoli v fizični big-bang, comshop in podobne in plačaj 20-30 procentov več.
Če je bilo kdaj kaj narobe, itak nism še v nobeni trgovini nič obavil, ampak samo na servisu. O cenah pa brez veze razpravljat, ker se ve kje so najnižje. Očitno to konkurenco zelo boli, da ima tolk za povedat na tem forumu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

solatko ::

CrniE - reklamacije ti mora urejat trgovina, če je kupljeno v tujini, saj naši servisi ne popravljajo te robe, pa tudi zamenjav ne uredijo, zato je riziko pri takih trgovinah, kot je SOLO toliko večji.

Utk ::

Pa kdo pravi, da roba ni slovenska? Drugač pa ne vem kako nekaterim uspe, da se jim vsaka tretja stvar pokvari v garanciji. Meni sta se 2, od najmanj 100 komadov.

Poldi112 ::

Nekateri pač dejansko uporabljajo tisto, kar kupijo.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

IvoJan ::

ce bi bila roba slovenska bi imel moznost sam odnest na servis in bi zraven dobil garancijski list...
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

solatko ::

CrniE - Od cca 100 RAM-ov jih je vsaj 10 zanič ali pa se ne ujamejo z MB. Potem pa kupuj v SOLO.

Utk ::

Zadnje 3 stvari, ki sem jih tam kupil, imajo slovenski garancijski list. In vseeno je blo vse vsaj 10 procentov cenejše kot kjerkoli drugje.

nixons ::

www.solo.si so mi hoteli prodati rabljeno grafično kartico kot novo. Noben od njih niti ni omenil, da je zadeva rabljena in tudi popusta niso želeli dati. Imel sem srečo, da sem želel prevzeti osebno in to pravočasno ugotovil.

podrobnejši opis http://slo-tech.com/forum/t291936/599 dol nekje :)

SOLO.SI = ŠALABAJZERJI!

BladE_ ::

Jaz sem pri SOLO kupil disk... vse OK.

PS: Ceneje kot kjerkoli drugje

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BladE_ ()

TOP ::

Moli boga da ne krepa,ker potle bodo problemi.

Lipepipe ::

Enako, kupil disk 1.5TB, dostava naslednji dan, najceneje v SLO.

lp
Toni

Steinkauz ::

Al za prodat so vsi super, garancija in vračanje je pa druga štorija

frudi ::

Je sicer res, da so Solo nekoliko problematični, ampak po mojih izkušnjah se da s pravim pristopom rešiti večino sporov (ne samo pri Solo, temveč v vseh trgovinah). Sam sem tako brez resnih problemov izvajal vračila in garancijske zahtevke tako pri Solo, kot pri drugih trgovinah (funtech, agt, tudi zloglasni mlacom, in drugod...). Včasih se je kaj zavleklo, ali pa je bilo treba večkrat komunicirati (email, telefon, osebno). Ampak vedno se je dalo vse rešiti brez prerekanja, groženj in podobnih eskalacij.

Jasno pa, da če ena stran v sporu že od začetka nastopa agresivno in histerično, tudi druga stran običajno reagira podobno. Prodajalci in serviserji bi sicer marsikje morali biti prijaznejši in bolj strpni do tečnih strank, ampak tudi slednje so včasih enostavno preveč nadležne.
In ne, stranka nima vedno prav.
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

dwinxp ::

Pa kje vi folk videste 20-30% cenejse zadeve v solotu ?? Kar sem pregledal je v povprecju nekje 2-3EUR cenejsa roba kot druge trgovine... Vseeno ne bom kupoval pri SOLO-tu zaradi toliko pripomb nad njimi... nekaj sigurno ni vredu. Kupujem pa vedno--> tujina, AGT, Dinokomp (prej elektronika), Big Bang (ce rabim kaj hitro, da skocim kar v trgovino pogledat ce majo)...
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

spletna trgovina solo.si (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Kaj kupiti
786116146 (47487) r3dkv1c4
»

Pestra izbira računalniške opreme v Lj-ok. (Kje?)

Oddelek: Kaj kupiti
223114 (2397) Han_Sol
»

Trgovina Solo.si

Oddelek: Pomoč in nasveti
394020 (2228) mrbungle
»

Pomoč pri reklamaciji !!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
342594 (1874) solatko
»

Solo.si mi ni nakazal denarja skoraj 2 meseca

Oddelek: Kaj kupiti
314654 (2821) Leks

Več podobnih tem